noben pes ni grd..

woody789 · 2016

woody789

  • *
    • Prispevkov: 116
    • Točke: 0
: 14 Marec 2009, 16:32:00
ko sem slišala to zgodbo me je kar pretreslo :'(.. še dobro da je na koncu srečen konec..
eno psičko so uzeli lastniki.. psička jim je bila ušeč in so z njo ravnali kot z usakim psom..
nato pa se jim je kar naenkrat zazdelo da ne rabijo psičke in da je grda.. in kar takoj so jo odnesli nazaj k prejšni lastnici psičke..
žalostno ane.. noben pes ni grd in ne moreš s pso delati kod z igračo. >:(. zdaj bo pri meni ko pa mi ne bo več ušeč ti jo bom pa vrnil.. tako ne gre.. >:(
no čez nekaj časa je psička najdla dom v katerem se dobro počuti in lepo skrbijo za njo. ;D

lp.Tadeja


Love_kokerspaniel

  • Gost
Odgovori #1 : 14 Marec 2009, 19:22:08
Kaj ?  ???
To ne more biti res .  >:(
Teli niso pri pameti .  ::) ;)
Usak pes je lep .



Seerland

  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: 0
  • Noora je najbolj nora :-)
Odgovori #2 : 14 Marec 2009, 19:54:55
Takšni ljudje ne bi smeli imeti niti otrok. Ni važno zaradi česa se psa odda, proda, važno je, da se to ne dela. Ne vem, meni osebno veliko psov ni lepih, mi na pogled niso lepi, čisto vsakemu pa nudim nek človeški odnos, pa tudi če ga vidim samo enkrat v življenju.
Sprijaznite se, pes pač ni nič več kot paket žemelj iz trgovine, se ti zlušta, pa ga greš kupit. Pa če ti je fajn, potem ga imaš, če ne, ga pač daš dalje. Saj tako se dela, ali ne?
Saj pes je žival, on tako ne ve kaj se mu dogaja...
Takšnih ljudi je veliko, oziroma preveč, so pa ravno oni najbolj pametni.


woody789

  • *
    • Prispevkov: 116
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 15 Marec 2009, 13:41:12
Kaj ?  ???
To ne more biti res .  >:(
Teli niso pri pameti .  ::) ;)
Usak pes je lep .
saj zato je mena ta zgodba pretresla..
po vrhu vsega pa je bila psička prav luškana..

lp.Tadeja


čili

  • *
    • Prispevkov: 41
    • Točke: 0
  • * I LOVE DOGS *
Odgovori #4 : 31 Marec 2009, 13:57:14
res...groza če kupijo psa naj ga imajo ne pa da se prodaja kot igrača >:( >:(
VSAK KUŽA JE NEKAJ POSEBNEGA!!! :)
lp čili :-*

lp čili dog!


chory

  • *
    • Prispevkov: 616
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 01 April 2009, 17:47:16
Maš po svetu take umazane duše da ne morš verjet.Ma takih ljudi ne prenesem.Idioti primitivni.



svetlana

  • *
    • Prispevkov: 287
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 01 April 2009, 18:56:38
Ljudje ne pomislijo, da pes živi 10 let in več in, da je treba ves ta čas zanj skrbeti kot za majhnega otroka. Vzamejo luškanega majhnega mladička, po možnosti ker si je njihov otrok zaželel kužka in ker mladič hitro zraste se ga naveličajo. Od tu naprej pa bi morale biti visoke kazni, da bi vsak dobro premislil zakaj jemlje psa, ki je živo bitje in ne pliško. :-[


Shiwa

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 02 April 2009, 15:40:13
Glede na vse povedano, bi jaz dodala še tole: ali vzreditelji ne precenijo v kakšen dom bodo predali "svojega" psička?
Namreč mene predvsem to skrbi in se mi ob vsaki takšni žalostni zgodbici najprej pojavi to vprašanje.
Mislim, da se lahko bodoče lastnike že ob prvem obisku in odnosu do živali ki ga pokažejo že v nekaj kratkih minutah, vsaj v grobem oceni koliko ljubezni in morale premore do svojega bodočega pasjega družinskega člana, da ne omenjam vprašanja, ki ga zastavi po mojem mnenju vsak pravi vzreditelj, kakšne so predhodne izkušnje s psi v njihovi družini.
Tukaj bi morali narediti več in je konec koncev najmanj kar lahko naredimo za lepši živalski svet!!!

Pozdravček vsem dobrim lastnikom in ljubiteljem!



woody789

  • *
    • Prispevkov: 116
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 02 April 2009, 17:17:35
z vemi se strinjam! tako nebi smelo biti >:(

lp.Tadeja


Višauska_terierka

  • *
    • Prispevkov: 749
    • Točke: 0
  • Miki
Odgovori #9 : 02 April 2009, 17:46:53
Groznoo :-\ >:( :-\.
Boga psička.Še dobro, da je našla dober dom.

My best friend is a westie


chory

  • *
    • Prispevkov: 616
    • Točke: 0
Odgovori #10 : 02 April 2009, 18:48:23
Shiva
Vzreditelji poskušajo oceniti kam gredo njihovi psički(vsaj večina).Ampak ko so vsi sladki in prijazni se lahko tudi zmotiš v oceni.Moraš biti pa res psiholog in zaupati občutkom.
Tudi sma sem se v eni družini dobro osmodila.Dobro da so mi psička potem prodali nazaj. :-\



Schakal

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
Odgovori #11 : 03 April 2009, 13:45:14
Saj boljše, da so jo dali nazaj, kot pa da bi z njo grdo ravnali.

Se strinjam s Chory, da se lahko v ljudeh, ki pridejo po mladiča zelo zmotiš; enako pa se lahko zmotiš tudi vi vzrediteljih. Tudi vzreditelji na žalost nimajo vsi ravno dobrega odnosa do živali.

Lp



woody789

  • *
    • Prispevkov: 116
    • Točke: 0
Odgovori #12 : 03 April 2009, 14:28:13
ne vem čisto točno zakaj je lastnica dala kužka lastnikom vendar mislim da to ne moreš kar tako ugotoviti kateri lastnik bo dobro skrbev za kosmatinčka kateri pa slabo.. tako je pač to.. res pa je bolje da so jo dali nazaj kod da bi z njo grdo ravnali..

lp.Tadeja