Mešanci na vsakem koraku

Seerland · 17883

Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #30 : 21 Maj 2008, 13:56:43
Sterilizacija ;).

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #31 : 21 Maj 2008, 14:02:55
Sterilizacija ;).

ma ni važn, da jo opravijo   :D

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #32 : 21 Maj 2008, 14:08:47
ja ni važen.....sam če psa ne paziš je pa to edina rešitev

Ps : taki k jih pol zanima kdo je oče so pa itaq čisti....... >:( >:( >:( >:( 

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #33 : 21 Maj 2008, 14:17:45
Mah kaki pazijo, njim je najbrž zabavno, da bodo imeli mladičke. In če bodo pol tolko tečni kot njihova mama, bo grozno.

Sploh mi ne gre iz glave slike psice in krdela psov, ki jo naskakuje.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Seerland

  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: 0
  • Noora je najbolj nora :-)
Odgovori #34 : 21 Maj 2008, 14:46:54
Svinjarija, če mene vpraša, to naskakovanje. Sramota, da človek to dopusti. Nevem, meni se zdi, da je to fajn boleče za psico, čeprav se goni, ampak da te nekdo "hobla" cel čas, pa da se "hoblači" še menjavajo se mi pa zdi primerno za na televizijo, oziroma potrebno neke strokovne pomoči, to se ne bi smelo dovoliti.


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #35 : 21 Maj 2008, 14:52:18
Zdej si pa še mene na nekaj spomnila kar sem doživela na dopustu med tem ko smo smo se ustavili na pumpi po vožnji čez puščavo na poti v Dahab, kjer sta dva pesjana uživala v senčki palme v življenskih radostih medtem pa je tretji držal lučko in čuval da ju ne bi kdo pri tem opravilu motil :D :o >:D

Jah Alba ti pa tud nič ne razumeš zakaj to dopuščajo, zaradi tega da otroci podoživijo čudež življenja in pa seveda ker psi pri tem tudi uživajo  :P ::)

Jaz sem za to da pač tisti ki vedo da nimajo ravno najboljše pozornosti da psičko sterilizirajo da ni takih nevšečnosti, oni ta bolj skulirani naj se odločijo in seveda v primeru odločitve za nesterilizacijo pazijo da ne pride do upsov. Če pa le do tega pride da maksimalno poskrbijo za mamo in leglo in seveda tudi na to komu dajo mladička v roke ko so leti pripravljeni za odhod v novi dom. Sicer sama nimam psičke imam pa dve mačkonki, ki sta sterilizirani iz razloga da ju ne morem imeti 24h/dan na očeh saj so sosednji mački tolk sivni da celo v bajto za njima lezejo, pa čeprav odkrito kažete da jima sploh ni do njune ljubezni, večina jih za njima lazi navkljub sterilizaciji in seveda potem še veselo markirajo po oknih in okoli hiše, najbrž mi ni treba omenjati kako "veseli" smo tega >:(


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #36 : 21 Maj 2008, 15:03:44
Alba, kaj pa če psico, ko se bo naokoli potikala brez nadzora, daš v avto in odpelješ v zavetišče?

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #37 : 21 Maj 2008, 15:11:45
Hm sem razmišljala o tem, ampak ni prijazna in lahko, da bi me ugriznila, plus vedno je skupaj še z eno, ki jo tudi imajo. Pa še giblje se tam okoli naših bajt kjer me vsi poznajo.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #38 : 21 Maj 2008, 15:43:39
Pol se pa zmeni z nekom pa naj jo nekdo drug (ki ga sosedje ne poznajo) odpelje v zavetisce.



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #39 : 21 Maj 2008, 15:44:35
Ne vem sicer kako zavetišča gledajo na to, da odpelješ lastniškega psa tja. Mogoče kdo ve, če se to sploh sme?

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #40 : 21 Maj 2008, 15:45:54
Seveda se to sme..tudi lastniski pes se lahko izgubi ;)



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #41 : 21 Maj 2008, 16:07:58
Ja saj vprašanje, če je čipirana. Bom malo razmislila. Vsaka ideja in pomoč pride prav.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #42 : 21 Maj 2008, 17:40:30
Aja to sem pa pozabla. Timi  je čisto po merah in vsi mislijo da je rodovniški...

Kdo vsi? Mimoidoči ali poznavalci pasme? Ker jaz sem imela rodovniško pudljico, ki je dosegala tudi lepe rezultate na razstavah, pa so "vsi" (beri: mimoidoči) spraševali, katere pasme je. In ko sem rekla, da je pudelj, mi niso verjeli. Namreč ljudje so navajeni videvat na cesti popolnoma drugačne "pudlje". Le zakaj že?


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #43 : 21 Maj 2008, 18:01:09
vsi  :o :o poznavalci ... ampak tudi ko ga merim po merah v knjigi je pravilen da o očeh sploh ne govorimo :o :o :o ma lepe manjdlaste uči :P :P :P ;)

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #44 : 21 Maj 2008, 18:15:16
Ja, me zanima, kdo so ti poznavalci, a ne.


Desobediencia

  • *
    • Prispevkov: 1.107
    • Točke: 2
Odgovori #45 : 21 Maj 2008, 18:26:40
ampak poglej si mojo sliko: na njej je zame najlepši mešanček na svetu. ;D
Pa še res je zelo lep ;)

Dogo Argentino - El Mas Mejor

Nochi tlen onca no huelitli mo patlaz, xic cualmeztli mo mantica, moyolica, inic ti nemiz inahuac yeliztli.


Desobediencia

  • *
    • Prispevkov: 1.107
    • Točke: 2
Odgovori #46 : 21 Maj 2008, 18:32:52
Sploh mi ne gre iz glave slike psice in krdela psov, ki jo naskakuje.
Najhuje je, ko se 10 psov spravi na psico in ko se eden naveliča, pride drugi..pa nedolgo nazaj sem videla psico in psa sprijeta skupaj, tretji samec pa jo je naskakoval v glavo..pes s katerim je bila sprijeta je popenil in zalaufal za psom in ubogo psico vlekel za sabo, najhuje je bilo pa ko sta se stepla-medtem ko je bil še vedno v psici.


Dogo Argentino - El Mas Mejor

Nochi tlen onca no huelitli mo patlaz, xic cualmeztli mo mantica, moyolica, inic ti nemiz inahuac yeliztli.


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #47 : 21 Maj 2008, 18:49:28
O groza, take lastnike bi dala pred zid, pa metek v glavo. Sploh pa take, ki mirno gledajo vse to in se dogaja na njihovem pragu.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Desobediencia

  • *
    • Prispevkov: 1.107
    • Točke: 2
Odgovori #48 : 21 Maj 2008, 20:09:01
Ma, to so vaški psi prepuščeni sami sebi, pol jih je pa tako uličnih.

Dogo Argentino - El Mas Mejor

Nochi tlen onca no huelitli mo patlaz, xic cualmeztli mo mantica, moyolica, inic ti nemiz inahuac yeliztli.


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #49 : 22 Maj 2008, 08:15:48
ja v tem primeru, ki ga jaz opisujem ni ravno tako. Psica je skoraj vedno pri hiši, če pridejo kositi ali kaj delat zadaj za našo bajto, ju vzamejo s sabo. V bistvu se giblje le v okolici  hiše. Tako, da sem kar malo presenečena nad tem dogajanjem zdaj.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #50 : 22 Maj 2008, 09:22:40
Ja, me zanima, kdo so ti poznavalci, a ne.


veterinar, bivša rediteljica Tibetanskih ??? (nevem kako se jim reče :-[ vem pa da so neki Tibetanci) ne se spravt name ker res nevem kdo je a so rodovniški al ne >:( no sej mogoč jih še zdej redi sam nism ziherker je ne srečam več :-\ :-\ , soseda ki ima pudla, pa vsi k ga srečajo  :P :P :P :P, nevem kakšnih pudlov so navajeni (nikol še ni mel pudlaste frizure tko da vrjetn so ga zato sprejel ) no ti povem ko prideva od frizerke :( :( ::)

Ps: dej prosm objav kšno slikco sem namreč čist nooooooooora na pudle ;) ;) ;) ;)

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #51 : 22 Maj 2008, 11:54:45
ma ni važn, da jo opravijo   :D

nesporazum  :D viden v naslednjih postih  ::)
sem hotla rečt, da ni važn kako se reče (sterelizacija al pa sterilizacija al pa kastracija al pa "kukrkol" ), samo da jo opravijo.
veterinarji že uganejo za kaj gre  :P

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


Desobediencia

  • *
    • Prispevkov: 1.107
    • Točke: 2
Odgovori #52 : 22 Maj 2008, 13:46:12

veterinar, bivša rediteljica Tibetanskih ??? (nevem kako se jim reče :-[ vem pa da so neki Tibetanci) ne se spravt name ker res nevem kdo je a so rodovniški al ne >:( no sej mogoč jih še zdej redi sam nism ziherker je ne srečam več :-\ :-\ , soseda ki ima pudla, pa vsi k ga srečajo  :P :P :P :P, nevem kakšnih pudlov so navajeni (nikol še ni mel pudlaste frizure tko da vrjetn so ga zato sprejel ) no ti povem ko prideva od frizerke :( :( ::)

Ps: dej prosm objav kšno slikco sem namreč čist nooooooooora na pudle ;) ;) ;) ;)
VZREJAJO, ne "redijo" :)

Dogo Argentino - El Mas Mejor

Nochi tlen onca no huelitli mo patlaz, xic cualmeztli mo mantica, moyolica, inic ti nemiz inahuac yeliztli.


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #53 : 22 Maj 2008, 14:56:08
 ops :-[ :-[ :-[ :-[ na to se ne spoznam pa me tud ne mika da bi se  ::) ::) ker so nekateri čisti ****** ampak to je že druga tema :( :( :-[ :-[

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #54 : 22 Maj 2008, 15:04:42
nesporazum  :D viden v naslednjih postih  ::)
sem hotla rečt, da ni važn kako se reče (sterelizacija al pa sterilizacija al pa kastracija al pa "kukrkol" ), samo da jo opravijo.
veterinarji že uganejo za kaj gre  :P

No se mi je zdelo, da si mislila to :).

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #55 : 22 Maj 2008, 18:29:38
Ps: dej prosm objav kšno slikco sem namreč čist nooooooooora na pudle ;) ;) ;) ;)

A moje pudljice? Moram najt, pa poskenirat. V njenem času namreč še nisem imela mobilca, ki bi imel možnost fotkanja...


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #56 : 22 Maj 2008, 19:49:53
ja tvoje ;) ;) ;) ;) da vidm če mata kakšne podobnosti

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #57 : 22 Maj 2008, 19:54:38
Malo težko bi imela kakšne uibr podobnosti, saj so bili vsi psi iz te vzreje rodovniški (tudi njihovi potomci, ki se niso parili naprej, razen ene psičke), eden, ki je imel predugriz, pa je bil zaradi tega v skladu s pogodbo kastriran. Je pa bil karakterno tako zelo OK in primeren, da je šel v dom, kjer so vsi člani družine gluhonemi. In se krasno obnese, ker je zelo senzibilen in se odziva na gibe / kretnje.
Bom ob priliki poskenirala kako fotko.
Koliko pa je tvoj težak, visok in dolg?

p.s. Ne vem, kaj si mislila s "pudlasto frizuro"? Moja je bila vedno ostrižena na "sport stile" - tudi za razstave.


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #58 : 23 Maj 2008, 13:43:49
Mislila sem na obročke oz. klasična, levja, moderna  ;)  drugače visok je: 35 cm  (plečna) ,dolg: 41cm (pod vratom) z glavo okoli 46cm , teža: okoli 6 kg  :) :) veterinar pravi da je zelo lep in ima v redu mere  glede teže pa nisem ziher :-\

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #59 : 23 Maj 2008, 13:52:53
na par slikc :-* :-*












najlepši učki :P :P :P :-* :-* a ni  :-*

I´m the sweetest trouble maker ;) :D