Samokontrola-PROBLEM ?

Z4l4+Z0j4 · 5291

Z4l4+Z0j4

  • *
    • Prispevkov: 73
    • Točke: 0
: 08 December 2005, 15:27:18
               Dan !
   Verjetno vsi kdaj pridete domov iz službe, šole, "izcuzani", izmučeni. Stresne situacije, rdeča luč na semaforju ali pa imate preprosto slab dan. No, jaz nisem nobena izjema in ko je treba psa peljat na sprehod me že najmanjša stvar ki jo Zoja naredi narobe, popolnoma vrže iz tira. Oziroma ne morem se kontrolirati: začnem se pasje dret na ubogo bitje, ki stoji pred mano in me ubogo gleda. Kaj naredite vi ? Kaj naj naredim jaz, kaj mi svetujete ? Pravijo, da če si pred izbruhom se morš z tisto osebo prijet za roke in ji povedat kej lepega, pa te mine. To bi zgledalo mal smešno, če se začnem sredi trga psici opravičevat ali pač ?

                                                                               Z+Z :-*



S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #1 : 08 December 2005, 15:40:07
pejt ruglju...lol :)

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #2 : 08 December 2005, 15:49:09
               Dan !
   Verjetno vsi kdaj pridete domov iz službe, šole, "izcuzani", izmučeni. Stresne situacije, rdeča luč na semaforju ali pa imate preprosto slab dan. No, jaz nisem nobena izjema in ko je treba psa peljat na sprehod me že najmanjša stvar ki jo Zoja naredi narobe, popolnoma vrže iz tira. Oziroma ne morem se kontrolirati: začnem se pasje dret na ubogo bitje, ki stoji pred mano in me ubogo gleda. Kaj naredite vi ? Kaj naj naredim jaz, kaj mi svetujete ? Pravijo, da če si pred izbruhom se morš z tisto osebo prijet za roke in ji povedat kej lepega, pa te mine. To bi zgledalo mal smešno, če se začnem sredi trga psici opravičevat ali pač ?
                                                                               Z+Z :-*

Meni ne bi zgledalo smešno..saj če pomaga, zakaj pa ne..se ji ni treba na glas opravičevat  ;) Pa malo meditacije, ko prideš domov pa bo  ;D (al pa se na koga drugega nader, tisti ki bo zastopil, da si kriva ti oziroma nekaj drugega ne pa psica :D)

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #3 : 08 December 2005, 15:55:25
Smešno ne bi bilo, pomagalo pa tudi ne bi nič.
nauči se obvladat, al se pa zalet z glavo v zid, če ti bo pol lažje.
Al pa pust psa doma, dokler se ne pomiriš- bo manj škode..

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


Lanyca

  • Gost
Odgovori #4 : 08 December 2005, 17:18:19
Meni se je že večkrat zgodilo, da sem bila zelo zelo slabe volje pa se mi je Lana motala pod nogami pa bi jo v tistem trenutku najraje tak nadrla in sem že odprla usta pa sem si premislila saj pes ni kriv če maš ti slab dan. Ne moreš jeze stresti nanj. ;)
No ko si slabe volje vzemi povodec pa psa pa pojdi malo v naravo boš boljše volje.
Sicer pa, ko pridem jaz slabe volje s šole me vedno razveseli Lanino pozdravljanje cviljenje metanje ob tla, mlatenje z repom ::) ::) :P ;) in potem še njeni slinasti poljubčki. :-X ;D

Lp



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #5 : 08 December 2005, 17:22:34
Huh...mi v šoli se včasih malce prijatelsko skregamo in nekateri tudi stepejo...in imamo tako kul razrednika (ki jutri ne bo več me dživimi ali pa bom jaz med mrtvimi),da nas lepo povabi v našo učilnico (torej telovadnico :P) in lahko zboksamo blazine ;D.

Drugače se doma zaprem v sobo se zjokam sp***** nad vsem kar je v moji sobi...ali pa grem lepo na msn prosim kakšno M|my,Nežo ipd. če si lahko dam duška in začnem tult nad vsem akr obstaja.Huh se super počutiš...

Drugače pa tudi Ron lepo grizlja prste pa se pomiriš...uglavnem sam,da je vse kul.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #6 : 08 December 2005, 18:56:11
Mislim, da sem mela iste probleme in v skrajnih primerih ko je nemogoč jih še mam. Ampak preprosto ni druge rešitve k da se še taprav čas prepričaš da pes ni nč kriv. Men se je na srečanju strgalo. Po dolgem času sem spet tulla nad nim  :-[  >:( Baraba se gre stepst ane. No ja zdej mama spet mir, ga rajš hvalim ko vpijem nad njim, tut filing bolši  ;D ;D Če ne pa vzem par listov papirja v roke pa ga začni cepot na mini konce. Te bo jeza nad psom hit minla.

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #7 : 08 December 2005, 19:37:14
Ena rešitev , ki meni pomaga ...
Vedno imej v žepu košček papirja in ko boš jezna , ga zmečkaj , strgaj , delaj z njim karkoli ...



rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #8 : 08 December 2005, 21:08:21
Huh, če sem pa jaz slabe volje, me pa ravno Witty spravi v dobro. Grem do nje in ji povem za vse krivice, ki so se mi zgodile in se prec bolš počutim. :D Pomoje zazna da nisem ravno dobre volje. Še nikoli pa nisem bila take volje, da bi se nad Witty p!"%ila... :o

lp, rina

Los je car!


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #9 : 08 December 2005, 21:38:18
ko sem jaz slabe volje...ko pridem domov me že najprej dvigne rondek, ki skalja okoli mene. se malo naigrava mu dam jest in potem grem v sobo...muzko nabijem na ful in delam karkol....vmes zvonijo domači telefoni...pač sosedje ::) ::). druače pa če sem slabe volje ali pa da se slabo počutim grem na sprehod in kar se da probam bit mirna...ker včasih bi človek kar znorel in ga vsaka mala stvar tralalallalala ;). da bi se spravljala na rondta se valda ne...samo hitreje mi prekipi in povzdignem glas. ::) sicer pa zadnje čase nisem nič kaj slabe volje....tako da je kar fino ;) :)

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


Jasmina

  • *
    • Prispevkov: 321
    • Točke: 2
Odgovori #10 : 09 December 2005, 00:06:31
jaz ti predlagam, da ko prides jezna domov, ne pograbi takoj povodca ter pojdi na sprehod, ampak bodi se malo doma.. pa se npr. vlezi na tla.. pa te bo tvoja pikica tak takoj naskocla pa te zacela lizat, da bos bos hitro dobre volje ;) ... jaz tudi to naredim, potem pa me obadva tak "napadeta", da sploh nisem jezna na njiju, ker stopita direkt na trebuh, glavo,.. ampak mi je ze smesno vse skupaj ;D ;D ;D .. ali pa ju prvo  od jeze stran porinem, potem pa ko sta tak vztrajna pri igrici "kateri bo imel vec od mene", mi je ze res prav smesno.. me res kar hitro spravita v boljso voljo ;)


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #11 : 10 December 2005, 15:43:15
Meni se to tudi vcasih zgodi... In najslabse pri vsem tem je, da ima Grin radar za moje razpolozenje - in ko sem sitna, me MANJ uboga kot ponavadi :-[ :-X :(
Tako da me se bolj naredi zivcno...
Ne vem, zakaj, mogoce cuti, da sem bolj razdrazljiva in se me boji ???

battito animale