Majčke

cacy · 44839

isla

  • *
    • Prispevkov: 1.304
    • Točke: 2
  • ash
Odgovori #60 : 13 Junij 2008, 17:23:15
Meni se pa zdi, da frizbi v logotipu ni dovolj jasen... Hocem rec, da se mi zdi da frizbi ne zgleda kot frizbi ampak kot da pes teče za eno palčko.  :-\



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #61 : 13 Junij 2008, 17:29:14
Ja logotip je bil na hitro skupi dan... tako da se bo vse še izboljšalo predno gre v tisk. vzemite tele primere kot skice :P

Se strinjate da damo moške majice 2 barvi, rdeče in temnejša modra???
Ali imate kak drug predlog?

Še to, tudi če ima kaka punca raje neoprijete majce, lahko potem naroči moški model... ne morm pa zagotovit da bodo take barve kot ženske (ker navsezadnje dvomim da bi se moški strinjal z rumeno, svetlo modro ali roza :D)



mayča

  • *
    • Prispevkov: 526
    • Točke: 0
  • Brigitka in Nelči-Belči
Odgovori #62 : 13 Junij 2008, 17:40:36
waw!  :o Pohvale Majaaa!!!  :o  Logotip je men res všeč tist, ki komaj čaka da ulovi frizbi (3.primer)...tut drugi primer mi ni napačen, ampak sem pa zato da nimamo borderja gor  ::)

kar se majic tiče...meni še zmer ni jasno, na tej anketi glasujemo samo za eno barvo  :-\ imamo pa dve različni vrsti napisa...
bi dali delat zmagovalno barvo in drugouvrščeno (če bi ta bila rdeča)??  ::) (kje sta napisa mi je vseeno)

jaz sem glasovala za rdečo!! :D
všeč mi je tudi morda, rumena mi je nekako preveč "švoh"  :-[

moške majice se strinjam s tabo cacy (ampak če imajo oni rdeče, potem moramo tudi mi imeti eno barvo rdečo?)


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #63 : 13 Junij 2008, 17:43:39
Tle na slikci primera je bolj svetlo rumena, tam ko lahko zbiraš barve je bolj močna rumena. V ponedeljek ko bom videla kako v živo zgledajo barve se bom odločila za 100% katere bodo.
Vsekakor bosta 2 različni barvi za ženske in 2 različni barvi za moške (nism znala narest ankete da bi lahko 2 stvari glasoval :-[)
Barve morjo bit živahne 8)




najchy

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 2
Odgovori #64 : 13 Junij 2008, 18:14:31
Citiraj
Še to, tudi če ima kaka punca raje neoprijete majce, lahko potem naroči moški model...

Mogoče pa še res en moški model naročim.

LP Anja
Naj album


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #65 : 13 Junij 2008, 18:18:29
Meni je ful dober logo na primer 2 na rdeči majici. Pa vendar še vedno navijam za rumeno  :-[

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #66 : 13 Junij 2008, 20:41:22
Jaz bom narocila najmanj 6, mogoce tudi do 10. Kaj ce bi dali vec delati in bi jih potem prodajali na Ceskem? Najprej v Stromovki (27.7), potem pa tudi na EP-u.



culto

  • *
    • Prispevkov: 289
    • Točke: 0
Odgovori #67 : 13 Junij 2008, 21:34:03
Se strinjate da damo moške majice 2 barvi, rdeče in temnejša modra???
Ali imate kak drug predlog?
Kar se tiče barv se strinjam  ;). Kaj pa modeli, jaz bi oprijete, če so... :)
Tudi meni je drugi logo full simpatičen  :D  ;D.
Vzel bom 6 majčk ali več  ;)



Kurja vas

  • *
    • Prispevkov: 92
    • Točke: 1
Odgovori #68 : 13 Junij 2008, 21:49:57
Jaz bi vzel eno žensko in eno moško, najboj všeč mi je nevtralni logo št. 2 in napis frisbee dog was here (zaradi tačk  :)). Za barvo mi je vseeno, bi pa raje rdečo kot modro za moško, za žensko pa rdečo ali roza, če bi se moral odločiti...

Se pridružujem cultu - če so na razpolago moške bolj oprijete, sem za te  8) 

 




cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #69 : 13 Junij 2008, 22:26:24
Culto in kurja vas... težko da bi dali oprijete tudi moške majice, ker potem ne vem kako bo s številkami, za ženske še znam ocenit, moških pa ne. pa tudi ne vem če obstajajo.
V ponedeljek grem tja, si bom ogledala modele in barve, potem bomo pa vidli kako in kaj.
bi bilo super če bi imele punce rdeče in svetlo modre majčke, fantje pa rdeče in temnejšo modre.

Jean, glede prodajanja teh majic jst ne vem...te z napisom slovenian frisbee dogs dvomim da bi kdo kupil :D
počakajmo da vidimo okvirno ceno, pa se bomo pol naprej privat menili.

lp



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #70 : 13 Junij 2008, 22:29:36
"frisbee dog was here" bi zihr kupili.  :P Pa tudi Slovenian frisbee dogs po mojem. Mi imamo 4 ceske majice (3 frisbee, 1 agility).  ;)



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #71 : 14 Junij 2008, 01:42:01
Sem glasovala za barvo (rumena  ::)), glede ostalega pa mi je vseeno, itak vem, da če bosta Majchy in cacy to delali, da bo več kot super! Še vedno vztrajam pri tem, da če bosta dva napisa, bom vzela (vsaj) od vsakega po dve ženskega modela in eno moško (modro).Se pa tudi sama bolj nagibam k temu, da ne bi bil border na slikici, ampak Fido  :P

Aja, pa še tole - bravo punce, vsa čast da ste se tega lotile (predvsem cacy  :-*), če potrebujete kako pomoč ...



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #72 : 14 Junij 2008, 10:23:24
cacy, do kdaj bos zbirala narocila? Nas ne bo 20-26.6, bomo sigurno narocili.



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #73 : 14 Junij 2008, 11:59:44
Jean, že v ponedeljek bom vedela okvirno ceno, tako da od ponedeljka dalje zbiram točna naročila (vrjetno en teden). Tako da boš v torek že lahko naročila vse.

Glede barv se moram tudi s tiskarjem zmenit, bo tudi on povedal svoje mnenje (včeraj je reku da jih je 25 na razpolago) o tem katere barve bi dobro skupaj s tiskom prišle (da ne bo pretemno ali pa se spreslabo videlo). Kot sm že napisala, tale anketa ne bo čisto obvezujoča.
Ampak trenutno kaže da bosta rumena in rdeča (modra pa bo rezerva). še nekaj uric pustim tole anketo, potem pa zamenjam in boste glasovali za logotip ;)



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #74 : 14 Junij 2008, 12:30:43
Skoda da roza ni med favoriti  :-[

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #75 : 14 Junij 2008, 12:44:01
Če vam po pravic povem, bi jst mela čist vse te barve :D :D :D
Nikol se ne ve, mogoče bomo pa avgusta še eno serijo naredil, pa bodo takrat v igri ostale barve ;)

Žal mislim da bi bila prevelika zmešnjava, če bi hotela še več različnih barv :-[



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #76 : 14 Junij 2008, 12:55:08
Ne, sej to se strinjam, ful prevec komplikacij lahko nastane vkolikor je vec barv  ;) A potem sedaj mislis tako, za en napis eno barvo, za drug napis drugo, ali dve barve za oba napisa? (meni osebno rumena ne pase spljoh, zato ker sem prevec bleda v faco in bi cudno izgledalo - potem upam da bo se vsaj rdeca zraven na razpolago)  ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #77 : 14 Junij 2008, 12:58:59
Ja v načrtu je en napis ena barva, drug napis, druga barva...
Naprimer... rumena majica z napisom slovenian frisbee dogs, rdeča majica z napisom frisbee dog was here :)

Če bo karkoli možno (se bom zmenila s tiskarjem), potem se bo mogoče dalo tud zamenjat... ne vem...
Sama pri sebi še vedno razmišlam o modri barvi tudi... mogoče pa bomo vseeno 3 barve imeli. ne vem. Morm najprej s tiskarjem govorit. Bo v ponedeljek vse jasno.


Jean!!!! a more bit na majčkah napis DISC DOG ali FRISBEE DOG???



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #78 : 14 Junij 2008, 13:31:42
Either is okay, I think. Technically Frisbee is a Wham-o trademark and refers to discs manufactured by that company (as opposed to Hero or Hyperflite) but it's come to mean any sort of disc. So disc dog is the more generic term, but Frisbee (dog) is probably more widely recognized by the lay public. You'll find both using a google search. Ask Jakub what he thinks.



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #79 : 14 Junij 2008, 14:10:00
Nova anketa!!!!

Prosim, da izberete kateri logotip vam je najbolj všeč!
Ne ozirajte se na podlago barve majic (ker barva še ni določena).
Logotipi so osnutki, predno bo šlo v tisk, bodo narejeni najbolj kvalitetno. Tudi pisava se lahko še spremeni! Cilj je, da je logotip simpatičen in sproščen!
Na VSEH majicah bo enak logotip spredaj!!!

Prosim, da glasujete le tisti, kateri boste naročili majice!!!

Primer 1


Primer 2


Primer 3


Primer 4


Primer 5


Primer 6



*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #80 : 14 Junij 2008, 15:21:22
Ojla..mi bomo zdaj še mal na društvu povprašali, pote pa povem dokončno št. z naše strani ;).

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


mayča

  • *
    • Prispevkov: 526
    • Točke: 0
  • Brigitka in Nelči-Belči
Odgovori #81 : 14 Junij 2008, 15:31:29
WIiiiii!!! :o :o :o  kakšne luštne majčke bodo nastale!! :-* :-* :-*
 jaz sem za št.3!!! ;D :D ;D brez "Slovenije"   :D

Še enkrat pohvale Majchy!!! :-*


*BORA*

  • *
    • Prispevkov: 60
    • Točke: 0
Odgovori #82 : 14 Junij 2008, 16:16:22
Manca mi bomo tudi vzeli vsaj vsak po dve majici eno z enim drugo pa z drugim napisom. Ko bomo vedeli za ceno pa mogoče še kakšno več. Bi pa raje modre kot rumene ,če boste delali tudi modro in rdečo tudi vzamemo.
Nam je všeč tudi primer št. 3 , ker tisti ta prvi pes teče po zadnjih tacah kot človek in ne kot pes. Št. 3 pa teče prav lepo po pasje.


lira

  • *
    • Prispevkov: 174
    • Točke: 0
Odgovori #83 : 14 Junij 2008, 18:22:51
res super ideje!  :o najboljsi je pa primer 3.
jaz bi vzela od vsake variante po eno.


tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #84 : 14 Junij 2008, 19:50:31
Jaz bi tud imela eno, ker vidim, da bodo zelo lepo izpadle. :)



terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #85 : 15 Junij 2008, 09:40:54
Jaz tudi zihr eno, ker sta res super nardile.



cowgirl

  • *
    • Prispevkov: 986
    • Točke: 3
  • Koodygoody
Odgovori #86 : 15 Junij 2008, 22:46:48
koliko bo/je cena?



mayča

  • *
    • Prispevkov: 526
    • Točke: 0
  • Brigitka in Nelči-Belči
Odgovori #87 : 15 Junij 2008, 23:16:56
jutri bo točna cena...mora cacy osebno povprašat in pogledt majčke in se dogovorit!  ;D


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #88 : 16 Junij 2008, 18:31:40
Živjo...

Žal cen še nimam... takoj ko bodo nove informacije bodo tukaj napisane.
Tudi vsa nova navodila.

Pa brez zamer, ampak žal ni vse od mene odvisno.

lp



*BORA*

  • *
    • Prispevkov: 60
    • Točke: 0
Odgovori #89 : 16 Junij 2008, 21:14:32
Ni problema.Bomo sledili.Upam da bo do četrtka, ker v petek zjutraj gremo na češko na frisbi tekmo.
 ;D 8)