Taste of the Wild

darinka · 107972

mi2ni3

  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 0
  • Pes: edini, ki te je vedno vesel ko prideš domov
Odgovori #30 : 06 Januar 2009, 15:32:28
Ja glede doziranja vem ja, tako delam že s Canidae hrano, ki pa mu ni več všeč. Torej losos, o.k. Upam, da mu bo všeč.



tjas

  • *
    • Prispevkov: 1.042
    • Točke: 0
Odgovori #31 : 06 Januar 2009, 15:49:25
No jaz sem ravnokar naročila 2 kg žakelj lososa, da ga sprobamo.  ;)



mi2ni3

  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 0
  • Pes: edini, ki te je vedno vesel ko prideš domov
Odgovori #32 : 06 Januar 2009, 19:04:23
Evo sem kupila in ga zmešala še s Canidae-je planil kot da že en teden ne bi jedel  :o Ima ornk vonj in mu je všeč. Upam, da bo še naprej tako.



Jamsi

  • *
    • Prispevkov: 497
    • Točke: 0
Odgovori #33 : 26 Januar 2009, 19:28:57
Kako ste kej s to hrano zadovljni?



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #34 : 26 Januar 2009, 19:33:17
Mi smo bili prej na Orijenu pa je imela Ginn težave z iztrebljanjem, zato smo šli na Taste of the Wild.

Zaenkrat o kakšnih posebnostih ne morem govorit, ker te hrane še ne je prav dolgo.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


-Arabela-

  • *
    • Prispevkov: 36
    • Točke: 0
Odgovori #35 : 26 Januar 2009, 19:53:43
Beli hrana ne ustreza. Ima nenavadno veliko izstrebkov in sva prenehali z njo. Imeli pa sva prekajenega lososa.



Jamsi

  • *
    • Prispevkov: 497
    • Točke: 0
Odgovori #36 : 26 Januar 2009, 20:04:10
Jamsi je sedaj Eagle pack, lososa. Je vse v redu, dlaka, kakci, vendar je pa vseeno TOTW boljša hrana. Bom poskusila, če pri njemu to drži.

Hvala za odgovore.



Scarlett

  • *
    • Prispevkov: 979
    • Točke: 0
Odgovori #37 : 26 Januar 2009, 20:28:26
Tudi jaz dajem Terri zdaj to hrano. Vzela sem jo, ker je bila nora na testerček, pa briketki so majhni in je to fanj za klikat.
Ampak po približno 3 tednih dajanja se je ful začela praskat po ušesih pa po gobčku, tudi drugod no. Prej sem imela Eukanuba dermatosis, ker je imela probleme s kožo- alergije...
Tako da bom zdaj začela spet dajat Eukanubo... počasi se mi bo zmešalo od teh diet in vsega tega... ::)



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #38 : 26 Januar 2009, 20:41:20
Mi smo pa pojedli eno manjso vreco, ker je ravno zmanjkalo drugega, in sta oba cisto mirno prenesla direktno menjavo iz Orijena. Jedli smo pa bizona.

battito animale


panaque

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
Odgovori #39 : 27 Januar 2009, 18:54:33
Tudi jaz nameravam iti na TOTW losos, sedaj smo na Hillsu. Pes je dolgodlak, PON, pa me res zanima, ker imate nekateri s to hrano slabe izkušnje vaša mnenja. V igri je tudi Eagle Pack, a se še nisem dokončno odločil, kaj izbrati.



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #40 : 27 Januar 2009, 19:06:47
Hrana je definitivno kakovosta, če bo pa tvojemu psu ustrezala pa lahko ugotoviš samo tako, da probaš :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


tjas

  • *
    • Prispevkov: 1.042
    • Točke: 0
Odgovori #41 : 01 Februar 2009, 10:40:49
Jaz sem Tari vzela lososa in je čisto navdušena nad njim. Tudi nobenih problemov nimava.  ;)



panaque

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
Odgovori #42 : 21 Marec 2009, 21:51:56
Nisem še prešel na TOTW, še vedno čakam na  kakšno mnenje uporabnikov. Verjamem pa, da je hrana kakovostna.



pimu

  • *
    • Prispevkov: 129
    • Točke: 0
Odgovori #43 : 23 Julij 2009, 14:57:15
Ta hrana je res fajn ja, mi smo zelo zadovoljni, jedel pa je že vse tri, ampak mu je losos najbolj všeč, zato bomo zdaj spet to naročili.

....Never Grow Up..


Tullika

  • *
    • Prispevkov: 269
    • Točke: 0
Odgovori #44 : 24 Julij 2009, 08:05:33
Mi smo jo tudi futali, zdaj pa prešli nazaj na Canidae (braz žitaric). Zakaj? Saj nismo imeli nobenih problemov, ampak mi jih tako ali tako nimamo...trkam na les... me je pa motilo, ker so bili briketi v vsakem novem žaklju drugačne oblike, v zadnjem žaklju so nekateri briketi imeli že luknje, kot neki obročki....


MajaO

  • *
    • Prispevkov: 231
    • Točke: 1
Odgovori #45 : 25 Julij 2009, 12:21:17
Če koga zanima je v trgovini pod Šmarno goro Tom & Jerry trenutno v akciji.



spejsi

  • *
    • Prispevkov: 11
    • Točke: 0
Odgovori #46 : 04 Avgust 2009, 22:17:07
Bom še tukaj prilepila.. upam, da ne zamerite..  ::)

PRODAM: Taste of the wild - losos


Naša mala zverinica noče in noče jesti te hrane.  :( Pa jo je (kao) jedla v leglu. ??? Tudi če ji polijem z jogurtom, olivnim oljem, ali čem drugim, se je ne dotakne!  :-\

Zato prodajam ta velik žakelj (manjka mogoče 2-3 kg od 13,5kg). Lahko tudi stehtam, da bo teža točna.
Zanjo sem odštela 69,99€ in to res ni malo denarja, v današnjih kriznih časih..  :(
Prodam jo za 60€ ali po dogovoru ali pa menjam za Royal canin, ker to ji pa diši. Packa mala razvajena.  ::)

Lepo prosim, če kdo koga pozna, naj mu sporoči ali pa če je kdo iz tega foruma, naj se oglasi.. Res bom vesela in hvaležna.  :)

Hvala in lep pozdrav!

spejsi & Yumi

Kuža je nasmeh in mahajoč rep. Vse kar je vmes, je nepomembno!


Ron**Kala

  • *
    • Prispevkov: 738
    • Točke: 0
Odgovori #47 : 22 November 2009, 18:34:26
ko pojemo še eno porcijo Orijena bom tudi mi verjetno šli na to hrano.V trgovinin Aro je 13kg vreča v Novembru znižana iz 68.99€ na 58.64€.Tako da tudi neki prav daraga (zdaj) ni.Okus pa erjetno bo bizon in divjačina.Drugači pa s to hrano še nisem imela izkušenj.Upam da bodo moja dva pesjanarja zadovljna s to hrano :P.
Aja pa še neki .Ali kje v sloveniji prodajajo tudi ta taste of the wilde Rocky Mountain Feline Formula? ::)

A best friend is the one, who can look at you, with the biggest smile on your face and still know something is wrong!


Balu

  • *
    • Prispevkov: 217
    • Točke: 0
Odgovori #48 : 29 November 2009, 11:40:37
Hojla, ce bi koga zanimalo...odprodam 13,5 kg vreco okus Bizona in divjacine za 55 EUR. Je cela in rok porabe je 22.5.2010. :)) Sem iz Ljubljane.
Zakaj prodajam...ker sem vreco dobila in bi raje za njen denar kupila psu hrano na kateri je ze leta in se pri njem super obnese. In za ta denar dobim vreco nase standardne...

Ziva

“So you're trying to be down basically,” deadpan, “because I don't deal with down at all.”


tili

  • *
    • Prispevkov: 7
    • Točke: 0
Odgovori #49 : 29 November 2009, 12:32:36
Našo Tili že približno eno leto hranimo s Taste of the wild - losos in Canidae - ovčetina. Mešamo približno pol-pol v porciji, nam se je zelo dobro obnesla ta hrana. Tili jo obožuje, v primerjavi z Eukanuba, ki jo je zavračala. Nimata pa  te dve  hrani merici in točnih navodil, koliko smejo na svoje težo pojesti, zato se je naša Tili v začetku precej zredila in smo morali shujšati, zmanjšati porcijo. Vrečka Canidae 2,27 kg stane 14,80EUR, vrečka Taste of the wild 2,27 kg stane 16,45EUr, skupaj 31 EUR, kar nam zadostuje za cel mesec hranjena borderja, ki je precej aktiven pes. Poskusili smo tudi Taste of the wild- bizon, ki je še bolj energijska kalorična hrana.

tili vanili tekili


mare2580

  • *
    • Prispevkov: 11
    • Točke: 0
Odgovori #50 : 30 November 2009, 19:15:01

Taste of the wild je mogoče kupiti tudi v spletni trgovini www.pripolulanemplotu.si. 13,6 kg vreče vseh treh okusov bodo v akciji po 58,90 EUR!

Pri vsakem naročilu pa dobite tudi brezplačno steklenico pasjega piva. www.pasje-pivo.si

V spletni trgovini najdete tudi kupon za 5% popust pri nakupu hrane Canidae in Power of Nature.

Vsi kupci, ki bodo opravili posamezen nakup v vrednosti 20 € ali več (brez stroškov dostave), bodo sodelovali v našem programu zvestobe po katerem bodo lahko pridobili kupon za do 15% popusta.
Kako do popusta?

Za vsak nakup za 20 € ali več (brez stroškov dostave) prejmete del 6-mestne kode s katero boste lahko potem izkoristili popust. Del kode je en znak (črka ali cifra), ki predstavlja 1/6 kode za popust. Znak vam pošljemo skupaj z naročenim blagom. Ko s šestimi posameznimi nakupi za 20 € ali več zberete vseh 6 znakov, imate s tem tudi celotno kodo katero pri naslednjem nakupu vnesete v posebno okence pri potrditvi naročila. Dosežen popust se vam bo že na predračunu odštel od končnega zneska nakupa.

Koliko popusta lahko pridobim?

Zneski vaših nakupov se seštevajo. Tako je višina popusta odvisna od seštevka zneskov vaših šestih nakupov pri katerih ste pridobili po en znak. Lestvica popustov:

skupna vrednost šestih nakupov:

do 150 eur  ......... 3 % popusta
do 200 eur  ......... 7% popusta
do 250 eur  ........ 11% popusta
nad 250 eur .........15% popusta

Lp, Marko



Bernski Planšar Bart

  • *
    • Prispevkov: 254
    • Točke: 0
Odgovori #51 : 01 Januar 2010, 11:47:59
No, danes smo našemu pesjanarju naročili brikete Taste of the Wild z bizončkom in divjačino. Naročili smo jih pri Pri Polulanem Plotu. Upam, da bodo Bartu všeč. ;D  Če so po sestavinah podobni Orijen, potem mu bi morali biti všeč, ker je zelo navdušen nad Orijen. ;D



Bernski Planšar Bart

  • *
    • Prispevkov: 254
    • Točke: 0
Odgovori #52 : 05 Januar 2010, 18:02:26
No danes smo prejeli brikete in Bart je nad njimi res navdušen. Zraven smo brezplačno dobili tudi pasje pivo1  ;D :)



TOBI

  • *
    • Prispevkov: 297
    • Točke: 0
Odgovori #53 : 07 Januar 2010, 13:43:55
 Moj njufi že od svojega tretjega tedna jé Taste of the Wild in ga ima še sedaj (8 mesecev)- zelo rad (sicer je zelo požrešen in bi verjetno imel rad tudi kakšno drugo hrano...), dlako ima lepo, črno, brez prhljaja, iztrebki so ok, skratka kot v reklami za Pedigree!  :o

Moja "starejša" psička, tervuerenka, pa je že od vzreditelja dalje silno izbirčna in sem se pošteno namučila, da sem jo privadila na brikete. Ni marala Hillsa, Eukanube, Boscha, ne tega, ne onega...na koncu sva pristali na Royal Canin in te brikete je kar jedla, brez pretiranega mrdanja (mrdala se je sicer še skoz, ampak ne več toliko 8) ). Ko sem pripeljala njufija (in hrano Taste o.t. W) domov, sem poskušala, če bo psička morda jedla to hrano. Seveda niti slučajno, samo nos je zavihala! Sedaj, po dobrih 6 mesecih opazovanja njufkota, kako s slastjo jé (oziroma lahko rečem kar žre   ;D ) svoje brikete, pa zgleda, da si je premislila in pasja gospodična je sedaj nadvse navdušena nad to hrano! Jupi! (Upam samo, da bo čimdlje trajalo!  ;) ).


tajka

  • *
    • Prispevkov: 180
    • Točke: 0
  • moja pesjanka
Odgovori #54 : 18 Januar 2010, 21:31:43
a lahko kdo pove, kolikšni so briketki in ali je ta hrana boljša od regala.
hvala. :)

love animals4everandalways


aro.si

  • *
    • Prispevkov: 48
    • Točke: 0
Odgovori #55 : 24 Februar 2010, 10:26:13
Hrana Taste of the Wild je po sestavinah boljša od Regala, a nekateri trdijo, da je preveč proteinov v njej. Ravno zaradi tega se naj ne bi priporočala za mladiče. Že Regal je odlična hrana za pse in če jo pes je in nima nobenih problemov, potem ni panike, če jo je še naprej  Grin

aro.si

Spletna trgovina za male živali ARO - www.aro.si


TOBI

  • *
    • Prispevkov: 297
    • Točke: 0
Odgovori #56 : 24 Februar 2010, 10:50:20
Ja, eni briketi (mislim da divja perutnina in bizon) vsebujejo precej beljakovin, riba pa menda ne toliko.

Kako so veliki briketi-po moje so bolj med majhnimi oz. srednjimi: so večji od briketov za maldiče srednjih pasem in manjši od briketov za odrasle velike pse...(sem imela te vrste briketov doma, zato primerjam). Nekako slab cm premera se mi zdi, da imajo  8)


aro.si

  • *
    • Prispevkov: 48
    • Točke: 0
Odgovori #57 : 21 Maj 2010, 06:17:50
Na www.aro.si imamo še vedno akcijo 13,61kg vrečo -15%   =  58,64€   Se izredno splača:)

http://aro.si/pasja-hrana/hrana/briketi/tow/tow-akcija.html

Spletna trgovina za male živali ARO - www.aro.si


nany

  • *
    • Prispevkov: 19
    • Točke: 0
Odgovori #58 : 09 Junij 2010, 17:04:28
Briketirana hrana Taste of the wild sedaj tudi v spletni trgovini malezivali.com

http://www.malezivali.com/cgi-bin/stran.pl?templ=0&id=&st_strani=&izris=&trgKaj=poglejArt&st_art=4849&izrisTrg=trgArt

Vabljeni na našo spletno stran www.malezivali.com in se sami prepričajte o naši ponudbi.
Za vsa vprašanja smo vam na voljo na: [email protected].


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #59 : 30 Julij 2010, 15:26:34
Fejst diši?  ::) Midva sva od majhnega na Royal canin ampak sva se prenajedla. Zdaj sva pa probala AG (okusa lamb in salmon) in Canidae (grain free in vsa življenska obdobja) oz. sploh nisva probala, ker mu ni dišalo nič razen Canidae za vsa življenska obdobja, pa še to je pojedel bolj za silo. Mogoče kdo ve, če se dajo dobiti testerčki? Cele vreče pa nočem naročiti, ker nimam pojma kakšne sestavine mu dišijo in bi ziher naročila napačen okus...
Aja, na kako majhne koščke se dajo lomiti?