Frisbee treningi

cacy · 68752

Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #30 : 14 Avgust 2008, 14:39:18
Fotk nimam, lahko prispevam krajso reportazo v polomljeni slovenscini  :P

Bili smo:

jaz z Lyro in Oli
cacy brez Bodija (sepa  :()
mayca z Bri in Nelly(nosi nogovicko)
xsara (barby) in Xsaro
tamara in Zak
ovcka in Cosmo
maychy z klapo ljudi, ki jih nisem poznala

koga sem pozabila?

Tisti ki so prsili malo prej smo nekaj vadili s svojimi psi da so razlaufali po dolgi voznji gor, potem smo jih spravili in vadili metanje. Z zacetniki smo vadili osnovne mete (backhand, sidearm), pokazala sem nove mete za bolj pogumne. Veckrat smo poskusili ubiti Maychy z smrtnonosnimi meti, ampak k sreci nam ni uspelo.

S Xsaro je Barby delala rolerje, metuljcke, in cisto kratke mete. Probali smo overs (hop cez telo), bo treba se trenirati. Xsara je zelo za stvar, samo ni cisto prepricana, da je boljse ujeti frizbi v zraku, ko itak pada na tla in ga lahko od tam poberes. Plen je plen, vazno, da ga dobis, aliiz zraka ali na tleh je cisto vseeno (ce pogledamo od stalisca psa).

Zak je ze takoj na zacetku naredil perfektni passing, super lepo skace v zrak in odlicno pristane na vseh stirih na tla. Pravocasno in na komando spusti frizbi in gre takoj po naslednji. Probali smo potem round the world, bo treba se malo delati, oblika figurce je bila bolj podobni zvezdici ali trikotniku kot krogu.  :D Tamara nujno potrebuje vec frizbijev, ker on je ze na nivoju, da dela freestyle elemente, za dolocene stvari (passing, round the world, zigzag) moras imeti minimalno 4 frizbijev/metov.

cacy je delala z Ovcko in Cosmotom, nisem videla vsega, ampak ze prej,med prostem igranju, sem opazila, da Cosmo prav lepo laufa po frizbi in ga ujame v zraku.

Drugi lahko dodajajo svoje vtise, pa mi povejo, na kaj in koga sem pozabila.



artichoka

  • *
    • Prispevkov: 548
    • Točke: 0
Odgovori #31 : 14 Avgust 2008, 14:53:03
Kdaj se dobite naslednjic?
Sva bila z Maretom ze zmenjena, da gremo, pa sem jaz zal malo kolapsirala. :'(



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #32 : 14 Avgust 2008, 14:55:44
Vrjetno je, da se bomo vsak teden tako dobivali... bomo pa prej napisali tukaj. Zaenrkat bodo to srede (če bo pa slabo vreme bomo pa zamenjali). Se pozna da je dan že precej krajši... tako da ob 18h je trenutno kar ok.

Slikala je pa Majchy oz. njene prijateljice.



tamara

  • *
    • Prispevkov: 464
    • Točke: 0
  • žakc :)
Odgovori #33 : 14 Avgust 2008, 14:56:59
Včeraj je bilo res super, Žak je prijetno presenetil in mi dal veliko zagona, da poskusiva postati čim boljša 8)

Z veseljem se še kdaj pridruživa treningu  :)



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #34 : 14 Avgust 2008, 15:06:19
No kaj pravis tamara, gres z nami na EP?



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #35 : 14 Avgust 2008, 15:08:27
Joj, a ne bi raje ob torkih :(

No sej vem, da se je ful težko uskladiti, ampak ob sredah imava midve treninge iskanja.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #36 : 14 Avgust 2008, 15:10:20
meni osebno je cisto vseeno, kateri dan, dokler ne zacnem s tecaji med solskim letom.



tamara

  • *
    • Prispevkov: 464
    • Točke: 0
  • žakc :)
Odgovori #37 : 14 Avgust 2008, 15:12:32
Citiraj
No kaj pravis tamara, gres z nami na EP?

ah, tako dobra pa še nisva ;) prvo bo potrebno kupiti veliko frizbijev, natrenirati različne mete, potem pa se prav z veseljem preizkusiva tudi na kakšni tekmi :) Kakšna pa je starostna omejitev?

mislim, da ste me včeraj zasvojili s frizbiji :o



tamara

  • *
    • Prispevkov: 464
    • Točke: 0
  • žakc :)
Odgovori #38 : 14 Avgust 2008, 15:25:10
Citiraj
Kakšna pa je starostna omejitev?

...sem že prebrala v aussie temi :)



mayča

  • *
    • Prispevkov: 526
    • Točke: 0
  • Brigitka in Nelči-Belči
Odgovori #39 : 14 Avgust 2008, 15:26:28
heeeej!!

meni je bilo včeraj prav tako super odlično!!  :D :D :D
sem čisto navdušena nad zapletenimi meti frizbijev ki jih je pokazala Jean - HVALA!  :o

Bri pa Nelly sta bile prav tako navdušene - samo da sta lahko delali!  8)

Je pa res fino, ko se nas zbere malo več - in tudi "suhi" treningi brez psov so mnogo bolj zanimi tako kot pa če si sam.  ;D


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #40 : 14 Avgust 2008, 15:40:30
Tamara (in ostali, ki bi sli), prijave sprejmejo do 10.9. Vec info tukaj:

http://www.dogfrisbee.cz/ang/uvod.htm

Rabis en dan za pot gor, tekma zacne ze v petek dopoldne...torej moras iti ze v cetrtek.

V kategoriji mladi psi NE dovolijo flipov in vaultov, ce to naredis med nastopom, si takoj disk. Od Sabine sem slisala, da so nizozemski sodniki (ki bodo sodili mlade pse) neverjetno strogi, celo diskvalificirajo psa ce prevec skoci v zrak, kar se Sabine zdi pretirano in neumno, ampak bo pa treba to upostevati (velja tudi za Boro). Bora in Zak ze po naravi lepo skocita v zrak, kar je sicer zazeljeno v dog frisbeeju. Problem lahko nastaja, ce metalec slabo meta (previsoko), in zagnan pes naredi cisto vse, da dobi frizbi v gobec, tudi kaksno salto.  ::) Torej za vas z mladimi psi je toliko bolj pomembno, da zelo lepo, ravno in natancno metas.



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #41 : 14 Avgust 2008, 15:50:15
Zoe, tudi meni je vseeno kateri dan. Tudi torek je ok. Pa naredimo za prihodnji teden spremembo.

Trening bo v torek, 19.8. ob 18h v Tivoliju!

Se vidimo ;)



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #42 : 14 Avgust 2008, 17:29:33
No super :) Zabeleženo :) Samo kje pa to v Tivoliju se dobite, a na onem velikem travniku?


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #43 : 14 Avgust 2008, 17:43:18
Veckrat smo poskusili ubiti Maychy z smrtnonosnimi meti, ampak k sreci nam ni uspelo.
:D :D :D I'm still alive.

Slikala je pa Majchy oz. njene prijateljice.
Imam nekaj slik ja. Bom poskusila čimprej dat na net.  :)

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #44 : 14 Avgust 2008, 18:41:11
Evo fotke samo za vas...  :P

Aja Jean, z mano je bila moja sestra in dve kolegici, ki sta pri nas na počitnicah.  :)





























Vse fotke, v malce boljši kvaliteti >>>TUKAJ<<<

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #45 : 14 Avgust 2008, 19:20:39
Majchy, super slikce :o zgleda bolj kot da kak kung-fu treniramo :D :D :D :D
Pa ful fino pisane frizbije mamo :o luštne slikce :D
Če bom drug teden spet brez psa, bom pa s sabo fotič prnesla in nas malo posnela ;D

Aska, mislim da je bilo že parkrat napisano kje se dobimo. Hvala, k si sporočila kaka je trava ::) drugič raje ne govori kaj boš naredila, če tega ne narediš.



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #46 : 14 Avgust 2008, 20:16:31
Aska, mislim da je bilo že parkrat napisano kje se dobimo. Hvala, k si sporočila kaka je trava ::) drugič raje ne govori kaj boš naredila, če tega ne narediš.
Se opravičujem, če nisem javila :-[ :-[. Imam trenutno dosti pomembnejših stvari v glavi katere moram narediti in sem vam očitno pozabila javiti :-[ :-[ Se opravičujem, to ni v moji navadi. Po slikcah sodeč sedaj vem kje se dobivate.

lp


Ivana

  • *
    • Prispevkov: 560
    • Točke: 4
Odgovori #47 : 14 Avgust 2008, 21:27:06
Super slikice so, kakos o vas pa ljudje občudovali, al so se vas že kaj navadili?
En dan se vam tudi jaz pridružim (vsaj kot gledalec, lahko me ponucate za snemalca) ko uspem uskladiti z vsemi svojim treningi.


Lp, Ivana


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #48 : 14 Avgust 2008, 21:37:24
Trening bo v torek, 19.8. ob 18h v Tivoliju!

To mogoče tudi midve prideva...  :o :o


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #49 : 15 Avgust 2008, 09:20:09
Trening bo v torek, 19.8. ob 18h v Tivoliju!

No super, midva spet prideva  :D Pa ceprav Cosmo ni ravno naravni talent za frizbije (tako kot recimo Žak  :o), ampak meni se vseeno zdi da uziva, tako da, zakaj pa ne  ;D ;D Pa se jaz se bom ful novih stvari naucila  ;)


Slikce so pa res super.. Ful dobre so mi une, ko po tleh lezijo raznobarvni frizbiji  :D ;D ;D

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #50 : 15 Avgust 2008, 09:29:15
midve bova probali prit, ce ne bova slucajno pobegnile pred dezjem nazaj na morje. bova za 100% javili v ponedeljek, OK? sicer sva se imeli pa super, xsari gre skok cez nogo veliko boljse kot cez sedeco barby, vadiva pa pridno tudi doma in se kar pozna napredek. jaz osebno sem pa itak ze cisto navdusena samo nad tem, da se moj pes, ki se ze od mladicka naceloma NE igra, zaganja za frizbiji z zarecimi ucki, to je zame najlepse, kar je lahko. tako da frizbi je definitivno zakon. predvsem sem pa na tem treningu ugotovila, da moram res veliko vaditi brez psa. ce grdo mecem in, logicno, Xsara tezje ujame frizbi, jo po parih neuspelih poskusih zamori, zato je pomembno, da mecem lepo in ji dam moznost za cim vec ulovov. Obema Majama se pa se tukaj iskreno opravicujem za vse frizbije, ki so popolnoma nenamenoma leteli malo prevec v njuno smer  :-[



mayča

  • *
    • Prispevkov: 526
    • Točke: 0
  • Brigitka in Nelči-Belči
Odgovori #51 : 15 Avgust 2008, 22:18:58
hihi! sej sm še zmeraj živa  :P

drugače pa super fotke! res izgledamo super ko imamo toliko pisanih frizbijev raztreščenih po tleh  :D :D :D


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #52 : 15 Avgust 2008, 22:39:50
hihi! sej sm še zmeraj živa  :P

Počak, da pridem še jst  ;)



tamara

  • *
    • Prispevkov: 464
    • Točke: 0
  • žakc :)
Odgovori #53 : 16 Avgust 2008, 10:58:55
Upam, da tudi nama z Žakom uspe priti. Imava v torek popoldne neke družinske zadeve, samo upam da nama uspe...



andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #54 : 16 Avgust 2008, 12:59:11
Itak ste vsi super, ampak na slikcah prav razturate! So si morali mimoidoči lepo napasti oči na vas!  :o :D

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #55 : 16 Avgust 2008, 13:02:27
in se nekaj v dokaz, da skupni treningi niso samo zabavni, ampak tudi koristni: Xsara je danes ze ujela v zraku tisti met s tremi prsti, ko frizbi potisnes s sredincem (se nikakor ne spomnim izraza). sicer ni bil dolg, samo ene dva metra, ampak je ujela zelo lepo, skocila za frizbijem v zrak in ga ujela, ko je imela se vse stiri v zraku. po tem metu sem trening zakljucila z ogromno nagrado, zvecer greva pa se malo. Tako da se enkrat najlepsa hvala vsem izkusenim frizbijasicam, ki so nama v torek pomagale z nasveti!



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #56 : 18 Avgust 2008, 13:05:59
Vreme bo vredu jutri 8)

Se vidimo ;)



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #57 : 18 Avgust 2008, 16:06:27
Mene zdaj 2x ne bo, ker imam gužvo z izpiti :(. Upam, da bo potem še kakšen trening, po možnosti v torek :-[

Dobro trenirajte in navdušujte publiko ;D

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #58 : 18 Avgust 2008, 16:10:30
Jaooo Zoe, pa zarad tebe je tokrat v torek ::) :P
Sej ni panike, se hecam. Je za torek boljša napoved vremenska kot za sredo. Tako da se jutri vidimo ;)



lira

  • *
    • Prispevkov: 174
    • Točke: 0
Odgovori #59 : 18 Avgust 2008, 16:20:33
cau
jutri bi tudi midve prisli na trening. kdaj zacnete?
lp, veronika

ups, sem ze ugotovila.
se vidimo!