Astor

aris · 2175

aris

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 0
: 14 Junij 2008, 22:11:27
V TEH DNEH MINEVA 4 LETA, ODKAR SI ZAPRL SVOJE PRELEPE, TOPLE, LJUBEZNI PREPOLNE OČKE! DEVET LET JE BIL NAŠ LJUBLJENČEK IN NAM JE LJUBEZEN S POLNO MERO TUDI VRAČAL BIL JE ZDRAV IN POLN ENERGIJE, KI GA JE ZAGOTOVO  POKOPALA. POZABILI SMO ZAPRETI VRATCA, NA KATERA JE PREŽAL IN ČAKAL NA NAŠO TRENUTNO NEPAZLJIVOST. HODIL JE MIMO PRIPETE ZVERINE IN SE MU PO VSEJ VERJETNOSTI POSMEHOVAL IN GA DRAŽIL, SAJ GA JE TAKO SOVRAŽIL, DA GA JE PRED USODNIM 18. JUNIJEM ŽE DVA KRAT POŠKODOVAL. TA DAN GA JE SPET DOBIL IN KLJUB TEMU, DA SE MU JE NAŠ ASTOR PODREDIL, MU JE ZLOMIL HRBTENICO IN GA ZMRCVARIL SKORAJ PRED DOMAČIM PRAGOM, DO KODER MU JE PONOSNO SLEDIL. ŠE DANES SE MI TRGA SRCE, KO VIDIM ŽIVO SLIKO MOJEGA JAZBEČARJA, TRPEČEGA IN UMIRAJOČEGA PRED MOJIMI OČMI.KAKO PROSEČE ME JE GLEDAL IN PROSIL: POMAGAJ! MORDA MI BO POMAGALO, DA SE NA TEM MESTU POSLOVIM OD TEBE IN SE ZJOČEM? ASTORČEK MOJ, UPAM, DA TI JE ONKRAJ MAVRICE LEPO, DA SE PODIŠ PO GOZDOVIH IN KDAJ POMISLIŠ NA NAS, KI TE IMAMO ŠE DANES RADI! ZA VEDNO BOŠ OSTAL V NAŠIH SRCIH! BIL SI NENADOMESTLJIV PRIJATELJ IN HVALA TI ZA TO.



Jana

  • Gost
Odgovori #1 : 01 November 2008, 00:52:53
moje sožalje...  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( R.I.P.



**Tina**

  • *
    • Prispevkov: 32
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 03 November 2008, 18:09:30
Moje sožalje.  :'( :'( :'( :'(
Mene je tudi pred kratkim zapustil moj kuža. Vem kako je hudo! :'( :'( :'( :'(

LP !


lun

  • *
    • Prispevkov: 123
    • Točke: 0
  • my hart!!
Odgovori #3 : 06 November 2008, 19:11:52
moje sožalje za vse,ki ste izgubili prijatelja saj ko samo pomislim na to se mi zasolzijo oči in v prsih me začne tiščati!!
moj kuža je na srečo še živ.pred dvema dnema ga je zbil avto in v trenutku,ko sem slišala njegov jok sem knjigo ter dežnik spustila iz rok in tekla do lun-a.
na srečo mu ni bilo nič!!a vseeno smo šli takoj h veterinarju.že samo po tem sem skoraj izgubila dušo kaj šele če bi ga izgubila.
(oh,lun kako si me prestrašil.) :'( :'(še enkrat moje sožalje .

l.p.                Barbara&Lun