Za pesjanarje > Vzgoja in šolanje

Samokontrola-PROBLEM ?

(1/3) > >>

Z4l4+Z0j4:
               Dan !
   Verjetno vsi kdaj pridete domov iz službe, šole, "izcuzani", izmučeni. Stresne situacije, rdeča luč na semaforju ali pa imate preprosto slab dan. No, jaz nisem nobena izjema in ko je treba psa peljat na sprehod me že najmanjša stvar ki jo Zoja naredi narobe, popolnoma vrže iz tira. Oziroma ne morem se kontrolirati: začnem se pasje dret na ubogo bitje, ki stoji pred mano in me ubogo gleda. Kaj naredite vi ? Kaj naj naredim jaz, kaj mi svetujete ? Pravijo, da če si pred izbruhom se morš z tisto osebo prijet za roke in ji povedat kej lepega, pa te mine. To bi zgledalo mal smešno, če se začnem sredi trga psici opravičevat ali pač ?

                                                                               Z+Z :-*

S1b:
pejt ruglju...lol :)

KamI:

--- Citat: Z4l4+Z0j4 na 08 December 2005, 15:27:18 ---               Dan !
   Verjetno vsi kdaj pridete domov iz službe, šole, "izcuzani", izmučeni. Stresne situacije, rdeča luč na semaforju ali pa imate preprosto slab dan. No, jaz nisem nobena izjema in ko je treba psa peljat na sprehod me že najmanjša stvar ki jo Zoja naredi narobe, popolnoma vrže iz tira. Oziroma ne morem se kontrolirati: začnem se pasje dret na ubogo bitje, ki stoji pred mano in me ubogo gleda. Kaj naredite vi ? Kaj naj naredim jaz, kaj mi svetujete ? Pravijo, da če si pred izbruhom se morš z tisto osebo prijet za roke in ji povedat kej lepega, pa te mine. To bi zgledalo mal smešno, če se začnem sredi trga psici opravičevat ali pač ?
                                                                               Z+Z :-*

--- Konec Navedka ---

Meni ne bi zgledalo smešno..saj če pomaga, zakaj pa ne..se ji ni treba na glas opravičevat  ;) Pa malo meditacije, ko prideš domov pa bo  ;D (al pa se na koga drugega nader, tisti ki bo zastopil, da si kriva ti oziroma nekaj drugega ne pa psica :D)

deteljica:
Smešno ne bi bilo, pomagalo pa tudi ne bi nič.
nauči se obvladat, al se pa zalet z glavo v zid, če ti bo pol lažje.
Al pa pust psa doma, dokler se ne pomiriš- bo manj škode..

Lanyca:
Meni se je že večkrat zgodilo, da sem bila zelo zelo slabe volje pa se mi je Lana motala pod nogami pa bi jo v tistem trenutku najraje tak nadrla in sem že odprla usta pa sem si premislila saj pes ni kriv če maš ti slab dan. Ne moreš jeze stresti nanj. ;)
No ko si slabe volje vzemi povodec pa psa pa pojdi malo v naravo boš boljše volje.
Sicer pa, ko pridem jaz slabe volje s šole me vedno razveseli Lanino pozdravljanje cviljenje metanje ob tla, mlatenje z repom ::) ::) :P ;) in potem še njeni slinasti poljubčki. :-X ;D

Lp

Navigacija

[0] Kazalo Sporočil

[#] Naslednja stran

Pojdi na polno verzijo