Animonda

ninci · 7487

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
: 21 Junij 2005, 20:37:36
V Zooticu smo kupili to hrano pa me zanima če ima z njo kdo izkušnje. Od tega proizvajalca so tudi konzerve z 100% mesa. Kupili smo pa brikete Crocks in Flakes mešanico, ki ji dodaš konzervo in imaš pripravljen obrok. Vsebuje pa tiste žitarice, posušeno zelenjavo in malo briketov. Nad temi Flakesi sta se najprej nekaj zmrdovala ampak so potem kar nekako šli v promet, z Crocksi pa tudi zaenkrat ni problemov. Najboljše so pa seveda konzervice ::)

Lp nina



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #1 : 28 Junij 2005, 15:13:57
jaz nimam izkusnje z to hrano! Glede na to, da je ze skoraj 1 teden mimo od zadnjega sporocila lahko ze kaj poves kako je z hrano........kaksnje izkusnje so pri vas....je vse super dlaka,koza,blato.....???

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2 : 28 Junij 2005, 15:25:56
Ja zaenkrat je vse ok. Žal je vedno tako, da se kožne alergije pri Smartu pojavijo, ko hrano že nekaj časa uporabljamo zato tudi stalno menjamo in nismo na eni in isti hrani. Če pa nimamo alergije se nam pa barva dlaka  :-\ Dugače pa briketov Smart ne mara najbolj in jih sedaj kombinirao z Royal canin sensitive.
Zelo pa smo zadovoljni z njihovimi konzervami, mislim da so edini oz. eni redkih, ki imajo 100% mesa. imajo pa tudi take z tortelini 8) Eno tako smo kupili včeraj in jo bomo danes sprobali...
Briketi so do konca meseca v akciji in imajo na vse 25% popusta.  Konzervice so pa kar drage, 250g je 398 sit, tavelika (500g) pa okoli 700.

Aja pa pod firmo Animonda imajo več različnih mesnih konzerv, tiste tacenješe imajo manjši delež mesa.

Lp nina



Talija

  • *
    • Prispevkov: 312
    • Točke: 3
Odgovori #3 : 01 Julij 2005, 11:35:40
Kje pa se nahaja Zootic-prosim za točen naslov. Namreč višavček mojih staršev je samo konzerve Animonda (drugih še proba ne) in Royal Canin sensitive brikete. Nekaj časa so nabavljali konzerve v Novem mestu, sedaj jih pa tam nimajo več in so jih nazadnje dobili iz Nemčije. Je pa to malo draga zadeva in so bili čisto srečni, ko sem jim povedala, da jih imajo zopet pri nas. Da bi ga pa navadili na kakšne druge, pa niti pomislijo ne >:(!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4 : 01 Julij 2005, 14:19:02
Talija Zootic je v Supernovi v Kranju, v Ljubljani v Cityparku, v Supernovi v Kopru. To so trgovine ki jih poznamo mi, na dolenjskem koncu pa ne poznamo nobene :-\

Lp nina



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #5 : 01 Julij 2005, 22:04:58
Pa Zootic je tudi v Mercatorju-na vrhu.Samo nisem prepričana,da imajo.Za Hill's vem kaj več pa lahko povem naslednji teden ;).

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Talija

  • *
    • Prispevkov: 312
    • Točke: 3
Odgovori #6 : 01 Julij 2005, 23:03:19
Najlepša hvala! So bili moji čisto blaženi, ko sem jim povedala, da ne bo treba več iz tujine naročat konzerve.
Ja, še to, kateri Mercator pa?  Na našem koncu(celjskem) Zootica ni.
Lp Natalija


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #7 : 02 Julij 2005, 10:25:07
Ja sej sem opazila,da sem pozabila povedat.V Kamniku.Samo ne vem če Animondo imajo.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #8 : 02 Julij 2005, 11:04:28
Živ!

Jaz pa sem za foro vtipkal Zootic v Najdi.si in mi je našlo njihovo spletno stran :)

Tako da sem vam sedaj priskrbel popolne informacije o njihovih prodajalnah :)

Na Celjskem koncu je Zootic samo v Mariboru in sicer v Mercator Centru na Tržaški.
Drugače pa imajo prodajalne tudi v Ljubljanu, Kamniku, Kranju, Kopru in Gorici.

več info pa je na voljo na naslovu: http://www.vetpet.si/zootic_splosno.htm

LP, Črt



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #9 : 02 Julij 2005, 14:30:25
Citiraj
Samo ne vem če Animondo imajo.

Nama so v Kopru rekli, da jo imajo vse njihove prodajalne.

Lp nina



Talija

  • *
    • Prispevkov: 312
    • Točke: 3
Odgovori #10 : 02 Julij 2005, 21:51:11
Hvala! Se bomo zapeljali do Maribora ali Ljubljane, je še vedno dosti bliže kot kakšna Nemčija ;)!


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #11 : 04 Julij 2005, 16:56:46
V Ljubljani v Zooticu imajo Animonda......v soboto, ko sem bila v zooticu so ravno nove zaklje hrane in konzerve vozili..tako, da je.............jaz sem tudi kupila eno konzervico za rondota, da se malo posladka ;D ;D ;D ;) ;) ;)

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #12 : 07 September 2005, 17:34:31
Če koga zanima, v Zooticu poteka akcija razprodaje tavelikih konzerv Animonda 100% meso. Cena tavelike konzerve je 441 sit.

Lp nina



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #13 : 07 September 2005, 18:21:56
no kaka konzerva bi se nam že prilegla ;D. Z animondovimi mamo zelo dobre izkušnje. Bomo še kupili! :) :)
ninci hvala za tole info.

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras