Ronu v spomin

darinka · 2705

darinka

  • *
    • Prispevkov: 108
    • Točke: 0
  • moja Biba
: 04 Julij 2008, 17:23:37
2.7.2008 je minilo leto, odkar si odšel od nas :'(. Ne bomo te nikoli pozabili, pa čeprav si bil z nami kratek čas.
Ron, počivaj v miru.
tu si bil star 6 mesecev, ko si prišel k nam iz zavetišča
tu pa dobro leto in pol, ko si odšel od nas, ker te je povozil avto

RON
VEDNO BOŠ Z NAMI

Moj Album


Moj cilj v življenju:
biti enako dober, kot moj pes misli da sem.


tessa

  • *
    • Prispevkov: 363
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 04 Julij 2008, 17:45:28
Moje sožalje. :'(
Bil je sam in nato ste prišli vi in ga posvojili...polepšali ste mu življenje pa čeprav samo za leto in pol. Ta misel naj vam hodi po glavi in ne njegov žalosten konec. :(


LP,
    Nika

Živali ne znajo povedati, znajo pa pokazati...zato se moramo toliko bolj potruditi da jih razumemo


Nelly

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.066
    • Točke: 18
Odgovori #2 : 06 Julij 2008, 22:36:04
Darinka, sožalje za Rona. :'( :'( Če mu že ni bilo usojeno dolgo življenje, pa verjamem da je bilo kratko in slatko

Ta je imel pa nekaj njufka v sebi, a ne?


darinka

  • *
    • Prispevkov: 108
    • Točke: 0
  • moja Biba
Odgovori #3 : 07 Julij 2008, 15:00:35
Hvala punce,



Ta je imel pa nekaj njufka v sebi, a ne?

ja res je. Mamo so imeli tudi v zavetišču in je bila novofundlandka. Revica je šepala na eno nogo, drugače je bilo vse ok in so jo kmalu za Ronom oddali. So ju pa baje našli na enem smetišču. Kdo je bil pa oče se pa itak ne ve, sam je moral biti en hiperaktivc, ker je bil Ron poln energije. Še zato mi je tako hudo za njim, ker je bil tako prestrašen in na začetku se je ful bal moških in ljudi nasploh, kasneje jih je sprejel. Bil je res en bogi kuža, pa tudi lumpek, saj ti je znal tudi ponagajati. Pa še veliko sva prehodila skupaj, vsak dan po uro in pol če ne še več in šla sva v pasjo šolo, ki pa jo v prvem roku nisva naredila, bi mogla v jeseni ponavljati. Ker je bil lumpek tak, da mi je na povodcu delal res super, tudi sama nisem verjela, brez povodca pa me ni ubogal niti sekunde. Pa mislim, da bi se tudi to navadil.

slika iz pasje šole, ko so bili izpiti
pa še ena iz pasje šole
pa še ena


Moj Album


Moj cilj v življenju:
biti enako dober, kot moj pes misli da sem.


Teddy.

  • *
    • Prispevkov: 7
    • Točke: 0
  • Moj Teddy
Odgovori #4 : 07 Julij 2008, 18:09:09
Ron R.I.P
Moje sožalje :'(