Kam na dopust s psom na Hrvaško?

Ribica* · 133823

majajama

  • *
    • Prispevkov: 93
    • Točke: 0
Odgovori #210 : 26 Marec 2015, 08:33:13
Ali  kdo ve, če so kakšne pasje plaže na otoku Ugljan? Sem gledala na seznamu (Pes moj prijatelj), pa niso navedene...
Našla sem krasen apartmajček, tik ob morju, dovoljeni psi (doplačilo 5€), zdaj pa me skrbi, kam bom lahko peljala psico na kopanje in če bo lahko z nama na plaži...



Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #211 : 26 Marec 2015, 09:19:59
Mi smo bili na Ugljanu v naselju Kukljica dve leti zapored. Nikjer ni tabel pes prepovedan, tako da smo uživali kar na človeški plaži in ni nikoli nihče tečnaril, ravno nasprotno so bili vsi radovedni. Malo izven baje so neke manj obljudene plaže, ne vem pa če uradno pasje.

Smo bili bolj na skalnatem predelu, to je znalo bit mal nadležno



Sprehajalne poti pa lepe in neobljudene




majajama

  • *
    • Prispevkov: 93
    • Točke: 0
Odgovori #212 : 27 Marec 2015, 08:33:11
Hvala! Zdaj moramo pa samo še počakati na poletje. Danes slabo kaže... :(



frutolina

  • *
    • Prispevkov: 7
    • Točke: 0
Odgovori #213 : 22 April 2015, 22:41:02
Mi se letos odpravljamo na otok Šolta za en teden, potem bi pa še za en teden nekam smuknili in še vedno iščem in izbiram .... Otok Šolta imamo že rezerviran sedaj pa iščem kaj v Splitu, Omišu ,Krku... Ima kdo kakšne informacije glede psičkom prijaznih apartmajev in plaž? Kakšno priporočilo  ;D Vse bo prišlo prav, saj gre nas Momo letos prvič na morje  :-[ :)



nadjamops

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #214 : 04 April 2016, 13:00:16
Iščemo kraj za dopustovanje. Zanima me, če ima kdo izkušnje s krajem Petrčane - punta skala? Kako je kaj tam s kužki na plaži?
Hvala