pes iz KITAJSKE

bubibu · 16118

Zarja

  • Gost
Odgovori #60 : 08 Oktober 2008, 13:28:05



Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #61 : 08 Oktober 2008, 14:09:35
Očitno je nekomu dolgčas, pa nabija poste. Na mojpes.net ni bilo odgovorov, pa si je na pesjanarju našla novo publiko. Najbolj pametno bo, da nehamo odgovarjat na to temo, ker očitno je nekomu dolgčas pa še pozornost rabi.

Ljubi otrok, pojdi se ven igrat z vrstniki in ne zapravljaj našega časa.

Kristinca & Florinca


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #62 : 08 Oktober 2008, 14:19:18
Še jaz bom nekaj napisala :P (pol pa res dost ker sem dobila občutek da se zaj****a z nami >:( >:( >:D ) a potem ker ima moj pes 3,5 kg jaz pa.... (veliko več) on ima 34cm višine jaz pa 165 cm , on ima dolgo dlako črne barve, jaz kratke rdeče lase ... in še bi naštevala samo se mi ne da :-[ ne paševa skupaj  >:D >:D ??? ??? ok najboljš da si omislim rdečega psa iz romunije ;D ki bo moje velikosti oz. ekstra velika N doga ;D ;D ;D in to bom seveda vzela ne da bi jo prej videla  :D   ;D :D :D ja pa še lahko bom rekla da je moj pes iz tujine.

žalostno :'( :'( :'( upam da se boš spametovala (čeprov vrjetn se zezaš ::))

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #63 : 08 Oktober 2008, 14:29:37
Mene pa zanima, koliko je tisto "nekaj malega", kar bi doplačala za prevoz.


dule

  • *
    • Prispevkov: 249
    • Točke: 0
Odgovori #64 : 08 Oktober 2008, 14:33:43
( >:D ) a potem ker ima moj pes 3,5 kg jaz pa.... (veliko več) on ima 34cm višine jaz pa 165 cm , on ima dolgo dlako črne barve, jaz kratke rdeče lase ... in še bi naštevala samo se mi ne da :-[ ne paševa skupaj  >:D >:D ??? ??? ok najboljš da si omislim rdečega psa iz romunije ;D ki bo moje velikosti oz. ekstra velika N doga ;D ;D ;D


Potem bi bila zame dobra samo katera od golih pasem  ;D ;D



Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #65 : 08 Oktober 2008, 14:39:50
Ja itak :D

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


bubibu

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
Odgovori #66 : 08 Oktober 2008, 21:39:23
zarja: ja seveda mi je znana in imas prav- ker tam nisem dobila odg. sem dala se sem temo.... in kaj?? kaj pa ma veze?? ce bi kaj skrivala, je sigurno ne bi kopirala ampak napisala na novo :S

jz se jezim zato, ker sem postavila vprasanje in mi ni noben odgovoril konkretno nanj- ampak govorite (skoraj) samo nepomembne stvari..jaz vas nisem vprasala kako se kupi psa, ker sem to ze prebrala- mene so zanimali samo podatki o tem psu...

ne rabte niti vec pisat k mene je tud minilo :S

pa ne govorte da ne napadate k sm skor ceu forum ze dala skozi in bilokdo k je zastavu malo bolj "neumno" vprasanje (kot jz) ste ga napadli... tako da ne se zdej vi neki angeli delat kr noben ni popoln :S

no ajde ljudje
umirte zivce - ce hocete res kaj naredit glede tega preprodajanja psov malo bolj osvescajte ljudi- pripravite kaksno oddajo ali kej podobnega, zbirajte dekice in hrano za azil... tu kar zdej pisete po forumu vidi zelo malo ljudi in vecina ze ve to kar vi non stop dajete v ospredje.
dejte se res zbrat za kako veliko akcijo za zapuscene pse namesto da tu obsojate oz. kakorkoli temu recete...
byeeeeeee



casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #67 : 09 Oktober 2008, 08:09:33
no ajde ljudje
umirte zivce - ce hocete res kaj naredit glede tega preprodajanja psov malo bolj osvescajte ljudi- pripravite kaksno oddajo ali kej podobnega, zbirajte dekice in hrano za azil... tu kar zdej pisete po forumu vidi zelo malo ljudi in vecina ze ve to kar vi non stop dajete v ospredje.
dejte se res zbrat za kako veliko akcijo za zapuscene pse namesto da tu obsojate oz. kakorkoli temu recete...
byeeeeeee

Punči, kaj mi delamo na dobrodelnem področju in osveščanju, nas pa ni treba učiti. Nas ima mnogo tukaj gor precej kilometrine in čeprav v osnovi nisi dojela poante, smo ti s svojimi odgovori vsi želeli dobro. Pozabi na kužka s Kitajske, ker četudi ga dobiš, bo psihična in fizična razvalina. Vprašaj nas o pasmah, psarnah, radi pomagamo. A ne pustimo, da se nekdo iz nas norca dela.   

Sicer je malo off topic, ampak a se da pisati malo bolj slovensko, ker je tvoj stil res moteč?

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #68 : 09 Oktober 2008, 16:17:11
umirte zivce - ce hocete res kaj naredit glede tega preprodajanja psov malo bolj osvescajte ljudi- pripravite kaksno oddajo ali kej podobnega, zbirajte dekice in hrano za azil... tu kar zdej pisete po forumu vidi zelo malo ljudi in vecina ze ve to kar vi non stop dajete v ospredje.
dejte se res zbrat za kako veliko akcijo za zapuscene pse namesto da tu obsojate oz. kakorkoli temu recete...
byeeeeeee

Če bi prebrala majhen del foruma bi videla da tej ljudje (nekateri) RES delajo to :o :o ;) >:D (večina nas je pa že kdaj dala nekaj za zavetišče ;)) tako da pejt nekam drugam težit kok smo mi zlobni ker te ne podpiramo >:D >:D


Ps: I m just evil >:D >:D :D

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


bubibu

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
Odgovori #69 : 27 Oktober 2008, 21:26:34
No, po dolgem casu se spet oglasam...
Se oproscam za vse kar sm rekla, naredila... se bom potrudila pisat bolj pravilno..
In povem za vse:
Jaz sem napacno sprejela vaso pomoc (kot grajanje, napadanje) tako kot ste vi napacno sprejeli mene.
Res vsam povem, da nisem nic slabega mislila s to temo... me je le zanimalo...
upam, da ste se vsi ohladili :)
nisem le neka smrklja tam ki ne ve nic o pseh, me je le zanimalo kaj je s temi psi.
No, na forumu res ne mores vedet kaksna je oseba po njegovih odgovorih in vprasanjih, zato se se enkrat oproscam...
no, pa da povem, sem preprecila uvoz psov... sem nasolila pamet tem puncam.. z eno sem na bojni nogi se vedno...
ampak prosim ne me imet za slabo osebo, res je da sem neizkusena in naivna, ne samo glede psov, ampak tudi v vsakdanjem zivljenju, za kar pa mislim da nisem edina...
pa tudi jaz pomagam zavetiscem, da ne boste mislili da sem brezsrcna...

Fajn se mejte, kljub temu da imamo nekateri bolj neumna vprasanja- zato pa vas vprasamo, da vemo :)