Smeški

irenchy · 65478

scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #60 : 25 Januar 2006, 15:50:18
Če sem iskrena, se tudi jaz zavzemam za večje število smeškov. Predvsem vkolikor bodo kvalitetno uporabljeni (za lažje izražanje emocij) in ne za smetenje postov.

Ker imam do sedaj izkušnje samo s phpBB forumi, ki omogočajo kar veliko število smeškov, me zanima ali je na tem forumu število smeškov omejeno ali je samo takšna "administratorjeva odločitev"? Sem samo firbec, ker tovrstnih forumov res ne poznam nič (tehnično).  :-[


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #61 : 25 Januar 2006, 16:14:01
Se strinjam,... ;)

Drugače pa mislim, da je nekje že omejitev, ampakj vseeno ne majhna... ;) Drugače pa trenutno pogrešam (vsaj jaz) tega nvega smeška, ki bi bil podoben temule... :-* in prav tako tega- :-X Pa še kakšen ne bi škodil... :)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #62 : 25 Januar 2006, 20:28:51
A lahko smeske kopirata z drugih forumov? Malo za hec:

















Pa pogresam "sok" smajlija, ki bi bil ne vesel, ampak zgrozen... ce je jasno, kaj mislim :-[

battito animale


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #63 : 25 Januar 2006, 21:31:18
Ker imam do sedaj izkušnje samo s phpBB forumi, ki omogočajo kar veliko število smeškov, me zanima ali je na tem forumu število smeškov omejeno ali je samo takšna "administratorjeva odločitev"? Sem samo firbec, ker tovrstnih forumov res ne poznam nič (tehnično).  :-[

Število in izbor smeškov je predvsem odločitev administratorja ;) Mislim da tehničnih omejitev ni.
Se pa popolnoma strinjam da smeškov ne sme biti preveč... saj se s tem spodbuja nepotrebno smetenje postov ... se pa strinjam da jih mora biti toliko da lahko izrazimo večino naših čustev.

Lp, Črt



rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #64 : 25 Januar 2006, 22:52:26
Pa pogresam "sok" smajlija, ki bi bil ne vesel, ampak zgrozen... ce je jasno, kaj mislim :-[

Tale ane :o? Ta tudi mene moti. Ker ne izraža istih čustev kot prejšnji. Kot je že Anana rekla, imajo potem nekatera sporočila drugačen ( = čuden) pomen.

lp

Los je car!


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #65 : 25 Januar 2006, 23:09:57
se pa strinjam da jih mora biti toliko da lahko izrazimo večino naših čustev.

Če smo ravno pri tem - potem bom pa dala nekaj predlogov (za katere smatram, da so "nujno" potrebni  ;D ).

1. Smajli, ki sta ga omenjale rina in Lilit. Nekaj v tem stilu -> ali

2. Te 2 sta mi že od nekdaj všečna. -> ali

3. Še eden za zelo izrazit smeh ->

4. Kakšen za zgražanje tudi ne bi škodil ->

5. Ljubezenskim izrazom se tudi ne moremo izgoniti ->

Ok, to so neke (moje) klasike na katere sem navajena in jih smatram za osnovne smajlije.  :-[ Sicer pa so samo predlogi.

Drugače pa moram pohvaliti izbiro nekaterih novih smajlijev. Recimo naslednji so mi najbolj všeč:  :-[:'(>:( in  :o .


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #66 : 26 Januar 2006, 00:11:33
Ampak vsakic, ko pogledam, so novi smajliji. Enkrat stari, enkrati novi :)

battito animale


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #67 : 26 Januar 2006, 12:12:52
Kam zavraga pa so izginili smeški, ki sem jih v prejšnjem postu predlagala?  ???


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #68 : 26 Januar 2006, 13:50:00
Men je pa tale   :o  prov cool !

Sam je res,da RABIMO še enega take kot je bil prej ecimo ,ki izraža besedo " kaj !? " da je tako začuden,presenčen... :-\


So pa teli ,(ki jih imamo zdej cool)

Teli so mi najbolj všeč (od zdej)

 :-[

 :'(

 :-\

 :o

 :P

 >:(


Tej so res zelooooo lepi !!




lp Jure


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #69 : 26 Januar 2006, 16:50:26
Jure, mislis tega:


battito animale


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #70 : 26 Januar 2006, 17:55:37
Moje mnenje je:če bo ful smeškov bodo sporočila preveč kičasta,več smetenja postov...recimo bilo bi pa  vredu,če se poleg teh dodajo še tisti strai.Recimo tega,ki ga danes nadomešča tale ;D, :o, :'(, :P...

In imamo potem mix stari/novi...

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #71 : 26 Januar 2006, 21:07:32
Tisti prej so bili bolj za hec, to je pa resen predlog:

- zgrozen smajli


battito animale


anana

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 539
    • Točke: 15
Odgovori #72 : 26 Januar 2006, 21:15:13
hmm... pri telemu zgroženemu ni v redu samo to, da se mu oči ne povečujejo in izgleda, kot da ima take normalne oči. Saj so mi nekateri od ta novih kar všeč, ampak boljši so bili stari, tale :) je imel prej bolj prijazen pogled, pa tudi tale ;) enako.

Lp, Ana



*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #73 : 27 Januar 2006, 13:47:29
Ja se strinjam z Anano ::)...,da tiledva  :) ;),sta bila prej res bolša :-\.

Se mi pa zdi,da bi tile (ta novi) lahko ostali  :-[ :'( :-\ 8) ::)...

Tej so res najbolj " uporabni " ...



lp Jure


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #74 : 27 Januar 2006, 16:09:36
Jah, meni se pa zdi precej nepregledno tako, če so stari in novi...potem je boljše, da se samo za ene odločimo... ::)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #75 : 17 Februar 2006, 22:40:58
No,nekaj časa sem čakala....ampak bom zdej izrazla eno prošnjo,željo,karkoli...
Sem mislila,da bo to samo na začetku,ker so bili pač novi smeški,no pa se to pojavlja še zdaj.
Moti me namreč število smeškov v tekstu,ne to da je na koncu npr stavka eden,ampak da jih je po cela vrsta,štirje,pet...
Sploh 'manjaka' v tem sta yure in ursa.Saj razumem,da sta mlada(sem tudi jaz in marsikdo drug na forumu) ampak če se lahko naredi neko omejeno število(smeškov),ker na koncu postane že rahlo nepregledno vse skupaj.
Pa ne me vzet zdaj kot da se spravjljam na mlajše,ampak samo povem kar me moti...

Lp

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #76 : 17 Februar 2006, 22:48:58
  :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P Rinchy :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :D

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #77 : 17 Februar 2006, 22:53:17
Rinchy - se popolnoma strinjam s teboj. Smetenje s posti in smeški zna biti problem. Vendar je stvar malce bolj zakomplicirana (po mojem mnenju), ker takoj, ko se naredi avtomatsko omejitev smeškov (da to počne forum sam), so na slabšem tudi tisti, ki napišejo neko daljše sporočilo in jim posledično tako nanese tudi več smeškov, ki pa so popolnoma racionalno in smiselno uporabljeni.


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #78 : 17 Februar 2006, 22:57:36
scythe-mogoče ne kot omejitev da se postavi kot da npr več kot 10 pa ne gre.Ampak da se napiše pravilo,da npr več kot 2 naenkrat ne smeš,če je več - točke,zato pa so  ;)

Ah dej no sib.Pol se pa ne sprašuj zakaj ti grejo točke dol  :P ;)

LP

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #79 : 17 Februar 2006, 23:08:01
se strinjam z rinchy in scyhte.

če vam po pravici povem..no saj vam vedno.....v glavnem....če vidm post dolg ga grem res težko brat in je bolj zanimivo, če je vmes kakšen smešek ampak ga preberem, če je ali pa ni. če je pa post mali in so sami smeški notri ga sploh ne preberem...ker mi je brez veze...žal...in tudi ponavadi so čisto brez vezni...


lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #80 : 18 Februar 2006, 17:08:12
Se tudi jaz strinjam... ;) Res so takšni posti včasih že prav neumnesni ali pa zaradi nabijanja večjega števila postov. Toliko smo pa že zopet psihično odrasli, da ni treba tone smeškov popat v poste... ::) Res je vredu, da se občutek pokaže, ampak ne v takih številih...No, pač moje mnenje - so neumesni in nekam v tri dni...

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #81 : 03 Februar 2007, 15:28:34
jaz lahko ogromno smeškov dam na pesjanarja iz msn-ja ampak ne znam direktno iz msn-ja



TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #82 : 03 Februar 2007, 16:37:02
ne ene par smajlijev mi je pa uspelo iz neto "potegnit" so prov lepi ampak problem je v tem da jih ne znam prilimat  bom vseeno probala pa ne se jezit name če ne uspe



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #83 : 03 Februar 2007, 18:35:43
Tyashi, vsak lahko smeške doda v sporočilo, jih je pa nekaj na voljo na samem forumu, da ni treba brskati po internetu in se matrati. Preveč pa vseeno ni dobro  :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #84 : 11 Februar 2007, 13:54:19
Mene pa nekja zanima: smeško, ki pomežikne, se mi sploh ne nariše, ampak samo napiše Wink - že ko pišem odgovor na temo so tam vsi smeški, za tega pa piše wink. In tudi od ostalih opažam, da je samo beseda   ??? ???

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #85 : 11 Februar 2007, 14:25:20
Se strinjam, da je preveč smeškov v postih preveč :)


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #86 : 11 Februar 2007, 15:12:21
Rožica, meni dela normalno. A si probala tako, da napišeš ; ) - brez presledka?

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #87 : 11 Februar 2007, 17:30:50
Bom še to naslednjič poskusila. Zanimivo je to, da tudi recimo če bi ti uporabila tega smeškota, ki pomežikne, mi napiše (oz. jaz tako vidim) samo wink.  ??? ???

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #88 : 12 Februar 2007, 18:12:53
Rožica: po pravici povedano mi ni jasno kaj se dogaja z tvojim računalnikom. Wink je namreč takoimenovani "Alt Tekst", ta tekst se pokaže ko brskalniku ne uspe naložiti slike (je ni na strežniku, ali pa ne more do strežnika na katerem je slika) ... zakaj ti ne naloži slikice smeška ki mežika mi ni jasno... saj nihče drug, vključno z mano nima tega problema.

Edino kar ti lahko svetujem je da poizkusiš Ctrl+F5 (celotna osvežitev strani).

Lp, Črt



rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #89 : 12 Februar 2007, 18:24:52
Ma, saj niti ni važno, sem mislila, da mogoče to tudi komu drugemu dela.  :)

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com