Kam na dopust s psom na Hrvaško?

Ribica* · 134547

čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #120 : 18 Maj 2012, 11:01:11
Tkon? http://www.pasman-tkon.eu/si/index.html
Tam smo bili pred leti, blazno nizka voda (odraslim komaj čez kolena, zelo, zelo dolgo moraš plavat-hodit stran od obale, da je potem globina spodobna za plavanje), je pa precej gužve tam v sezoni. Mogoče na kakem drugem delu Pašmana ni tako zelo obljudeno.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #121 : 18 Maj 2012, 11:08:08
Tkon? http://www.pasman-tkon.eu/si/index.html
Tam smo bili pred leti, blazno nizka voda (odraslim komaj čez kolena, zelo, zelo dolgo moraš plavat-hodit stran od obale, da je potem globina spodobna za plavanje), je pa precej gužve tam v sezoni. Mogoče na kakem drugem delu Pašmana ni tako zelo obljudeno.

Ja, ja, blizu, blizu, če se ne motim je v Tkonu pristal trajekt, potem pa smo se še par minutk z avtom vozili, ampak ne nekam ful daleč. No, jaz sem bila konec junija, začetek julija, če se dobro spomnim, pa ni bilo neke ful gužve, razen v mestu Tkon pa je res bila zvečer. Na tisti plaži s peskom je sicer bilo kr nekaj ljudi, predvsem otroci, ampak malo bolj proč pa si lahko izbral mesto kjer si hotel, ni bilo problema niti s psom. Je pa res, da pa na tej plaži zraven urejene ni bilo nekaj ful sence, je pa bilo res pasje vroče. Ampak na tej urejeni zraven pa so imeli posajena drevesca, imeli so celo kafič ali dva, luštno. Ni bilo nekaj ful veliko, ampak ni bilo gužve in luštno je bilo, ampak ni pa bila to neka ful obljudena destinacija tam. :)



Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #122 : 18 Maj 2012, 12:11:41
Še vedno bi bla zelo vesela informacij glede Makarske ali Baške vode ali tam okrog. :)

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


destiny

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 0
Odgovori #123 : 18 Maj 2012, 20:33:56
Hey!

Mi smo bili s psom (francoski buldog) v Tučepih (malo naprej od Makarske) in sicer na začetku septembra. Je bila še kar gužva, ampak na plaži ni bilo problema za psa, ni nihče težil. V Breli pa imajo prav plažo za pse, ki se mi zdi kar porihtana in je bilo prav fajn, sem imela jaz boljši občutek, ker je lahko brez problema plavala pa bila spuščena. Upam, da sem ti vsaj malo lahko pomagala  :)

Lp



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #124 : 19 Maj 2012, 08:28:03
Še vedno bi bla zelo vesela informacij glede Makarske ali Baške vode ali tam okrog. :)

dve leti nazaj smo bili silom prilike makarska riviera. v glavni sezoni.
 za 1000% lahko zatrdim ,da  po moji izbiri to ne bi bila lokacija za dopust. Meni je bilo podn
Bili smo v Zaostrogu. in to  od 1.8-10.8
Plaža... sardele. tud za ljudi je bila cela procedura da si prišel v morje kjer si lahko sploh zaplaval. Nasplošno  plaža lepa vendar kot sem že rekla sardele,  za vikend pa še masovno vikend kopalci iz BIH...
Pse sem vozila kilometer in pol z biciklom na en del plaže kjer je bil nek zapuščen kamp da sta sploh lahko zaplavala. Pa še tam so  nekaj grdo gledali.
Tudi kakšne sprehajalne poti, za nujno lulanje... vsepovsod table za prepoved psa na plažo.

skratka v glavni sezoni prvič zadnjič in nikoli več.

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


karamela86

  • *
    • Prispevkov: 391
    • Točke: 0
Odgovori #125 : 19 Maj 2012, 16:28:59
dve leti nazaj smo bili silom prilike makarska riviera. v glavni sezoni.
 za 1000% lahko zatrdim ,da  po moji izbiri to ne bi bila lokacija za dopust. Meni je bilo podn
Bili smo v Zaostrogu. in to  od 1.8-10.8
Plaža... sardele. tud za ljudi je bila cela procedura da si prišel v morje kjer si lahko sploh zaplaval. Nasplošno  plaža lepa vendar kot sem že rekla sardele,  za vikend pa še masovno vikend kopalci iz BIH...
Pse sem vozila kilometer in pol z biciklom na en del plaže kjer je bil nek zapuščen kamp da sta sploh lahko zaplavala. Pa še tam so  nekaj grdo gledali.
Tudi kakšne sprehajalne poti, za nujno lulanje... vsepovsod table za prepoved psa na plažo.

skratka v glavni sezoni prvič zadnjič in nikoli več.

Nisem bila s psom, smo bili sami, in definitivno, še sama ne grem več tja, ne v sezoni. Sardele... včasih nisva mogla biti na dveh brisačah ampak samo na eni. In tudi za pse se mi zdi da ni najbolj prijetna izbira, razen izbranih sprehajalnih poti, ki so nabite s sprehajalci, kolesarji, rolerji, drugam nimaš kam iti. Mi smo bili v Baški vodi.



Tashy+Gina

  • *
    • Prispevkov: 7
    • Točke: 0
Odgovori #126 : 19 Maj 2012, 20:09:27
Mi smo našo nastanitev našli preko spletnega iskalnika  http://www.gdjenamore.com/
kjer je poseben tudi označeno ali so na določeni lokaciji psi dovoljeni.



Saga

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 0
Odgovori #127 : 19 Maj 2012, 21:49:34
Hvala za odgovore  :) Bomo pogledali.

Za nastanitev niti ni takšen problem, je že veliko apartmajev, kjer so psi dovoljeni. Večje preglavice imam s plažo, kjer je dovoljeno s psom in ki je primerna za malega otroka...



Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #128 : 20 Maj 2012, 15:15:02
Ja, tudi meni se zdi bolj problem glede plaže kot nastanitve. Bom obrnila vprašanje - kje v Dalmaciji se da v miru kopat s psi? :) Da je dovolj prostora, ti noben ne teži in da so po možnosti lahko spuščeni. Definitivno se ne bi rada šla sardele :)

V Breli pa imajo prav plažo za pse, ki se mi zdi kar porihtana in je bilo prav fajn, sem imela jaz boljši občutek, ker je lahko brez problema plavala pa bila spuščena. Upam, da sem ti vsaj malo lahko pomagala  :)
Kje pa je točno ta plaža v Breli? Na netu ne najdem nič (razen nek pravilnik, ki prepoveduje psom na plažo v tej občini hm).

 

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


destiny

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 0
Odgovori #129 : 23 Maj 2012, 11:10:15
Joj težko ti rečem, kje točno je. Mi smo se takrat peljali samo kopat v Brelo, pa smo naleteli na to plažo. Nismo bili niti v centru Brele, tak da se težko orientiram. Vem samo to, da je zraven en kafič na plaži, enih 100 m v desno pa je enih par privezov za čoln.  To ti zdaj v bistvu nisem nič povedla, ampak je vse kar vem :)


lp



Tashy+Gina

  • *
    • Prispevkov: 7
    • Točke: 0
Odgovori #130 : 23 Maj 2012, 20:19:48
Zdaj sem se spomnila še to. Štiri leta nazaj smo bili v Zatonu pri Zadru, takrat še brez psičke.  Tam je bil en del kampa posebej označen za obiskovalce , ki imajo s seboj  psa. Psi so v kampu in na svojem delu plaže. Je pa bil ta kamp takrat se mi zdi kar precej zasoljeno drag v primerjavi z drugimi.  Kolikor se spomnim je bil primeren dostop tudi za tamalčke.



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #131 : 24 Maj 2012, 08:18:12
Ja, tudi meni se zdi bolj problem glede plaže kot nastanitve. Bom obrnila vprašanje - kje v Dalmaciji se da v miru kopat s psi? :) Da je dovolj prostora, ti noben ne teži in da so po možnosti lahko spuščeni. Definitivno se ne bi rada šla sardele :)
Kje pa je točno ta plaža v Breli? Na netu ne najdem nič (razen nek pravilnik, ki prepoveduje psom na plažo v tej občini hm).

 če imaš v mislih makarsko riviero boš kaj takega težko našla...  Makarska je znana po lepih plažah in topli vodi.. torej temu primerno tud folka na plaži.
Nasplošno v dalmaciji pa najdeš seveda... ponavadi tam kjer je grša obala skale(  take obale imaš pa ogromno ;D)
Da bi rada pa  lepo plažico brez folka in da je pes lahko spuščen jih imaš pa tudi. Ponavadi take niso  dostopne iz kopnega ampak iz morja. ....Čoln...., se nabašeš not in gas...
Če pa hočeš res da celoten dopust psa ne daš na vrvico... da si plunek od morja da imaš mir... to je pa robinzonski turizem. Načeloma hiške so konfortne ( razen 220 elektrike) hladilnik je , za kuhat je wc je kopalnica je, mir je ... zasoljena cena pa tudi.
Mi smo bili  nekaj let nazaj na Korčuli v Veli Luki...posezona( katera mi je sedaj zaradi dela odklenkala)  ampak... še vedno tisto je bil najboljši dopust kar smo ga kdaj koli imeli. Vsi smo bili na dopustu... midva in psa  ;)

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #132 : 24 Maj 2012, 11:11:52
Hvala destiny za informacijo! Sem pisala na njihov turistični urad. Upam, da izvem kaj.

Zdaj sem se spomnila še to. Štiri leta nazaj smo bili v Zatonu pri Zadru, takrat še brez psičke. Tam je bil en del kampa posebej označen za obiskovalce , ki imajo s seboj  psa. Psi so v kampu in na svojem delu plaže. Je pa bil ta kamp takrat se mi zdi kar precej zasoljeno drag v primerjavi z drugimi.  Kolikor se spomnim je bil primeren dostop tudi za tamalčke.
V Zatonu sem že bla, tudi še v časih brez psov, ampak mi ni do tega, da bi večkrat šla na isto lokacijo, rada odkrivam nove kraje. :)

Ni nujno Makarska, tam okrog Splita, višje ali nižje v radiju 100 km recimo. Skale odpadejo, se mi zdijo nevarne za pse, pa še Sammy gre v vodo samo, če se globina začne lepo pri nuli in se postopoma veča, za tamalo pa še ne vem. Prod bi bil super. :) Čolna pa noben ne vozi. Vela Luka se mi zdi lušna po slikah. Edino ... tudi mi bi šli v sezoni. :-\

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #133 : 24 Maj 2012, 12:27:34
http://www.velaluka.info/apartments/index.htm
 tule imaš direktno lastnike... malo preglejte in prekličite...
 ste pa pozni ;) za letos
pa še ena stran.. to je neka agencija..oni kar dobro pokrivajo celotno srednje dalmatinsko regijo, sploh otoke. In hiške
http://www.smokvina.hr/hr/smjestaj/robinzonski_turizam/kuce

Mi bomo letos verjetn na stari lokaciji... čeprav planiramo vsako leto kako bomo šli drugam, pa vedno na koncu na Šolti pristanemo ::)

  tam, edina kjer bi zadovoljili tvoje potrebe po prodnati plitvini je pa tale
http://www.villa-dalmate.com/index.php?p=accueil
 imaš plitvino in  še celo  naravni bazenček s plitvino... ravno villa kot jo imenuje ni  >:D, je pa res da komfortna  pa je...
edino ena stvar ... tip v Franciji živi  pa  navije kot za St.Tropez ceno  >:D >:D ::) :D
 še en link, tukej ima cene  ;D
http://www.homeaway.com/vacation-rental/p411948




kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


pidog

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.345
    • Točke: -50
Odgovori #134 : 24 Maj 2012, 16:03:59
Če je že govora o Zadru in okolici smo, dokler so bili otroci še majhni dokaj uživali v vasici Kožino; nekaj metrov od morja, skoraj brez turistov, edino popoldanski domačini, nekaj čehov in mi (na začetku sezone), skrtka brez panike, umirjeno oz. brez nenehnih pogledov "kje so otroci"........in vsega se počasi naveličaš po nekaj letih  :) . Zaton smo si samo ogledali (ni za nas), smo pa kdaj zašli v Petrčane, kjer je mivka (za "ta velike" fuj, otroci uživali).

Nato pride pes, otroci rastejo in naletim na pesjanarsko turistično agencijo Damayanti :o .........in smo zopet zadovoljni  ;D
Lansko leto, Šolta, Donja Krušiča. Najlepše je povedal eden od domačinov (vikendašev iz Splita) v čem je prednost "Krušiške komune": da nimamo ne marketa in ne gostilne  ;D.
Se počutim malo dolžen do Damayanti, zato nekaj fotk  :)

Zaliv Donja krušica in naš hotel  :)



Nikica z njegovo trabakulo  8)



Kar je bilo na krovu je nekaj pristalo tudi pri nas  :) , njami



Preprečevanje osovraženih legel brez veterinarske pomoči  8)



Nikoli se ne ve, od kje lahko kaj "pade"  ;D



Prijetno s koristnim  ;D ;D ;D



Vrhunski šport  ::)



Moj sekundant  ;D .........brat mi je skoraj vsilil naj vzamem s seboj njegovo igračko. Kdor še ni probal; čisti adrenalin po dolgem času  8) . Seveda je po koncu dopusta takoj prišla nova puška , itd. Skratka, letos malo bolj resno; komaj čakam.



In najvažnejše za ohranitev dopustniškega razpoloženja; otroci uživali v novi družbi  :o






donnika

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
Odgovori #135 : 25 Maj 2012, 20:27:52
Hvala destiny za informacijo! Sem pisala na njihov turistični urad. Upam, da izvem kaj.
V Zatonu sem že bla, tudi še v časih brez psov, ampak mi ni do tega, da bi večkrat šla na isto lokacijo, rada odkrivam nove kraje. :)

Ni nujno Makarska, tam okrog Splita, višje ali nižje v radiju 100 km recimo. Skale odpadejo, se mi zdijo nevarne za pse, pa še Sammy gre v vodo samo, če se globina začne lepo pri nuli in se postopoma veča, za tamalo pa še ne vem. Prod bi bil super. :) Čolna pa noben ne vozi. Vela Luka se mi zdi lušna po slikah. Edino ... tudi mi bi šli v sezoni. :-\

Split in okolico kar pozabite! Žal...jaz kot domačinka in stalna obiskovalka imam veeellliiikkoooo problemov najti primeren kraj za našo bokserko :( pa imamo hišo ob plaži...v Stobreču (malo iz Splita), kjer je prenovljen kamp obstaja dostop do vode, kjer se lahko psi kopajo, ampak mojega psa ne bi spustila v tisto vodo pa če je zadnja voda na svetu...
Plaže v Splitu nimajo dovoljenj za pse...razen nekatere, ki pa dovoljujejo le od 20h-8h kopanje za pse...je velika polemika že leta okoli plaž za pse...pač so še zelo za svetom kar se tiče tega :(...tudi vem, ko se peljemo proti Omišu, da ima kar večina plaž znak prepovedi...
Malo drugače je na otokih, kjer se lahko najdejo malo umaknjene plažice, kjer si sam svoj mojster :), ampak je večina takih kot pravi Damayanti - se je treba zapeljat s čolnom :(...žal je Dalmacija kolikor je lepa, še zelo konzervativna v nekaterih pogledih...

Having a Boxer is like hosting a neverending party :)!


lejca_

  • *
    • Prispevkov: 595
    • Točke: 0
  • Bucko in Cosmo
Odgovori #136 : 25 Maj 2012, 20:52:58
Jaz ti priporočam otoke. Zaenkrat nisem imela še nikjer nobenega problema glede psov. Na Ugljanu, Šolti, Murterju in Korčuli smo se imeli super. Na Rabu je bilo za pse ok, ampak meni pa ni bil všeč.


donnika

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
Odgovori #137 : 03 Julij 2012, 20:08:06
Danes sem zasledila tale članek...

http://www.24sata.hr/lifestyle/potrazite-plaze-na-kojima-bez-problema-moze-uzivati-i-pas-272257

Iz tega članka - Popis plaža za pse:
CRIKVENICA (plaža Podvorska)
CRES (kod kampa Kovačine, kod ACI Marine Cres i kod naselja Gavza)
KOMIŽA (plaža Vartalac)
KRK (plaža Koralj, uvala Dražica, Šilo, Baška, Njivice)
LOŠINJ (razne lokacije na potezu od plaže 'Veli žal' do Lanterni)
MURTER
MLJET
OPATIJA (plaža na Punta kolovi -između Opatije i Ičića)
POREČ (plaža kampa Istra)
ROVINJ (uvale Lone, uvale Cuvi i uvale Borik-Figarola)
RIJEKA (stadion Kantrida, Kostrena i Ploče)
SPLIT- (sjeverozapadni dio Kašuna, zapadni dio Kašteleta, prostor Kvadar na Žnjanu, Trstenik i Lumbarda ispod Pazdigrada)
VRSI (Mulo i Ričina)

Having a Boxer is like hosting a neverending party :)!


Roxy

  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 1
Odgovori #138 : 03 Julij 2012, 21:32:41
Na Cresu sem bila jaz lani (in grem tudi letos). Tista plaža pri Kovačinah je brez veze. Je na predelu, kjer so privezani čolni, mislim, da je tam celo prepovedano plavanje zaradi čolnov (ampak dovoljeno za pse). V Gavzi pa plaža ni nekaj posebaj razdeljena, je veliko senčke, manj gneče kot v kampu, ampak ne ravno lep dostop v vodo. So skale, v vodi dosti ježev, za tistih nekaj lepih luknjic, kjer so kamenčki, se je treba kar potrudit, da jih zasedeš. En del je sicer urejen, ampak psu to kaj dosti ne pomaga, ker je "lestev" za v vodo. No, malo naprej je sicer lepa plažica s kamenčki, ampak se tja potem vsi nabašejo in je spet gužva...



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #139 : 03 Julij 2012, 22:38:56
Kje pa se pol kopas na Cresu?

battito animale


Roxy

  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 1
Odgovori #140 : 03 Julij 2012, 23:34:14
Zagrebeš se za tiste lepe luknjice za v vodo  ;) . Jaz sem bolj plezala čez skale, ker ne vstajam dovolj zgodaj... Saj so skale na mestih "zabetonirane", ampak je vseeno zoprno. Roxy pa itak skače v vodo, tako, da sem večinoma samo pazila, da ven pleza tam, kjer ni ježev. Je pa po celem otoku več lepih plažic, ampak se je treba do njih peljati in še hoditi in spet znajo biti kar polne. Če imaš željo imeti psa ves čas prosto spuščenega, ni ravno super destinacija, razen na čisto neurejenem delu, če najdeš lep dostop do vode. No, mogoče jaz še malo bolj zakompliciram zadevo, ker se Roxy rada vtika v druge ljudi in se zato vedno parkiram tam, kjer ljudje množično ne hodijo v vodo.
Recimo, da mi uspe fotko pripet, ker me mojalbum ne mara očitno...



Roxy

  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 1
Odgovori #141 : 03 Julij 2012, 23:40:09
Aja, na tisti plaži pri marini pa nisem bila, od daleč je lepo izgledala (če mislim pravo). Mogoče uspem letos priti do tja.



Lojze

  • *
    • Prispevkov: 1.198
    • Točke: 4
Odgovori #142 : 04 Julij 2012, 08:08:01
Po zadnjih informacijah,ki sem jih dobila ima tudi AC Lopari na Malem Lošinju plažo za pse in pa tuše za pse.Je pa kamp primeren za vse tiste,ki hodijo na morje z šotorom,prikolico in pa z avtodomom.



Alma

  • *
    • Prispevkov: 1.487
    • Točke: 0
Odgovori #143 : 05 Julij 2012, 09:14:57
Midva bi spet rada skupaj šla (po dolgem času) na dopust. Moj sanjari o Medulinu...je tam kakšna varianta za vsaj enega pesjanarja ali recimo več pesjanarjev??  :) Tudi, če je baraka nema veze...samo, da smo dobrodošli  :D Želela bi si ograjo in klimo...če ni ograje pa bolj ločeno od ostalih turistov...obstaja kaj takega?


Himiko

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
Odgovori #144 : 24 Julij 2012, 13:52:59
Po več letih dobrih izkušenj smo popolnoma razočarani predčasno zaključili z dopustom v Banjolah. V enem samem dnevu nerganja in celo grožnje od 3 različnih posameznikov in to celo na različnih lokacijah. Npr ob sprehajanju kužke na kraju, kjer praktično ni bilo nikogar.

Kljub temu, da se je kužka kopala (pri čemer je bila stalno na povodcu zaradi poškodbe tace letošnjega aprila) na divji plaži (brez table o morebitni prepovedi), ki je znana kot plaža za pse (priporočilo od lastnikov kampa), na kateri ni bilo NIKOGAR (in tudi navadno ni nikogar, ker obalni pas ni ravno najlepši), se je  1  par drl na nas, naj psičko (staro 7, 5 mesecev, kot rečeno, poškodovano, ki že tako in tako šepa) odpeljeva iz morja in jo voziva na skale. Razlage niso pomagale. Celo grozilo se nam je s policijo...

Kot rečeno. So se incidenti še stopnjevali.... Dovolj, da smo se odločili, da nam tega enostavno ni treba prenašati. Gremo raje drugam.

Sicer naj bi bila pasja plaža v kampu Indije. Morda so tam kužki kaj bolj zaželjeni. Za nas zaradi poškodbe zadeva itak ne pride v poštev... Pa tudi dovolj smo doživeli v enem dnevu... Dovolj, da nas sem ne bo več..



Alma

  • *
    • Prispevkov: 1.487
    • Točke: 0
Odgovori #145 : 24 Julij 2012, 20:13:05
Ojej, mi smo bili prejšnji teden tam in nam je bilo zelo lepo. Noben grd pogled, kajšele beseda. Banjole so se mi zdele prava pasja vas.
Mi smo se z psi kopali tukaj http://www.youtube.com/watch?v=_sbZdWCdqn8&list=UUeP299nnliQZQUaMvVimWuA&index=1&feature=plcp tu je skoraj nič folka, včasih se kakšen pesjanar sprehaja, par družin, otroci zelo navdušeni nad psi, ...


gaichy

  • *
    • Prispevkov: 42
    • Točke: 0
Odgovori #146 : 24 Julij 2012, 23:16:59
Mi smo bili lani v Maredi v kampu in moram rečt da je bilo super skoraj vsaka prikolica in šotor sje imel psa naši sosedje celo pet so si okoli prikolice kar ograjo postavili tko da bi rekla da če nimaš psa in nisi pasjeljubec bolje da ne greš res super kamp za pesjanarje. Letos pa smo bili na Ugljanu pa smo šli z obema psičkama lahko praktično povsod in nikjer ni nobene table da so psi prepovedani. Skratka super tko da sta se babe tudi letos pošteno naplavale.



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #147 : 25 Julij 2012, 10:59:16
Mi smo bili letos na Pagu, v kampu Straško (mobilne hiške). Je en del plaže, kjer so psi prepovedani (tam je veliko gneže), na nekaj delih pa so psi dovoljeni. Se nas je pa tam kopalo tudi veliko brez psov. Gneže nič, glede psov kot sem videla (mi nismo imeli psa s sabo) niso komplicirali, smo jih imeli vsi radi. Tako da če kdo išče za s psom na dopust priporočam! :) ;D



Ray

  • *
    • Prispevkov: 43
    • Točke: 0
Odgovori #148 : 25 Julij 2012, 19:15:03
Mi smo bili v Opatiji, hotelu Astoria. Kuzki so dovoljeni za 10e na noc. Mi smo bili s papillonckom, sem pa v hotelu srecala tudi velike pse :) v blizini je tudi zelo lepa pasja plaza, vsi so bili zelo prijazni, nobenih problemov, res super :)

Bambi Beauty Butterfly


Himiko

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
Odgovori #149 : 26 Julij 2012, 12:55:28
Alma, nas je sokiralo prav to , da smo z nasim prvim kuzatom, ki je bil celo vecje pasme , 3 leta zapored hodili prav v Banjole, ravno zaradi prijaznosti do kuzkov...  nikoli ni bilo nobenih tezav, celo nova poznanstva smo skovali, prejsnji teden pa na en samcat dan toliko slabega, pri cemer vedno pazimo, da ne hodimo na mesta, kjer je veliko ljudi, torej vedno hodimo na divje plaze, da ja ne motimo nikogar ... potem pa tole eh...

Ps Kok uzivata vasa  :o , res super!!!