e-knjige o psih

rooxye · 6927

rooxye

  • *
    • Prispevkov: 291
    • Točke: 0
  • I love dogs more than you do.
: 05 Januar 2014, 21:51:43
Ima kdo kakšne e-knjige o psih ki jih je bodisi kupil bodisi kako drugače pridobil in bi jih bil pripravljen "deliti"?
  ::)
Bi jih kupil a nimam kreditne kartice(sem srednješolec...), ki je pogoj za vsak nakup preko spleta. V slovenskih knjigarnah pa knjig o psih primanjkuje...  :-[ :-[

Predvsem me zanimajo razne knjige o šolanju psov oziroma tema DOG TRAINING.

 :-[

(prosim ZS :) )

http://ilovedogsmorethanyoudo.tumblr.com/

Progressive Reinforcement Dog Training
Founded in science, ruled by ethics.


Asha_

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 05 Januar 2014, 23:37:51
Jaz jih imam cel kup, z veseljem ti kaksno posljem po mejlu.
Povej mi na zs kaj rabis, pa mejl mi zaupaj in je :)



denis93

  • *
    • Prispevkov: 88
    • Točke: 0
  • Dogo Argentino/Argentinska Doga <3
Odgovori #2 : 20 Januar 2014, 18:53:19
Jaz jih imam cel kup, z veseljem ti kaksno posljem po mejlu.
Povej mi na zs kaj rabis, pa mejl mi zaupaj in je :)

A imaš mogoče kako o Argentinski dogi ? :-[  ;D

A dog is the only thing on earth that loves you more than he loves himself.”
― Josh Billings


Asha_

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 29 Januar 2014, 21:12:08
To pa zal ne :)



Friese

  • *
    • Prispevkov: 385
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 29 Januar 2014, 23:22:50
Asha_ mogoče bi blo fino, da ko imaš čas spišeš naslove knjig, ki jih imaš. Glede na to da praviš, da jih imaš veliko te bo verjetno še kdo vprašal, če imaš to ali ono knjigo. Pa je lažje pogledat na seznam, kot da vsakemu posebaj odgovarjaš  :)


BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 30 Januar 2014, 08:20:14
Predvidevam da ima vsak izmed nas doma kakšno gradivo (e-knjige/dvdje itd.) Če bi dali vse to skupaj bi se kar nekaj nabralo.  ;) Da ne omenjam vsega kar je prosto dostopno.

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


Lunette

  • *
    • Prispevkov: 2.522
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 30 Januar 2014, 12:39:13
Kje brskate za free e-booke? Sem bolj navezana na tiskovine, pa še nisem odkrila virov e-bookov  :)

Lep pozdrav,
Lunette &Co.


BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 30 Januar 2014, 12:50:52
Vsepovsod. Se pa pri tovrstnih straneh pogosto zgodi to, da se strani odstranijo zaradi pritožb lastnikov avtorskih pravic. In se posledično vse začne na novo pod jasno malo drugačnim imenom (ti pošljejo ime le-tega na mail) ampak traja da se znova naložijo vse knjige . Zaščiteni forumi so dobra rešitev.

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


denis93

  • *
    • Prispevkov: 88
    • Točke: 0
  • Dogo Argentino/Argentinska Doga <3
Odgovori #8 : 30 Januar 2014, 13:51:44
Jaz jih imam cel kup, z veseljem ti kaksno posljem po mejlu.
Povej mi na zs kaj rabis, pa mejl mi zaupaj in je :)

Ali lahko tudi meni kako pošlješ, če ti ni odveč ? Kakšno ''pametno''  :P
Mail dobiš na zs..

A dog is the only thing on earth that loves you more than he loves himself.”
― Josh Billings


rooxye

  • *
    • Prispevkov: 291
    • Točke: 0
  • I love dogs more than you do.
Odgovori #9 : 30 Januar 2014, 14:31:05
Vsepovsod. Se pa pri tovrstnih straneh pogosto zgodi to, da se strani odstranijo zaradi pritožb lastnikov avtorskih pravic. In se posledično vse začne na novo pod jasno malo drugačnim imenom (ti pošljejo ime le-tega na mail) ampak traja da se znova naložijo vse knjige . Zaščiteni forumi so dobra rešitev.

Bi se dalo dobiti ime katere od teh strani na ZS? :)

http://ilovedogsmorethanyoudo.tumblr.com/

Progressive Reinforcement Dog Training
Founded in science, ruled by ethics.


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #10 : 30 Januar 2014, 17:16:31
Bi se dalo dobiti ime katere od teh strani na ZS? :)

To bi pa jaz tudi :P Ker še dejansko nisem našla nobene  :)

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #11 : 17 Marec 2014, 10:28:22
Mogoče bo še komu drugemu v pomoč, knjige lahko najdete na Mobilism.org, s tem da priporočam da knjige iščete s naslovi in ne s ključnimi besedami ker vam ne bo prikazalo kar nekaj rezultatov.

Drugače pa so v razdelku: Non-Fiction - General

Če najdete knjigo, pa povezava ne deluje pošljete ZS tistemu ki jo je objavil če se ne javi lahko prosite druge člane za njo, ponavadi se vedno najde nekdo ki jo ima še nekje shranjeno.

Najdete: Culture Clash, Click to calm, Control unleashed, When pigs fly!, Help for your fearful dog, Don't leave me!, The clicked retriver, Barking, Chase!, Mine...

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


Lunette

  • *
    • Prispevkov: 2.522
    • Točke: 0
Odgovori #12 : 17 Marec 2014, 16:13:14
BlackDevil. Morm povedat čeravno je OT. Men ste pa člani, ki iz prvih kiksov, postanete prave enciklopedije znanja  :) Upam, da bo (in verjamem da je že) vso novo pridobljeno znanje za vaju samo še plus v praksi. Kar tako naprej.  :)

Lep pozdrav,
Lunette &Co.


airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #13 : 17 Marec 2014, 18:18:25
Mogoče bo še komu drugemu v pomoč, knjige lahko najdete na Mobilism.org, s tem da priporočam da knjige iščete s naslovi in ne s ključnimi besedami ker vam ne bo prikazalo kar nekaj rezultatov.

Drugače pa so v razdelku: Non-Fiction - General

Če najdete knjigo, pa povezava ne deluje pošljete ZS tistemu ki jo je objavil če se ne javi lahko prosite druge člane za njo, ponavadi se vedno najde nekdo ki jo ima še nekje shranjeno.

Najdete: Culture Clash, Click to calm, Control unleashed, When pigs fly!, Help for your fearful dog, Don't leave me!, The clicked retriver, Barking, Chase!, Mine...
Jaz sem zdaj probala nekaj knjig dati dol in sem veliko časa porabila da sem vse spravila v normalno stanje in vse pobrisala. Dolgo je nalagalo, naložilo vse mogoče programe, ves čas mi je javljalo viruse in vse mogoče in zdaj samo upam da se je res vse izbrisalo...  :-X



BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #14 : 17 Marec 2014, 18:31:32
To da se nekatere dolgo nalagajo je jasno ker je to odvisno od same velikosti datoteke (ki je v opisu knjig). Čudno mi je da imaš takšne težave, ker sem sama preko te strani naložila že ogromno število knjig in brez težav. Imaš na računalniku programe za e-knjige?

Če si nalagala preko Tusfiles bi morala odkljukat križec pri kateremu ti piše da ti da zraven naloži še program in izbrati samo datoteko.

Hvala Lunette :)

“I did then what I knew how to do. Now that I know better, I do better.” Maya Angelou

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #15 : 21 Marec 2014, 10:17:09
Še za ostale, ki jim tole mogoče povzroča težave.

Pri Tusfiles moraš storiti tole
1. Korak odkljukaj spodnje okence
2. Klikni Download na ta gumb (vse ostalo pusti pri miru)




Pri Zippyshare se pa tudi klikne gumb ki je v isti vrstici kot ime datoteke, tisto kar je spodaj se pusti na miru, ker so tisto kot vam piše v malih črkah nad njimi oglasi/reklamna sporočila (advertisement)



Knjige se lahko odprejo z različnimi programi odvisno od formata, ampak za .epub in .mobi priporočam Calibre.

http://calibre-ebook.com/


Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


Lunette

  • *
    • Prispevkov: 2.522
    • Točke: 0
Odgovori #16 : 21 Marec 2014, 16:13:02
Calibre imamo tudi mi in ima še eno lušno funkcijo ->pretvorba v želeno obliko. Npr. lahko si knjigo iz mobi formata daš v pdf. (če si češ dat na ključek pa pol kje drugje prečekirat kjer ni calibra naloženega). Možnosti praktično neomejene.

Lep pozdrav,
Lunette &Co.


Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #17 : 26 Marec 2014, 08:00:36
Dejte mi mal pomagat.. Zadnjič sem si hotela eno knjigco iz tegale downloadat, mlelo je še pa še časa tko da sem kar ugasnila računalnik, zdaj pa se mi določene besede na forumu (in drugje) označijo kot link in če ga kliknem mi pride na EZDownloader. Iz računalnika sem brisala vse možne datoteke v povezavi s tem, pa ni in ni konca, strani mi počasneje delajo ker more en kup besed linkat al ne vem kaj, js pa ne vem več kaj naredit.




BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #18 : 26 Marec 2014, 08:52:18
Za Firefox:  Dodatki -> Razširitve (poišči EZDownloader in podobne) - > Odstrani  in spremeni začetno stran.

Edit: tusfiles je spremenil izgled, zdaj se klikne Direct download link (nad številko) če kliknete napačno povezavo in vam ponudi .exe datoteko to vedno zavrnete.

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #19 : 26 Marec 2014, 10:13:17
Hvala!