Shetlandski ovčar [Shetland Sheepdog]

puppa · 378413

Aron gold

  • *
    • Prispevkov: 72
    • Točke: 0
Odgovori #750 : 27 September 2010, 16:21:01
ja to je leglo iz Izole. star je štiri mesece.

Aron je polen energije zelo rad se plazi skozi tunelček, lovi igračke,skače, pa tudi kakšen napad na stol in sedežno je že izvedel :-[

ne znam prilepit slikic bi jih pa zelo rada



Katja in Dancer

  • *
    • Prispevkov: 122
    • Točke: 0
Odgovori #751 : 27 September 2010, 17:20:05
Meni osebno je najbolj ušeč stran shrani.si - uneseš tja fotke pa kopiraš tm potem link za forum in prilepiš ;)
Šeedn ki ima rad żogice, superr to ;P :D a mara vodo?

My dog is my life :*


šeli

  • *
    • Prispevkov: 212
    • Točke: 0
  • ŠELI the Sheltie
Odgovori #752 : 27 September 2010, 17:25:41
Citiraj
Ja kdaj pa imaš b-day?  Kdaj se pa v petek sploh začne

B-day je ob 7 nekaj takega....v petek se kakor jaz vem začne okoli hmmmm.....petih ali nekaj takega

Citiraj
Aron je polen energije zelo rad se plazi skozi tunelček, lovi igračke,skače, pa tudi kakšen napad na stol in sedežno je že izvedel

Se vidi da je polbratec od Šeli.....hu ko bi vedela kaj je Šeli zadnjič naredila....sej sem že obljubljala slikice....pa tudi enkrat je eno plastično zastavco zgrizla ko smo šli v kino.....koščki so bli pa ostri k nož....sem dobila živčen zlom  ;D ...

Citiraj
ne znam prilepit slikic bi jih pa zelo rada

FB: jaz ga nimam in nevem kako se to izvede ampak ti piše na prejšnjih straneh
NETLOG: Greš pod 'dodaj slikico' (ali nekaj takega) in potem izbereš 'išči' ali pa 'browse', si zbereš slikco in potem ko se ti odpre okno, ko lahko napišeš kak komentar (si izbereš ali bodo slikco videli vsi, ali samo prijatelji....) na slikco klikneš z desnim gumbom na miški in se ti pokaže nek tak toolbar in spodaj piše lastnosti in klikneš to in se ti pokaže novo okno in pobarvaš ta 2. link in rečeš kopiraj oz. copy, greš na pesjanarja, klikneš odgovori in klikneš tam kjer ti kaže neko slikco (vrsta nad smejkoti, prvi okenčk) in ti napiše nek img in podobno in med dva ta img-ja uneseš link slikce
PESJANAR: ti spodaj piše Dodatne možnosti in pripneš slikco samo nesme bit več kot 256KB kar pa skoraj da ni mogoče


Šeli nekaj iz oči teče, tako kot solzice ampak v potokih....včeraj smo dali vate namočene v kamilce.....izgleda da se je prehladila :'(

ONLY SHELTIES COME FROM HEAVEN

Šelina spletna stran:

http://seli-dog.webs.com/


Aron gold

  • *
    • Prispevkov: 72
    • Točke: 0
Odgovori #753 : 27 September 2010, 19:23:21
ne znam  :'(

naložila sem jih na netlog in na shrani.si pa mi jih ne gre skopirat.

Aron gre samo po palčko in takoj nazaj ven enkrat pa se je zgodilo da je dalj časa plaval. Sovraži pa šamponiranje >:D



Katja in Dancer

  • *
    • Prispevkov: 122
    • Točke: 0
Odgovori #754 : 27 September 2010, 19:29:46
Uf Densi je velik sovrażnik šamponiranja, pa ko se gre vodne aktivnosti si nesme zmočt celga repa ker pol je groza  :P

Am lako daš tud link od njegovih slik na Facebooku ( če maš gor kšne slike), al pa moj album, al pa kot priponko spodaj... am več pa nevem :/

My dog is my life :*


Aron gold

  • *
    • Prispevkov: 72
    • Točke: 0
Odgovori #755 : 27 September 2010, 19:46:51
imam samo netlog ker sem stara ednajst let  :( moj profil je petrapolak če kaj pomaga?



šeli

  • *
    • Prispevkov: 212
    • Točke: 0
  • ŠELI the Sheltie
Odgovori #756 : 27 September 2010, 21:29:28
Ne najde petrapolak razen če imaš profil v madžarščini
Drugače sem jaz lizy12345.....

Ti bom zdele mal bolš napisala ker se mi je prej mudil...:::

--->Klikneš ADD A PICTURE oz. klikneš tja kjer si naložiš novo sliko
--->klikneš BROWSE oz. BRSKAJ
--->si zbereš sliko (najbolš da si jo že prej daš na namizje ker jo potem najlaži najdeš
--->klikneš NALOŽI oz. UPLOAD
--->Potem se ti pokaže okno, kjer je slika, zraven piše OPIS, oz. po domače se ti odpre okno kjer sliko   urediš
--->z desnim gumbom na miški klikneš na sliko in se ti odpre tak majčken siv toolbarček in ti od zgoraj navzdol piše nekaj stvari ampak čisto spodaj je pa napis LASTNOSTI, to klikneš
--->in potem se ti odpre en majhen siv okenček z naslovom lastnosti elementa .....to izgleda tako nekako:


LASTNOSTI ELEMENTA

LASTNOSTI POVEZAVE______________________________
Naslov: ___________
Odpreti v: ____________

LASTNOSTI SLIKE____________________________________
Lokacija: TO KAR MORŠ TI POBARVAT (in potem kliknt kopiraj)
Vrsta:_________
Mere slike:___________
Velikost datoteke_____________
Nadomestno besedilo:_____________

RAZNE LASTNOSTI____________________

Jezik besedila: _____________________
                         

--->pobarvaš besedilo v temi lokacija in klikneš desni gumb na miški in klikneš kopiraj
--->greš na pesjanar.com klikneš odgovori v temi v kateri hočeš slikco objavt in potem nekaj napišeš
in potem ko hočeš slikco nalimat pa poiščeš ikonco s slikco (nad vrstico s smejkoti oz. v drugi vrstici ikonc), jo klikneš in ti napiše nekaj podobnega kot [img][img/] in ti med tema dvema img-jema začne utripat tista črtica za pisat
--->klikneš desni gumb na miški in klikneš prilepi.
---> napiše ti nekako takole [img]www.pačneki21900944.com[img/]               
---> potem da si čisto prepričana da je vse vredu lahko klikneš predogled in si pogledaš slikco
---> potem klikneš samo še pošlji in slikca bi mogla bit objavljena



Če ti še vedno ne gre mi pa povej kje ti zašteka in ti bom bolj pomagala kakor če pišem ene lahke stvari tako na gosto kakšne težke pa tako na redko tako. Pa tudi če še potem ne boš znala,... meni so razlagali ko nori pa nisem ugotovila....pol sem se pa enkrat prou temu posvetila in mi je uspel.....sej potem ko ugotoviš sploh ni težko in naložiš gor do 7-8 slik v zelo kratkem času.....

Citiraj
si nesme zmočt celga repa ker pol je groza
         

UUUh to pa mi dobro poznamo....enkrat na morju je štrbunknila v vodo in si zmočila cel rep in potem je bila še cel dan tako užaljena, ni se hotla niti igrat, še ko smo jo spustil ni hotla zbežat in je ratala zelo pridna (sej drugače je tudi ampak včasih ko je spuščena tudi pribolški niso zadost.

A kdo slučajno ve za Celje kdaj se šeltiji začnejo???

ONLY SHELTIES COME FROM HEAVEN

Šelina spletna stran:

http://seli-dog.webs.com/


Aron gold

  • *
    • Prispevkov: 72
    • Točke: 0
Odgovori #757 : 29 September 2010, 16:07:49
 ups moj profil je polakpetra
 



Aron gold

  • *
    • Prispevkov: 72
    • Točke: 0
Odgovori #758 : 29 September 2010, 16:10:03
 



šeli

  • *
    • Prispevkov: 212
    • Točke: 0
  • ŠELI the Sheltie
Odgovori #759 : 29 September 2010, 17:40:32
Jooooooj tale Aron je pa tooooook luškan....sem šla na netlog gledat slikce.....se ga sploh ne morem nagledat tak cukerček je  :-* :-* :-*  ....iz pogleda se pa vid da je v sorodu s Šeli, še bolj pa se vid da je v sorodu s Heavenom samo da je svetlejši.....ima tako barvo kot Harmony......pa je odkar je pri tebi spremenil kaj barvo???.....Šeli npr. je bila najprej čisto temna, potem je spomladi zamenjala dlako in ratala svetla in potem spet temna in spremenila barvo še 5x......zdej je pa tak mali šeki (šekasta).....je lepo dark sable z rumeno liso na hrbtu.. :D ... :-*

Evo mi smo se zdele komaj skopali....vsi so bili proti temu, šampon, ki ga je zmankalo in seveda Šeli s svojim žalostnim pogledom in cvilenjem, ko sem jo pustila predolgo v banji, ker sem  se pogovarjala po telefonu, voda, ki se ni hotla nikakor ogret in potem jo je kmalu zmankalo.....ampak največji problem je bil šampon....pa smo vseeno prišli skozi
Preden sem jo začela kopat sem si rekla da moram dat šampon na hrbtu, po vratu in prsih, pri repu in največ po nogah ki so tako umazane da ni kaj za rečt. Potem sem jo skopala z zelo majhno količino šampona povsod razen po nogah in potem sem mogla šampon zmešat z vodo...

Se mi pa kar tresejo noge.....Šeli na evropski razstavi....ojej  ::) ....upam da bo vse vredu in da me bo ubogala  :-\

ONLY SHELTIES COME FROM HEAVEN

Šelina spletna stran:

http://seli-dog.webs.com/


MANDY

  • Gost
Odgovori #760 : 30 September 2010, 10:27:39
Pri nas v Žalcu je vse "pasje", hotel je poln psov. Zjutraj smo se igrali z  šestimi šeltiji, pa sem bila zopet brez fotoaparata  >:( >:(.



Katja in Dancer

  • *
    • Prispevkov: 122
    • Točke: 0
Odgovori #761 : 30 September 2010, 14:56:08
O s kar šestimi!!! To more bit dobr  :o ceu šelti raj  :-* fouš sm vm   :P

Joj, slik od Arona mi ne każe  :'(  :'( bom šla danes če bo čas na računalnik ( pišem namreč iz ipoda - tako kot ponavadi), pa upam da mi jih bo tam kazalo  ::)


My dog is my life :*


Aron gold

  • *
    • Prispevkov: 72
    • Točke: 0
Odgovori #762 : 30 September 2010, 18:57:41
tudi tukaj jih ne kaže



šeli

  • *
    • Prispevkov: 212
    • Točke: 0
  • ŠELI the Sheltie
Odgovori #763 : 01 Oktober 2010, 07:26:58
OOOh šest šeltijev....to more bit pa zabava....js sm vam tud fouš

Ne tukaj jih res ne kaže js sm šla na netlog gledat ::) ......... cukerček za p0ojest  :-* ....

Evo dans bo šlo pa zares.....zdej se pa itak že cela tresem  ;D ... pa  ....foto je zrabil use baterije  >:( >:( >:( ......glih ob nepravem času

ONLY SHELTIES COME FROM HEAVEN

Šelina spletna stran:

http://seli-dog.webs.com/


Aron gold

  • *
    • Prispevkov: 72
    • Točke: 0
Odgovori #764 : 01 Oktober 2010, 08:49:38
o s šestimi šeltiji to pa mora biti fajn :)



Aron gold

  • *
    • Prispevkov: 72
    • Točke: 0
Odgovori #765 : 01 Oktober 2010, 09:14:21
 



Aron gold

  • *
    • Prispevkov: 72
    • Točke: 0
Odgovori #766 : 01 Oktober 2010, 09:14:55
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii uspelo mi je



Aron gold

  • *
    • Prispevkov: 72
    • Točke: 0
Odgovori #767 : 01 Oktober 2010, 09:15:59



Aron gold

  • *
    • Prispevkov: 72
    • Točke: 0
Odgovori #768 : 01 Oktober 2010, 09:20:15



Aron gold

  • *
    • Prispevkov: 72
    • Točke: 0
Odgovori #769 : 01 Oktober 2010, 09:22:38
   

 jaz sem eleganten



Aron gold

  • *
    • Prispevkov: 72
    • Točke: 0
Odgovori #770 : 01 Oktober 2010, 09:27:36



MANDY

  • Gost
Odgovori #771 : 01 Oktober 2010, 10:40:20
Kako je luškan. Bilo je zanimivo, ker je bil vsak druge barve-cela kolekcija. Vsi prijazni, igrivi žal lastnica ni znala angleško tak, da smo bolj občudovali pse.



Aron gold

  • *
    • Prispevkov: 72
    • Točke: 0
Odgovori #772 : 01 Oktober 2010, 13:23:50



Aron gold

  • *
    • Prispevkov: 72
    • Točke: 0
Odgovori #773 : 01 Oktober 2010, 13:27:34
 hvala



šeli

  • *
    • Prispevkov: 212
    • Točke: 0
  • ŠELI the Sheltie
Odgovori #774 : 01 Oktober 2010, 14:05:31
Pred odhodom Aronu pošiljam še tri  :-* :-* :-* ....

Slikce so tud super narejene....  :-*

Mi smo skoraj začel že agi trenirat ko so pa nastale te poplave  :'(  :'(  :'(
Groooooozno bo treba še malo počakat.....

Mi se bomo zdaj odpravili v Celje....držte tačke da bo se Šeli lepo obnašala in da se ne bova osramotile  ;) (se sploh ne brigam za PRM) ...... pomojem bo vse skupaj izgledalo tako: 4 šeltike pridne do amena Šeli pa jaz se pa ukvarjava s tem da se ne usede .....vse druge delajo na povelja.....ona pa na pribolške  :P ......pa še preveč sem optimistična  ::)

ONLY SHELTIES COME FROM HEAVEN

Šelina spletna stran:

http://seli-dog.webs.com/


Aron gold

  • *
    • Prispevkov: 72
    • Točke: 0
Odgovori #775 : 01 Oktober 2010, 14:49:13
no Aron že drži tačke  :)



Katja in Dancer

  • *
    • Prispevkov: 122
    • Točke: 0
Odgovori #776 : 01 Oktober 2010, 18:40:12
Ojoj kok je Aron lušten  :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Držimo pesti za šeli (malo z zamudo -.-)

My dog is my life :*


resa

  • *
    • Prispevkov: 191
    • Točke: 0
Odgovori #777 : 01 Oktober 2010, 22:43:07
Ja Aron, kje pa pančkaš  :o
Na posteljci, tko kot se za šeltija spodobi ane  ;)  ::)
Za požret luštkan  :-* :-*

No Šeli, kako je šlo  :o
Sem držala pesti, poznam ta občutek  :)



šeli

  • *
    • Prispevkov: 212
    • Točke: 0
  • ŠELI the Sheltie
Odgovori #778 : 02 Oktober 2010, 08:53:11
Hvala vam za vse držane tačke  :P

4 .....sem fuuuuul ponosna na Šeli, ker je bla tok pridna  :o  :o  :o
Zraven vhoda v ring je mel en neke pse v kletkah, ki so na vsakega psa grozno renčali se zaganjali v njega, lajali  >:( .....večina lastnikov smo bili potem zlo jezni  >:( , Šeli pa tako prestrašena da niti pribolškov ni hotla jest  ;) ...
Napake so bile....ofucana dlaka (je Šeli čist brez dlake), oči bi ble lahko bolj mandljaste....to meni ni jasno, en šelti je mel oči čist postran pa bolj okrogle kot Šeli in se je naprej potegoval za PRM....meni noben rezultat itak ni važen ker itak ne bomo imel mladičkov

Lebarji so razstavljeli Orija in mensezdi dobili CAC (pa nisem prepričana, tako da tega ne prodajat okol)

Vsi so govorili kako je Šeli prestrašena in je bila res pridna ampak doma je pa itak en velik hudič z dlako   >:D .... Dans je skočila na posteljo (naj ne bi smela ampak to itak skos dela), vzela 2 štumfa in jih odnesla na postlo in jih zgrizla, tako da ko sem opazila kaj se dogaja so bli štumfi že čisto slinasti

ONLY SHELTIES COME FROM HEAVEN

Šelina spletna stran:

http://seli-dog.webs.com/


Katja in Dancer

  • *
    • Prispevkov: 122
    • Točke: 0
Odgovori #779 : 02 Oktober 2010, 13:26:32
Čestitke za uspešno prestalo rastavo!!!

Ja šeltiji so itak eni cukri hudičkovi  :P

My dog is my life :*