Ostale živali > Ostale živali

Hrčki

(1/129) > >>

flatka:
Lepo pozdravljeni!

Odpiram novo temo o hrčkih. Povejte kaj o svojih miškah, kakšne dogodivščine,...

Imam pa eno vprašanje.
Mogoče kdo oddaja kakšnega hrčka. Od prijatelja imam veliko zanimanje, ki bi mogoče vzel tudi dva ali več.
Doma ima tudi druge živali, tako, da bi bilo za njih lepo poskrbljeno.  ;)

Sporočite, če imate kakšne informacije!
Hvala!

Lp, Eva

ursa:
oj!

pred tremi meseci mi je žalostno umrel moj hrček..bil je prijazen in rad mi je zlezel v kakšen večji žep ali pa v rokav...zelo ga pogrešam in zdaj mu pošiljam poljubčke gor v nebesa :-* :'( :-* :'( :-* :'( :-* :'( :-* :'( :-* :'( :'( :-* :'( :-* :'( :-* :'( :-*  imam pa žalostno novico da mi mami in oči ne dovolita imeti več hrčka (kao da sta samo onadva skrbela zanjega (samo ko sem bila 1 teden na počitnicah na  Blokah) in pol mi rečeta da sta mogla itak samo onadva skrbetzanjga in zdaj mi ga ne pustita več) :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :-*

anana:
Meni je moj Dodo (ruski hrček) poginil prejšnji petek (11.11.) :'(, zjutraj sem ga hotla pogledat, pa je bil čisto trd obrnjen na hrbtek in tačke skupaj. V soboto (19.11.) pa je k nam prišel ruski hrček Rižek - pravi pogumni radovednež, ki skače kot kobilica :). Je pa tako luštkan in ima velika ušeska :-*. Do zdaj mi je uspela ena slikica. Takšen pa je bil Dodo :).

Lp, Ana

anana:
Aja, flatka ;): mi smo Rižka dobili v Mr. Petu, kjer so imeli kar nekaj mladih hrčkov, ki so videti zdravi ;).

Lp, Ana

ursa:
zdej sem hrčka naručila za MIKLAVŽA ;D  pa upam da bo MIKLAVŽ ;D  mamici  povedal da me nej pelje v trgovino in  ga mi kupi ;D

joj kokk sem otročja ;D MIKLAVŽ ;D ;D ;D

Navigacija

[0] Kazalo Sporočil

[#] Naslednja stran

Pojdi na polno verzijo