Enciklopedija o živalih

KamI · 12666

KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
: 02 December 2005, 22:49:43
No pa recimo, da spada to sem, ker se mi zdi še najbolj primerno, drugače pa lahko Nina prestaviš ;) :-[

Zanima me, če kdo od vas naročuje ali je naročeval Enciklopedijo o živalih, to , ko dobiš mape, potem pa vsak mesec par listov za vstavit. Kak se vam zdi, a so opisi, slike v redu..Men se zdi v redu, slike so lepe, podatki so napisani tak, da je lahko za razumet  :P, do zdaj imam že tri mape čisto polne, naročujem jo pa tudi že dve leti...(za tiste, ki ne veste, vsak mesec dobiš 11 ali 12 ne vem živali, torej liste, pa potem vstaviš v mapo, plačaš pa 1500 sit, vsak mesec, pa še par slik, da bote videli katero mislim...

      http://butterfly-ostalo.moj-album.com/album/1606451/

A slučajno ve kdo, kako dolgo to pošiljajo oziroma, koliko map se mora napolnit  ??? ;D

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #1 : 02 December 2005, 23:01:15


Tud jst naročujem to ( že kakšne 2-3 leta) in imam isto vprašanje  ::) ::) ::) ;D ;D ;D ;D ;D ......

LOL :D !


lp Jure


p.s.( jst imam že štiri mape ;) )


newfka

  • Newfs! I love them!!!
  • *
    • Prispevkov: 827
    • Točke: 15
  • Newfing through life!
Odgovori #2 : 02 December 2005, 23:06:33
Biznis!  :P

Po mojem, vas bodo izmozgali do onemoglosti.  ;) 

Lp

Old age means realizing you will never own all the dogs you wanted to.
Joe Gores

http://newfka.deviantart.com


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #3 : 02 December 2005, 23:21:11
Mis mos isto meli ene kartice za hrano pa smo dve leti dobivali, pa smo že drugo škatlo začeli, pol so pa enkrat poslali, da je projekt propadel in je blo konc. Zdej se je pa mami spomnla nekiga zdravnika  ::) ::)

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #4 : 02 December 2005, 23:44:12
Sem tudi jaz nekaj časa to imela, in se mi je zdelo brezveze. Imam pa eno polno mapo...se mi zdi, da je listati zelo težko. Če kdo kupi jo kamot prodam

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #5 : 03 December 2005, 09:39:54
Ej men se pa tole zdi zanimivo. Kje pa naročiš tega hudiča??

Lp nina




Equus

  • čonča
  • *
    • Prispevkov: 217
    • Točke: 7
  • one animal to rule them all!
Odgovori #6 : 03 December 2005, 10:06:17
ko sem se jst naročila na tale buhtel sem zraven dobila še nek zanič foto... ;Dne spomnim se kje sem se naočila na to samo vem da mi je mami plačevala to ene tri mesece potem pa semji rekla da ni treba več. da je v bistvu brez veze ker imemo doma dovolj knjig oživalih ;)


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #7 : 03 December 2005, 10:50:41
Ej men se pa tole zdi zanimivo. Kje pa naročiš tega hudiča??

Lp nina



Par let nazaj je bila ponudba, ki ti jo pošljejo domov s oarimi karticami vret. Drgač pa bol težko naročaš, ker je samo kuverta s povratnim naslovom, telefonske pa nikoli ne dajo  ::) Pa kokr jaz vem vmes ne moreš naročit, ker vsemu folku pošilajo iste kartice isti mesec.

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #8 : 03 December 2005, 11:01:41
Par let nazaj je bila ponudba, ki ti jo pošljejo domov s oarimi karticami vret.

Kakimi karticami??

Lp nina



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #9 : 03 December 2005, 11:50:46
huh, jaz sem jih tako opeharila enkrat ...  ;D ;D sm mela listke (mislim te z živalmi gor) v rokah in mi je babičin pšes skoču gor pa vse v blato ... pa sm jih poklicala pa rekla da so mi poslali strgane liste in sem dobila nove ;D ;D ;D

sicer pa mam napoljeno eno mapo ... drugače pa jih je baje 6 (map mislim) :)



christy

  • *
    • Prispevkov: 16
    • Točke: 0
Odgovori #10 : 03 December 2005, 12:07:12
Ninci,
Jaz ti znam povedati samo naslov te firme ki to pošilja. Telefonska pa je ponavadi napisana na enem listu ki ga dobiš s položnico v kuverti.

Moje mnenje pa je da se tega ne splača naročati, ker si lahko za manj denarja kot ga zapraviš za tole, kupiš dosti boljšo enciklopedijo. In kot je že zoe rekla je težko listati. >:(

Še naslov:
International Masters Publishers, s. r. o.
Podružnica
Tržaska cesta 85
2000 Maribor

pa še ena spletna stran: http://www.zps-zveza.si/ZPSstrani/zpsV1.0.nsf/0/CF8C388114FD91EAC1256DEF0047798B?OpenDocument

Lp, iva

Iva in Kristi


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #11 : 03 December 2005, 13:42:50
Mi imamo tudi tole...se mi zdi da že 3 leta in 4 mape.Meni je bv in bi se že zdvnaj odjavila ampak moj preljubi bratec to požira z očmi in je to njegovo največje bogastvo ::).

Saj kdaj pa kdaj najdeš kaj koristnega...ampak ni kaj.Meni je bol všeč tista debeeela enciklopedija...taka modra pa ena opica je na platnicah.Moram pri bratrancu pogledati avtorja :P

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #12 : 03 December 2005, 14:19:58
Kakimi karticami??

Lp nina

parimi :-[

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #13 : 03 December 2005, 16:31:22
Men se pa ne zdi tako slaba.. ::) pa tud listat se mi ne zdi težko..
Telefonska - servis strank (druge številke ni na položnici) - 02/250 69 52  ;)

Ja največ je 6 map (ker je še zdravnik, itd., pa sem dobila listke za gor lepit tj. 1, 2, ...6 , pa piše, da ni nujno, da tist ko pač mi naročujemo, da ima šest map..pa me je zanimalo)

Ja samo če pa tako računaš pa je  :-X 3 leta - 12x3x1500 - khm..bolš da ne računate  ::) :-\

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #14 : 03 December 2005, 17:29:24
Rumba, a bi mela ;D ti prodam po zelo ugodni ceni, samo da se znebim tegale ;D. Ker se mi samo prah nabira in nimam kam dati. Je pa zelo lepo ohranjena, na zečetku sem še brala te kartice, potem pa ne več.
Mi je knjiga Sesalci recimo veliko boljša, je pa res, da so v njej opisani samo sesalci, medtem ko so v teh mapcah vse vrste.

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Equus

  • čonča
  • *
    • Prispevkov: 217
    • Točke: 7
  • one animal to rule them all!
Odgovori #15 : 03 December 2005, 17:46:23
Men se pa ne zdi tako slaba.. ::) pa tud listat se mi ne zdi težko..
Telefonska - servis strank (druge številke ni na položnici) - 02/250 69 52  ;)
Ja največ je 6 map (ker je še zdravnik, itd., pa sem dobila listke za gor lepit tj. 1, 2, ...6 , pa piše, da ni nujno, da tist ko pač mi naročujemo, da ima šest map..pa me je zanimalo)
Ja samo če pa tako računaš pa je  :-X 3 leta - 12x3x1500 - khm..bolš da ne računate  ::) :-\

meni se tudi ne zdi ravno tako zelo napačna. ampak se mi zdi ta način pošiljanja teh listov trapasta pa še drago je, zato smo pri nas obupali pri tretji pošiljki ;D :-[

P.S.:tale post je moj 100-ti ;D ::) :-*


Lanyca

  • Gost
Odgovori #16 : 03 December 2005, 18:09:16
Ja mi tudi to dobivamo za zdaj imamo napolnjene ti mape. Res je vse lepo napisano od razmnoževanja pa vse življensko okolje, značilnosti... meni se zdi v redu. :D
Je več različnih skupin ne zdi se mi da so: sesalci, ptice, plazilci in dvoživke, ribe, žuželke in pajkovci, nižje živali, izumrle živali, obnašanje živali, življenski prostori v Evropi, življenski prostori na zemlji in varstvo narave.

Lp
Lanyca ;)



*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #17 : 04 December 2005, 09:36:35
Ja , ja ne motiš se  ;D

lp Jure


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #18 : 04 December 2005, 11:31:29
Drago je res ko pes  ::) v treh letih daš za tri mape 54 tisoč  :o :o Sej so dobre, ampak kupiš knjigo za 20 tisoč pa maš not prav tako vse  :P

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #19 : 04 December 2005, 11:43:06
No , ja sam tuki je več živali predstavljenih ( seveda kolikor jih zbereš ) kakor v navadnih enciklopedijah ( imam in enciklopedijo in te mape pa je v teh mapah veliko več živalskih vrst predstavljenih kakor v  " navadni " enciklopediji  :o )


lp Jure


Lanyca

  • Gost
Odgovori #20 : 04 December 2005, 18:41:10
Samo meni se je danes utrgal list, ko sem nekaj iskala. Če velikokrat obračaš se tisto vedno bolj cefra in potem se enkrat utrga. :P >:( Piše pa fajn. ;)



KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #21 : 04 December 2005, 20:03:10
Samo meni se je danes utrgal list, ko sem nekaj iskala. Če velikokrat obračaš se tisto vedno bolj cefra in potem se enkrat utrga. :P >:( Piše pa fajn. ;)

Morš bolj previdno listat  :P ;D ;D , se je pa meni tud na parih malo scufalo  ::)

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #22 : 04 December 2005, 20:13:06
sam se velikokrat najde kaka slovnična napakica al pa kej  ;D



KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #23 : 04 December 2005, 20:49:32
Ja to je tudi res ja  ;D

Pa to ponudbo imajo vsako leto, mislim da pošljejo septembra, mi smo že tretjič letos dobili, tako da imam po trikrat iste vzorčne karte  :D

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #24 : 05 December 2005, 14:11:08
Mi dobivamo to vsake pol leta ::) :P ...... , pa naživce mi gre tud to ( kar že vsi pravte ) , ja res se zelo rado strga :-\ ....


lp Jure


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #25 : 05 December 2005, 14:35:59
Jaz sem se pred nekaj leti odločila za paket enciklopedije in naj povem, da mi ni žal. Pred približno 2 mesci sem dobila obvestilo, da so mi poslali vse "kartice" in tako sem napolnila 6 map. Moram pa priznat, da nisem še vsega vložila in presortirala, ker enostavno ni bilo časa. Sem se pa že kmal odločila, da mi pošiljajo po 3 pakete kart naenkrat, da sem hitreje napolnila. Dobivala sem jih 1x mesečno.


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #26 : 05 December 2005, 14:39:40
LOL ! Jst sm pa naročen že več kot dve leti in  ::) ..... še kar nisem napolnil vseh 6 map  :'( :'( :'( ......smrk , smrk.....smrk ...


lp Jure ;)


KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #27 : 05 December 2005, 15:16:25
Ja saj je boljš, če ti pošljejo več paketov hkrati, vendar mama raje da 1500 na mesec, kot pa 4 500  ;D
Prav sortirat si pa jaz mislim potem, ko bo konec, da vem, katere skupine spravim v eno mapo (ker je samo en set tistih sortirnih listov).

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #28 : 05 December 2005, 16:19:46
No , jst si to delam sproti ::) , ker drugače mi tolko ostane :o , pol se mi pa res ne da več sortirati :-\ ...

- kako se pa zmeniš to , da ti pošljejo več paketov hkrati ???

lp Jure


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #29 : 05 December 2005, 18:00:37
No , jst si to delam sproti ::) , ker drugače mi tolko ostane :o , pol se mi pa res ne da več sortirati :-\ ...

- kako se pa zmeniš to , da ti pošljejo več paketov hkrati ???

lp Jure

Men so enkrat poslal ponudbo, če bi hotla da mi pošlejo več paketov hkrati. In cena za 3 je bila 3.480 in ne 4.500.  Če vzameš več hkrati ti dajo popust  ;D Sem šla prov na položnice pogledat in je res taka cena.