Pes žre lastne dreke

sasha · 2221

sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
: 03 Julij 2008, 17:26:28
Moja požeruhinja žre dreke. Da ne bo pomote, žre SVOJE dreke >:( >:(

Ima kdo kaksno idejo zakaj in kako jo tega odvadit? Ce nisem takoj zraven ko se pokaka, gre vse v njen gobec ::) Imam obcutek, kot da hoce pospravit za sabo ;D

Veterinarka je mislila, da ji mogoce primanjkuje prebavnih encimov, zato sva 14 dni jedle ene kapsule, in seveda ni bilo nič boljše.

Hvala za ideje in odgovore!



m_tejch

  • *
    • Prispevkov: 674
    • Točke: 12
Odgovori #1 : 14 Julij 2008, 10:44:19
haa te labradorji res niso normalni  :P, ker tudi moj počne isto, ampak ne vedno, in v 6 letih sem prišla do ene razlage. Že ko je bil mladiček ga je vedno požrl takrat ko je jedel mleto meso, sedaj, ko je bil pa na dieti se je pa zadeva spet pojavila in jaz sumim da v dreku voha ribe. druge razlage nimam, ker ko je canidae ga načeloma nikoli ne požre. Najhuje je bilo po dietnem hilsu in nutri gold. Je pa res da moj ne požre svežih, ampak naslednič, ko je spuščen ali na sprehodu vse počisti ::)
Kako to preprečit nimam ideje sploh. Edino če res takoj odstraniš vsak drek iz bližine. Ali pa s kakšnimi sprayi z grenkim okusom(npr bio groom bitter tast), čeprav mojega to verjetno nebi odvrnilo.
veliko sreče pri odvajanju ti želim  :P
lp



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #2 : 14 Julij 2008, 11:07:49
Če kaka vedno, ko sta na sprehodu, takoj počistiti za njim.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 10 Avgust 2008, 18:07:30
Dobijo se ene tablete, enim pomagajo, drugim ne. Ne vem pa če jih je možno dobiti pri nas. Lahko pa probaš tudi tako, da psu daš večkrat posušene vampe.