Dopustniško varstvo za muco

čompomanija · 3301

čompomanija

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
: 25 Junij 2008, 23:04:46
hej a ma mogoče še kdo problem kam dat mačka za par tednou med počitncami??? no mam čudovito razvajeno mačko brez doma med 20.7-14.8 oz. tm nekje. rab kdo družbo? ni preveč problematična.
lp



Tinchka

  • *
    • Prispevkov: 179
    • Točke: 0
  • naša Maci =)
Odgovori #1 : 26 Junij 2008, 00:06:57
Večina mačk je zelo navezanih na dom in se težko prilagodi novemu okolju. Če tvoja mačka ni vajena takih sprememb, bo bolje, da jo pustiš doma in komu naročiš, da jo pride enkrat do dvakrat na dan nahranit in ji očistit wc.

Mačji žur! :)


čompomanija

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 27 Junij 2008, 22:41:14
naša mačka je zelo družabna, navajena ljudi, ker živimo v mestu je navajena biti ves čas v hiši.Do zdaj smo jo vsako leto posodili znancem za 3-4 tedne. nikoli ni bilo nobenih problemov. enkrat smo čompo pustili doma za 5 dni. sosedje so jo hodili hranit. ko smo prišli nazaj je bila zelo prestrašena, ker ni imela skoraj nič družbe. 1. avgusta bo stara 3 leta.
interesenti prosim javte se!!
lp



Tinchka

  • *
    • Prispevkov: 179
    • Točke: 0
  • naša Maci =)
Odgovori #3 : 27 Junij 2008, 23:19:04
Aha, potem pa prav. Seveda, je odvisno od mačke.

Mačji žur! :)


Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #4 : 28 Junij 2008, 00:52:12
Mogoče bi bilo fino temo preimenovat v kaj drugega. Recimo Dopustniško varstvo za muco, ker pri poplavi mladičev, ki iščejo začasno namestitev prostovljk redko kod pogleda temo (sploh tisti, ki ne nameščajo, pa bi morda v takšno varstvo muco vzeli).
lp
T.

8)


čompomanija

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 29 Junij 2008, 17:45:22
dobra ideja
hvala!



RokaRoki

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 29 Maj 2009, 18:52:11
Punce, sem nova na forumu. Obveščam vas, da vam, vsaj v Ljubljani in okolici, zdaj po novem  lahko jaz priskočim na pomoč. Varstvo za vse živali, najraje za muce, ker imam z njimi veliko izkušenj. www.roka-roki.si ::)



RokaRoki

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 29 Maj 2009, 18:59:57
Aja, bo dobro dodati :-[ - na domu, saj selitve za večino mačk res niso ok. Drugače pa imajo pri meni lastniki, ki imajo muce iz zavetišč, najdenke ter skrbniki muc v začasnih namestitvah pri meni še dodatne ugodnosti. :)