Pedigree

ABBY LABRADOR · 11352

Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #30 : 07 Januar 2009, 17:02:43
Če se malo znajdeš, se dobi lahko tudi zelo kvalitetno hrano poceni.
Za nekaj več kot 50 eur se npr. dobi 30kg Genesis-a, pa še na dom ti ga pripeljejo (imajo akcijo, ko kupiš 15kg, dajo še 15kg zraven).


Samoyed lover

  • *
    • Prispevkov: 813
    • Točke: 0
Odgovori #31 : 02 September 2009, 17:51:39
Jaz sem delala veliko napako s tem pedigreejem, vendar zahvaljujoč Sammy (iz tega foruma) in tudi vsem ostalim na Samojed forumu, sem prenehala. No vglavnem moja Nala je naenkrat dobila gastritis(bruhala je ves dan) in ko sem ugotovila zvezi z to hrano, sem ugotovila tudi, da je pomoje dobila zaradi nje Gastritis, ker nič druga ni jedla, kar bi ji škodilo... No za tiste, ki še ne veste. Gastritis je želodčna hrana, ki povzroča bruhanje in občutiljivost želodca, ta bolezen nikdar ne mine, zato je treba psa zelo paziti, da ne poje česa neprimernega. Tako, da zdaj smo veliko bolj pazljivi(smo na Hill´su).


psychorat

  • *
    • Prispevkov: 24
    • Točke: 0
Odgovori #32 : 05 Oktober 2010, 16:39:07
pedigree je res eno veliko sr****!
naša je po njem parkrat na teden bruhala,vsaj enrat na tedn pa tudi rumenkasto peno.
ampak moji doma ne vrjamejo da je za to kriv pedigree (js vrjamem da je,saj nič dugega ni jedla)
tk da ji zdaj sama kupujem(mam 16 let,tk za info ;) ) RC trenutno,ji ful paše pa ma lep kakec :)
zdaj je mir,bruhanja ni več tk da smo srečni :)
 



sarcuu

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #33 : 04 Januar 2011, 21:40:55
Kvaliteta ne potrebuje reklame, se sama hvali  :P :P
Podpis pod tole.  :D