NUJNO OBVESTILO SPREHAJALCEM PSOV IZ DRAMELJSKEGA ZAVETIŠČA

škilanka · 3378

škilanka

  • *
    • Prispevkov: 5
    • Točke: 0
Dragi sprehajalci,

oskrbniki in prostovoljci zavetišča Zonzani bi se vam najprej radi od srca zahvalili, ker pomagate in sprehajate pse, ko bi le bilo še več tako dobrih ljudi, kot ste vi!  Poleg tega pa bi želeli opozoriti, da bomo morali na sprehodih pričeti uporabljati vrečke za pasje kakce in le-te tudi pobirati. Spoštujmo dobro voljo številnih sosedov, mimo katerih sprehajamo drameljske kosmatince in nemalokdaj vznemirjamo njihove, se sprehajamo po njihovih sadovnjakih, travnikih, ipd. Vrečke bodo delili v zavetišču, kjer je nameščen tudi smetnjak, kamor se bodo po uporabi lahko odvrgle. PS: Predlagamo, da izkoristite tudi gozdne poti (makadamska cesta proti gozdu, v nasprotni smeri od vasi). LP vsem, Neža Škilan (=prevoz iz MB, tel.: 040 427 974)



nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #1 : 09 Oktober 2008, 11:27:25
Ehm...kdaj pa lahko pridemo sprehajat pse? Zdaj že nekaj časa nisem poskušala kontaktirat zavetišča, ker sem bila vsakič precej nesramno odpravljena, češ, da tam nimam kaj počet, če ne mislim psa posvojit.
Ker bi rada pomagala, me zanima tudi, če potrebujete kaj posebnega(odeje, hrano, igrače,...) oz. če sprejemate te zadeve?



nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Odgovori #2 : 09 Oktober 2008, 11:32:32
Nyssa, obvestilo je v temi od zavetišča Zonzani (KLIK), pa po moje bi tudi ta tema spadala tja.


nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #3 : 09 Oktober 2008, 11:41:22
O,super  :)



Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #4 : 09 Oktober 2008, 11:58:06
A do zdaj jih pa niste pobirali?  ???   ???

Kristinca & Florinca


nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #5 : 09 Oktober 2008, 12:02:36
Mislim, da se je komaj zdaj začelo sprehajanje.  ;) Oz. da je to relativno nova zadeva...lahko pa, da se motim, ker že res par mesecev nisem kontaktirala zavetišča.
Jaz imam vedno polno torbo vrečkic, kar šumim, ko hodim  ;D :D



Aši

  • *
    • Prispevkov: 140
    • Točke: 0
  • Blue & Tai <33
Odgovori #6 : 25 Oktober 2008, 10:55:39
danes sem prvič sprehajala te boščke ;) blo je super in so mi polepšali dan  :)....ampak potem je zlo žalostno k ga pelješ nazaj pa noce it en me je celo objel :( :'(
upam da najdejo čiprej lastnike ;)

lp

p.s pejte jih sprehajat :)



Aši

  • *
    • Prispevkov: 140
    • Točke: 0
  • Blue & Tai <33
Odgovori #7 : 25 Oktober 2008, 10:57:30
aja sprehajanje pa je vsako soboto od 8.00-10.00 in od 17.00-20.00, in še ob nedeljah isti uri :)