Teža psa...

S1b · 13033

kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #30 : 12 Avgust 2007, 13:06:33
Panda tut jest mam take probleme  >:( Je čez cel dan...ptoem se pa zredi...zato sem začela manjšat njene obroke, ker vem da čez dan toliko poje. 


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #31 : 12 Avgust 2007, 13:20:22
Takšni problemi so res najhujši >:( Sumim, da starši spet, ko mene ni, ji bogi revici "sestradani" začeli kaj za jest kaj dajat ???. Če ne od njih, pa ko je na vrtu drugi poskrbijo za to >:( Večkrat že zalotila, da ji mečejo kosti na vrt >:( >:( Danes tudi, na srečo, jo videla, da je pobrala in je na ukaz spustila kost v zameno za priboljšek :)


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #32 : 12 Avgust 2007, 13:56:05
ja tko je...potem pa se začneš čuditi zakat tvoj pes ne poje vseh birketov, če nimajo kaj vmešanega umes...kisla smetana, kakšen mesek...ker ve,, da lahko dobi kaj boljšega  >:( Sem bila učeri prav vesela ni čez cel dan nič drugega pojedla(sem jo strogo nadzorovala  ;D ) ap je zvečer z veseljem pojedla svoje obrok, tako da sem prepričana, da če je lačana bo pojedla, če dobi kaj že prej pa ne bo, ker hoče še nekaj zraven(mesek,...) ker so mi doma govorili, da naj ji umešam kaj kar ji ma raje, tak oda sedaj vem, da niso problem briketi  ::)


Panda

  • *
    • Prispevkov: 122
    • Točke: 0
Odgovori #33 : 13 Avgust 2007, 20:15:23
To je čist v redu, da če čez dan drugo je, da pol svojga ne, bol je problem ko poje svašta čez dan, potem pa še svoje brikete. Vsaj karse teže tiče. Pr men je bil največji problem, ker nikol nisem vedla kok je dobil, pa kok naj mu pol jaz dam. Zdaj ko pridem domov samo na obisk me ne moti toliko če mu kaj dajo, ker točno vidim koliko je to in lahko potem trgam od hrane. Ker moj je tak požerušček da bi najbrž jedel dokler nebi počil, pa je to lahko mrhovina, zrezek, makaroni al pa briketi, važn da pade v želodček.