Neapeljski Mastif [Mastino Napoletano,Neapolitan Mastiff]

mefisto · 199813

suma

  • *
    • Prispevkov: 17
    • Točke: 0
Odgovori #390 : 19 Februar 2008, 19:53:50
missa,

kar se tiče koledarja mislim,da smo dogovorjeni saj bo to nas novi iziv.tako, da smo ze začeli zbirati lepe slikce :)
Glede zbirke različnih stvari mastinov me prav zanima kje si dobila skodelice, ker jaz teh se nisem opazil ali si dala tudi te narediti??
Ti pa moram povedati,da sem dal mojemu bratu ,ki kipari izdelati kip naše sumice, ta je še v izdelavi,ko pa bo nared ti pošljem slikico,prav?

lp vsem



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #391 : 21 Februar 2008, 11:11:43
kar se tiče koledarja mislim,da smo dogovorjeni saj bo to nas novi iziv.tako, da smo ze začeli zbirati lepe slikce :)


Ja, tako se govori! Ceprav sem jaz uporabila kar slikce, ki so mi bile vsec. Mogoce bom tudi jaz namensko slikala, da jih naslednjic uporabim na koledarju.

Skodelice sem kupila na razstavi v tujini in so precej drage, ce gledam z vidika, da je gor ze naslikan motiv tujega mastincka. Sem pa nasla podjetje v Sloveniji, ki mi naredi salcke z motivi mojih mastinov za pol nizjo ceno in ce priracunam se postnino me pride enako, kot kupljena salcka le, da imam gor svoje cokoladke. Vse se da, le malo iznajdljivosti je potrebno. Nasla sem celo gospoda, ki mi bo rocno izdelal gumbe za obleke z motivom mastino glave in cena ni niti toliko pretirana, da si nebi enkrat privoscila razstavnega kostima z mastino knofi  :D V tujini sem spoznala gospoda, ki dela poslikave s slike, ki mu jo posljes na kravate in rute a je cena precej zasoljena.

Jaaaaaaa, poslji mi slikco kipa vase sume. Bom zelo vesela! Pa vprasaj ga, ce bi znal narediti tudi kaj taksnega:



Mojo malenkost naj spregleda, zanima me samo izdelava mastincka, ki ga objemam.

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


suma

  • *
    • Prispevkov: 17
    • Točke: 0
Odgovori #392 : 01 Marec 2008, 15:17:50
no ja,me ne preseneca ce ga ze imaš,kipec seveda >:( :) ta kip, ki ga objemaš je  verjetno iz kamna, bratec pa kipari vec ali manj samo glina.
ta kipec pa je zelo velik in bi rabil tidi veliko peč kamor se da glino pečt, ko je izdelek končan!
je pa še nekaj,izdelava takega kipca zahteva mojstra kiparja, tako da za izdelavo  kaj tako velikega se bratec nebi oddločil :( žal tudi jaz še vedno cakam na svoj kipec pa bo majhen  ;D

lp



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #393 : 03 Marec 2008, 22:19:53
suma,

zal nisem lastnica tega kipa in tudi ne stoji pred mojo hiso. Zato bi si ga pa dala delat.
Ko bo vas kipec koncan pa nam privosci sliko!

Sonja, tole je pa zate:



Tvoj Aurelius  ( saj je ta sel na HRO ? ) slikan v soboto na zagrebski razstavi!

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


hera

  • *
    • Prispevkov: 106
    • Točke: 1
Odgovori #394 : 04 Marec 2008, 09:43:14
Ja,hvala Miša! :-*
Sigurno je Ari,ja :)
Ali je bil samo obiskovalec ali pa ga je lastnik razstavljal?
Meni je namreč že tolikokrat obljubil,da ga bo peljal na razstavo,da mu ne verjamem več ;D ;D
Zdaj,ko ne morem nikamor,pa ga seveda pripelje ::)
Kakorkoli,hvala za slikco!

unique&magnificent


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #395 : 04 Marec 2008, 10:00:46
Sonja, pozdravljena!

 Bil je edini prijavljeni mastino v soboto in je baje dobil vse ( CAC, CACIB in BOB ). Ce je to res, ne vem, ker sem bila razpeta med mopsi, dogami, bordojci in  sedmo grupo ter ringom z tem edinim mastinckom tako, da sem bila leteca kot hudic. Zal sem Arija v ringu zamudila za  celo sekundo. >:(  Sem pa sla za njimi ven in ga na brzino fotknila. Zelela sem tudi spregovoriti z lastniki ( mlajsi par ) a se je tip zelo arogantno obnasal in se preden sem uspela stopiti do njih je jasno dal vedeti, da si ne zeli pogovora. S prijateljico, ki ima tudi mastina, sva bili nad obnasanjem preseneceni in razocarani. :-\, saj sva zeleli malo poklepetati po mastinsko.

V nedeljo ni bil prijavljen.  ??? Tip se ocitno ne spozna na razstavljanje.

Pozdrav na zreske konce od  nase kompletne pasje trdnjave. Z botrco nase Cucke bucke sva te v nedeljo "obirali" v pozitivnem smislu in se odlocili, da te v bliznji prihodnosti z necim lepim presenetiva  ;) 8) ;D

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


hera

  • *
    • Prispevkov: 106
    • Točke: 1
Odgovori #396 : 05 Marec 2008, 09:01:06
Hja,če ga je imel mlajši par,potem to ni to-razen ,če ga je lastnik komu zaupal v varstvo,kar pa skoraj ne verjamem,ker je zelo zaščitniščki in ga čuva kot punčico ::)
Pa še poklical bi me in se pohvalil,saj me kliče vedno,ko Ari naredi kaj takega,kar mu je všeč :D
Hej,se mi je zdelo,da me je nekdo v nedeljo obiral-tako se mi je kolcalo,da še popoldanskega dremeža nisem mogla kvalitetno opraviti :P :P
Glede presenečenj pa tako,bodita zelo pazljive-srce je eden mojih redkih organov,ki še funkcionirajo v mejah normale :o ;D

unique&magnificent


hera

  • *
    • Prispevkov: 106
    • Točke: 1
Odgovori #397 : 24 Marec 2008, 16:37:39
Evo,nekaj novih slik iz naših koncev...






unique&magnificent


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #398 : 27 Marec 2008, 10:28:42
Joj, Sonja, kolk ste dobri!
 Pa kako se tile nasi mastinkoti radi crkljajo, kaj? Tako nezni znajo biti v svoji orjaskosti. Tvoja dva sta se razvila do enormne velicine. Za moj ukus sicer prevec predimenzionirana, ampak moram biti tiho  :-X Tudi moje cokoladne princeske gredo po vasih stopinjah in so presegle 70 kg, tako, da me ze rahlo skrbi glede tezine. Pa danes so napolnile komaj 22 mesecev, kaj sele bo  >:(
Mac ima pa taaaake sape...za ubijat  ;D

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


hera

  • *
    • Prispevkov: 106
    • Točke: 1
Odgovori #399 : 29 Marec 2008, 09:23:47
Ja,Miša,so posrečeni ,a ne?Pa si pogledala,kaj sta mi v teh dveh letih uspela narediti iz njune hiše >:(
Tista njuna brunarica je bila na začetku takšna,da sem se tudi jaz hotela preseliti k njima,zdaj pa izgleda,kot da je v njej vsak dan potres >:D ::)
Crkljiva sta pa res,ampak roko na srce,Mack  v tem zelo izstopa :D 
Srečko pravi,da je "kinder jajček"-dva v enem....Izgleda kot da te bo požrl takoj,ko bo imel priložnost,a je takšna nežna crkljiva dušica,da je joj...Seveda pa ne daj bože,da se razjezi ??? ???
Je pa res velik,še meni,ki obožujem velike mastine,se zdi,da je grozen ::)
Mia je čisto taprava mastinka in če imajo tvoje 70 kg,potem so približno iste teže in verjetno velikosti-izgleda pa poleg Macka seveda zelo mala ;D
Jaz jo kličem tamala,čeprav po krivici ;)   

unique&magnificent


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #400 : 29 Marec 2008, 10:15:04
Nic se sekirat, tudi mi klicemo Simply "ta mala", karakter pa ima za na Triglav nest!  :-\
 Brunarco pa sta morala pospraviti po svoje! Ti nimas pojma kaksno je udobno in domace mastinsko okolje  :P
In prav imas, samo mastino samcki se znajo tako po babje stiskat. Mastincice skoz neki komplicirajo, pa rito vrtijo, jim ne pase kako visoko dajo glavo, pa nekaj jih pod rebrci tisci...

Sem te vedno hotela vprasati glede vonja tvojih treh mastinkov. Pa ne tistega pasjega, ampak "mastino vonja". Saj ves, mastini imajo tudi tisti posebni mastino vonj, ki z smrdecim pasjim vonjem nima nic skupnega. Ti imas tri, pa verjetno lahko primerjas. Ali imajo vsi trije podoben vonj ali se razlikujejo? Je vonj prijeten ali neprijeten? Nase so popolnoma razlicne: Cucka disi po sveze pokosenem senu. Full prijetno! Seyka po medu in ce jo povohas v tisto njeno luknjico na celu ga skoraj zacutis v ustih  ;D. Simply disi bo tapravi belgijski crni cokoladi. Clovek bi jo kar pojedel, pa mrha se tako rada pusti ovohavati  :-[. Edino Twisty bolj kot disi ima tak cuden vonj po vlaznem senu. Tudi ce jo obrisem z vlazilnimi robcki, ona v luknici obdrzi svoj vonj.Ne smrdi ampak vonj ni glih prijeten za ovohavanje.
A ni hecno? Tile nasi smrduhi, se parfumerijo bi lahko na koncu odprla  :P

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


hera

  • *
    • Prispevkov: 106
    • Točke: 1
Odgovori #401 : 30 Marec 2008, 18:21:18
Hja,Miša,sem jih danes cele prevohala,ampak meni dišijo samo po mastinih :-\
Mia me je začela že malo sumljivo ogledovati,kaj mi je,da tiščim glavo v njo :o :o,tako,da sem potem raje odnehala ;D :D
Smo se pa danes izdatno sončili,ker je bil tako lep sončen dan in tu je dokazen material...





   

unique&magnificent


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #402 : 31 Marec 2008, 09:12:46
Prav lepo ste se martinckali. In tudi uzivali! Pa Srecko je lepe slike naredil.
Sonja, kaj nisi se nikoli slisala mastinarjev, ki govorijo, da mastini v svoji luknjici disijo po medu ? Ne po telesu in kozuhu, ampak v luknjici na glavi. Med ocmi!

Mi smo vikend izkoristili za praznovanje. Zoki je napolnil 4 leta in si prisluzil tortico, ki jo je z veseljem delil s svojimi cokoladnimi princeskami za njihovih 22. mesecev. Bili smo tudi na socializaciskem sprehodu v Tivoliju. A bolj kot mastincice so se socializirali lastniki spuscenih psov. Je mama Missa dvema take natrosila, da jih se danes bolijo usesa 8) Preziveli so pa vsi :P Mastincice pa so dokazale, da jih lepa vzgoja se ni zapustila.

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #403 : 20 April 2008, 21:30:17
Sonja, samo zate:





Takole je pa nasa cokoladna bombica budno spremljala kaj je tvoj Mac pocel v ringu:



Tale dva mastincka sta bila pa tako fletna, celi dan skupaj, sama privezana za tisti steber in tako dobrodusno sta delovala:



Seveda cestitke za dosezen rezultat! Naj ti prisepnem, da se je nasa Seyka zaljubila v tvojega Maca. Ves cas v ringu je pogledovala kam ji je usel  ;D

Missa


Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


hera

  • *
    • Prispevkov: 106
    • Točke: 1
Odgovori #404 : 22 April 2008, 09:38:49
Hvala za slike :) Jaz sem seveda spet pozabila nafilati baterije in sem nosila s sabo fotoaparat samo za okras :D ;D
Čestitke tebi za lep rezultat!!!!
Tista dva mastina sta bila vse čas sama zato,ker sta se njuna lastnika zapalila za Macka še bolj kot tvoja Šejka ;D ::) Sploh nista šla stran,pregledala sta ga v detajle-sem se že bala,da bo sledil še kakšen ginekološki pregled ;)
Bolj sem bila utrujena in sem si želela domov,bolj sta hodila za nama ::)
Saj sta bila prav posrečena-eden Švicar,drugi Francoz,pogovarjali pa smo se nemško ;D

unique&magnificent


Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
Odgovori #405 : 29 April 2008, 15:17:26
Oi!

Gledam malo slike z raztave in vidim ta 2 lepotca:Miša a to sta mogoče tvoja?




Lp

Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #406 : 30 April 2008, 08:57:58
Urša in Balu,
ne, to nista moja mastincka. Mislim, da sta iz Avstrije od kolegice Anne!

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Topfield

  • *
    • Prispevkov: 205
    • Točke: 0
Odgovori #407 : 30 April 2008, 09:08:33
Tale slikca mi je pa zeelooo znana  ;D :o. Kdaj greve?  :o ;D



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #408 : 30 April 2008, 09:14:51
Ti sam reci kdaj... ;) jaz glih danes pakiram kombi  :P Sicer na za v Belgijo, malo blize, bom pa zato cez vikend imela cast se crkljati z nekaterimi bordojcki, ki so tebi vsec :P :P :P

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Topfield

  • *
    • Prispevkov: 205
    • Točke: 0
Odgovori #409 : 30 April 2008, 09:26:56
Ti sam reci kdaj... ;) jaz glih danes pakiram kombi  :P Sicer na za v Belgijo, malo blize, bom pa zato cez vikend imela cast se crkljati z nekaterimi bordojcki, ki so tebi vsec :P :P :P

Missa

O packa  :D! Kam pa greš? Zadar? Pozdravi mi prijatelja in njegove bordojčke. Pa pliiiiis če bo Queeny tam, naredi kakšno lepo fotko...pa rezultate si zapomni  >:D :))


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #410 : 30 April 2008, 09:32:12
Kako si uganila  :o Bom, seveda bom! Ti pa drzi pesti za nas! Mi peketamo ze danes!

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Topfield

  • *
    • Prispevkov: 205
    • Točke: 0
Odgovori #411 : 30 April 2008, 19:17:46
Kako si uganila  :o Bom, seveda bom! Ti pa drzi pesti za nas! Mi peketamo ze danes!

Missa

Jaz vse vem  :D! Itak da bom stiskala pesti za vas, lepo potujte pa mal barve domov prinesite  ;D...če boste pa čofotali pa še en jump zame naredite  ;D


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #412 : 13 Maj 2008, 10:05:49
Topfiel, nic nismo cofotali, je bilo se vseeno malo prehladno. Zato pa smo se nastavljali soncku in v ringu nizali rezultate:
Zoya, CAC, R.CACIB in zakljucek hrvaskega sampionata.
Twisty, CAC, CACIB in BOB.
Seyka zaradi napake ni bila v katalogu in se ni razstavljala.
In ne smem pozabiti na Zokija ki je osvojil CAC, CACIB in BOB ter zakljucil hrvaski sampionat!

Nekaj svezih slikc nasih dveh cokoladk. Najprej nasa bela cokoladna mastincica Cucka Bucka slikana na valvazorjevem pikniku dogic:







In nasa cokoladna bombica Seyka slikana v nedeljo v Budimpesti:





Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #413 : 03 Junij 2008, 22:11:50
Nase cokoladne princeske so 27.05. napolnile dve leti. Ker je bila za nas to lepa priloznost za praznovanje sem se veliko prej pripravljala nanj. V dveh letih se mi je nabralo veliko lepih slik, ki sem jih zelela povezati v eno celoto. Spisala sem tudi nekaj teksta o tej prelepi pasmi, dodala se nekaj splosnih napotkov in moje videnje zivljenja z, zame najcudovitejso pasmo med psmi in dala natisniti knjigo o mojih mastincicah napolitancicah:









Ker ima knjiga samo 64 listov, jaz pa imam se veliko lepih slik na zalogi, sem prepricana, da bo prvi moji pisateljski stvaritvi sledila tudi druga.

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Nelly

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.066
    • Točke: 18
Odgovori #414 : 03 Junij 2008, 23:27:18
Cestitke za 2. rojstni dan vsem cokoladkam  :-* :-* :-* :-*

Misa cestitke za prvo pisateljsko mojstrovino. So tvoje cokoladke lahko vesele, so verjetno prvi pesjancki, ki so za rd dobile knjigo :o To planiras kaksno vecjo naklado ali samo za domaco polico in spomin?


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #415 : 04 Junij 2008, 11:05:18
Nelly,
hvala za cestitke in seveda pohvale za knjigo! Tale taprva knjigica je v borni majhni izdaji, ker je "poizkusna". Misljena je kot spomin na moje cokoladke in kot za darilo nekaterim, ki so nam stali ob strani vsa ta leta.
Imam pa v planu tadrugo knjigo narediti v malo vecji nakladi  ( predvsem dvojezicno) in ko bo gotova preventivno pobrati narocila v naprej. Ker pa je nase trzisce premajhno za takovrstni sport, ki je zelo drag, sem dala knjigo sedaj pregledat trem osebam, ki se spoznajo na to. Od  izkusenega kinologa potrebujem nasvet, ce v opisu kaj manjka, potem jo bom tudi prevedla v srbohrvaski jezik, da si bom razsirila trzisce in seveda lektoriranje v obeh jezikih je pomemben faktor.
Sedaj sem trenutno zelo omejena s casom a se bom potrudila, da bom knjigo do naslednjega nasega legla imela ze izdano in jo bom lahko dajala skupaj z mladicki kot pripomocek pri negi in vzgoji mladicka.

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Nelly

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.066
    • Točke: 18
Odgovori #416 : 04 Junij 2008, 22:32:19
Misa, ko bos pobirala narocila povej. ;) Me je pasma kot taka ze na prvi pogled fascinirala, ko sem jo prvic videla kot otrok v pasji enciklopediji. Na slikah so mi vedno delovali kot take zametne gubice  ;D In tudi takrat na ljubljanski razstavi, ko sem verjetno kar padla v tvojo cokoladko, je moj, ki je bil zraven rekel -a zdaj si srecna, ko si tok casa tezila, da bi te "gubice" v zivo crkljala?

Veliko uspeha pri pisanju ter izdaji knjige zelim. In pohvala za vzreditelja, ki si je zacrtal taksno pot - taksnih nam manjka. Vse pohvale in kos  :-* :-* za vse princeske.


andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #417 : 10 Julij 2008, 11:01:16
OOOO.

Čestitamo za vse podvige!!! :o

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


hera

  • *
    • Prispevkov: 106
    • Točke: 1
Odgovori #418 : 26 Julij 2008, 09:49:22
Malo z zamudo,ampak vseeno iz srca ::)
V naši psarni se je skotilo 6 majhnih sivih nedobudnežev-4 samčki in 2 samički :) :)
Tako je Mia postala mamica,Mack stric(čisto zmeden ::) )in seveda Hera babica...
Tamali so stari 11 dni in vsi že lepo gledajo s svojimi modrimi učkami,pa tudi pogumno poskušajo hoditi pokončno...
Kaj več novic pa naslednjič!



unique&magnificent


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #419 : 28 Julij 2008, 07:57:08
Čestitke za leglo, mamico pa premučkajte in  :-* v mojem imenu :)