Wubba

trigi · 68427

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #270 : 11 Februar 2011, 11:11:51
Kong je prevzel original Wubbo in vse Wubbe Wubbe izdeluje po njihovem sistemu. Tako da od kar so jih prevzeli razlike itak ni več, ker je vse eno in isto. Wubbe kot take pa ni več, vse je pod blagovno znamko Konga.



Urša_Doggy

  • *
    • Prispevkov: 211
    • Točke: 0
  • Pes - edina ljubezen, ki jo lahko kupite <3
Odgovori #271 : 11 Februar 2011, 12:50:25
Vodna wubba ni vzdržljiva in je samo za milejše cufanje s psom in predvsem za prinašanje. Sploh ne če se pes rad cufa ali če igračo cufa sam, ne bo ok.

Razlike v kvaliteti med Kong wubbo in Wubbo wubbo pa jaz nisem opazila, saj imajo še šive na istem mestu, material je isti.....

Priporočam ti navadno najlonsko wubbo in natipaš tisto luknjico kjer je piskač in z izvijačem prepičiš, pa ne piska več.
Jaz bi jo imela večina za prinašanje tako, da mislim, da bi bila kar vredu :).

Pes - edina ljubezen, ki lahko kupite <3
I <3 my dog...


kitt

  • *
    • Prispevkov: 4
    • Točke: 0
Odgovori #272 : 23 Februar 2011, 14:08:25
Kolikor je meni znano so sedaj na voljo samo še Kong Wubbe in to so sedaj originali. :)
Drugače pa mislim, da Kong Wubba Snugga ne piskajo. Se mi pa tudi ne zdijo tako trpežne kot Wubbe.

Jaz uporabljam za borderja raje manjše velikosti, torej M, kjer je ali pa S/M.
Wubbo pa tudi L, ampak le zato, ker jo jaz lažje držim in sem manj pogrižena kot pri manjši. :P

Drugače pa priporočam Kong Tails. Je super za prijet, roke so varne pred zobmi, super za metat, vleč. Sicer ima spodaj pod rdečim kongom piskač, ampak je čisto tih in se ga da tudi prebost. Sploh je pa na mestu, ki ga pes ne doseže ravno vedno, edino, če se mu igračo pusti in jo žveči, kar pa je načeloma odsvetovano.
Jaz sem ga dobila tule, kjer imajo večino Kongov:
http://www.vet4you.com/index.php?dest=program&cat=artikel&Code=KRU383044  ;D



Urša_Doggy

  • *
    • Prispevkov: 211
    • Točke: 0
  • Pes - edina ljubezen, ki jo lahko kupite <3
Odgovori #273 : 23 Februar 2011, 14:16:20
Ja ta Kong Tails sem tudi jaz gledala. Saj se še nisem spravila Wubbe kupit :). Sem bila v neki živalski trgovini pa je niso imeli potem pa sem tam vse potrebno nakupila in zdaj že dovgo nisem šla v kakšno drugo. Sem ji pa kupila eno igračo ki ima podobo krave. Ubistvo je krava ampak ima namesto nog 4 štrike za vlečt. Sem dala za njo 8€ in sem pričakovala da bo vsaj malo trpežna (prodajalka mi je zagotovila, da ima njena psička doma vedno na voljo to igračo in je velik pes - se mi je zdela malo mala igrača za velikega psa, ker je naši borderki ravno prav imajo pa samo eno velikost). Ko sem jo naši pokazala je v 15min bila uničena. Prvih 10 min sva se igrale, 5min jo je sama imela in so šle uhe in rogi.

Pes - edina ljubezen, ki lahko kupite <3
I <3 my dog...