Sprejemanje lastnih odločitev

Nika · 1191

Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
: 14 Julij 2008, 07:59:56
Znašla sem se pred dilemo, ker je Buda kar naenkrat postal pameten in počasi mu celo lahko postanem odveč  ;) 

Na sprehodih je večinoma spuščen, pogosto pa ga dam v poleg, večinoma ko se nama približuje avto. In v trenutku, ko se avto zapelje mimo, je to očitno znak za konec nevarnosti in Buda odsvira po svoje. Danes zjutraj pa sem ga dala v poleg, ko sva se šetala mimo enega lajajočega kmečkega psa, ker se je Buda zadnjič iz preganjanja dolgcajta (verjetno) zagnal v njegov boks. Niti mimo nisva prišla, ko me pogleda češ "saj bom priden" in odlaufa naprej. Psa niti pogledal ni.

Jaz pa ne vem, do katere meje naj toleriram takšno obnašanje. Mi je všeč, da sprejema lastne odločitve, še bolj mi je všeč, da sprejema pravilne odločitve, sam komanda je še vseeno komanda. Kdaj drugič lahko verjetno naredi celo sranje s tem ali pa oba pristaneva v neprijetni situaciji..

Kako pa vi to počnete? Komanda je komanda, ko si pa fraj, pa delaj kot hočeš? K temu se tudi sama nagibam, le da mi je po pravici povedano prav všeč, da končno dela kaj sam od sebe.  ;D