Kinolog

zoe · 10977

zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
: 31 Julij 2008, 21:00:35
Ima kdo mogoče doma to revijo?

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


maya

  • *
    • Prispevkov: 1.632
    • Točke: 5
Odgovori #1 : 01 Avgust 2008, 09:33:00
Mi smo bili nekaj časa naročeni... potem smo se pa odjavili- imamo pa zdaj mojpes  ;) .



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #2 : 01 Avgust 2008, 11:11:56
Kinolog je dosti bolj strokovna revija kot Mojpes ;)


Živa

  • *
    • Prispevkov: 549
    • Točke: 4
  • Živa & Grom
Odgovori #3 : 01 Avgust 2008, 11:14:07
Aska, se ti zdi  ;)?

Meni se zdi bolj "Uradni list" KZS, kot kaj drugega ;D

LP Jasna, Živa, Grom in Rea

I’m trying to catch up with my dog…


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #4 : 01 Avgust 2008, 11:23:16
No v enem izmed izvodov revije  Mojpes sem našla mojo drugo sanjsko pasmo, nimam nič čez to revijo, jo kupujem kakor se le da redno.



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #5 : 01 Avgust 2008, 12:25:51
A mi lahko nekdo, ki revijo ima, nekaj pogleda?

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Živa

  • *
    • Prispevkov: 549
    • Točke: 4
  • Živa & Grom
Odgovori #6 : 01 Avgust 2008, 12:28:55
Povej :)

LP Jasna, Živa, Grom in Rea

I’m trying to catch up with my dog…


Manca

  • Gost
Odgovori #7 : 14 Januar 2009, 13:14:00
Imam eno vprašanje... Tisti, ki ste naro?eni na to revijo ali ste dobili januarsko številko  ??? Jaz je namre? nisem pa se mi zdi malo ?udno, ker jo druga?e redno dobivam
Hvala za odgovore
Lp, Manca



ZEVS

  • *
    • Prispevkov: 380
    • Točke: 0
  • ZEVS
Odgovori #8 : 14 Januar 2009, 13:31:27
Imam eno vprašanje... Tisti, ki ste naro?eni na to revijo ali ste dobili januarsko številko  ??? Jaz je namre? nisem pa se mi zdi malo ?udno, ker jo druga?e redno dobivam
Hvala za odgovore
Lp, Manca

Ne ni je še bilo  :'( >:(

Lp, Mihela



Manca

  • Gost
Odgovori #9 : 14 Januar 2009, 13:57:48
Mihela hvala za odgovor  :)
Upam, da ga bodo kmalu poslali  :-\



Manca

  • Gost
Odgovori #10 : 21 Januar 2009, 09:14:11
Jaz sem ga dobila včeraj, 20.1. Zelo pozno ampak važno, da je prišel  :)



ZEVS

  • *
    • Prispevkov: 380
    • Točke: 0
  • ZEVS
Odgovori #11 : 21 Januar 2009, 11:20:42
Tudi jaz sem ga dobila 20.1  so bili pa res pozni  ;D. Pa tudi prebrala sem ga že  ;D.
Upam, da bo naslednja številka prej :P
lp
Mihela



nezzek

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 2
  • Moja Bella in Murka :-*
Odgovori #12 : 27 Julij 2009, 19:54:52
Je kdo videl poletno izdajo, zdaj ko ni Zidar več urednik?
Jaz sem razočarana.. rezultati iz razstav so "bedni" (se napiše tudi 2 in 3 uvrščenega v grupi, manjkajo mi slike.. ), Junior Handlarje so kar ven črtali kot da nas ni.. Brez problemov bi lahko dali tudi CACIB Lendava noter, ker dvomim, da bo potem iz 3 razstav noter.. Bodo tudi na državno tekmo iz JH-ja pozabili?
Tudi pri paritvah se ne znajdem vse skupaj je izredno nepregledno..
Mogoče res malo preveč zahtevam, a prej je bil veliko bolj kvaliteten kot je zdaj.. Upam, da bo v bodočnosti boljše..  :-\

Še kdo drug.. kakšno mnenje?

Ni lepšega od španjelskega pogleda in njegovega mahajočega repka :-*

Nekaj več o Belli in Murki, in o pasmah ang. koker španjel ter bavarski barvar: http://nezzek.webs.com/
My Dog & Junior Handling: http://doghandler-neza.yolasite.com/


TOBI

  • *
    • Prispevkov: 297
    • Točke: 0
Odgovori #13 : 28 Julij 2009, 12:55:40
jah, jaz sem bila tudi neprijetno presenečena glede vsebine... :( Pa še dvojna številka je ta poletna izdaja-ne vem, no, včasih so dvojne številke pomenile tudi dvojno število strani  8).
Sem pa prebrala, da so uvedli varčevalne ukrepe in verjetno je to razlog za enako ceno kot prej in slabšo kvaliteto  >:( :'(  No, upam, da bo sčasoma kaj boljše!


kalsang

  • *
    • Prispevkov: 1.781
    • Točke: 3
Odgovori #14 : 28 Julij 2009, 17:49:09
Kvaliteta ni nič slabša. Prej je bil Kinolog poln poljudnih člankov, ki so bili vsebinsko večinoma zelo slabi in zastareli, da ne govorimo, da so bili polni slovničnih napak. Zato ni nobene škode, če jih zdaj ni več.

Meni je zdaj Kinolog boljši. Naj bo uradno glasilo KZS brez bučnic o kužkih itd.



Apollo

  • *
    • Prispevkov: 1.173
    • Točke: 9
  • Nuba (Nera)
Odgovori #15 : 29 Julij 2009, 00:04:38
Novi Kinolog je poden od podna...:-X Prej so bile vsaj slike in kaj za prebrat (pa četudi poljudnega), sedaj pa še tega ni več. Naslov čez pol strani in nekaj malega napisanega pod tem (nič kaj bolj kvalitetnega kot prej :-[), objava legel in klubov nepregledna, nobene pametne vsebine, etc. Slabše kot večina klubskih glasil >:(. Tudi jaz sem popolnoma razočarana! Taki varčevalni ukrepi... Pppphhhh!!! :-\

Psarna Karantanska-veliki švicarski planšarski pes
www.karantanska.si


Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #16 : 29 Julij 2009, 08:48:08
No, meni je bil prejšnji kinolog zastarel, kupila sem ga samo v primeru, da je bilo v njem kaj uporabnega. Vendar pa me novi ni prepričal, namesto ogroooooomnih naslovov bi si želela kakšno fotko več in kakšen daljši članek. Prejemam tudi kar nekaj tuje literature, ni debelejša, je pa varčevanje prej na račun barv kot pa na račun vsebine. Kljub vsemu bi si želela boljših člankov, ne pa da izgleda revija kot osiromašena verzija revije Moj pes ob njenem začetku. Reviji bi se morali bistveno razlikovati in poskrbeti bi morali, da je v Kinologu več strokovnih člankov s koristnimi informacijami za člane. Recimo nasveti izkušenih vzrediteljev ob kotitvi, male skrivnosti priprave določene pasme na razstavo, šolanje določene vaje z večih perspektiv izkušenih inštruktorjev in tekmovalcev, kako psa naučiti razlikovati med enakimi vajami v agiju in rallyju... Pa predstavitve slovenskih kinologov (ne samo po VIP liniji)...

Ne vem, mogoče pa samo jaz utopično pričakujem, da bi moralo biti to edino glasilo bolj strokovno  ::)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #17 : 29 Julij 2009, 10:10:21
Taki varčevalni ukrepi... Pppphhhh!!! :-\

A bodo zarado recesije znižali tudi prijavnine na razstave?  >:D



nezzek

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 2
  • Moja Bella in Murka :-*
Odgovori #18 : 29 Julij 2009, 12:56:03
No, meni je bil prejšnji kinolog zastarel, kupila sem ga samo v primeru, da je bilo v njem kaj uporabnega. Vendar pa me novi ni prepričal, namesto ogroooooomnih naslovov bi si želela kakšno fotko več in kakšen daljši članek. Prejemam tudi kar nekaj tuje literature, ni debelejša, je pa varčevanje prej na račun barv kot pa na račun vsebine. Kljub vsemu bi si želela boljših člankov, ne pa da izgleda revija kot osiromašena verzija revije Moj pes ob njenem začetku. Reviji bi se morali bistveno razlikovati in poskrbeti bi morali, da je v Kinologu več strokovnih člankov s koristnimi informacijami za člane. Recimo nasveti izkušenih vzrediteljev ob kotitvi, male skrivnosti priprave določene pasme na razstavo, šolanje določene vaje z večih perspektiv izkušenih inštruktorjev in tekmovalcev, kako psa naučiti razlikovati med enakimi vajami v agiju in rallyju... Pa predstavitve slovenskih kinologov (ne samo po VIP liniji)...

Ne vem, mogoče pa samo jaz utopično pričakujem, da bi moralo biti to edino glasilo bolj strokovno  ::)


Urška podpis!

A bodo zarado recesije znižali tudi prijavnine na razstave?  >:D

  >:D >:D

Ni lepšega od španjelskega pogleda in njegovega mahajočega repka :-*

Nekaj več o Belli in Murki, in o pasmah ang. koker španjel ter bavarski barvar: http://nezzek.webs.com/
My Dog & Junior Handling: http://doghandler-neza.yolasite.com/


Tisa in Loa

  • *
    • Prispevkov: 466
    • Točke: 5
Odgovori #19 : 29 Julij 2009, 13:37:29
Reviji bi se morali bistveno razlikovati in poskrbeti bi morali, da je v Kinologu več strokovnih člankov s koristnimi informacijami za člane. Recimo nasveti izkušenih vzrediteljev ob kotitvi, male skrivnosti priprave določene pasme na razstavo, šolanje določene vaje z večih perspektiv izkušenih inštruktorjev in tekmovalcev, kako psa naučiti razlikovati med enakimi vajami v agiju in rallyju... Pa predstavitve slovenskih kinologov (ne samo po VIP liniji)...


Pod to se tudi jaz podpišem!



ZEVS

  • *
    • Prispevkov: 380
    • Točke: 0
  • ZEVS
Odgovori #20 : 06 Avgust 2009, 06:39:12
Nova podoba Kinologa je  :-X  :-X  :-X  :-X  >:(
Ne vem ali naši ustvarjalci še niso nikili videli kake tuje revije kako se oni lotiji zadev. Zdi se mi, da gre pri nas iz slabo na slabše namesto na bolše. Revija je postala še bol suhoparna pa še ničesar več ne najdeš na svojem mestu. Mogoče so mislili, da bo to zanimivo če bo uporabnik moral prebrati celo revijo, da najde en podatek, ki je bil poprej na vidnem mestu sedaj pa skrit med vrsticami.   ???  >:( Varčevalni ukrepi pa koga vlečejo za nos. Če bo šlo tako naprej bo naslednja številka Kinologa naslovna stran in zadnja stran na enem kosu papirja pa še to bo črno bela tehnika  >:D

lp