pasja kozmetika

teja con panto · 3427

teja con panto

  • *
    • Prispevkov: 806
    • Točke: 0
: 07 Junij 2008, 00:59:03
Zanima me katero znamko pasje kozmetike uporabljate? Jaz imam največ od Bio Groom

***
rest in peace my precious friend


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #1 : 07 Junij 2008, 14:34:58
Zobna pasta od Petosan (mislm da se tko napiše) šampon pa od Gold Medal Pets :), zobna ščetka tista za na prst,  gobica za umivanje pa nevem  :-[ pol so še tri vrste krtač (tud ne vem znamke) upam da nisem česa pozabla  :-\ drugač se pa še oglasim >:D   

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


teja con panto

  • *
    • Prispevkov: 806
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 07 Junij 2008, 14:49:38
 ;D mi2 imava tudi kar nekaj krtač ;D pa ne vem znamke :P bi bilo treba lorry vprašat :) brisačke pa kar navadne uporabljava, pa neko zadevo za ušeska čistit imava (tudi ne vemo znamke :() pa krtačko pa za masirat dlesni mava tudi midva ;D :P

***
rest in peace my precious friend


PištaBači

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 27 Avgust 2008, 22:22:11
Človeška neumnost ne pozna meja. :'( Se vam vsem rola? Zakaj ne privoščite svojim psom -če jih imate res tako radi kot govorite- pasjega življenja in zakaj jih posiljujete in mučite z neko kozmetiko in podobnimi zadevščinami in komercialnimi pogruntavščinami? ??? A mislite da jim paše, ko projicirate svoje frustracije in komplekse nanje? Zakaj jih spreminjate v ljudi in zakaj jim ne privoščite pasjega življenja?



tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #4 : 27 Avgust 2008, 22:25:07
Jaz tudi ne vem, zakaj toliko porabim za psa...namesto da bi šla v Mercator in mu Pedigree kupila in bi ga končno nehala mučit! ::) 8)



jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Odgovori #5 : 27 Avgust 2008, 23:17:31
tjasav - pa ne moreš mu kupovati hrane no! to so pa ja naravna bitja, si bo že sam ulovil, vse kar rabi...::)




mi smo na CC-ju (šamponi in to), glavnike pa imam nove od KW, prej sem imela neznane firme  ;D



tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #6 : 28 Avgust 2008, 09:19:10
tjasav - pa ne moreš mu kupovati hrane no! to so pa ja naravna bitja, si bo že sam ulovil, vse kar rabi...::)
Joj oprosti...še vedno sem navajena komplicirati...ga bom 2x na dan spustila malo, ziher še ima kaj volka v sebi. 8)



Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #7 : 28 Avgust 2008, 12:06:35
Jasno pes mora imeti zadah ko bivol in rumene zobe  :D ;) pa da ne govorim o tem da mu moram pustit da se povala po vsakem dreku ker je pa to ja naravno ::) ::) ::)

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #8 : 28 Avgust 2008, 12:34:31
aja pa še to sem hotla napisat on je tipičen primer človeka ki bi (brez zamere ) zapustu psa rekoč ''pes je, se bo že znašu'' kaj pravte ;)

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #9 : 29 Avgust 2008, 14:28:48
mi imamo pin brush od Plush puppy,šampon trenutno otročki Johnsons no more tears - smo še mladiček,ko pa začne menjat dlako,imam že ogledane CC šampone,pa tekočino za solzne madeže Jean Peau,glavnik pa ne vem kakšne znamke je.

PištaBači - sploh ne bom komentirala.če ti uničuješ psu ledvice s Pedigreejem in podobnim sranjem,pa kožo z mercatorjwevim šamponom (sory ne vem imena teh komercialnih šamponov),je to tvoj problem. se mi pa smili tvoj pes.aja,sej živi pasje življenje ::)


_Anais_

  • *
    • Prispevkov: 12
    • Točke: 0
Odgovori #10 : 06 Januar 2009, 14:36:07
Večinoma pasjih šamponov in regeneratorjev imamo od #1 all systems ... sicer jih pri nas v sloveniji ni dosti (ne obsegajo celotno ponudbo), smo včasih veliko kupili na tujih pasjih razstavah, trenutno, ko pa nismo direkt za razstave, pa uporabljamo zgolj šampon.
Prav tako so mi všeč izdelko od BIO grooma! ;)