bodoča študentka išče stanovanje ali cimro

shinegirl · 3322

shinegirl

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 1
  • Poodles bring happines :)
Pozdravljeni  :o!
Matura je mimo in z oktobrom bom postala študentka 1. letnika na FDV, smeri komunikologija- tržno komuniciranje in odnosi z javnostmi. Ker sem še v fazi iskanja in izbiranja stanovanja ter prav tako tudi cimra/e me zanima, ali je kdo od pesjanarjev oz. ljubiteljev živali  ;) v podobnem položaju kot jaz? Sama bi namreč rada imela stanovanje, kjer so kakšne male živali dovoljene, rada pa bi tudi bivala z nekom, ki ima lep odnos do živali ;D.

Če je še kdo tak, ki išče cimro ali stanovanje me lahko kontaktira pa se kaj zmenimo in mogoče skupaj najdemo celo stanovanje  ;D.
Moj e-mail: [email protected] - to je tudi naslov za MSN.

Lep pozdrav

Anja-shinegirl  :)

Dan se nasmehne tistemu, ki se mu zna nasmehniti.


blob

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 62
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 20 Julij 2008, 19:23:23
evo še ena kandidatka  :P ::)



shinegirl

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 1
  • Poodles bring happines :)
Odgovori #2 : 20 Julij 2008, 19:58:50
evo še ena kandidatka  :P ::)

tudi za bežigradom?  :P

Dan se nasmehne tistemu, ki se mu zna nasmehniti.


_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #3 : 04 Avgust 2008, 17:30:17
ojla!

oddajamo stanovanje v Ljubljani, na Viču. 1 in pol sobno. v eni sobi sva jst in fant (+pes), sosednja soba je prosta - stanovalec/stanovalka je v sobi sam/a. spol ni pomemben,važno da vas pes v stanovanju ne moti. souporaba kopalnice in kuhinje, kopalnica je na novo obnovljena, kuhinja se pravkar obnavlja, tudi garderobne omare so že v izdelavi - nove. če koga zanima, ali pozna koga,ki išče stanovanje,mi pišite na zs ai mail - tudi za dodane informacije

lp