Učtitelji :(

*Lila* · 5818

*Lila*

  • *
    • Prispevkov: 625
    • Točke: 1
  • Islandci so zakon!
: 09 Maj 2008, 16:14:50
Zanima me ali imate na vaših šolah kake učitelje, ki se vedejo do tebe kota da si bedak. Namreč na naši šoli je eden, ki te začne zmirjati in še kakšen zvezek bi ti vrgel v obraz :-X Meni je začel zmerjati, da se drogiram in če sem slepa in zabita :'(. Sedaj pa imam govorni nastop in res najraje bi se kar ..... kot pa da bi "soočila" z njim, ko ne bo kaj prav.
Uči pa informatiko in če takoj kaj ne najdeš ponori :(

Lp



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #1 : 09 Maj 2008, 16:20:42
To mora it čez eno uho noter, čez drugo pa ven, ker je brezveze, da se sekiraš zaradi tega. Tudi mi imamo take, ki ti rečejo da gnij v klopi, da si debil, zabit...pa še bi lahko naštevala ::)

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Westy_ka

  • *
    • Prispevkov: 805
    • Točke: 1
Odgovori #2 : 09 Maj 2008, 16:54:54
Hihi, pri nas imamo pa vsi steklino :D

Lp



Terrierka

  • *
    • Prispevkov: 1.555
    • Točke: 4
  • to the ∞ & beyond
Odgovori #3 : 09 Maj 2008, 17:27:38
Jst mam pa učitlco za telovadbo, ki me dobesedno za**** >:(; v dnevnik me vpisuje pod drugim priimkom :( (čeprav ve kako se pišem) ali me pa pokliče po tistem priimku med tem ko gleda v redovalnico...! >:(
Pred leti, ko smo meli plavanje, mi je napisala da ne znam plavat in sm mogla it na koncu leta s starejšimi (ki so imeli zaključni izlet) še enkrat plavat...)!!! >:( >:( >:(
Lp


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #4 : 09 Maj 2008, 17:37:03
Lila zgleda so vsi profesorji za info malo mimo?Rinchy a ni na ŠCRM-ju tudi eni "kapitalc"...na naši šoli vem,da ne veš ali bi se jokal ali ne.Sicer se ne spravi nate osebno ampak posploši vsa dejstva.

Da o profesorici angleščine sploh ne govorim.Potem pa še jaz,ki se zaradi ene trapaste ocene cmeram ves dan in bi jo najraje katapultirala v vesolje...ne splača se sikerat.Tako kot je rekla Rinchy-ven pa not ;)

Terrierka imaš tudi ti probleme s priimkom....jaz sem se nazadnje zajjjjj,ker sme razredničarki rekla naj me zaboga ne kliče po priimku (mimogrede vse kliče po imenu,samo jaz bom vedno KLEMEN) pa se mi zelo zdi,da bom zdaj še bolj trdno ostala Klemen.

Lila kar pogumno,pokaži mu da nisi ne slepa in ne zabita...samo ne pusti se mu sprovucerat ;)

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #5 : 09 Maj 2008, 17:38:41
Hihi, pri nas imamo pa vsi steklino :D

Lp
Lahko si srečna, da ni tvoj razrednik... :D >:( [saj veš koga mislim >:D]



piki_ca

  • *
    • Prispevkov: 394
    • Točke: 0
  • PiKc&Gali
Odgovori #6 : 09 Maj 2008, 17:42:49
Mah manj se sekiraš kaj ti reče bolje je zate :) Pač se radi spravlajo na tebe, da so kao močnejši od tebe... Brez veze tle not tam ven... Sam odgovarjat nesmes k pol je pa se slabše :) (sam se komaj zadržis da nebi kaj nazaj povedu :( )

**A dream is something in your mind and in your heart - where it will stay forever unless you bring it to life...**
Pika&Ksenja


Terrierka

  • *
    • Prispevkov: 1.555
    • Točke: 4
  • to the ∞ & beyond
Odgovori #7 : 09 Maj 2008, 18:00:23
Terrierka imaš tudi ti probleme s priimkom....jaz sem se nazadnje zajjjjj,ker sme razredničarki rekla naj me zaboga ne kliče po priimku (mimogrede vse kliče po imenu,samo jaz bom vedno KLEMEN) pa se mi zelo zdi,da bom zdaj še bolj trdno ostala Klemen.
Ah, ja...
...jst sm probala že čist use (lepo sm ji rekla, da sm Eva, se ji tut že nism oglasila sam me je pol VPISALA  >:( v dnevnik kao da jo ignoriram itd.), še vedno pa sem REBOLJEVA!!! >:( >:( >:(


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #8 : 09 Maj 2008, 18:01:03
a ni na ŠCRM-ju tudi eni "kapitalc"...na naši šoli vem,da ne veš ali bi se jokal ali ne.Sicer se ne spravi nate osebno ampak posploši vsa dejstva.
Midva sva se čist dobro razumela in mi je bilo prav fino pri njegovih urah :D Zna pa zamorit, sploh tistim, ki jih ne mara... :-\

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


nezkaaa

  • *
    • Prispevkov: 614
    • Točke: 0
  • ZgAgA
Odgovori #9 : 09 Maj 2008, 18:15:33
no...jaz s profesorji nikoli nisem imela nobenih težav.....sem imela to srečo, da sem imela same načeloma skulirane profesorje.....ker pa sem bila vedno bolj živ otrok, ki je vedno klepetal in se obračal vsepovsod,....je imela/ima težave moja sestra....ker jo imajo, da je ista kot jaz....

je pa bolj bolehna...pa se z enim profesorjem (prof.športne na gimnaziji) nisem najbolje ujela...oz.sva se podomač povedan non stop zajebavala v glavo,....pa sem šla do njega in mu rekla, da če ma namen zajebavat mojo sestro, da potem se bova midva začela drugače pogovarjat....pa je res ni zajebaval...je pa vse ostale
ena za kemijo, je pa sovražila vse punce, pa smo se združle, in ko so nas še fantje branili, se je tudi ona vnesla....to je najbolje če je ves razred skupaj....

jaz vam svetujem, da se s takimi profesorji pogovorite, če ne gre drugače vključite tudi razredničarko in ravnateljico.....mi smo enkrat napisali peticijo proti eni profesorci, ki je zalegla in je spremenila obnašanje...imaš pa tu rizik....mogoče se bo spremenila, mogoče pa te bo še bolj rugala v glavo....če ne pa, naredit eno zabavo, pa vse profesorje napit  :) tud to pomaga-preverjeno ;)

ZgaGa


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #10 : 09 Maj 2008, 18:51:10
Sam odgovarjat nesmes k pol je pa se slabše :) (sam se komaj zadržis da nebi kaj nazaj povedu :( )

S tem sme imala jaz v osnovki največ problemov.Spomnim se,da smo imeli 1 leto neko zmešano profesorico za slovenščino: če smo bili tiho je jokala zakj se nočemo pogovarjati,če smo klepatali je vreščala zakaj klepetamo...in nekoč sme svoji prijateljici na uho zašepetala "na ku**c mi gre" profesorica pa v zrak "povej meni,povej meni,kaj šepetaš" in sem ji lepo rekla "K-O-M-P-L-I-C-I-R-A-T-E"...ampak v naslednjih petih minutah sem se že znašla pred razrednikom,na zagovoru svojega dejanja ::)

Danes mi grejo najbolj na živce trapasti izgovori za špricanje ampak če se spomnim 2 leti nazaj,kako sem sama izkoriščala svoj igralski talent in zmožnost nakladanja-glava peče.

V srednji šoli pa bolj ko sem tiho rajši me imajo ;D.Je pa odvisno od profesroja...najprej ga moraš "prebrat",ugotovit do katere meje lahko greš potem pa akcija.Jaz se s profesorjem zgodovine pogovarjam,kot da se poznava že nekaj let,res pa je da me zgodovina zelo zanima in da mu večinoma morim z zgodovinskimi dejstvi ali analizo Da Vincijeve šifre ;)

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #11 : 10 Maj 2008, 11:48:49
Zanima me ali imate na vaših šolah kake učitelje, ki se vedejo do tebe kota da si bedak. Namreč na naši šoli je eden, ki te začne zmirjati in še kakšen zvezek bi ti vrgel v obraz :-X Meni je začel zmerjati, da se drogiram in če sem slepa in zabita :'(. Sedaj pa imam govorni nastop in res najraje bi se kar ..... kot pa da bi "soočila" z njim, ko ne bo kaj prav.
Uči pa informatiko in če takoj kaj ne najdeš ponori :(

Lp

Ni prav, da ti grečez eno uho noter, čez drugo ven. Povej staršem, naj grejo na govorilno uro k njemu, se pritožijo. Če ne bo nehal, obstaja ministrstvo, se pritožite. Ne pusti, da se to nadaljuje, ker če te bo pri njegovih urah strah, boš si naredila veliko škodo.



Terrierka

  • *
    • Prispevkov: 1.555
    • Točke: 4
  • to the ∞ & beyond
Odgovori #12 : 10 Maj 2008, 17:44:16
Povej staršem, naj grejo na govorilno uro k njemu, se pritožijo.
So že...
...je dala neko časa sicer mir, sam zdej pa spet :( (sicer malo manj, ampak vseeno)!
Lp


kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #13 : 02 Junij 2008, 16:01:57
Meni gre tudi tako na jetra ko me kliče učiteljica za glasbo ERŽENOVA (pišem se eržen) in pol se s kom pogovarjam in ona men ERŽENOVA!!! A boš tiho?
Pa učiteljia za angleščino nam govori tiho bodite smrkavci predrzni...pa take*
Mislm, da bi jo kr UŽGALA :D :D



Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
Odgovori #14 : 02 Junij 2008, 16:08:35
Nam pa učitlca za Ang: FTIHNI!!! LoL

Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu


tessa

  • *
    • Prispevkov: 363
    • Točke: 0
Odgovori #15 : 02 Junij 2008, 22:07:44
tut pri ns učitli niso čist pri seb :-\ imamo enega pri katerem dobiš avtomacko najman 4 (črprav nimaš pojma) samo če imaš veeelk dekolte pa pri kemiji nam kluče in kulije v glavo mečejo pa po t novem smo lene nesposobne riti k bomo gnile na ljubljanskih ulicah pa take :( ampak to preslišimo saj so drugače prv carji imajo pa svoje dneve...

Živali ne znajo povedati, znajo pa pokazati...zato se moramo toliko bolj potruditi da jih razumemo


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #16 : 02 Junij 2008, 22:32:06
Mi mamo precej takih :( en sploh ne zna razlagat en prav da smo površni >:( pa tko  :-X no moja prjatlca ma eng tacga ki jim prav kretenčki  ??? >:( >:( :-X degen  >:D

I´m the sweetest trouble maker ;) :D