SNEG

irenchy · 238904

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #30 : 22 November 2005, 20:22:26
pri nas tudi sneeeeeeeeeeeeeži :o :o :o ;D

Lp nina



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #31 : 22 November 2005, 20:26:43
Mi pa nočmo snegaaaaaa >:( ;D ;D ;) .No sej je lepo,pa Rina uživa pa jst užiam.Ampak če bo v soboto sneg...khm no....rajš ne grem na vadišče izpit delat ::) :P ;)

Uživajte v snegu!

Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #32 : 22 November 2005, 20:28:59
jz sploh nism ven gledala, pol pa ati kliče iz šihta pa mami reče: a veš pr nas pa sneži ... jz pa: aaa ... pa ven ..  ;D ;) :D :D



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #33 : 22 November 2005, 20:35:01
pri nas je 1,3 cm snega  ;D



ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #34 : 22 November 2005, 20:39:50
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D
zdle pa snegec snegec snegec pada ;D ;D ;D tralala in vse je že pobeljeno :P ;D ;D ;D :D

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #35 : 22 November 2005, 20:43:15
Tle je grozno s tem snegom  >:( Sej ni slab. Ampak takle čas bi jaz še na rolarje pa mal okol ne pa da doma visim pa nevem kam bi se dala, ker si z Neonom ne upam po naših bregovih, saj je zanje definitivno prehiter.  :P No danes sva sicer šla in je bil precej počasen. Samo par km/s  ;D ;) Ne res je bil bolj priden kot ponavadi po bregovih, vseeno bi pa raje videla da sneg zgine in se midva z rolarji ali peš preganjava okoli.

Rinchy držim pesti da snega v soboto ravno ob pravi uri ne bo in zapade kasneje  ;) ;D ;D :D :D ::) :-* :-*Sej bo šloooo :-* :-*

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #36 : 22 November 2005, 21:13:23
pri nas tudi sneeeeeeeeeeeeeži :o :o :o ;D

Lp nina

Yeees, pri nas tudi ..  ;D ;D



christy

  • *
    • Prispevkov: 16
    • Točke: 0
Odgovori #37 : 22 November 2005, 21:57:23
Jupi!!! Pri nas tudi sneži!!!!! :) :D.
 
Mi pa nočmo snegaaaaaa >:( ;D ;D ;) .No sej je lepo,pa Rina uživa pa jst užiam.Ampak če bo v soboto sneg...khm no....rajš ne grem na vadišče izpit delat ::) :P ;)

Uživajte v snegu!

Nina

Nina bodi brez skrbi...Rina je itak tako pridna. No, vseeno držimo pesti da ne bo snega...ampak takoj ko bo izpita konec pa hočem pol metra..LOL

Lep snežen pozdrav,
Iva

Iva in Kristi


sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #38 : 22 November 2005, 22:14:56
Sej sm ji ze jst to povedala  ;D

Wiii, midva z Miskotom sva bla pa zdejle prvic na snegu. No, on je bil prvic. Je laufu, pa kepe lovil .. pa praskal :D Sploh ga ni motil .. edin hodu je bolj kot po jajcjih drugace pa super ..  :-* :-*



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #39 : 23 November 2005, 07:48:28
Evo samo za PeSjanarja,slikno danes zjutraj :) :) .Ni kaj,Rina uživa na snegu,kateri pes pa ne :) :)

Lp,Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #40 : 24 November 2005, 07:27:24
Evo, še preden grem v šolo se ne morem upreti računalniku, da ne bi zapisala tega:

Pri nas imamo okoli 20cm snega! In še kar sneži! :o :) :) ;D Moramo že sneg odmetavat. ::)

Slikice obljubljam popoldne... :P

Lp, Maša


p.s.: Rinchy, včeraj si me pa zvečer s sms-jem tako prestrašila. ;D ;D



S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #41 : 24 November 2005, 07:37:35
pr nas tudi sneži na polno  :P ga mamo sigurno že 15 centi... naj sneži sam da nau treba kidat  :P :) ;D

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #42 : 24 November 2005, 10:28:09
Pri nam je pa samo vse mokro ..



Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #43 : 24 November 2005, 10:54:38
Blagor vam... :)..pr nas pa verjetno sploh ne bo snega..no če bo ga bo čist mal... :'( :'(..bom morala liso nekam peljat...da bo lahko vidla snega... :'(

papa


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #44 : 24 November 2005, 15:02:13
Pri nas tud sneži že cel dan in noč...vendar tudi piha...in ga je v zametih 30cm :P.Vendar jaz močno molim,da sluuuuučajno ne bo kakšne otoplitve.Takšne razmere naj bodo do konca februarja ;D

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #45 : 24 November 2005, 16:24:29
mi mamo tut SNEG in sicer na travniku 15 cm na ograji 3 cm in na dvoišču 0 cm SNEGA ker smo skidal ;D ;D ;D

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #46 : 24 November 2005, 17:11:05
Mi ga imamo pa cel centimeter,tako da podlaga je in če bo  ćez noč padal ga bo kar nekaj.
Ob 3 sva šle z Ano na sprehod s Rino,Chayo in FIdotom...khm...kakšne so počeli.Ravno takrat je kar močno snežilo,Rina in Chaya sta nabirali kroge po travnikih in po potki.Fido je veselo skakljal po snegu.Potem pa smo srečali še Gajo(bernka) in to je bilo veselje ;D Vse tri babnce so ble čist snežene....in utrujene.

Zdaj pa Rina spi in sanja...o snegu ;)

Lp,Nina


p.s.
Maška sej te nisem hotla zbudit,če sem te.... ;D ;)

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #47 : 24 November 2005, 17:17:38
Joj, jaz sem pozno slikala pa ni bila v redu svetloba in so bolj slabe slikice. Tako, da vam jih ne bom pokazala! :P Drugače pa smo imeli res veliko snega (no, ga imamo še) in psi norijo kot nori! Mike, za katerega je to prvi sneg je navdušen, Tyson in Pago pa sta itak vesela vsakega snega ... in lovljenja večjih snežink in kep. :)

Lp, Maša

p.s.: Rinchy, ne nisi me zbudila. Ampak je bla v hiši taka tišina, potem pa kar naenkrat sporočilo. Sem kar odskočila. ;D



Lanyca

  • Gost
Odgovori #48 : 24 November 2005, 18:08:05
No pri nas pa končno mamo sneg,  zjutraj smo se zbudili v res super zasneženo jutro. ;) :)
je nekje 3 cm snega že kar fajn. Lana misli, da je hasky pa mojo sestro po dvorišču vleče sem pa tja. Pa res uživa kotali se po snegu, liovi snežinke in snežne kepe ko jo kepam. no to pa je malo slabše za muce, ki sneg sovražijo, ker je mrzelll in moker. Pr nas je res kul. ;) :D ;D

Lp
Lanyca ;D



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #49 : 24 November 2005, 19:19:35
Noršnca. Zutri se zbudim zuni čez 20centi. Valda prvo sem šla ven kidat, da sm kasnej sploh lah šla v šolo  :P :P Pa še cel dan je padov, pa še zdej neki leti. Norišnca uglavnem. Tistim, ki mate v soboto izpite s psi... vso srečo. Upam, da je v Varpoljih že bil oz. da ni nikogar.

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #50 : 24 November 2005, 19:53:10
Neyka imaš prostor še za eno tečnobo in enega kosmatinca.se z veseljem preselim k tebi 8)

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


mary

  • dog loverka
  • *
    • Prispevkov: 493
    • Točke: 11
  • Flat Coated Retrievers 4ever
Odgovori #51 : 24 November 2005, 21:44:41
Joj, pa vsi razlagate koliko snega imate... ali ga samo pri nas (skoraj) ni? ??? :'( :'(
To ni fer....jaz hočem sneg ;D

Lp, Marusa


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #52 : 24 November 2005, 22:02:42
Jaz ti ga podarim do sobote,samo v soboto mi ga daš nazaj ;D ;) ;)
Ubistvu sm dons pogruntala da čist uredu v snegu dela,tko da mam manj skrbi :P :)

Lp,Nina


p.s.
hvala vsem za držanje pesti :-*

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #53 : 24 November 2005, 22:09:40
Neyka imaš prostor še za eno tečnobo in enega kosmatinca.se z veseljem preselim k tebi 8)

Tjapa to se z Neonom zmeni pri meni si drgač vedno dobrodošla z Ronom al pa brez  ;D

Sneg pa še kar noče nehat padat   :) >:( ::) ;D

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


Jasmina

  • *
    • Prispevkov: 321
    • Točke: 2
Odgovori #54 : 25 November 2005, 12:59:58
ja pri nas imamo tudi fuuuul snega.. jaz hodim ze v kapi pa rokavicah okoli ;D ;D
sem pa vceraj hotela malo poslikat mojadva, pa mi ni uspelo, ker sta preveč laufala okoli... sta le redko bila ujeta v objektiv..lahko pa vseeno prilepim slike, da vidite koliko je snega, pa tisti ko ga nimate, da vidite kaksen je letosnji sneg :P ;D ;D ;D ;D


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #55 : 25 November 2005, 13:12:13
Mi mamo tud snegaaaaaa...wiiiiiiiiiiiiiii!  :D :D :D :D :D ;D ;D

papa


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #56 : 25 November 2005, 14:34:39
Pri nas se je pa vse stopilo :( Samo še tu in tam je kakšno območje z enim centrimetrom snega.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #57 : 25 November 2005, 15:17:19
Pr nas pa še kar pada in padaaa..pa take ogromne snežinke....wiiiiii..z Liso smo že ble zuni in ugotovila sem,da Lisa obožuje sneg....wiiii  :D :D :D ;D

Lp,navdušeni Špela&Lisa


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #58 : 25 November 2005, 15:28:13
Pri na sse tud topi.Pa por******* kam gre to.Drug teden pa spet mraz.Jaz molim,d abo vsaj božič in nov let bel.Bog usmil se me ;D.

Neon a lohk k teb za par dni,tednov...pridem na dopust?

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #59 : 25 November 2005, 15:33:50
Jeeeeeee, pri nas fuuuul sneži :D in prijemlje se, jupiiii :D

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"