Apartmaji v dalmaciji- kjer sprejmejo pse

damayanti · 173638

damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #270 : 12 Marec 2011, 11:11:50

aja pa še to:  TO  so kao skonto cene za nas preko pesjanarja ;).... individualno- so cene druge 

Glede na to ,da smo ponavadi- tukaj  taki, ki imamo daljši termin (  ne kot uni  ostali padalci 5-7dni )
in po večini  mi z daljšimi termini zasedamo tam nekje od 1.7-1.9...
 sem mnenja,da bi ji morali predlagat eno malo bolj realno ceno.  ( sicer pa ;D ... zame veste ,da sem gorenjka  >:D... pa,da ne bom samo jaz "cenkaroš" izpadla... mi povejte realno koliko se vam zdi normalna cena... Resno rabim mnenja...  :-\


( tudi uni, ki ste razmišljali, da bi šli kdaj tja... ali slučajni naključni  obiskovalci... resno vse sprašujem, ki tole berete  glede na to - da je tema javna in da imamo itak stalno na to temo "karte na mizi" )

Lp K. 


kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


MarkoB

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #271 : 12 Marec 2011, 16:11:28
Meni se zdi za termin 15.VII do 20.VIII - 90 eur/dan zelo dosti.
Sicer ne vem kaj se nudi za to ceno.

Za primerjavo... na Dugem otoku v Sali isti termin, je bila cena v 2010 40 eur (oz. 50 eur za nestalne goste) - apartma za 4 osebe + 1 dan bivanja gratis (skupaj 12 + 1 dan = 13 dni = 480 eur + 7 kn/oseba taksa).

Lp,
m.



nata

  • Gost
Odgovori #272 : 12 Marec 2011, 16:19:27
ne bit huda ampak 90€ ni nek sconto ... se da dobit to ceno na jadranu tudi kot padalec  :-[
nižje ko greš nižje so cene. istra se začne pri 120-150€ in tja do 90 v dalmaciji.

sem pa tudi jaz interesent  :-[ :-[ :-[



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #273 : 12 Marec 2011, 17:44:47
ne bit huda ampak 90€ ni nek sconto ... se da dobit to ceno na jadranu tudi kot padalec  :-[
nižje ko greš nižje so cene. istra se začne pri 120-150€ in tja do 90 v dalmaciji.

sem pa tudi jaz interesent  :-[ :-[ :-[
Sej  zato sem pa rekla ... To je Kao skonto za nas... Normalno nabije na 100!  Za eno" Šolto " ???...
 ej vsako leto nabija cene...in vsako leto se  " ne vem" očitno samo jaz usajam okoli teh cen... In potem ispade kot ,da jaz sem en ultra žid ki se stalno cenka... in kokodajsa...
 sej eno leto sem  itak vsem odsvetovala tja ( zato ker je lagal- in se ni držal stvari ki jih je obljubil) ...in je imel prazno- več ali manj...pol je pa jokal...in zdej  Vesno nasral , da me kontaktira  :-X


Za moje pojme - realna cena  za Šolto za obe  hiški 4 osebe je 65 eur v glavni sezoni - maximum!... studio 40 v glavni sezoni maximum!
In glavna sezona je od 15.7-15.8...
 potem se pa cena spusti... ???
In jaz mu bom to tud povedala... ampak  ,da ne bom sama v tem mnenju bi mu pa rada rekla, da smo takega mnenja vsi  ;D

 ja za padalce -- to je uno 3,4 do maksimum 7 dni se ve .. je cena normalna... če je pa nekdo 14 dni + ej halo... tukej je pa druga cena... in če je to gost povratnik... druga cena...

Meni se zdi za termin 15.VII do 20.VIII - 90 eur/dan zelo dosti.
Sicer ne vem kaj se nudi za to ceno.

Za primerjavo... na Dugem otoku v Sali isti termin, je bila cena v 2010 40 eur (oz. 50 eur za nestalne goste) - apartma za 4 osebe + 1 dan bivanja gratis (skupaj 12 + 1 dan = 13 dni = 480 eur + 7 kn/oseba taksa).
Lp,
m.
Hvala Marko :)

 evo ti tule odgovorim kaj nudijo... ;)
 Te hiške so primerne bolj kot ne za take, ki imamo pse , in za take ki imajo kakšne  malo že večje mulčke plavalce
- ker čisto pošteno povedano- plaža dol je nikakva -  totalno neprimerna za otroke sploh take ,ki rabijo plitvino.Tukaj je ok za skakat, srfat,potapljat se, z masko malo drajškat, ribe lovit, privez za čoln je itd...
Jaz Šolto poznam ... lahko rečem u nulo-
lokacija - je daleč najboljša na celi Šolti.
Meni je sploh Maslinica zakon... napram vsem ostalim mestom  ker je na SZ
Tukaj imaš res  panoramo- fantastično.
torej plusi  in dobre strani so npr.
- lokacija
- pogled
- mir
- to da ni lastnika tam
-  nihče ne teži okoli psov, lahko se mečejo v vodo letajo tam po uni gmajni isto zadaj...
- bližina Maslinice ( meni ravno en sprehod do štacune in bifeja )
-   zunaj terase so ok( baje da bo letos na hišicah naštimal za veter bambusove zavese.. ajde ok ::)--- saj kadil bomo lahko)
 glede samega apartmaja ali hiške edini plus je hladilnik- in tavelik zamrzovalnik.

Sedaj pa minusi
-  kar se tiče plaže... plaža je nikakva
- štrom.. kdaj misli to zrihtat- ne vem ...  močnejše varovalke
- un bazen- totalka brezveze.. boljš bi bilo, da bi vsaki hišici svoj žar plac postavil  ::)
( pa ajde sej to niti ni panika, če smo poznani pa skupno fešto naredimo  :D )
 če ga pa že misli imet, bi pa lahko vsaj ograjo okoli postavil...
- Čoln ( čoln mi je obljubil ??? lani ,da bo dal eno plastično banjo, z 4-ko, da bomo lahko hodili čez po ribe...in se malo vozili do otočkov ( dal je pa un predrt- napihiljiv- kot je na slikah..Z Zlomljenimi vesli !)
-  parking... spodaj mora  uredit obvezno- s pasatom komaj - fejst moram  pazit ,da ne nasedem
- notri uni pogradi  :-X
- veličina sob-  bajbuki premejhni
( sicer mene to ne moti, ker na morju mi je važna terasa in hladilnik+ wc- s kopalnico... Ampak razlog ,da me to ne moti je pa cena.)

...Kar se mene tiče
 Ti pa povem zakaj se sploh bunim glede teh hišic
 
 Tisto leto ,ko sem jaz odprla tole temo, je on na Šolti mene prosil,  če  ga lahko priporočim , kakšnim gostom
1 leto- dobesedno gradbišče je bilo tam.. pa ajde ok... več ali manj ni nikogar motilo- cena ok- na morju je bilo- psi so se lahko podili.. mir je bil ;)
 če ne bi mi iz peslanarja dol hodili ne bi imel nič
2- leto je obljubil kaj vse bo zrihtal ni nič
3- leto boljkot
4- leto lani. dobesedno več ali manj samo mi smo mu denar nosili- in termine zapolnili
 če nas ne bi bilo- bi imel prazno! Veliko  gostov se je ravno s tem razlogom za njegove hiške v veliki večini sploh logiralo na ta forum...
 in to je naša "pesjanar" destinacija- za nas ki  kimamo pse in rabimo dopust po naši meri... da je mir da nam nihče ne teži zarad cuckarije itd...
 ostali individualni gostje se mu NE vračajo...
 Mi se ki zavoljo tega da  imajo naši psi na dopustu eno svobodo, požremo tud notranjo namestitev ki je - čist iskreno-boga.
osebno si pridržujem pravico , da mi imamo prednost glede termina in tudi glede cen.
In zdej bo pa nam cene nabijal ???  :-X

  Ful se mi za malo zdi !!   resno  :-X
In ali jih bo spustl ... ali nam pa najdem za velikonočne  novo destinacijo...
 pol naj se pa "žali na črno mačko"

Je pa tako- več kot nas bo istega mnenja  več je možnosti, da imamo normalno ceno. A ni tako ?




kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #274 : 12 Marec 2011, 20:20:51
Mi smo precej hodili po Dalmaciji na dupust in nikjer v glavni sezoni nismo presegli 70€/dan (4 osebev tem primeru). Večinoma je bilo okoli 15€/dan na osebo. Pa nikoli kakšnih podrtij ali res slabih apartmajev, vedno solidni. Najbolj so nas nateg%&li na Pagu lani ::)


sračka

  • *
    • Prispevkov: 87
    • Točke: 0
Odgovori #275 : 12 Marec 2011, 20:55:27
Mislim, da so te cene čisto previsoke :P
Če bodo imeli letos hrvatje take cene, bodo  pa lahko kar sami spali v appartmajih  >:D



nata

  • Gost
Odgovori #276 : 12 Marec 2011, 21:03:22
ah ... ne bodo ... tudi pri nas niso nič manjše ... kvečemu večje

zadnjih par dni sem prebrskala verjetno vse otoke (vsaj tisto kar je na net-u) in naše veeeliiiikoooo morje. cene so katastrofalne. in če zraven prištejem še plačilo za tri pse, ki vsi skupaj nimajo kil kot en konkreten pes me rahlo mineva vse skupaj. v kampu kjer smo kampirali (ma čez kamp ga ni) precej let so skoraj doživeli infarkt, ko sem rekla, da imam letos pa 3. za paušal za tri pse bi morala plačat 600€. dobim za to itak nič :(

Inanna maš kakšen link od kje ... namreč vse cene na net-u so (vsaj tiste, ki ponujajo normalne app) 90€+



Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #277 : 12 Marec 2011, 21:30:49
Žal ne, vsaj ne konkretnega. Vse smo našli tik preden smo se odpravili tja dol. Pa že prej barantali in še potem ;) Ponavadi se ne vračam na lokacije. Dosti je bilo takih, ki jih je kdo priporočal. Imam sicer kar nekaj slik, ampak to ravno ne bi koristilo, če ni naslovov in kontaktov :D
Lani sem bila itak samo na Pagu malo dlje, kar se Hrvaške tiče (apartmaja ne priporočam, definitivno predrag glede na kvaliteto/velikost). Vikendaških vikendov pri Puli ne upoštevam, to tako in tako non-stop.
Prejšnja leta pa res vseskozi Dalmacija, večkrat letno, vedno druga lokacija.
Aja, mi smo hodili brez psov, tako, da ne vem ali so bili sploh dovoljeni. Žal moj ni bil navdušen nad vožnjo :-\ Upam, da bom naslednjega navadila in navdušila ;)


Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #278 : 12 Marec 2011, 21:36:59
Aha, tegale se pa še spomnim - Šolta, cena je bila nekaj nižja (sredina julija), šli smo 4. Gospa je 2x tudi spekla ribe na "njihov" način, gratis. Zjutraj ulovljene ;)
http://www.solta-necujam.eu/si/stomorska/2562-stomorska-apartmaji_ceniki.html
Kolikor vem, so bili tam tudi s psi eni, velika terasa, velik skupni prostor, sobe lepe. Edino kuhinjo je bilo treba malo pomit pred uporabo (samo to itak vedno storim, tudi s kopalnico 8))


Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #279 : 12 Marec 2011, 21:47:37
Če se ne motim, je to ta, v katerem smo bili na Korčuli. http://www.korcula-velaluka.eu/si/lumbarda/2120-lumbarda-apartmaji_ceniki.html Zgleda mi čisto tako, pa tudi ime in lokacija gre zraven. Cena je bila tudi po dogovoru 10% nižja. Psa so imeli istočasno eni sosedje.
Lastnik nam je celo posodil "jahto"( beri: podrtijo od čolna) za lovljenje rib  ::) :) Plaža - morje takoj pod apartmajem, sicer kar nekaj stopničk in klanca...privat, senca(drevje), kamenčki in betoniran pomolček za privez "jahte". Vedno prisoten en star ata s svojim psom in obvezno s cigareto v ustih :D
Boljše in lepše plaže so bolj oddaljene...


Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #280 : 12 Marec 2011, 22:03:34
Očitno imam samogovore  :D Malo gledam kam bi se šlo v kratkem, na pomlad, pa lahko še kaj objavim  ;)
Evo, apartmaji, kjer dovolijo ljubljenčkehttp://www.uniline.hr/hrvaska/apartmaji-ljubljencke.php#AccommodationList


nata

  • Gost
Odgovori #281 : 12 Marec 2011, 22:44:44
hvala bom še malo pobrskala po teh linkih, ki si jih pripopala...

četudi samogovori ... informacije so pa koristne  ;)



peter skala

  • *
    • Prispevkov: 16
    • Točke: 0
Odgovori #282 : 12 Marec 2011, 22:54:10
Pozdravljeni,Damajanti pa tudi ostali.
Ja cene so res ,,ubi bože,,Lani sva za 14 dni plačala nekaj več kot 9oo flik.Precej.Za dva.Letos pa  hočjo še več.
Se popolnoma strinjam z Damajanti,da malo nudijo za ta denar.Mislim tisto kar ponudijo oni ne pa mati narava.Čudovito je da ni problema z psi,sprehod do Gajete je kot naročen,ne predolg ne preblizu.Tudi Vesna je čisto prijazna,stari pa za silo.Živi v nekem svojem svetu..Mislim da greva tudi letos.Ampak probala se bova zmenit za studio.Saj notr tako ali tako samo prespiš.Sem pa skoraj prepričan da bo rekla da je zaseden.Za tavelik apartma pa ne mislim plačat take cene kot jo ponujajo,res premal nudijo za to.
V naslednjih dneh se moramo zmenit za termin ,pol pa pokličemo na Šolto.

Damajanti , prosil bi te za e naslov od Jakovčevičev,sem ga zgubil.



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #283 : 13 Marec 2011, 09:43:11
Studio je čisto ok... mi smo bili lani.. za dva + psi čez glavo. pa mi je hotel računat  40 ...  konec avgusta... ampak sva takoj rešila... sem rekla 30 dam več ne - ali gremo pa drugam..
 pa je potem takoj rekel ... aja kao ja ja  nizka sezona je že .. ja seveda sem se zmotil.....  šur šur ::)
zdej pa  50 eur v glavni sezoni ( jaz jo bom letos nabasala zarad francozov- pomoje :-\ ) ...
Mu bo treba  malo obrazložit ekonomijo- stanje - kako je to na trgu... če gre nafta in surovina gor- grejo življenske potrebe gor... turizem pade... ker je luxus.
 >:D

Tole s cenami bo treba rešit...
 glede rezervacij... pa jaz točno vem, ker to pa obveščajo vsak teden kaj je frej in kaj ne  ;) ::)... ne pozabi nikoli  ::)
 Tako ,da kar se tiče  terminov jih vem točno. ;)


 



kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


marijan75

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #284 : 31 Marec 2011, 15:44:49
Mi smo bili lani Tukaj. Gospa je prijazna, dovoli psa, če tudi drugače prebiva v hiši/stanovanju.  :)

Smo spremenili spletni naslov - www.apartmani-mihic.hr :)

Pozdrav!



marijan75

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #285 : 31 Marec 2011, 15:49:20

V naši apartmaji (Srima v bližini Vodic in Šibenika) so dobrodošli  in vaše hišne ljubljenčke - www.apartmani-mihic.hr :)




TibiQ

  • *
    • Prispevkov: 2.060
    • Točke: 0
Odgovori #286 : 01 Maj 2011, 22:26:23
D. čisto sem spregledala tole temo. Se strinjam. Tole je čisto predrago. Tam do 65, kot si rekla, za "našo" kučico bi še šlo.. ostalo pa  ??? Ti pa ostalo na ZS napišem.



ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #287 : 01 Maj 2011, 23:14:45
Mi smo pa ravno prišli iz Barbarige, kjer imajo pri mami v službi en apartma. Cena je semizdi da v predsezoni 20€(oseba na dan). Psa smo pa kar prešvercali. :P med sezono pa tudi ni preveč drago...
Lahko vprašam, če bi se preko njih dalo kaj zmeniti. Apartma je sicer bolj majhen za največ 4 osebe. Pač ima eno spalnico z zakonsko posteljo potem imaš pa še kuhinjo in dnevno skupaj, v dnevni je kavč, ki se raztegne...
Plaže so nekje bolj take "divje", se pravi, da glede psov ni ravno problemov, itak jih imajo pa vsi tam. :D
Lahko torej vprašam, če bi se dalo kaj zmeniti... Drugače pa bi v stanovanju imeli kakšne bolj majhne pse do srednje velike. Ker res ni ravno ogromno stanovanje, majhno, ampak itak smo ga mi uporabljali bolj samo za spati... Moja psička je z mano spala na kavču(smo imeli odeje čes, zaradi dlak...). tako, da ja v soboto, ko smo odhajali domov je bilo treba vse pre sesati, da ja ne bi bilo kakšne dlake. ;D Po moje je to edina "težava" če se ti ne da sesati in pospraviti za sabo apartmaja...
Iz Barbarige se pa lahko potem tudi v druge kraje peljete, mi je kar super lokacija...



pikec82

  • *
    • Prispevkov: 172
    • Točke: 0
  • you are my sunshine - one and only
Odgovori #288 : 02 Maj 2011, 13:04:32
Psa  po naših izkušnjah sprejmejo  v večini apartmajev na Hrvaškem, eni brez doplačila, eni pa odvisno od pasme psov.
Mi za našega doplačamo cca. 5€, ali pa tudi nič.
Poskusi apartma Tiho- Čiovo Trogir. Je idealno mesto za psa, velik balkon, 50 m do plaže, senca...., pa še zelo ugodna cena.

http://www.google.si/url?sa=t&source=web&cd=1&ved=0CEcQFjAA&url=http%3A%2F%2Fdalmacija.net%2Ftrogir%2Ftiho%2F&rct=j&q=apartnani%20tiho%20%C4%8Diovo&ei=QJC-TcqENMzzsgbJjrmWBg&usg=AFQjCNHV0UobH9_95iw--Kmhswd9nnv8Lg&cad=rja


sračka

  • *
    • Prispevkov: 87
    • Točke: 0
Odgovori #289 : 02 Maj 2011, 16:42:21
V appartmajih Stella Maris in Katoro (UMag) so psi dovoljeni, vendar proti plačilu! (7€)!
Lahko pa ga tudi prešvercah, ni kontrole sploh :P



NikaBarro

  • *
    • Prispevkov: 20
    • Točke: 0
Odgovori #290 : 02 Maj 2011, 18:45:26
Tudi mi smo bili na Šolti pri temu tipu. imeli smo čisto spodnji apartma, ki je bil še kar, meni je itak useeno ker sem bila večino časa uzunaj na plaži, ta pa je u ri%i. Čeprav res popolnoma nihče ni kompliciral glede psa. je pa polno ježkov, in nas je bilo kar malo strah za psa, da se nebi nabodel. Glede bazena je tako, da ubistvu smo se s sestro raje u njem kopale kot u morju(ni lepega uhoda za žogco podajat). Drugače je bilo meni še kar fajn, ne nazadje nisi usak dan na morju.

Smo bili pa leto pred tem v Punta Križa na Cresu, kjer so tudi psi dovoljeni, samo mi ga nismo imeli s sabo(je bil premlad in premajhen). Imeli so ga pa eni hrvati poleg nas, in nihče ni kompliceral čez tega psa, je zelo miren okoliš. Plaža je fajn tudi za manjše pse(plitvina), dobesedno lahko pljuneš od okna v morje. Stole in dežnike ti da lastnik, ki je ribič in nam je dal nekaj rib za pojužinat. vse druge informacije so tukaj..
http://www.travel-tourist.com/obj2796_si.htm

My dog makes my day perfect!!



pikec82

  • *
    • Prispevkov: 172
    • Točke: 0
  • you are my sunshine - one and only
Odgovori #292 : 03 Maj 2011, 13:38:09
Na tej plaži je bilo kar nekaj psov, julija ni bilo pretirane gužve, plaža je betonska, lahko pa greš tudi malo stran kjer je pesek, vendar se mi zdi, da je tu kar dosti zasebnosti. Se mi zdi, da za ta denar dobiš ogromno, pa še apartma je velik in udoben , lahko v vsakega dodaš še +2 osebi.
Če te zanima še kaj me kontaktiraj na ZS  :)


TibiQ

  • *
    • Prispevkov: 2.060
    • Točke: 0
Odgovori #293 : 04 Maj 2011, 08:01:14
Pikec hvala za odgovor. Bomo videli, ampak zaenkrat res iščem čimveč "samote" (na plaži, saj apartmaji sami po sebi niti niso problem za dobit), pa da ni ravno robinzon varianta, brez dostopa z avtom, elektrike in tekoče vode  ;)



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #294 : 09 Maj 2011, 10:49:46
Evo mene  nazaj iz Šolte.
Cene v hišicah... da bi jih spustili , se jim za enkrat nič ne sliši.

Jadranka ima iste cene.
Protea ima iste cene.
Tadrug Ante ki ima dva apartmaja( ob poti do hišic) ni bil tam, zato nisem mogla naredit niti ene fotke. Cena kolikor vem je ista kot lani 50 eur za apartma 4 osebe.
Nečujam... nisem uspela poslikat( nobenega tam)

Krušica- nekaj je že rezervirano nekaj še prosto cene ne vem( ušla iz glave) definitivno ni toliko navita kot hiške.
Ostalo... nič pametnega nisem našla na novo

za enkrat toliko...če se kaj spremeni javim

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


TibiQ

  • *
    • Prispevkov: 2.060
    • Točke: 0
Odgovori #295 : 30 Maj 2011, 09:16:20
http://www.bigdeal.si/
Zanimiva ponudba. Je pa do Korčule kar vožnje, pa tam v Lumbardi zna bit septembra še kar gužva na plaži ;)



Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #296 : 30 Maj 2011, 11:13:49
TibiQ, 2 leti nazaj sem bila v visoki sezoni na Korčuli, po celem otoku nas je bilo polno...in nikjer nobene gneče. Še najmanj v Lumbardi, kjer smo bili tudi nastanjeni. In ogromno praznih apartmajev.
Septembra je po mojem najbolj fletno tam  ;) Mmmm, me že mika ::) :)


TibiQ

  • *
    • Prispevkov: 2.060
    • Točke: 0
Odgovori #297 : 30 Maj 2011, 12:11:36
Ja ne vem.. jaz sem bila lani in predlani septembra na Pelješcu in smo šli obakrat na izlet na Korčulo in tudi do Lumbarde in je bila tam vedno gužva (res sicer, da smo se samo zapeljali skozi Lumbardo - kolikor se je sicer sploh dalo in nekih posebnih plaž tam okoli nismo iskali).

Vprašanje tudi kaj je za nekoga gužva, ampak ko smo bili mi, je bilo nekako takole z ljudmi;
http://www.google.si/imgres?imgurl=http://www.croatiatraveller.com/images/images2008/3rdgroup/550/przinabeach.jpg&imgrefurl=http://www.croatiatraveller.com/pix/Islands_Album/Korcula/Prizna.html&usg=__rCNHZSCHZ4rWmfEeKdFSmoEXsZw=&h=359&w=550&sz=52&hl=sl&start=3&zoom=1&itbs=1&tbnid=sDJvwn0qZbrGYM:&tbnh=87&tbnw=133&prev=/search%3Fq%3Dlumbarda%2Bbeach%26hl%3Dsl%26biw%3D1260%26bih%3D844%26gbv%3D2%26tbm%3Disch&ei=2mzjTa28EMSAOrWc7fwG

.. in tole je zame, že kar dovolj velika gužva, da imam slab občutek it z velikim psom, kot ga imam, na plažo, čeprav smo tudi to že počeli - ampak zame je to gužva, ki se ji rajši izognem.  ;)

Je pa sigurno tisti konec septembra čisto super - dovolj toplo,.. :)



Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #298 : 30 Maj 2011, 12:28:36
Ok, ja to je gneča tudi zame :o
Mi smo bili vedno bolj ali manj sami na plaži.
Na eni peščeni, lahko jee tudi ta s slike (ne vem, so mi vse iste)....smo bili vedno mi in še kakšni 2 družini. To je to. Verjetno zaradi zoprnega dostopa - peš :P :D
Pod apartmajem smo imeli še privat plažico, tam smo bili pa sploh sami.

Sicer je bilo v mestu kar nekaj ljudi, ampak bistveno manj kot po bolj obljudenih otokih.

Vis je tudi eden manj množičnih... :) Nisem še bila dlje časa (samo postanku na jadranju), ampak so še čisto vsi pohvalili, predvsem zaradi miru in ker ni veliko ljudi.


TibiQ

  • *
    • Prispevkov: 2.060
    • Točke: 0
Odgovori #299 : 30 Maj 2011, 13:35:43
Ja saj je pa tudi čisto možno, da je zelo odvisno kako naletiš.

Prvo leto na Pelješcu - Orebič - začetek septembra, ni bilo nobene gužve - kot praviš ti.. mogoče na zelo veliki plaži še nekaj obiskovalcev, ampak smo se tako lepo razporedili, da je imel vsak zase kar precejšnji pas vode in se sploh nismo motili med sabo niti tako "prostorsko", drugo leto ko smo šli pa en teden kasneje (pa bi človek pričakoval, da bo kasneje še manj gužve) je bila pa na ta isti plaža skoraj kot konzerva s sardinami  ;)