Moj Mobi

nanica · 2909

nanica

  • *
    • Prispevkov: 22
    • Točke: 0
: 05 Junij 2008, 16:30:16
Dragi moj Mobi.

3.6. si odšel na drugo stran mavrice. Vedela sem, da ne smeš iz hiše vendar si šel. Ko sem v hišo slišala tisti pok sem vedela da dobrega nebo. Ko sem te zunaj zagledala ležati na cesti se mi je srce ustavilo. Kljub vsem mojim prošnjam si mi umrl v naročju.

Mobi tako zelo te pogrešam, hiša je prazna brez tebe. Zjutraj te ni da bi se rinil po postelji, ko pridem v sobo ni nikogar ki bi se valjal po postelji. Komu naj zdaj mišlke mečem, s kom naj se podim po hiši?

Tolaži me edino to, da vem da si na drugi strani mavrice, kjer loviš muhe, mraljice, miške in podobno, kjer imas dosti prijateljev mucov in kjer ni hudobnih avtomobilov. Vem da se bova nekoč spet srečala da te bom lahko pocrtala in polupčkala.

Mobilina moja pomenil si mi vse in imela sem te zelo zelo rada, manjkaš mi!
Pogrešamo te.
Tvoja Jana.



eva

  • *
    • Prispevkov: 1.325
    • Točke: 3
  • Živa in Dru
Odgovori #1 : 05 Junij 2008, 16:32:02
Sožalje  :'( .
Lep muc je bil.Tako lepo je bil obarvan pa take lepe učke je imel  :-*  :-*



nanica

  • *
    • Prispevkov: 22
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 05 Junij 2008, 16:42:02
najlepša hvala.
Vem bil je prekrasen in unikaten. Zame seveda najlepši.



najchy

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 2
Odgovori #3 : 05 Junij 2008, 16:47:23
Sožalje!

LP Anja
Naj album


Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
Odgovori #4 : 05 Junij 2008, 19:45:17
Oh sožalje :'( Res ga je bilo škoda, ker je tko lep :-*
Upam da bo mu fajn na oni strani mavrice..

Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu


teja con panto

  • *
    • Prispevkov: 806
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 05 Junij 2008, 20:45:51
bogi, sožalje :'( :'( :'( :'( :'( jaz sem tudi izgubila več muckov, tudi mojega najljubšega, na katerega sem bila najbolj navezana :'( :'( :'(

***
rest in peace my precious friend


nanica

  • *
    • Prispevkov: 22
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 05 Junij 2008, 21:12:52
hvala vsem.

Ja saj doma imam se enega muca starega 7 let, vendar sem na Mobija bila zelo navezana, saj je bil umes nekaj bolan in sem teden dni znjim bla cel dan in upala da se zmaze in tako naprej. res je biu moj moj. Najbolj pa mi je hudo ker mi je umrl v naročju (seveda bolje da je umrl pri meni kot pa na cesti) in se nikakor ne morem sprijaznit da ga ni več. Hudo mi je zelo.. Urša in Balu jaz tudi upam da tam uziva kakor sem ze na zacetku napisala.

Hvala se enkrat vsem.
Lp



teja con panto

  • *
    • Prispevkov: 806
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 05 Junij 2008, 22:36:18
enega mucka so mi povozili, tudi on je bil faca, tako lepo se je igral, še tovornjaček je znal voziti, potem pa je tekel za očkom (za avtom) ko je šel tankat in ga je nekdo povozil, oscarja (še en mucek, res moj srček) pa ga je najbrž nekdo zastrupil s podganjim strupom in je revček umrl v res hudih mukah nekje daleč stran. potem se mi je celo sanjalo kje leži, šla sem tja in ga točno na istem mestu kot v sanjah našla. res sva bila navezana drug na drugega, vedno je ležal na moji postelji, se mucal...in kar naenkrat ga ni bilo več. klikni na mojo spletno stran (stran je sicer bolj namenjena panterčini, vendar ima tudi oscar nek delček ki je namenjen njemu). vem da je težko a bo bolje, saj se ga lako vedno spominjaš kako lepo sta se imela :( :'(

***
rest in peace my precious friend


nanica

  • *
    • Prispevkov: 22
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 06 Junij 2008, 09:32:06
Teja con panto. Lepo stran imas. prebrala sem vse....zelo lepo napisano.
No ves ko je Mobija povozilo sem potem zvečer sanjala da sem ga sla pogledat tja kamor smo ga dali da ga potem zakopljemo in da sem ga najdla na nogah živega...zjutraj sem letela k njemu ampak njega ni bilo vec tam...tata ga je ponoci pokopal ker mi je hotel prihranit muke ker ve kako neizmerno sem ga imela rada....  :'(Zelo sem zalostna ker sem se hotela zjutraj se poslovit od njega ampak na zalost tega nisem uspela naredit. Sedaj lahko edino hodim k njegovemu grobku. Vem da čez čas mi bo lazje...ampak pozabla ga pa nebom nikoli. :(
Hvala vsem vam... mi je kar lazje ko berem vase odgovore. Hvala vam.

Ps: Teja tvoja dva muca sta cudovita pa tudi pticek je zakon. aja seveda tudi Panto (upam da sem ga prav poimenovala) je zelo lep.
lep pozdrav



teja con panto

  • *
    • Prispevkov: 806
    • Točke: 0
Odgovori #9 : 06 Junij 2008, 11:03:17
si si ;) ravno zdajle je pri meni ;)

***
rest in peace my precious friend


Nelly

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.066
    • Točke: 18
Odgovori #10 : 06 Junij 2008, 14:00:07
Sozalje :'(


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #11 : 08 Junij 2008, 20:10:39
nanica, malo z zamudo, pa vseeno...sožalje  :'( Upam da mu je lepo zdaj...

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


nanica

  • *
    • Prispevkov: 22
    • Točke: 0
Odgovori #12 : 09 Junij 2008, 09:54:39
Hvala vse.

Ja tudi jaz upam da mu je lepo zdaj... ta misel me nekako tolazi.
Hvala vam
LP