7. državna tekma RO, 2007

saxana · 19537

cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #60 : 13 Oktober 2008, 14:04:04
Evo, uspelo :) - Shay

Ok, jst se res ne spoznam na RO, ampak mam pa eno vprašanje... Zadnja vaja v tem nastopu, kaj more ps narest? nek sedi, plazenje? ni mi čisto jasno :-[



Živa

  • *
    • Prispevkov: 549
    • Točke: 4
  • Živa & Grom
Odgovori #61 : 13 Oktober 2008, 14:06:42
Dovoliš da ukradem z Youtuba in dam na svojo stran?

Seveda  :)

Ok, jst se res ne spoznam na RO, ampak mam pa eno vprašanje... Zadnja vaja v tem nastopu, kaj more ps narest? nek sedi, plazenje? ni mi čisto jasno :-[

Vaja #40: Sedi pred vodnikom - 1 korak nazaj - prostor, 2 koraka nazaj - sedi, 3 korake nazaj - prostor

LP Jasna, Živa, Grom in Rea

I’m trying to catch up with my dog…


saxana

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 2
Odgovori #62 : 13 Oktober 2008, 14:09:02
DRŽAVNI ZMAGOVALCI V RAZREDU RO-III in DRŽAVNA PRVAKINJA V RO ZA LETO 2008



Živa

  • *
    • Prispevkov: 549
    • Točke: 4
  • Živa & Grom
Odgovori #63 : 13 Oktober 2008, 14:13:11
Še Rudi - še en agilitaš, ki ne zna slaloma ::)

LP Jasna, Živa, Grom in Rea

I’m trying to catch up with my dog…


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #64 : 13 Oktober 2008, 14:36:11
Še Rudi - še en agilitaš, ki ne zna slaloma ::)

he he he, a veste,da sem jaz z Dayem ,ki takorekoč nikol ne sfali slaloma na agi tekmah tud že mela napačne vstope  in itd  ::) pri rallyu  :D.

Pa npr,da Dolly , ki je v IPO vedno blestela pri vaji naprej, ki je svojih  prvih 6 let tekla v aglilityu v parkurjih,kjer je bila ovira miza obvezna oprema vsakega parkurja , na več  RO tekmah NIKAKOR ni našla mize   ;D ;D

da ne bi o tem,da je Day tokrat  pri vaji "vijuganje med igračami" zgledal, kot da to vajo delamo med bombami, ki redno eksplodirajo  ::) :D

Tako, da je RO vedno poln zabavnih (  >:(::):P) presenečenj



Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #65 : 13 Oktober 2008, 15:20:54
mene je bilo tako sram, ko sva falili slalom, ker tega xsara na agilityju res ne pocne. in ze itak imam vcasih filing, da z beaglom ne pasem na taksne tekme, potem pa se taksna debilna napaka :-[ ampak se mi zdi, da je drugace zelo lepo delala, tako da sem bila vseeno zadovoljna z nastopom. potem sem pa videla, da ni edini agilitas, ki ne dojame slaloma na RO-ju in sem si kar oddahnila!

po pravici povedano sem pa jaz tudi pricakovala, da bo zmagala miska - ceprav, normalno, privoscim zmago vsem, ki lepo delajo. sicer nisem imela casa gledat vseh nastopov, ampak kolikor sem videla se mi je zdelo, da je delala res lepo in brez vecjih napak. bi pa morala pogledat posnetke, da bi res videla cel parkur.



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #66 : 13 Oktober 2008, 17:24:04
hej

Meni je bila tudi lustna tekma, samo fajn bi bilo, da bi bili malo prej na vrsti.. Cakanje me je ubijalo  :-\ Ampak ok, mali je delal sorazmerno dobro, dosegla sva enkratno uvrstitev, tako da sem bila vesela  ;D In pa sigurno se vidimo naslednje leto na vecih tekmah (mogoce celo v dvojki)  :P


Lp..

p.s.
Kdaj bo oddaja 4 tacke na sporedu? Ker so ravno takrat nekaj snemali, ko sva bila midva na vrsti, pa me zanima ce so naju kaj ujeli  ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Živa

  • *
    • Prispevkov: 549
    • Točke: 4
  • Živa & Grom
Odgovori #67 : 14 Oktober 2008, 08:17:01
Jaz sem seveda morala včeraj na treningu preveriti, kako je zdaj s tem najinim daljincem. In ga čisto zares ne zna :o. Sploh pa ne tako, kot je bil postavljen na tekmi - dva elementa relativno narazen (a ne piše v pravilniku, da morajo biti trije elementi  ???) - popolnoma prepričan je bil, da je treba preskočiti vsakega posebej ::), potem ko sem ga končno prepričala, da je treba tu nekaj preskočiti ::)

LP Jasna, Živa, Grom in Rea

I’m trying to catch up with my dog…


saxana

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 2
Odgovori #68 : 14 Oktober 2008, 08:45:45
Jaz sem seveda morala včeraj na treningu preveriti, kako je zdaj s tem najinim daljincem. In ga čisto zares ne zna :o. Sploh pa ne tako, kot je bil postavljen na tekmi - dva elementa relativno narazen (a ne piše v pravilniku, da morajo biti trije elementi  ???)

Ojla Živa,

pri majhnih in srednjih psih se uporabi le 2 od 3 elementov, pri velikih pa vse tri. Pa sej to boš 3x povadila pa bo že znal  :o :o

Lp



deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #69 : 14 Oktober 2008, 09:06:14
Jaz sem seveda morala včeraj na treningu preveriti, kako je zdaj s tem najinim daljincem. In ga čisto zares ne zna :o. Sploh pa ne tako, kot je bil postavljen na tekmi - dva elementa relativno narazen (a ne piše v pravilniku, da morajo biti trije elementi  ???) - popolnoma prepričan je bil, da je treba preskočiti vsakega posebej ::), potem ko sem ga končno prepričala, da je treba tu nekaj preskočiti ::)

Malo je moteče,ker ni stranskih oznak .
Psu se zdi , ko neke smeti na tleh , z nedefiniranimi robovi :D


A bo še kaj filmčkov , al je to vse ?

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


Živa

  • *
    • Prispevkov: 549
    • Točke: 4
  • Živa & Grom
Odgovori #70 : 14 Oktober 2008, 11:08:01
... Pa sej to boš 3x povadila pa bo že znal  :o :o

Hehe, itak ;D. Sicer pa ni prvič, da se je za kakšno stvar odločil, da to sigurno ni ovira, ki jo je treba preskočit, ker je bila napačne barve, napačne oblike ali pa v napačnem kontekstu ::)

A bo še kaj filmčkov , al je to vse ?

Arna, ki ni mogla odtrgati pogleda od žogic ;D

Luna - RO I

LP Jasna, Živa, Grom in Rea

I’m trying to catch up with my dog…


Nera__

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
Odgovori #71 : 14 Oktober 2008, 22:27:03
Oi!

Imam eno vprašanje. A bi se mogoče dalo dobit kakšen filmček iz tekme. Videla sem, da je vseskozi nekdo snemal. Pa bi res rada videla najin nastop, da vidim kaj in kao sva ga biksala:) Ali kdo ve, koga naj pocukam za rokav za filmček od Erona Rdeča nogavica.

lep pozdrav

Urška



saxana

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 2
Odgovori #72 : 15 Oktober 2008, 12:18:47
Še slikca državnih zmagovalk v razredu RO-IV
Lp, A



saxana

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 2
Odgovori #73 : 15 Oktober 2008, 12:29:59
SKUPNI SEŠTEVEK DRŽAVNEGA PRVENSTVA V RALLY OBEDIENCE-u ZA LETO 2008

http://www.kd-krim.si/ro_tekme.htm

Lp, Ana



Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #74 : 15 Oktober 2008, 13:32:15
eno vprasnje, samo firbca radi: ce imata dva isto stevilo tock v skupnem sestevku, kaj se potem gleda? saj vem, da bi lahko prebrala pravilnik, pa mi je lazje vprasat :-[



deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #75 : 15 Oktober 2008, 14:10:28
eno vprasnje, samo firbca radi: ce imata dva isto stevilo tock v skupnem sestevku, kaj se potem gleda? saj vem, da bi lahko prebrala pravilnik, pa mi je lazje vprasat :-[

Potem se gleda, kdo ima boljši čas  ;)

zato se imenuje rally  :D

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #76 : 15 Oktober 2008, 14:39:57
a tudi ce rezultati niso z iste tekme? zanimivo glede na to, da je en parkur lahko dolg 15 ovir, drugi pa 20. no ja, v enki in dvojki je sicer kar nekaj takih primerov, pa niso/smo razvrsceni po casu. saj v bistvu res ni vazno, samo firbec me je matral, kaj poleg izvedbe vaj se steje. hvala za pojasnilo!



deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #77 : 15 Oktober 2008, 14:51:23
a tudi ce rezultati niso z iste tekme? zanimivo glede na to, da je en parkur lahko dolg 15 ovir, drugi pa 20. no ja, v enki in dvojki je sicer kar nekaj takih primerov, pa niso/smo razvrsceni po casu. saj v bistvu res ni vazno, samo firbec me je matral, kaj poleg izvedbe vaj se steje. hvala za pojasnilo!

ja sej ne jamčim ,da je moja interpretacija pravilna  ;)
ampak to bi bila npr neka logika  ::)

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


saxana

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 2
Odgovori #78 : 15 Oktober 2008, 15:36:28
a tudi ce rezultati niso z iste tekme? zanimivo glede na to, da je en parkur lahko dolg 15 ovir, drugi pa 20. no ja, v enki in dvojki je sicer kar nekaj takih primerov, pa niso/smo razvrsceni po casu. saj v bistvu res ni vazno, samo firbec me je matral, kaj poleg izvedbe vaj se steje. hvala za pojasnilo!

Ojla,

za skupni seštevek se štejejo najmanj 4 najboljši rezultati (po točkah), v primeru enakega števila točk pa odloča čas.

Glede objavljenega skupnega seštevka ... na net sem dala napačne file ... tiste, ki smo jih na hitro pregledali na tekmi (tam smo prebrali in pregledali le prvih 5 mest, ostalo sem potem naredila doma ... na net sem dala pa napačne tabele ... v roku
 2 min bojo prave tabele gor ... sory, pa hvala za opozorilo).

Lp, A



tina malina

  • *
    • Prispevkov: 44
    • Točke: 0
Odgovori #79 : 15 Oktober 2008, 16:26:58
Ana,
mene pa zanima če obstaja seznam, kdaj se bodo opravljali izpiti po društvih.
Meni recimo naš termin ne diši preveč, ker je istočasno z razstavo v Zagrebu?

lp,Tina


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #80 : 15 Oktober 2008, 17:06:27
Ana,
mene pa zanima če obstaja seznam, kdaj se bodo opravljali izpiti po društvih.
Meni recimo naš termin ne diši preveč, ker je istočasno z razstavo v Zagrebu?

lp,Tina

Izpit Ro lahko opravljaš tudi na sami tekmi. ;) To sem tudi jaz naredila. ;)

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


tina malina

  • *
    • Prispevkov: 44
    • Točke: 0
Odgovori #81 : 15 Oktober 2008, 20:57:06
Ja vem, sem ga tudi jaz že; žal neuspešno. Malo ceneje pridem skoz če grem samo na izpit :) da ne rabim plačevat obojega....Pa še vse skupi hitreje mine;)


saxana

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 2
Odgovori #82 : 16 Oktober 2008, 10:15:06
Ana,
mene pa zanima če obstaja seznam, kdaj se bodo opravljali izpiti po društvih.
Meni recimo naš termin ne diši preveč, ker je istočasno z razstavo v Zagrebu?

lp,Tina

Oj Tina,

predlagam, da spremljaš http://www.solanje-kzs.com/Dokumenti.aspx , kjer bo seznam objavljen.

Lp, A



tina malina

  • *
    • Prispevkov: 44
    • Točke: 0
Odgovori #83 : 16 Oktober 2008, 11:41:00
Hvala :)