SNEG

irenchy · 241001

Equus

  • čonča
  • *
    • Prispevkov: 217
    • Točke: 7
  • one animal to rule them all!
Odgovori #90 : 26 November 2005, 14:48:58
tukej v centru (na Poljanski) so šli samo enkrat s plugi čez pa je zdej taka plundra nastala (okoli 10 cm)... >:(
in potem oni govorijo v radijskih oddajah da so pripravljeni na sneg...mhm ::) in their dreams...
skratka dons zjutri sva z očijom že veselo kidala da se loh usej do štacunce pride. ;D
potem grem pa verjetno še na eno šetnjo na grad, pa na kepanje :D


anana

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 539
    • Točke: 15
Odgovori #91 : 26 November 2005, 15:03:00
No, Nina, pa vama je le uspelo :D :-*.

Pa še Nara med lovljenjem kepe:


Lp, Ana



KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #92 : 26 November 2005, 16:10:32
Mi imamo pa točno 45  :o cm snega, sem ga šla zmerit ;D , pa še ful siple, pa upam, da še bo celo noč, pa še jutr lahko  :D :D

Ps. Rina, Nina čestitke  :-*

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #93 : 26 November 2005, 16:22:17
Brvavo rina bravo Nina :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
A me na pa neboste nč čestital? ;D ;D ;D ;D ;D kate ekipno smo ble 3. posamezno sem bla pa  2.  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D


pr nm je pa nehal padat..... :( :( :( :( :( :( :( :( :(..................ampak bo dns ponoč tut ful snežil

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #94 : 26 November 2005, 17:24:57
čestitkee :P

pr nas je pa okol 70 cm ...  :o :o :o :o :o groza a ne ... pa ponoči je še napovedono novih 30-70 cm ...  :-\ :-X sicr pa upam da bo kmal velik velik snega ... mogoč mi ne bo treba u šolo ...  ;D :D



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #95 : 26 November 2005, 17:28:34
Rinchy čestitke!  :-* :-* :-*

Pa tele slikce s kosmatinci, ko se podijo po snegu so ful zlate.  :-* :-* :-*

Tudi moj Šapi je bil čisto nor na sneg...  ::)

No, PIka kot verjetno vsaka mačka pa malo tačke namoči v sneg in jih strese...  :D



ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #96 : 26 November 2005, 17:29:44
hvala za čestitke ;D ;D ;D


ja tut jst upam da bo 1 meter pa pol snega pa nov elektrike pa...bla bla bla (sm da mi neb blo terba v šolo)  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D nm se je enkrat tut to zgodl pa smo odtal doma v družinskem krogum pa ful je blo lpepo k smo mel svečke.. ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D


a men pa nouš nč čestitala al kaj puppa ;D

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #97 : 26 November 2005, 17:32:09
hvala za čestitke ;D ;D ;D


ja tut jst upam da bo 1 meter pa pol snega pa nov elektrike pa...bla bla bla (sm da mi neb blo terba v šolo)  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D nm se je enkrat tut to zgodl pa smo odtal doma v družinskem krogum pa ful je blo lpepo k smo mel svečke.. ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D


a men pa nouš nč čestitala al kaj puppa ;D

Urši tudi tebi čestitke in poljubčke.  ;) :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*



ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #98 : 26 November 2005, 17:33:57
hvala ;D ;D ;D
sm za vs bom slikala medalje ;D ;D ;D ;D

no zdej pa se vrnmo k SNEGU

pri nas trenutno nč ne sneži :(

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #99 : 26 November 2005, 17:37:19
pr nas paaaa .. še kr  :D :D :D :D upam da še bo mal a ne ;) :)



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #100 : 26 November 2005, 17:39:16
pr nas paaaa .. še kr  :D :D :D :D upam da še bo mal a ne ;) :)

Pri nas je snežilo do malo prej, zdaj pa je nehalo. Je pa bilo zanimivo včeraj, ko sem se odpravila iz Maribora, je bilo ok vreme, nič snega, okrog Trojan je začelo snežit, pri LJubljani je bil že metež, ko sem pa prišla v kranj, sem pa skoraj obtičala tam. No, ko sem se pa vračala, pa je bila slika ista, za Trojanami skoraj ni bilo snega, ap tudi ne v Mariboru, ga je potem ponoči zapadlo dosti. :)



Equus

  • čonča
  • *
    • Prispevkov: 217
    • Točke: 7
  • one animal to rule them all!
Odgovori #101 : 26 November 2005, 17:40:49
čestitke obema ;D :-*
pri nas pa sedaj dežuje, tako da sem iz grada prišla čisto premočena, še v bulerjih sem imela stopljen sneg ker so mi premočil ??? >:(


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #102 : 26 November 2005, 17:42:04
Dajte še pokazat kakšne slike kosmatincev na snegu, kako uživajo.  ::)



ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #103 : 26 November 2005, 17:45:22
jov jov....jutr ;D k bo fotič doma

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #104 : 26 November 2005, 17:46:24


To je bilo pred tremi dnevi ko ni bilo še nič snega!! ;D



To je bilo pred dvema dnevoma ko ga tudi še ni blo skor nič, sam mal več kot pred tremi!! ;D :D :D :D


Od dans pa nimam nč ...  :-\



rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #105 : 26 November 2005, 17:51:24
ursa, čestitke tudi tebi! ;D ;D ;D

Evo, eno mojo snežno pošast:

Ker mi je zamedlo žogo, se bom pa kar z posodo igrala!


Se mi je sneg udrl pod nogami. :-[

Tole je pa še od včeraj zvečer:


Več slik pa tukaj: http://rina.moj-album.com/album/122383/

Nastya, kok je Indi posrečen. :D Daj ga slikaj še v tem, tavelikem snegu. ;)

Zasneženi pozdrav,
rina in Witty

Los je car!


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #106 : 26 November 2005, 17:53:48
kolk je lepoootiička ..  ;D :D :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

kaj pa Aro in Pajo?? A uživata v snegu??



ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #107 : 26 November 2005, 17:56:48
ujoj pošasttt..............bojim se zdle sem kr stran od računalnika zbežala (hec)

prelepa witty

hvala za čestitke


ja uživata uživata.....Pajo mi je dns vn ušu  pa je šu ležat na en velik kup snega...pa tok se vala pa obrača po snegu ;D ;D ;D ;D ;D aro ma pa najraje da ga maužam..pa isto k pajo valanje po snegu



A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


anana

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 539
    • Točke: 15
Odgovori #108 : 26 November 2005, 17:57:53
Joj, pri nas pa ne sneži več ampak dežuje :( :-\. Ko sem delala iglu, je začelo :P (prišla sem pa do 4. plasti ;))

Tole je pa včeraj popoldne, ko je začelo snežit, Nara pa dela čudno faco ;D:


rina, kaj je dobra Witty :-*, hecno se obnaša v snegu, tako kot Nara ;D. Kdaj pa sta slikani teli dnevni sliki?

Lp, Ana



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #109 : 26 November 2005, 17:59:24
Indi tut v snegu čist ponori ... skače kot kobilica!!



ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #110 : 26 November 2005, 18:01:22
ja našedva tut....k da bi kobilco gledu...hop,hop,hop,hop,....

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #111 : 26 November 2005, 18:01:45
Eh, ste hitro odpisali. Sem še nekaj dopisala v prejšnje sporočilo, ker sem prej ponesreči zbrisala. Lol. Pa ste že toliko napisali.

ursa, no še ti slikaj Arota in Pajota, da ju vidimo. Pa vsi ostali tudi svoje snežne zverinice.

lp, rina ;)

Los je car!


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #112 : 26 November 2005, 18:03:22
zmenen sm jutr k je zdle že noč

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #113 : 26 November 2005, 18:05:18
huh ja ... men je ful bed če gre Indi v sneg ker se mu kr kepe limajo na noge in morm pol to do, spravlat, ker se ful bojim da bi se prehladil, ker je zunaj a ne ..  :o :-\ :-X zato greva v sneg za 15 minut pa hitr ven pa spet notr ...  ;D :D ne se čudit ampak mi gremo res notr ker ga je tolk da gremo kr v sneg ne na sneg ... looooool  ;D :D

sam zdej dež pada grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr >:( >:( >:(



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #114 : 26 November 2005, 18:06:15
porkaduš ... pride mami notr pa reče: dežuje ... glih sem napišem da dež pada ...

pa pogleda čez okno pa reče: zdej pa spet sneži ... lol ;D :D :D :D :D hepiiiiii ;)



ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #115 : 26 November 2005, 18:07:55
pr nas je blo tut tko prvo začne dž padat jst vas :( :( :( :( :( :( pol pa kr na enkrat sneg pol sem bla pa taka :) :) :) :)

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #116 : 26 November 2005, 18:10:30
rina, kaj je dobra Witty :-*, hecno se obnaša v snegu, tako kot Nara ;D. Kdaj pa sta slikani teli dnevni sliki?

Zjutraj, ob ene 9.15. Sem šla kar v pižami ven. ;D Ker imamo zdaj non-stop odprta vrata od ograje, ne more bit Witty sama zunaj, pa sem jo šla malo spustit. ;D

Pri nas je cel dan padal sneg. Zjutraj je bil res sneg in prave snežinke, stopinj pa je bilo 2,7. :D Ob ene 3 je izgeldalo kot da pada dež, ko pa sem šla ven je bila taka čist mini toča. Take snežene kepice z premerom 1 mm. Stopinj pa 3,0. Potem pa spet prave snežinke in okoli 4 je ene 10 min padal dež, potem pa spet snežinke. ;D Samo je pa čisto moker sneg, in se na ograjah malo topi. Pa ful se poseda ker je tak težek. Če se nebi bi ga bilo ziher že 1 meter. Trenutno ga je 46 cm. :)

lp, rina

Los je car!


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #117 : 26 November 2005, 18:12:44
pr nas pa 70  :P :P :P :P haha, največ ga mamo ... meli ga bomo največ dokler se ne oglasita Neyka pa T.M.T ... u Tuhinjski ga majo itak že 1 meter, v Gornjem Gradu pa tut ... LoL ;D :D



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #118 : 26 November 2005, 18:34:01
Vau! Res lepe slikice. Zaslužijo pohvale. Pa  :-* :-* :-* za pesjanarčke... ;)



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #119 : 26 November 2005, 18:36:36
Huh končno mi je uspelo pribiti se na kaomp.Bilo je pa takole:

Že včeraj je bilo v 2h 10cm snega.In je celo noč medel...dobesedno.Tko,da prvo smo zjutraj ob pol 7h laufal ven kidat,ker je bilo 40cm.Ampak je res padal ko pri norcih...plužil so skoz sam je biu sranje :-[.Elektriko je vn metala...ampak padal je še kr.Pol je šel moj ati v dolino...je reku,da ga je v Kamniku fuuuuuul mal ;D.Pol sva šli še midve z mami.Glavna cesta :o...ni blo nikogar,razen ljudi ki so noreli po cesti.Nikogar ni bilo na cesti.Medel je tam do ene pol 4h,torej 60cm :-\.Pol se je pa zgodil tist,kar se ne bi smelo.Dež...tako,da ga je sedaj pri nas samo 45 cm :'( :'(.
Ampak če ponoči začne zmrzvat bo poledica in spet sranje...ker tle gor je posipanje za en k****.Ampka napovedano je še tako,da če bo takle do božiča mi imamo veselico.Ker po vsej verjetnosti ne bo šole zaradi busov.

Drugače pa pri nas toliko snega ni bilo že od dalnjega leta 1999,ko ga je bilo 50cm.Samo,da smo bli takrat brez elektrike 3dni :-\.Ampak padavine so še napovedane in glede na podlago bo verjetno še veeeeeeeliiiiiiiiko snega.

Slikala sem,sicer z navadnim fotkičem,tako,da grem v torek na CD spravt in vam obljubim slikce :).So ga bili pa veseli vsi:kobila,mačkon in seveda Ron ;D

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/