Morda bom potrebovala pomoč...

Yo · 5635

Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
: 29 Maj 2008, 15:07:56
Upam, da tega ne pišem v popolnoma napačen del foruma, če pa, naj me administrator prosim prestavi.
Na žalost včasih nepredvidoma zbolimo in takrat povsem vsakdanja opravila lahko postanejo velik problem.
V kolikor se moje stanje v kratkem ne bo znatno izboljšalo, bi potrebovala občasno pomoč pri sprehajanju enega od mojih psov. Laylo bom sprehajala sama, ker potrebuje minimalne sprehode, pa tudi brez mene ne zapusti stanovanja   :-\
Chopper potrebuje dolge sprehode, ki pa jih trenutno nisem sposobna. Gre za psa, težkega 10kg, zoprnega, ne mara stikov z ljudmi, OBVEZNO mora biti ves čas na povodcu, ker ima zelo močan lovski nagon! Iščem torej zanesljivo in odgovorno osebo, ki bi ga v primeru, da se moje zdravstveno stanje kmalu ne izboljša, bila pripravljena občasno peljati na malo daljši sprehod.
Načeloma sta mi dve zlati punci že obljubili pomoč, vendar saj vemo, vsi imamo obveznosti in če bo potrebno (upam, da ne), bom morda potrebovala še koga...
Pripravljena sem seveda tudi plačati. Ali sprehajalcu/ki ali pa na račun zavetišča Horjul - po dogovoru.
Aja, lokacija - Savsko naselje, za trgovino Gali.

p.s. Med vikendi ni problem, mi bo pomagal partner. Če bo problem, bo med tednom, do petka...


pupa t.

  • *
    • Prispevkov: 872
    • Točke: 1
Odgovori #1 : 29 Maj 2008, 15:11:29
Če hočeš ti ta teden in ko bodo počitnice jaz priskočim na pomoč, ker nimam več tolk obveznosti.  ;)


                Lp, Nina & Topla

"Kdor malo razmišlja, se veliko moti."


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 29 Maj 2008, 15:13:19
Super. Več bom vedela jutri, ko se bodo odločali o terapiji. Če bo takšna kot do sedaj, resnično ne bom sposobna voziti psa naokoli... Čez vikend bo šlo, potem pa... Se ti javim jutri, ko bom vedela kaj več. Hvala že vnaprej.


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 29 Maj 2008, 22:18:26
Za danes se najlepše zahvaljujem Teji, ki je mojega cvilimožka naučila rolkat  8)
Ker je Teja zlata punca, se je seveda odpovedala plačilu, zato bom jutri v ta namen malo "nahranila" horjulskega mucka v Galiju.
Teja, še enkrat iz srca HVALA!  :-*


skogkatt

  • *
    • Prispevkov: 694
    • Točke: 0
  • MyMy&Neli&Miyu
Odgovori #4 : 29 Maj 2008, 23:04:46
A spi ta mali cvilimož zdaj  :o
Lahko noč ti želim  ;D


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 29 Maj 2008, 23:07:39
Ja, on spi. Jaz pa ne, čeprav bi zelo morala. Imamo namreč žurko pod oknom  :-\


nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #6 : 29 Maj 2008, 23:08:26
Yo,pomagat ti žal ne morem,želim pa ti in vsi moji zmešanci zraven,da ti bo kmalu bolje in da boš Čopkota kmalu lahko še sama vozila na rolerske dirke  :)



skogkatt

  • *
    • Prispevkov: 694
    • Točke: 0
  • MyMy&Neli&Miyu
Odgovori #7 : 29 Maj 2008, 23:09:54
aj, to pa ni nič fajn ::) pa komaj enega zrihtaš... :-\

želim ti, da najdeš pomoč kakršno potrebuješ in da boš sama kmalu fit  ;)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #8 : 29 Maj 2008, 23:11:15
Mi tudi prav veliko ne moremo pomagat, držimo pa pesti, da se ti vse zrihta, pa Frajer ti želi en lep mrrrrjav..   :)

Lp, nina



Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #9 : 29 Maj 2008, 23:12:54
aj, to pa ni nič fajn ::) pa komaj enega zrihtaš... :-\

želim ti, da najdeš pomoč kakršno potrebuješ in da boš sama kmalu fit  ;)

Ja, danes sem pač tečna in mi gre pijansko prepevanje jako na živce. Bo jutri boljše.

Sicer pa itak, da bom kmalu fit, saj si kaj drugega niti privoščit ne smem  ::) Bo že, malo bomo zobe stisnili, pa bo šlo. Samo da me spravijo dol iz teh zdravil, pa bo vse OK  ;)


eva

  • *
    • Prispevkov: 1.325
    • Točke: 3
  • Živa in Dru
Odgovori #10 : 29 Maj 2008, 23:13:22
Yo iz katerega konca Lj si?



Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #11 : 29 Maj 2008, 23:13:55
Mi tudi prav veliko ne moremo pomagat, držimo pa pesti, da se ti vse zrihta, pa Frajer ti želi en lep mrrrrjav..   :)

Lp, nina


Hvala, Frajerju pa en koš  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #12 : 29 Maj 2008, 23:14:37
Eva, Savsko naselje, za Galijem.


eva

  • *
    • Prispevkov: 1.325
    • Točke: 3
  • Živa in Dru
Odgovori #13 : 29 Maj 2008, 23:16:57
Kdaj bi pa rabila pomoč?Okviren datum me zanima.Mogoče lahko kaj pomagam če želiš...
Se vsak dan peljem tam mimo pa mi nebi bil problem pomagat.



Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #14 : 29 Maj 2008, 23:26:34
eva, če bom še naprej na tako močnih zdravilih, bom pomoč potrebovala občasno, ni nujno vsak dan. Pes je zelo aktiven in samo s kratkimi sprehodi okoli bloka nikakor ne bo zadovoljen. Ni nujno vsak dan, napisala sem prošnjo zato, ker se v najslabšem primeru zadeva lahko zavleče in potem bi vsaj vsak 2. ali 3. dan rabil malo daljši, bolj aktiven sprehod. Seveda sem pa optimist in upam, da bom pomoči potrebna čim manj...  ::) :) Recimo. Upanje itak umre zadnje, anede?


eva

  • *
    • Prispevkov: 1.325
    • Točke: 3
  • Živa in Dru
Odgovori #15 : 29 Maj 2008, 23:33:08
Vem da sprehodi okoli bloka nei zadostovali.Mam doma dve ki ko ih peljem samo in čisto zares samo lulat pred spanjem rabita vsaj pol urce.Kakor vem je tam malo stran neko polje za sprehajat.
Če boš rabila me lahko kontaktiraš tudi na zs.
Drugače pa upam da boš hitro bolje  :-* .



Nelly

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.066
    • Točke: 18
Odgovori #16 : 29 Maj 2008, 23:49:06
Tudi jaz ti zelim, da se cim prej "sestavis" skupaj.

Vem kako je to, sem bila zdajle 1 mesec v mavcu, odvisna od pomoci drugih, kar se tice spohodov psa in ni najbolj lustno. Ceprav je imel redne sprehode veckrat na dan, se vedno ni bil to najin sprehod, mu primanjkuje rahlo kondicije, malo se bomo cesali..ampak bo ze. Glavno, da ni bil vezan samo na domaci vrt ter raztegovanje v dnevni. Male dva psa sem ze jaz porihtala, pri 75 kg gmoti se je pa zataknilo, se nakako ni skladal zraven bergel ;D Malo je bil prikrajsan za vse skupaj, ampak ne morem pomagat - visja sila.

Z veseljem bi pomagala, pa sem prevec oddaljena od Lj, pa se vedno ne cisto stabilna ter sigurna v svoj korak. :-\

Zelimo pa vsi iz nase bande cim prejsnje okrevanje.. :)


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #17 : 30 Maj 2008, 00:18:48
Ja, no, vidiš, jaz imam pa obraten problem.  ::)
Z našo taveliko babo ni težav, ker itak v vročini ne naredi več kot par korakov.
Tudi tisto "finto", ko sem imela 9 mesecev nepokretno roko, smo nekako sfurali.
Tokrat pa si zaradi zdravill ne upam nekam daleč. Saj veš, če ti še vožnjo bicikla odsvetujejo, potem tudi nisi najbolj ziher in 100% pri sprehajanju psa. Mislim jaz oz. tako se počutim in ne želim tvegat.
Je pa Chopper danes imel krasen sprehod. Se je očitno naučil rolat  8) Utrujen je tudi. Domov se je vrnil tudi, čeprav je Teja med mojim klicem izjavila, da sploh ne ve točno, kje sta  ;D :o ;D
Pa fotkala sta se tudi, pa čeprav je celi "ljudomržnež" me je pričakal pred blokom v Tejinem naročju  :o :-|~ Ni za verjet. Pa Teja je čisto navdušena nad njim. Mogoče ji bi ga pa kar podturila  ::) :P ;)


Nelly

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.066
    • Točke: 18
Odgovori #18 : 30 Maj 2008, 02:31:21
Ja, skoda tvegati. Jaz tudi nisem upala, ceprav se isto po vrocini premika kot bi se mu sanjalo, ampak kadar ima hudic mlade..ravno takrat bi nasel kaj, da bi potegnil ali kaj takega in me vrgel po tleh in me po moznosti se bolj poskodoval. Itak je bedak mislil, da so bergle palice z katerimi se bo on igral ter mu jih bom metala cez travnik ::) Sva se kdaj v poznejsih vecernih urah sicer svercala malo sem in tja brez povodca, ampak.. . psssst ;)

Nima smisla tvegati svojega zdravja zaradi psa, boljse najti kaksno alternativo - psi bodo ze zdrzali, saj so prilagodljiva bitja ;)


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #19 : 30 Maj 2008, 09:18:24
Sem ravno pomislila nate Eva :). Če bo kakšen dan nuja, lahko tudi jaz prišibam po koncu službe in ga zjagam :). Yo samo sporoči preko ZS. Se pa odpovedujem kakršnemu koli plačilu :).

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #20 : 30 Maj 2008, 19:29:30
Ker se je Teja odpovedala plačilu, sem danes v horjulskem mačku v Galiju v ta namen pustila 10 eur.
Vsem se vam najlepše zahvaljujem za vnaprej obljubljeno pomoč. Danes sem se terapiji odpovedala, ker še ni vseh rezultatov testa, tako da bova šla s Chopperckom malo ven sama. V ponedeljek, ko bo znano kaj več, se bom oglasila, v kolikor bova potrebovala pomoč.
Še enkrat hvala vsem.


1x2xx3xxx

  • Gost
Odgovori #21 : 03 Julij 2008, 14:06:42
Če boš potrebovala pomoč,me kar na ZS kontaktiraj,verjetno bom lahko.

lp



1x2xx3xxx

  • Gost
Odgovori #22 : 03 Julij 2008, 14:08:09
Ups,šele zdaj sem opazila,da sem "malo" pozna.
No,kljub vsemu,če bo potrebno,me kontaktiraj

lp



Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #23 : 03 Julij 2008, 14:11:30
Najlepša hvala tudi tebi  :)
Zaenkrat je OK, upam, da ne bo več potrebno.
Lp.