Taste of the Wild

darinka · 107980

BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #210 : 28 Marec 2016, 16:52:40
Jaz sem zdaj kupila že drugo vrečo Pacific stream. Pes jo rad je, je pa formula spremenjena in hrana po novem vsebuje grah.

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


Sedem

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
Odgovori #211 : 14 September 2016, 16:26:58
Živjo,

Pišem v tole temo, ker imam vprašanje glede tele hrane.

 In sicer, svojemu BCju (star je 1,5leta)  že 3 mesece dajem hrano TOTW-  High Prairie Canine, ker je zelo aktiven, poleg tega pa še precej suh in ne bi rada, da bi se mu teža še  zmanjšala, zato sem se odločila za malo bolj kalorično hrano.

Težava je v tem, da odkar ga hranim s to hrano je dobil vonj pri zadnjici, ni dlaka tudi niso ostanki blata, ki bi se prijeli na dlako. 1x sem ga peljala na praznenje analnih vrečk ampak tudi niso bile zelo polne. Jutri ga spet peljem, ker predvidevam da je to to. S prejšnjo hrano nismo nikoli imeli težav. 

Zanima me, če kdo uporablja to hrano in ali imate kakšne podobne težave?



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #212 : 14 September 2016, 18:25:01
Primerjaj sestavine v prejšnji in zdajšnji hrani ter najdi krivca.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Aska101

  • *
    • Prispevkov: 22
    • Točke: 0
Odgovori #213 : 28 Februar 2017, 13:45:25
Jaz sem danes kupila TOTW Puppy Losos , bomo videli kako bo naša Aska odreagirala.  ;)



1_girl

  • *
    • Prispevkov: 90
    • Točke: 0
Odgovori #214 : 06 Avgust 2017, 08:13:22
Če je kdo slučajno tukaj, ki psa hrani s TOW hrano in so se zadnje čase pojavili kakšni problemi (ali pa tudi ne), priporočam samo, da si preberete prispevke nekaterih uporabnikov zadnjih vreč.

https://www.consumeraffairs.com/pets/taste-of-the-wild.html

S hrano naj bi bilo nekaj hudo narobe, proizvajalec pa se vztrajno zagovarja, da je vse ok. Tudi njihova Facebook stran pod Posts-Visitor posts je polna pritožb jeznih kupcev.. Samo toliko v vednost, da ne bi prišlo do kakšnih težav. :/ Sem bila prav presenečena, ker velja za eno boljših hran.

Lp, 1_girl



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #215 : 10 Avgust 2017, 10:44:09
Hvala za opozorilo! Občasno hranim svoje pse s TOTW, zadnja vreča (kupljena 30.5.) je bila ok, sem pravkar naročila vrečo hrane, hvalabogu ni bila TOTW!



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #216 : 10 Avgust 2017, 12:39:45
Pri nas so še stare zaloge, ni še novih serij-vsaj tako bi naj bilo. In ja nekaj je precej narobe, ker psi i bruhajo in driskajo in to fejst. Nekateri tapametni, pa sploh jesti nočejo. Smiselno bi bilo dati iz tistih vreč na analizo, morda je kakšna bakterija prišla s kako surovino not.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!