Srečanja v Kranju

Larra · 67144

zeko

  • *
    • Prispevkov: 237
    • Točke: 0
  • Mops lover
Odgovori #30 : 11 Oktober 2008, 11:14:10
Pojma.... Sej parkiraš tam ob gozdu, pa je. A prinesem piškotke, naš jih ne mara? Povem zvečer za ziher, če pidem.

Tajček tolovajček


*Sky*

  • *
    • Prispevkov: 303
    • Točke: 0
Odgovori #31 : 11 Oktober 2008, 11:22:58
Jaz imam jutri čas in lahko prideva. Parkirala bom zunaj ograde pri glavnem vhodu. Koliko nas pride?




catjusa

  • *
    • Prispevkov: 153
    • Točke: 0
Odgovori #32 : 11 Oktober 2008, 14:18:20
Pojma.... Sej parkiraš tam ob gozdu, pa je. A prinesem piškotke, naš jih ne mara? Povem zvečer za ziher, če pidem.
ja jaz ponavadi tam parkiram, pa pol črta okrog... ob 10ih? bo ok? meni je vseeno kdo pride in kdo ne, samo dobro bi bilo vedeti, da se ne bomo čakala ne vem koliko časa.
Torej pribolški, kliker in povoci :) se vidimo jutriii



zeko

  • *
    • Prispevkov: 237
    • Točke: 0
  • Mops lover
Odgovori #33 : 11 Oktober 2008, 14:23:36
Naš je čist podivjan... Se vidmo 80%. Krogec okoli Brda torej?  Pol grem pa še peš domov, v Šenčur  :D

Tajček tolovajček


zeko

  • *
    • Prispevkov: 237
    • Točke: 0
  • Mops lover
Odgovori #34 : 11 Oktober 2008, 16:11:11
No, js pridem, ne bit zgoženi nad Tajevo norostjo in lajanjem. Kaj pa bomo glede kakcev? Vrečke?

Tajček tolovajček


Lucija

  • *
    • Prispevkov: 52
    • Točke: 0
Odgovori #35 : 11 Oktober 2008, 17:07:41
Ojla!


Tudi midve prideva! Oziroma, če naju točno ob destih ni pred vhodom, si ne zasluživa da naju čakate... :P

Lp,
Lucija


*Sky*

  • *
    • Prispevkov: 303
    • Točke: 0
Odgovori #36 : 11 Oktober 2008, 19:14:18
Zeko jaz bom Sky-a pred odhodom od doma peljala na sprehodek, da gre na wc. Za vsak slučaj bom s seboj vzela vrečke, čeprav ne vem kolk je kej košev okrog Brda...

LP in se vidimo jutri ;)



catjusa

  • *
    • Prispevkov: 153
    • Točke: 0
Odgovori #37 : 11 Oktober 2008, 19:28:33
Vrečke, vrečke  ;D midve mava to kar v ruzaku :)
ob 10ih pri glavnem vhodu torej?



zeko

  • *
    • Prispevkov: 237
    • Točke: 0
  • Mops lover
Odgovori #38 : 11 Oktober 2008, 19:46:29
Ob desetih ja. Če naju ne boste mogl prenašat zarad razposajenosti in lajanja, povejte, se bova umaknila, ker je zelo verjetno da vam bo dopi****o. :D Prinesem ene pol kile pasjih piškotkov, da se bojo posladkali (sploh niso sladki, tko se reče... :D), pa za nas eno čokoljat prnesm. Pa seveda ene 2 litra vode za Taja. :D Pa veliko vrečk. Pa eno veliko, da dam v ruzak. Ah ja....Se vidmo jutri.

Tajček tolovajček


Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #39 : 11 Oktober 2008, 20:18:06
Mene žal ne bo, ker je prepozna ura in ob nedeljah imamo družinsko kosilo, tako da do 12h ne bom nazaj.
Pa kdaj drugič.  :)

CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/


Larra

  • *
    • Prispevkov: 737
    • Točke: 0
Odgovori #40 : 11 Oktober 2008, 20:48:36
Huh ste se razpisali sem komaj prebrala vsee :D ;D
Ja mi2 upam da prideva...in če bo boni zmožna saj je danes cel dan norela z bratci in sestricami in spi kot top ;D
Pomojem da prideva :P
Aja...glede košev...okoli Brda jih ni prav veliko, oz. kakor jaz vem jih sploh ni :-\
Itaq je pa gozd okoli in Boni gre ponavadi čist notr nekam tako da nikomur ni v napoto...če pa se že kje na cesti pa poberemo... ;D :D
Danes sva šli v LJ z vlakom se mi je na glavni postaji med največjo gužvo :D ;D
No, se vidimo ju3 in upam da nas bo čimvečč ;D ;D
LP

Psarna LARBONES
(Beagle in Madžarska vižla)


Luongo

  • *
    • Prispevkov: 244
    • Točke: 0
  • Of course I'm a Husky! I wasn't aware there were o
Odgovori #41 : 12 Oktober 2008, 10:51:04
Ojla,
mi smo tut iz Kr, samo sem šele zdele prebrala, ko se vi že veselo sprehajate in norite :P
Upam, da bom drugič prej zasledila in da se vam pridružimo.

18. ste pa seveda vabljeni v Naklo , še posebi ti Nina, da te spet mal prime ;)

Lp Mojca



zeko

  • *
    • Prispevkov: 237
    • Točke: 0
  • Mops lover
Odgovori #42 : 12 Oktober 2008, 13:12:22
Tole bomo ponovil, vsake 14 dni? Js bom našga učil odpoklic, da se bo veselo igral z drugimi. Super blo, Taj že leži, mu ni blo za letanje okol bajte. Škoda le za nenatančne podatke o kraju snidenja... :D

Tajček tolovajček


Larra

  • *
    • Prispevkov: 737
    • Točke: 0
Odgovori #43 : 12 Oktober 2008, 13:35:04
Hehe ja res je...nekam čudno smo se zmenili...dobili smo se v dveh skupinah in se na sredini srečali, potem pa pot nadeljevali skupaj ;D
Z Boni sva bile obe tako zmatrani da sva komaj pricapljali do doma :P ;)
Je kar padla na tla, čisto onemogla...pa še ko sta mami pa ati prišla domov je samo malo pomahala z repkom in zaspala :D ;D
Upam da se tole še kdaj ponovi ja...
Liongo, mi smo se pa pomojem že srečali in sicer na pesjanarjevem pikniku ;D Bli blo fino da bi nas bilo čimveč :P
Zeko, vidva se pa kar pridno učita odpoklic da bo Taj v drugo lahko spuščenn :P :P :D
LP

Psarna LARBONES
(Beagle in Madžarska vižla)


catjusa

  • *
    • Prispevkov: 153
    • Točke: 0
Odgovori #44 : 12 Oktober 2008, 13:39:34
Čipi doma in stuširana  :P hvala za družbo, tole bi večkrat ponovili... šibam jaz na kosilo, pesjanar bo pa pomoje vesel ker bo doma mir in bo lahko SPAL kjer ga je volja.
Drugič se potrudim, da pride še Lora (naš berni), da ne bo Sky edini "težkokategornik"   :P :P



zeko

  • *
    • Prispevkov: 237
    • Točke: 0
  • Mops lover
Odgovori #45 : 12 Oktober 2008, 15:40:28
Midva pa bova odpoklic vadila.  ::) Sej doma uboga, ko ni drugih dejavnikov, pride za mano notr, sam da bi pa drugje ubogal... No freakin waaay..........

Tajček tolovajček


catjusa

  • *
    • Prispevkov: 153
    • Točke: 0
Odgovori #46 : 12 Oktober 2008, 15:48:06
zeko- sem imela iste probleme. Pa sem jo enkrat takole na skupinskem sprehodu spustila, vzela salamo in tekla okrog vseh... pa se da hitro natrenirati... ti bomo drugič pomagali. Vprašanje, lahko odgovoriš na ZS, kaj so to za eni piškoti? Ker se bojim, da bo Čipi drugič bolj pozorna nate kot name  :P :P



*Sky*

  • *
    • Prispevkov: 303
    • Točke: 0
Odgovori #47 : 12 Oktober 2008, 17:23:10
Tudi nama je bilo všeč, da sva bila v vaši družbi. Edino jaz sem bila malo na trnih, da se ne bi kdo od kužkov poškodoval zaradi Sky-eve velikosti in teže. Ko naslednjič  pade ideja o skupinskem sprehodu, bova spet prisotna :).

LP, Katarina



catjusa

  • *
    • Prispevkov: 153
    • Točke: 0
Odgovori #48 : 12 Oktober 2008, 17:55:32
Sky je en dinozaver z velikim srcem in občutkom za "ta male". Namerno ne bi storil žalega, le če se v zanosu igre spozabi, da so ostali miniatrune izvedbe proti njemu  ::) ::) ampak saj se ne bo... boni se mu sama valja pod nogami, naše se ga pa boji (pač veliko večji od nje, pa že misli da je hrust, jo bo že minilo)



zeko

  • *
    • Prispevkov: 237
    • Točke: 0
  • Mops lover
Odgovori #49 : 12 Oktober 2008, 18:18:39
Bi mi veliko pomenilo če bi mi pomagali, hvala. Ne boj se zaradi Skyeve velikosti, je cukr in tako kot je catjusa rekla, ma občutek in ve, kje so mere pri majhnih kužih. se pa včasih spozabi, pa kaj nej zej. Mladost je norost. Nasledn tedn? Nedelja? Popoldne, da bo imel še kdo čas?

PS: ZS-ja nism dobil, lahko pa ti povem, da sem jih kupil v Zooticu. Niso dragi, ene 3 eur, pomojem. Ne spomnim se več. Pojd gledat, pa si nared zalogo za vašo požeruhinjo... :D A je kaj bruhala pol? Al pa Sky?

Tajček tolovajček


Lucija

  • *
    • Prispevkov: 52
    • Točke: 0
Odgovori #50 : 12 Oktober 2008, 18:29:36
Ojla!

Da se še midve javiva...Hvala za sprehod, vas je bilo super spoznat.

Ula je tudi zmatrana ampak mislim, da je uživala 100/h! Mi je pa super, da sem lohka z njo "trenirali", da so veliki psi zakon in da niso noben bav bav!  :D
Če bo še kdaj padel takle sprehod, sva spet za...

Lp,
Lucija


catjusa

  • *
    • Prispevkov: 153
    • Točke: 0
Odgovori #51 : 12 Oktober 2008, 21:09:46
Midve imava največ časa sobote popoldan, nedelje dopoldan... ostalo se pa bolj prilagajava druga drugi kot ostalim, ker nama žal ne uspe trenutno...  :o



zeko

  • *
    • Prispevkov: 237
    • Točke: 0
  • Mops lover
Odgovori #52 : 12 Oktober 2008, 21:27:23
Hja, pol pa dopoldne. Nedelja, se dobimo? Grem še ene piškotke kupt, da se bojo mal posladkal.

Tajček tolovajček


zeko

  • *
    • Prispevkov: 237
    • Točke: 0
  • Mops lover
Odgovori #53 : 13 Oktober 2008, 22:39:48
Kdo za? Al pa če gremo drugam, sam mislim, da je tu kar super. Samo škoda ko je toliko enih tekačev, pa drugih ljjudi okoli, tako da, če Taja spustim, bo samo šel zvizz nekam za enim...Sej hodu bi pomojem zraven, sam prjet se ne pusti, ko ga morm prvezat...

Tajček tolovajček


*Sky*

  • *
    • Prispevkov: 303
    • Točke: 0
Odgovori #54 : 14 Oktober 2008, 07:24:04
Jaz sem za ponovitev sprehoda. Zaenkrat vse kaže na to, da sem za vikend prosta.

LP



catjusa

  • *
    • Prispevkov: 153
    • Točke: 0
Odgovori #55 : 14 Oktober 2008, 10:40:26
Če bo vreme sva jaz in Čipi za, za Loro moram pa najti prevoz do Kranja :) Stvar organizacije



Larra

  • *
    • Prispevkov: 737
    • Točke: 0
Odgovori #56 : 14 Oktober 2008, 16:36:20
Jaz sem tudi zaa ;D
Meni je vseeno kam gremo..lahko tudi kam drugam...recimo kakšno manjšo razdaljo :P ;D :D
Zeko...če se ne pusti ujeti, grem glavo stavit da če mu pa ponudiš piškot ali kaj drugega kar obožuje, pa da se ti bo približal ;D
Mogoče jaz pripeljem še kakšno prijateljico zraven...po možnosti tudi z kužkom ;) ;D
LP

Psarna LARBONES
(Beagle in Madžarska vižla)


catjusa

  • *
    • Prispevkov: 153
    • Točke: 0
Odgovori #57 : 14 Oktober 2008, 22:38:16
Krajšo? Ma pri nama bolj jaz rabim več gibanja ko pes... razložim nasledič okrog brda...



zeko

  • *
    • Prispevkov: 237
    • Točke: 0
  • Mops lover
Odgovori #58 : 14 Oktober 2008, 23:26:54
Js sm pa za kaj daljšega. Recimo ene 3-4 ure. Ste za? Kam bi šli, po ravnem bolj, če ne je prec preveč  :D

Tajček tolovajček


Larra

  • *
    • Prispevkov: 737
    • Točke: 0
Odgovori #59 : 16 Oktober 2008, 22:23:23
Zeko...ni šans kam dlje ;D :P
Že tole je blo veliiik....boni je kr padla že sred dvoriša dol sploh ni šla do vrat.. ;D Sm jo še nest mogla notr :) :D
Drugač pa smo itaq hodili od 10h-1h (sm jst pršla dam) tko da toj 3 ure.... ;D Čist dost ;D ;D
LP

Psarna LARBONES
(Beagle in Madžarska vižla)