Bulice

Toia. · 2072

Toia.

  • *
    • Prispevkov: 126
    • Točke: 0
  • *Pupa*
: 11 Maj 2008, 14:03:03
mene pa zanima kaj naj bi pomenile majhne bulice po telesu...Pupa ima več takih bunkic toda so različnih velikosti. Od velikosti bonbona ena pa je celo velika skoraj kot pink ponk žogica, toda verjetno ta izgleda tako velika ker je direktno na žili. Da pa bi jo bolelo ne izgleda nič...tudi srbi jo ne razen če jo jaz popraskam pa ji paše. Ima pa jih veliko...plis pomagite mi čimprej!!
Hvala! :-*



m_tejch

  • *
    • Prispevkov: 674
    • Točke: 12
Odgovori #1 : 11 Maj 2008, 14:52:00
vsekakor nebi bil odveč obisk pri veterinarju, sploh če so res tako velike.
Možno da gre za alergijo.



Toia.

  • *
    • Prispevkov: 126
    • Točke: 0
  • *Pupa*
Odgovori #2 : 11 Maj 2008, 15:25:56
bi jo peljala k veterinarju toda danes ne dela v trbovljah...ne vem kaj naj pa še denarja nimava s fantom :( :( :( :(



m_tejch

  • *
    • Prispevkov: 674
    • Točke: 12
Odgovori #3 : 11 Maj 2008, 16:54:42
Hm, a je kaj takšnega pojedla, se kje kopala, na čem novem ležala, kar koli novega? Ne vem, v velikosti teniške žogice pa res ni normalno. Kako velika pa je drugače psica oz. kakšne pasme je? Jaz bi na tvojem mestu probala dobiti onega novega veterinarja iz trbovelj (mislim, da je milan) ali pa kastelica in zatežit, da je pač nujno. No saj če nima vročine pa je drugače normalna pomoje lahko počakaš do jutr, če ma pa slučajno vročno moreš seveda ukrepati takoj. Saj te trboveljski ponavadi, če imaš srečo ne stanejo ful, dobro odvisno na koga naletiš :-\. Drugače pa jo seveda opazuj, in če je drugačna kot ponavadi ukrepaj.
upam, da bo vse vredu
lp



Toia.

  • *
    • Prispevkov: 126
    • Točke: 0
  • *Pupa*
Odgovori #4 : 11 Maj 2008, 20:12:01
s fantom sva klicala veterinarja pa nama je rekel da je verjetno alergija. pa mu je fant povedal, če ji lahka dewama eno zdravilo k ga mava doma od Tare [pekinezerke] ki je tudi alergična na nekaj..pa je rekel da lahko če pa ne bo boljš pa da nej jo peljeva k veterinarju. kokr zdej vidm je boljš...bule izginjajo..usaj tako zgleda...Pupa se pa normalno obnaša in nima wročine. Drugač je pa pasme amstaff. :)