kuža alkoholik (ni šala)

ČRNI PANTER · 17389

Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #30 : 26 Maj 2008, 16:25:28
Če ima kdo  "brizgalno brizga" za na telefon, naj jo prosim deli z mano. Je namreč edina melodija, ki me zjutraj ko sem še napol mrtva zanesljivo vrže pokonci. Kupit jo pa nočem.


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #31 : 26 Maj 2008, 16:28:15
Lanabela polifonična ali original  ;) Mislim da jo ma ali naša tamala ali pa moj brat, nisem pa prepričana ;)


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #32 : 26 Maj 2008, 16:31:17
Satin meni polifonično pošlji, ker tudi zame bi bilo nekaj takega fajn, da me zjutraj zbudi :o


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #33 : 26 Maj 2008, 16:35:18
Ej počakaj malo moram prej preverit pri naših dveh, nisem čisto prepričana, če jo mata bo original ;) Bo tudi ta OK?


ČRNI PANTER

  • *
    • Prispevkov: 24
    • Točke: 0
Odgovori #34 : 26 Maj 2008, 17:48:52
naslov je kuža alkoholik, ne kero muzko poslušaš ;)



Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #35 : 26 Maj 2008, 17:49:29
Gleda zadnjega se totalno strinjam ;) ;) ;) ;)

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #36 : 26 Maj 2008, 17:51:06
A zgleda da sva isto časno pisala tko da
Damayanti ti kar priznaj da Murkota (aka Štajerski slavček) uporabljaš v kazenske namene >:D :D :P

Glede Predina Damayanti mi sam nismo duševno toliko razviti (oz. še nismo dosegli višje stopnje) da bi razumeli njegove visoko umetniške komade ;) >:D :P :D In dokler reveži le tega ne bomo dosegli bomo ostajali zvesti komercialni muziki taki ali drugačni :D

Še vedno je najboljši dobri stari rock :P :D

NO tuki sem mislna da se totalno strinjam  ;) ;) ;)

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


tessa

  • *
    • Prispevkov: 363
    • Točke: 0
Odgovori #37 : 26 Maj 2008, 17:55:02
naslov je kuža alkoholik, ne kero muzko poslušaš ;)

se strinjam da ste čisto zašli iz teme...za pogovore katero musko si bo kdo poslov obstajajo zasebna sporočila >:(

Živali ne znajo povedati, znajo pa pokazati...zato se moramo toliko bolj potruditi da jih razumemo


kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
Odgovori #38 : 26 Maj 2008, 18:07:40
To, da treniraš psa na pivo sploh ni slabo  >:D

http://www.youtube.com/watch?v=euAk2LaN9Go&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=TIAI_ISYJE0


Kar se turbo folka tiče, babe so kul, muska pa zanič, ampak sej je itak ne slišiš, ko se zagledaš med hribčke :)

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #39 : 26 Maj 2008, 18:10:15
Meni je vseeno, polifonična ali original, oboje je dobro, sam da zadene.


Kar pa se tiče psa, ki dela na pir - zelo verjetno mu je všeč okus in ne alkohol - torej bi po moje enako dobro delal na brezalkoholno pivo.


nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #40 : 26 Maj 2008, 19:49:03


Kar se turbo folka tiče, babe so kul, muska pa zanič, ampak sej je itak ne slišiš, ko se zagledaš med hribčke :)
Moški pogled na turbo folk  :o
...in sedaj nam je jasen njihov uspeh in popularnost...



Glede psa...se strinjam z deteljico-naj raje uporablja brezalkoholno pivo,če le tako zmotivira psa,je le malo veliko za taka micena jetra,kot jih imajo mali psi  :-\



Desobediencia

  • *
    • Prispevkov: 1.107
    • Točke: 2
Odgovori #41 : 26 Maj 2008, 21:29:38
Jaz pravim samo, da pitje alkohola ali pa dalje alkoholizem nima nobene veze s poslušanjem katerekoli zvrsti glasbe.
Saj ne pravim da jo ima ;) Nanašala sem se na "seljaško" logiko in to glasbo, ki jih roko na srce ne dela ravno umsko bogatejših.

 :P

Dogo Argentino - El Mas Mejor

Nochi tlen onca no huelitli mo patlaz, xic cualmeztli mo mantica, moyolica, inic ti nemiz inahuac yeliztli.


Desobediencia

  • *
    • Prispevkov: 1.107
    • Točke: 2
Odgovori #42 : 26 Maj 2008, 21:32:07
Glede Predina Damayanti mi sam nismo duševno toliko razviti (oz. še nismo dosegli višje stopnje) da bi razumeli njegove visoko umetniške komade ;)
:D

Dogo Argentino - El Mas Mejor

Nochi tlen onca no huelitli mo patlaz, xic cualmeztli mo mantica, moyolica, inic ti nemiz inahuac yeliztli.


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #43 : 26 Maj 2008, 22:10:06
sej tema turbo muzke in zadetega psa zadetega lastnika ja sodi skupaj  :o- ne bodimo no tako malenkostni  ::).
Sem se pa pravkar spomnila, da sem med spisi enega pasjega psihologa brala primer, ko je prišla na terapijo gospa ,ketere pes je vlamljal v shrambo, da je tam ukradel tamočnega :D
ta pa je bil res alkoholik  :P .
Kajti naš omenjeni psiček dobiva pivo za nagrado - mogoče bi bil še bolj vesel klobas, ki k pivu sodijo  ;)- torej vsekakor ne teži sam od sebe k alkoholu ampak mu ga pač dajo brez izbire za nagrado.

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #44 : 27 Maj 2008, 09:35:49
Damayanti ti kar priznaj da Murkota (aka Štajerski slavček) uporabljaš v kazenske namene >:D :D :P

Glede Predina Damayanti mi sam nismo duševno toliko razviti (oz. še nismo dosegli višje stopnje) da bi razumeli njegove visoko umetniške komade ;) >:D :P :D In dokler reveži le tega ne bomo dosegli bomo ostajali zvesti komercialni muziki taki ali drugačni :D

Še vedno je najboljši dobri stari rock :P :D

res ne vem če sem že slišala sploh kakšen komad od Murkota ??? Kje ga pa  vrtijo?

AAAAa čez Zokija  pa nič šimfat  ;D " gate na glavo pa dva svinčnika v nos" :o ( sej jaz verjamem da ga nekateri razumejo... najbolj uni v Idriji na gričku ali  pa v Hrastovcu >:D)



naslov je kuža alkoholik, ne kero muzko poslušaš ;)

 Ok  sorči
Povej kaj hočeš slišat?
 Ali je alkohol škodljiv za psa.
JA je! za koga pa ni
- Kvas( tisti v pivu?)
 Jaz mojima dvema doziram pivski kvas v hrano na vsake toliko časa.... zaradi dlake in kože.  Noben ni nič napihnjen ...Torej ....?
- Hočeš nasvet za strica?
 Naj mu unija kupi- pa naj ga trenira naprej na unija ,če je pes toliko mahnjen na pivo.... kaj?  Zaradi tega pač ne bo konec sveta če bo pes kakšnega unija zvrnil-( pa še pol kranske naj mu da zraven  in hanzi aus tirol na radio in bo imel oktoberfest.)
Koliko je psov, ki jejo res pofl hrano- navezani na pol metra ketne ob pomanjkanju vode....
 Za moje pojme bolj zdravlju in dobremu počutju psa škodljivo, kot če mu da pivo. Pač povej  stricu da mu bo alko skuril jetra predno bo znal 20 trikov in naj prešalta na brezalko pivo in stvar rešena.

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #45 : 27 Maj 2008, 11:15:21
Pač povej  stricu da mu bo alko skuril jetra predno bo znal 20 trikov in naj prešalta na brezalko pivo in stvar rešena.
Damayanti....




kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
Odgovori #46 : 27 Maj 2008, 18:26:17
Pač povej  stricu da mu bo alko skuril jetra predno bo znal 20 trikov in naj prešalta na brezalko pivo in stvar rešena.

Ejga, zdejle ga pa mal biksaš, sej kuža pije pivo, ne pa šnops, poleg tega so jetra edini organ, ki se obnavlja  ;)
Velik ljudi pravi da AM-ja ne moreš naučit odpoklica, vsedi se lepo na našem vrtu, si odpri piksno pive in Kasko bo v svetlobni hitrosti sedel poleg tebe  :o

 nazdravje, pasja  druščina  >:D

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #47 : 27 Maj 2008, 19:19:38

 
 
Je pa nekaj zanimivo.... ugotavljam , da so na pivo cepljeni predvsem psi/ moški spol/ ;D
Naš  tudi ::) za pivo bi tud dušo prodal... takrat vse zna in je najbolj ubogljiv pes na svetu.

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


andariell

  • *
    • Prispevkov: 195
    • Točke: 1
Odgovori #48 : 27 Maj 2008, 19:26:50

 
Je pa nekaj zanimivo.... ugotavljam , da so na pivo cepljeni predvsem psi/ moški spol/ ;D
Naš  tudi ::) za pivo bi tud dušo prodal... takrat vse zna in je najbolj ubogljiv pes na svetu.


Pri meni je ravno obratno - pes ne mara piva, medtem ko bi se psica komot odžejala z njim.


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #49 : 28 Maj 2008, 14:22:31
Če se ne strinja s tem, da piva ne bi smel dajati psu, ga prepričaj vsaj da mu daje brezalkoholnega. Drugače pa je res takšno vedenje sramota.

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #50 : 29 Maj 2008, 08:36:49
. Drugače pa je res takšno vedenje sramota.

Sramota? Zakaj? Za koga?- psa ki pije pivo?Ali lasnika, ki se mu fajn zdi da njegov pes pije pivo?
Meni osebno mogoče to ne- najbolj pametno.

Sramota mi je pa to da gledam zavržene pse.
In sramota mi je  to da nek " intelektualec" ki se ima za blazno pametnega  kupuje  ali vlači pse k hiši  kot sezonsko zelenjavo- Na dve leti- ( toliko namreč pes preživi- zaradi razno raznih  dednih bolezni)- ko pogine ga gre iskat k istemu rejcu- isto pasmo in še isti ime mu da- to je sramota- ( za njegov um.)

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #51 : 12 Junij 2008, 10:05:03
Jaz sem se celo zivljenje prav matrala, da sem svoje pse drzala na abstinenci!
Tibetanski terier je bil odvisnik od rumovih kuglic! Tudi pivo mu je disalo in to Unionovo! Nemski ovcar Coko je obozeval belo vino. Moj prejsnji ovcar je rad jedel madzarske rezine. In to tiste taprave, polite z vinjakom ali rumom!
Bobi je imel spanjela, ki mu je lokal pivo kot za salo.
Moje mastincice so bolj fine ritke za razliko od njihovega pokojnega bratca, ki je obozeval coca colo z rumom. Cucka Bucka je nora na  radgonski sampanjc. Twisty obozuje sladoled z okusom po vinjaku. In Simply ubija za smetano z rumom. Edino Seyka je trezna mastincica med temi pijankami.

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


nezkaaa

  • *
    • Prispevkov: 614
    • Točke: 0
  • ZgAgA
Odgovori #52 : 12 Junij 2008, 15:19:38
ja tole pivo pa očitno privlači vse pse......tudi mojo...čeprav moja ni šans, da bi dobila kak alkohol ali pa karkoli z mojega jedilnika....mogoče sem malo kruta, ampak tako pač je...ima svojo hrano in vodo...in to je to

drugače je bil pa pes od mojega biušega pijanec, samo, da ni padal na pivo, ampak je imel višji rang in sicer šampanjec...smo ga hladili v snegu za novo leto, in pes je ukradel steklenico in bogsigavedi kako jo je odprl, ampak spil je celo...mi tega sploh opazili nismo, dokler ni bilo treba nazdravit...potem smo ga pa našli s flašo...ampak na napakah se učimo.....in ja, psu ni bilo nič....razen, da je hodil bolj pisano in da ga naslednji dan ni bilo niti slišati, niti videti - je prespal cel dan...

ZgaGa


Desobediencia

  • *
    • Prispevkov: 1.107
    • Točke: 2
Odgovori #53 : 30 Junij 2008, 18:00:28
No, moj letošnji podmladek pa ni toliko usekan na vonj piva kot lanski, vendar pa zbezljajo na kavo z mlekom :P

Dogo Argentino - El Mas Mejor

Nochi tlen onca no huelitli mo patlaz, xic cualmeztli mo mantica, moyolica, inic ti nemiz inahuac yeliztli.


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #54 : 30 Junij 2008, 20:29:19
Našemu pa je všeč malibu, medica-vse kar je sladko, se je po meni vzel ;D-kapučin, kava z mlekok-karkoli da ima mleko to obožuje. Sicer to ne pomeni da mu to pogosto dajem-samo kadar ukrade.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #55 : 01 Julij 2008, 12:48:49
Od prijateljice wiemyika bi tudi kar kavo srkala :).

Moja Alba pa pridno poliže iz tal, če kdo kaj vina po pomoti ulije. Če greva pa v lokal, pa kot nora liže sladkor iz tal. Groza :).

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #56 : 01 Julij 2008, 14:16:34
Dva kofetarja imamo tudi pri nas. Bognedaj pustiti kavo nenadzorovano za več kot minutko na klubski mizici, kmalu se v njej znajde kakšna dodatna začimba v obliki pasje sline ali pa mačjih dlak. Ni lepšega kot opazovati izza vogala kako maček namaka taco v skodelico, poliže potem pa spet hop taco v kavo,... Theba pa jo ponavadi kar na brzino popije ::)
Sem dolgo časa mislila, da jima pravzaprav diši mleko v kavi, zdaj pa pijem brez, a kofetkanje se nadaljuje...
Alkohola pa pri nas doma ni, ne vem pa, če se ga ne bi vsaj psihocat lotil.
lp
T.

8)