Chris Christensen

sunset · 46229

porti

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 7
  • Portiji so zakon! :)
Odgovori #60 : 27 Maj 2008, 22:34:18
U hvala za ta podatek. Tega pa nisem vedela. Bomo drugič še to preizkusili. :)


_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #61 : 27 Maj 2008, 22:37:02
torej bomo zdej d začetka vidli kakšna umazanka bo,da bomo vidli al rabi day to day alpa clear start ;D sem pa vesela,do boste meli tud elastike. tega namreč ne najdem res nikjer :( najdi čimprej da bomo čimprej lahko naročili  ;)


zoya

  • *
    • Prispevkov: 222
    • Točke: 0
  • Oliver
Odgovori #62 : 29 Maj 2008, 17:48:50
spletna stran je res pregledna in se že veselim zapravljanja  :o


sunset

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
  • :)
Odgovori #63 : 29 Maj 2008, 22:56:03
p.s - mogoče bi bilo pametno odpreti posebno temo za trgovino pasjemesto?

http://www.pesjanar.si/forum/index.php/topic,6138.0.html Nova tema, da bo tale ostala Chris Christensen izdelkom :)


mat xxl

  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: 0
  • Pudlji so zakon !
Odgovori #64 : 16 Maj 2013, 00:44:31
Da malo osvežim temo, ali kdo ve, kje se da kaj več te kozmetike dobiti, ker ponudba v Pasjem mestu je zadnje čase porazna, ni šampona Day and Day, ni od CC šampona RED jasno tudi White on white ni, ni od Crown Royala Balzama, ni od EZ Grooma Crystal White šampona, če pa naročiš pa tudi ne dobiš, sem naročal zadeve, pa nisem hotel 3 x do njih in sem čakal, da pa 3 x plačujem visoko poštnino je pa neumno, torej čakaš, da imajo vse skupaj, seveda so med tem prodali še tisto kar so imeli........ gospod pa iz te trgovine povsem neresen obljubi, da pripelje pa nič .....  Torej če kdo ve, za kako trgovino z zalogo, lahko tudi tujina naj mi javi lahko na ZS, ker rabim par stvari, ki jim je tu zmanjkalo pa ne vedo, kdaj če sploh bodo dobili....  :( :-\  Če že kaj v Pasjem mestu naročate se dogovarjajte edino z g. Majo !



kalsang

  • *
    • Prispevkov: 1.781
    • Točke: 3
Odgovori #65 : 16 Maj 2013, 09:19:32
http://www.hubintsecured.co.uk/acatalog/P_index.html

Tu poglej. Zelo zanesljivi. Že leta naročam in kupujem tukaj brez vsakih problemov.