Kdo je za akcijo? NUJNO!!!

Alive · 4280

Alive

  • *
    • Prispevkov: 55
    • Točke: 1
: 20 Maj 2008, 11:14:19
Živjo,
Kolega me je prosil, da mu pomagam pri iskanju "pesjanarčkov", ki bi bili pripravljeni prikazati nekaj trikcev s frizbijem.
Zadeva bi potekala predvidoma prvo soboto v juliju (torej 5.7., če bo zadeva zanimiva pa še drugo soboto 12.7.). Lokacija je prekrasna saj bi nastopili na odbojkarskem igrišču nekje ob morju (pozabla, ali je rekel Portorož ali Piran... :-[ ). Vse skupaj bi trajalo nekje 2x po 10 minut. Lepo bi bilo, če bi znal/a nastopajoči/a tudi kaj povedati o samem športu, oziroma, kako se psa nauči osnov. Pravi, da ni potrebno biti svetovni prvak v disciplini, fino pa je, če kuža frizbi kdaj pa kdaj tudi ujame.  ;D
Glede plačila je tako, da ravno obogateli nebi s tem, verjetno pa bi si lahko pokrili potne stroške in kako pizzo...
Po moje zna bit kr žur...

Torej, kdo je za kacijo? Informacijo rabim strašno hitro... Torej danes do 14h. Lahko se mi oglasite na mail ali na osebno... Ali pa me pokličete na 040/799-043.

LP vsem!
Živa, v nestrpnem pričakovanju vaših odzivov.  :)



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #1 : 20 Maj 2008, 11:25:44
Ob kateri uri naj bi bil? V juliju je ze zelo vroce na obali. Ce bo sredi dneva, v najvecji vrocini, ni dobro za pse. 5.7 zna biti problem, ker je pomembna agilty tekma v Ljubjani. 12.7 pa vecernja tekma v Portorozu, mogoce se bi dalo uskladiti.

Koliko prostora je? Za frizbi rabis vsaj 30 x 70 m, cisto odprt prostor, brez kaksne ovire vmes. Pa kaksna podlaga je? Mivka?

Nacelno lahko jaz in moja hcerka pa mogoce se tecajnika dobimo zraven, samo ne vem, kaj imajo ljudje planirani glede dopusta.



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #2 : 20 Maj 2008, 13:00:52
Tako kot je Jean napisala, imamo ta dva vikenda agility tekme...
Edino 12.7. ko je v portorožu popoldne tekma, bi se dalo zjutraj kaj zmenit.

Težko je pa takole neki se menit, če se niti ne ve za kaj se gre, kje se bo to dogajalo itd.

Je kar nekaj nas pesjanarčkov, ki znamo pokazati veliko zanimivih stvari s frizbiji...

lp



Alive

  • *
    • Prispevkov: 55
    • Točke: 1
Odgovori #3 : 20 Maj 2008, 13:07:08
Ojla,
Točne ure ne vem. Verjetno pa bo bolj popoldne, ja...  ::)
Glede prostora ti tudi ne znam nič pametnega povedat, sigurno pa ni 30x70m, ker bo to "točka" za popestritev programa, in se ne pričakuje perfektnosti. Glede na to, da je najprej rekel meni, ki svojemu psu sicer občasno mečem frizbi, ampak je to res strašno amatresko, predvidevam, da bi res rad dobil nekoga, ki bi pokazal samo osnove, pa morda kaj na kratko povedal.
Datum pa ni čisto nič fleksibilen. Lahko ti pa na osebno pošljem njegovo telefonsko, pa ga pokličeš za bolj točne informacije...

Hvlaa, lp
Živa



Alive

  • *
    • Prispevkov: 55
    • Točke: 1
Odgovori #4 : 20 Maj 2008, 13:15:53
Tako kot je Jean napisala, imamo ta dva vikenda agility tekme...
Edino 12.7. ko je v portorožu popoldne tekma, bi se dalo zjutraj kaj zmenit.

Težko je pa takole neki se menit, če se niti ne ve za kaj se gre, kje se bo to dogajalo itd.

Je kar nekaj nas pesjanarčkov, ki znamo pokazati veliko zanimivih stvari s frizbiji...

lp
Oj,
No, sej glede na to, da vas je tolk, ki znate kaj pokazat sem upala, da ne boste/bodo vsi na tekmi.
Gre za nek žur(v smislu "festival družin"), kjer bodo potekale različne igre. Psi bi nastopili v odmorih odbojkarske tekme. To bi bila točka za popestritev programa in pa priložnost za predstavitev še enega zanimivega pasjega športa. Dalo bi se malo reklame naredit...
Kot pa sem že napisala, točnejših informacije ne vem (glede točne ure in velikosti prostora).
Lahko pa posredujem kontakt organizatorja, vendar se je žal treba zmenit precej na hitro.
LP!
Živa



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #5 : 20 Maj 2008, 13:19:06
Podlaga?

Nacelno bi lahko pokazala posamezne trike v blizini telesa, ne pa celega freestyle nastopa. Lahko tudi povem kaj zraven (se rajsi v anglescini!). Meni datum ni toliko pomemben, ker tekmujem samo rekreativno v agilityju in letos itak dam prednost frizbiju, pa se s Primorske sem. Torej skoraj lahko racunas name. Samo res bi potrebvala cimvec natancnih in konkretnih informacij o dogodku. In predvsem moram biti prepricana, da bo varno okolje za psa, drugace zadeva je neizvedljiva.

Ali je ta kolega Bostjan Sterbal? Nekaj mi je ze omenil o tem v Loznici.

Ce hoces mi lahko pises direkt na [email protected].

lp,
Jean



Alive

  • *
    • Prispevkov: 55
    • Točke: 1
Odgovori #6 : 20 Maj 2008, 13:33:24
Oj, sem poslala osebno sporočilo...
 ;D



*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #7 : 20 Maj 2008, 13:41:42
Po mojem bi lahko še kakšen naš tečajnik, glede na to da noben ne tekmuje v agilitiju zaenkrat (Bora, Domino, Ula..)  :) Problem so edinole dopusti če si je kdo že kaj splaniral

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


Alive

  • *
    • Prispevkov: 55
    • Točke: 1
Odgovori #8 : 21 Maj 2008, 09:13:13
Hvala vsem za odziv...
Mislim, da se je organizator sam že zmenil z Jean...
Verjetno sta se lahko potem tudi dogovorila, kakšne pogoe zahteva za kužke.

Lep pozdrav,
Mi vsi... :)



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #9 : 01 Julij 2008, 10:43:59
Updejt glede te akcije---smo bili ze dolgo nazaj zmenjeni z organizaterji, da frisbee show v okvirju prireditve SUMMERSPLASH bo, ampak obcinski mozje v svoji modrosti so se odlocili, da so cisto vsi hisni ljubljencki PREPOVEDENI na plazah v Porotorozu.  ::) Tudi tisti, ki javno nastopajo. Torej ne bo nic, namesto tega gremo na agility v Ljubljani.  :)



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #10 : 01 Julij 2008, 10:50:51
Updejt glede te akcije---smo bili ze dolgo nazaj zmenjeni z organizaterji, da frisbee show v okvirju prireditve SUMMERSPLASH bo, ampak obcinski mozje v svoji modrosti so se odlocili, da so cisto vsi hisni ljubljencki PREPOVEDENI na plazah v Porotorozu.  ::) Tudi tisti, ki javno nastopajo. Torej ne bo nic, namesto tega gremo na agility v Ljubljani.  :)

Ajej   ::)

Jean, potem si te bom pa malo sposodila, če bom kako minutko frej,da mi boš kaj zanimivega pokazala  :D