6. tekma RO, 2008

Živa · 13062

Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #30 : 14 September 2008, 21:36:35
Rinchy, a na naslednjo tekmo, ki bo na KD Krimu pa prideta z Rino? :)
Mogoče. Odvisno kako bomo zrihtali pri veterinarju in koliko bo časa za treninge, saj že en čas nisva delali vaj za RO.

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #31 : 14 September 2008, 21:41:14
Rinchy, treningi tudi nama z Asko manjkajo, če ti je to kaj v tolažbi ;) Upam, da prideta :)


Živa

  • *
    • Prispevkov: 549
    • Točke: 4
  • Živa & Grom
Odgovori #32 : 15 September 2008, 09:11:32
V imenu organizatorjev najlepša hvala za pohvale. Hvala pa tudi vsem tekmovalcem - brez vas ne bi bilo lepe tekme ;D. Apolo, tebi pa se še enkrat opravičujem za ne-dvigovanje telefona  :-[

Hvala tudi sončni upravi ;D 8), ki nam je posala dež (v večjih količinah) šele, ko je bilo vsega konec :).

Kar se tiče mojega in Gromovega dela - no Gromska strela se je po enem tednu ne dela in enem dopoldnevu čakanja v avtu čisto odklopil in poskušal narediti čim več stvari naenkrat ::) Meni pa so uspešno podtaknili eno vajo (tek) ???, ki je na ogledu (in tudi potem) nisem opazila (to se zgodi, če si uspem ogledati progo 1,5 x  ::))

Filmček bo :)

LP Jasna, Živa, Grom in Rea

I’m trying to catch up with my dog…


Apollo

  • *
    • Prispevkov: 1.173
    • Točke: 9
  • Nuba (Nera)
Odgovori #33 : 15 September 2008, 09:46:40
OOO Apolo  :o , Super!   8)
Turbo Nuba  :D  in skor brez napake  :o - edina,ki jo jaz opazim je malo prezgodaj dviganje iz prostora  v vaji prostor med gibanjem.

Skor vse možne toče predvideavm  ;)
ČESTITKE !  :)


Je bla, je bla ena večja napaka. Na preskoku je z zadnjimi nogami podrla prečko (slabo gledate :o). Sej ne vem ali sem jo dala preblizu ovire al je bla Nuba tko štorasta ::).

Hvala za čestitke. Je pa tukaj v Mariboru res vedno tako fajn vzdušje in mi ni nič žal, da sem šla... Upam pa, da se nama s Tjašo čim prej še kdo pridruži v III, ker ni nič zabavno tkole brez konkurence delat :-[.

Psarna Karantanska-veliki švicarski planšarski pes
www.karantanska.si


Živa

  • *
    • Prispevkov: 549
    • Točke: 4
  • Živa & Grom
Odgovori #34 : 15 September 2008, 09:48:56
... Upam pa, da se nama s Tjašo čim prej še kdo pridruži v III, ker ni nič zabavno tkole brez konkurence delat :-[.

Jaz, jaz ;D. Takoj na naslednji tekmi ;) (upam, da ne spet čez eno leto :-\)


LP Jasna, Živa, Grom in Rea

I’m trying to catch up with my dog…


kalahit

  • *
    • Prispevkov: 472
    • Točke: 0
Odgovori #35 : 15 September 2008, 10:21:01
...Sodniku pa, kapo dol, v tej tekmi je samo potrdil, da točno ve kaj gledati in kako gledati. Res kapo dol, upam, da mu bodo tudi drugi sodniki sledili).

Lp, Ivana

Torej je upravičeno izostal z informativnega dneva, ki smo ga imeli v nedeljo. ;D :D   Ja, tudi jaz lahko rečem le vse naj naj z vidika šolanja pri njem, saj sem bila nekdaj njegova tečajnica in tudi na tem področju mu ni bilo in mu ni para.  ;D :)


Ivana

  • *
    • Prispevkov: 560
    • Točke: 4
Odgovori #36 : 15 September 2008, 10:33:16
Tudi mi se vam pridružimo v dvojki takoj, ko izpolnimo vse pogoje (rabimo še 1 tekmo - ki jih je po mojem mnenju čisto premalo, tekem na splošno mislim) in pa seveda izpit iz RO-III (upajmo, da bo narejen na Krimovih izpiti novembra - tako da naslednje leto smo zagotovo v RO-III.


Lp, Ivana


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #37 : 15 September 2008, 11:05:23
Je mogoce ze znano, kateri sodnik bo na Krimu oktobra? Datum mi je kar ugoden, tako da mogoce bova prisla tekmovat  ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


baliza

  • *
    • Prispevkov: 19
    • Točke: 0
Odgovori #38 : 15 September 2008, 11:13:46
Predviden je Miran Marš; strikten, natančen, dosleden, na visokem nivoju (po mojih izkušnjah). Ta vikend je sodil poslušnost na svetovnem prvenstvu šolanih psov. Vso srečo na tekmi!



Živa

  • *
    • Prispevkov: 549
    • Točke: 4
  • Živa & Grom
Odgovori #39 : 15 September 2008, 12:52:37

LP Jasna, Živa, Grom in Rea

I’m trying to catch up with my dog…


Teski

  • *
    • Prispevkov: 206
    • Točke: 1
Odgovori #40 : 15 September 2008, 13:42:57
Je bla, je bla ena večja napaka. Na preskoku je z zadnjimi nogami podrla prečko (slabo gledate :o). Sej ne vem ali sem jo dala preblizu ovire al je bla Nuba tko štorasta ::).

Hvala za čestitke. Je pa tukaj v Mariboru res vedno tako fajn vzdušje in mi ni nič žal, da sem šla... Upam pa, da se nama s Tjašo čim prej še kdo pridruži v III, ker ni nič zabavno tkole brez konkurence delat :-[.

Jaz bi se vam z Ajkom že sedaj pridružila na RO III, če ne bi na soboto imeli precej dela z reševalskim Talanovim memorialom in sem potrebovala en dan (nedeljo) za ureditev vseh ostalih obveznosti...

Pa na RO tekmi v KD Krim!  :)

LP, T



skogkatt

  • *
    • Prispevkov: 694
    • Točke: 0
  • MyMy&Neli&Miyu
Odgovori #41 : 16 September 2008, 14:14:21
Čestitke vsem, še posebej mojim celeiskim puncam in njihovimi kosmatinci  :-* Mi je zelo žal, da se te tekme nisem mogla udeležiti in vas nisem mogla videti v živo. Se vidimo na naslednji tekmi :)


saxana

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 2
Odgovori #42 : 02 Oktober 2008, 12:16:44
Še skupni seštevek za letošnjo sezono:

http://www.kd-krim.si/ro_tekme.htm