Muca z mano povsod

ursa · 2140

ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
: 24 November 2005, 16:27:36
ojla!
moja muca Mel je zelo zelo radovedna in na vsakem sprehodu pa tudi če zelo dolgo traja gre z mano...ja vaša muca/maček tudi tak/a???


ocenjeno - dobra tema

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #1 : 24 November 2005, 16:32:47
Moj hodi za mano v šolo >:(.Sam ni vredu,ke rga lohk avto povoz...in ga ne pustim...:(.Sej sedaj s eje že navadu...

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #2 : 24 November 2005, 16:37:59
moja Mel pa na srečo ne gre z mano v šolo ;D

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


Lanyca

  • Gost
Odgovori #3 : 24 November 2005, 18:17:49
No moji mucki na srečo ne hodijo za mano. Zadnjič, ko sem šla v šolo je šla Kitty za mano pa sem lani rekla "pazi" in tak ni mogla več za mano. Nočem da hodijo za mano lahko jih kdo povozi ali kaj drugega.

Lp

P.S.: Pazi sem naučila lano to pomeni, da mucke ne spusti na cesto, gre za njimi jih prime za vrat in jih nazaj spodi. Je bilo teško naučit pa Lana zdaj kapira.




KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #4 : 24 November 2005, 18:25:41
Tom bi tud šel povsod za mano, samo ga spodim nazaj, ker je cesta blizu  :-\ , drgač pa sosedova muca vedno hodi zraven soseda po cesti, gresta na sprehod, po njivah,...samo to ni fajn, ko se je tako navadila, da sploh ne pazi več  :-\ :-X, sreča, da ni velik prometa, kako je pa taj, ko srečata kakšnega psa, pa ne vem, mogoče mu na hrbet(za vrat) skoči, tako kot doma, ko hodita po dvorišču  ;D

Ps. Lanyca ta trik je pa zelo dober, bom naučila svojga kužka/kužiko (seveda jo/ga morn najprej dobit)  ;D ;)

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #5 : 24 November 2005, 19:22:51
Heh naš Max ne gre nkamr. Lavfa v kuhno če te sliši prit al pa če v prostoru ostane sam pride za tabo. Drugače je pa kavč ket ata lenobe  ;D ;D

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #6 : 24 November 2005, 22:04:56
Mucka ki smo jo imeli je imela enkrat leglo in njeno hčerkico smo oddali dvema starejšima človekoma ... ki dosti hodita na vikend nekam v ene hribe ... in jo vedno vozita s sabo. In mucka je čisti pes ... ko gre gospodar na sprehod ali po gobe gre mucka z njim in se ne loči od njega :) Meni je to prav noro... vsi govorijo kako so mački samosvoji itd itd ... potem pa slišiš take zgodbe in si rečeš "pa kaj še... to je vse isto... samo pristop je drug :)"

LP, Črt