Nadaljevanje besede

Niky*Nika*Pika · 33981

Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
Odgovori #60 : 09 November 2008, 19:39:55
Ko grem v avtu se veselim vožnje, ker, da bom močno stisnil mojo preljuo plišasto igračo, ki mi zelo diši po nekem parfumu.In ta parfum je zelo sladek, ker diši po sadju.In ko pomislim...

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...


nezkaaa

  • *
    • Prispevkov: 614
    • Točke: 0
  • ZgAgA
Odgovori #61 : 09 November 2008, 20:37:35
Ko grem v avtu se veselim vožnje, ker, da bom močno stisnil mojo preljuo plišasto igračo, ki mi zelo diši po nekem parfumu.In ta parfum je zelo sladek, ker diši po sadju.In ko pomislim nanj...


ZgaGa


anchyka96

  • *
    • Prispevkov: 306
    • Točke: 0
Odgovori #62 : 09 November 2008, 20:41:20
Ko grem v avto se veselim vožnje, ker, da bom močno stisnil mojo preljuo plišasto igračo, ki mi zelo diši po nekem parfumu.In ta parfum je zelo sladek, ker diši po sadju.In ko pomislim nanj se...

Lp, Anja, Alli & Toby


nezkaaa

  • *
    • Prispevkov: 614
    • Točke: 0
  • ZgAgA
Odgovori #63 : 09 November 2008, 20:43:20
Ko grem v avto se veselim vožnje, ker, da bom močno stisnil mojo preljuo plišasto igračo, ki mi zelo diši po nekem parfumu.In ta parfum je zelo sladek, ker diši po sadju.In ko pomislim nanj se zazrem...

ZgaGa


anchyka96

  • *
    • Prispevkov: 306
    • Točke: 0
Odgovori #64 : 09 November 2008, 20:45:18
Ko grem v avto se veselim vožnje, ker, da bom močno stisnil mojo preljuo plišasto igračo, ki mi zelo diši po nekem parfumu.In ta parfum je zelo sladek, ker diši po sadju.In ko pomislim nanj se zazrem v...

Lp, Anja, Alli & Toby


Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
Odgovori #65 : 09 November 2008, 20:50:13
Ko grem v avto se veselim vožnje, ker, da bom močno stisnil mojo preljuo plišasto igračo, ki mi zelo diši po nekem parfumu.In ta parfum je zelo sladek, ker diši po sadju.In ko pomislim nanj se zazrem v strop...  ;D

Namig: in...še...bolj...

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...


nezkaaa

  • *
    • Prispevkov: 614
    • Točke: 0
  • ZgAgA
Odgovori #66 : 09 November 2008, 20:51:54
Ko grem v avto se veselim vožnje, ker, da bom močno stisnil mojo preljuo plišasto igračo, ki mi zelo diši po nekem parfumu.In ta parfum je zelo sladek, ker diši po sadju.In ko pomislim nanj se zazrem v strop. Joj, ...

tole je pa mal smešn :)

ZgaGa


Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
Odgovori #67 : 09 November 2008, 21:08:59
Ko grem v avto se veselim vožnje, ker, da bom močno stisnil mojo preljubo plišasto igračo, ki mi zelo diši po nekem parfumu.In ta parfum je zelo sladek, ker diši po sadju.In ko pomislim nanj se zazrem v strop. Joj, ko...

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...


anchyka96

  • *
    • Prispevkov: 306
    • Točke: 0
Odgovori #68 : 09 November 2008, 21:21:28
Ko grem v avto se veselim vožnje, ker, da bom močno stisnil mojo preljubo plišasto igračo, ki mi zelo diši po nekem parfumu.In ta parfum je zelo sladek, ker diši po sadju.In ko pomislim nanj se zazrem v strop. Joj, ko bi...

Lp, Anja, Alli & Toby


Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
Odgovori #69 : 09 November 2008, 21:27:04
Ko grem v avto se veselim vožnje, ker, da bom močno stisnil mojo preljubo plišasto igračo, ki mi zelo diši po nekem parfumu.In ta parfum je zelo sladek, ker diši po sadju.In ko pomislim nanj se zazrem v strop. Joj, ko bi rada...

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...


nezkaaa

  • *
    • Prispevkov: 614
    • Točke: 0
  • ZgAgA
Odgovori #70 : 09 November 2008, 21:32:26
Ko grem v avto se veselim vožnje, ker, da bom močno stisnil mojo preljubo plišasto igračo, ki mi zelo diši po nekem parfumu.In ta parfum je zelo sladek, ker diši po sadju.In ko pomislim nanj se zazrem v strop. Joj, ko bi rada plesala...

ZgaGa


anchyka96

  • *
    • Prispevkov: 306
    • Točke: 0
Odgovori #71 : 09 November 2008, 22:01:43
Ko grem v avto se veselim vožnje, ker, da bom močno stisnil mojo preljubo plišasto igračo, ki mi zelo diši po nekem parfumu.In ta parfum je zelo sladek, ker diši po sadju.In ko pomislim nanj se zazrem v strop. Joj, ko bi rada plesala in...

Lp, Anja, Alli & Toby


nezkaaa

  • *
    • Prispevkov: 614
    • Točke: 0
  • ZgAgA
Odgovori #72 : 10 November 2008, 00:22:11
Ko grem v avto se veselim vožnje, ker, da bom močno stisnil mojo preljubo plišasto igračo, ki mi zelo diši po nekem parfumu.In ta parfum je zelo sladek, ker diši po sadju.In ko pomislim nanj se zazrem v strop. Joj, ko bi rada plesala in pela....

ZgaGa


Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
Odgovori #73 : 10 November 2008, 14:40:06
A se vam ne zdi čudno?  ???
(Joj, ko bi rada....)  ???
Ko grem v avto se veselim vožnje, ker, da bom močno stisnil mojo preljubo plišasto igračo, ki mi zelo diši po nekem parfumu.In ta parfum je zelo sladek, ker diši po sadju.In ko pomislim nanj se zazrem v strop. Joj, ko bi rada plesala in pela na...

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...


nezkaaa

  • *
    • Prispevkov: 614
    • Točke: 0
  • ZgAgA
Odgovori #74 : 10 November 2008, 14:48:21
Ko grem v avto se veselim vožnje, ker, da bom močno stisnil mojo preljubo plišasto igračo, ki mi zelo diši po nekem parfumu.In ta parfum je zelo sladek, ker diši po sadju.In ko pomislim nanj se zazrem v strop. Joj, ko bi rada plesala in pela na Veneri...

:D :D :D

ZgaGa


Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
Odgovori #75 : 10 November 2008, 16:01:49
Ko grem v avto se veselim vožnje, ker, da bom močno stisnil mojo preljubo plišasto igračo, ki mi zelo diši po nekem parfumu.In ta parfum je zelo sladek, ker diši po sadju.In ko pomislim nanj se zazrem v strop. Joj, ko bi rada plesala in pela na Veneri, in...

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...


Love_kokerspaniel

  • Gost
Odgovori #76 : 27 November 2008, 20:42:25
Ko grem v avto se veselim vožnje, ker, da bom močno stisnil mojo preljubo plišasto igračo, ki mi zelo diši po nekem parfumu.In ta parfum je zelo sladek, ker diši po sadju.In ko pomislim nanj se zazrem v strop. Joj, ko bi rada plesala in pela na Veneri, in se ...



anchyka96

  • *
    • Prispevkov: 306
    • Točke: 0
Odgovori #77 : 27 November 2008, 21:14:37
Ko grem v avto se veselim vožnje, ker, da bom močno stisnil mojo preljubo plišasto igračo, ki mi zelo diši po nekem parfumu.In ta parfum je zelo sladek, ker diši po sadju.In ko pomislim nanj se zazrem v strop. Joj, ko bi rada plesala in pela na Veneri, in se vrtela...

Lp, Anja, Alli & Toby


Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
Odgovori #78 : 27 November 2008, 22:05:18
Ko grem v avto se veselim vožnje, ker, da bom močno stisnil mojo preljubo plišasto igračo, ki mi zelo diši po nekem parfumu.In ta parfum je zelo sladek, ker diši po sadju.In ko pomislim nanj se zazrem v strop. Joj, ko bi rada plesala in pela na Veneri, in se vrtela do...


Ps:''....vožnje, KER DA BOM MOČNO STISNIL......''
a ni to malo nelogično?

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...


Love_kokerspaniel

  • Gost
Odgovori #79 : 28 November 2008, 13:09:55
Ko grem v avto se veselim vožnje, ker, da bom močno stisnil mojo preljubo plišasto igračo, ki mi zelo diši po nekem parfumu.In ta parfum je zelo sladek, ker diši po sadju.In ko pomislim nanj se zazrem v strop. Joj, ko bi rada plesala in pela na Veneri, in se vrtela do konca....



Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
Odgovori #80 : 28 November 2008, 13:54:11
Ko grem v avto se veselim vožnje, ker, da bom močno stisnil mojo preljubo plišasto igračo, ki mi zelo diši po nekem parfumu.In ta parfum je zelo sladek, ker diši po sadju.In ko pomislim nanj se zazrem v strop. Joj, ko bi rada plesala in pela na Veneri, in se vrtela do konca življenja.

Zdaj pa mislim ,da je čas, da začnemo z novo besedo.

Tisti...

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...


LUCY

  • *
    • Prispevkov: 684
    • Točke: 0
  • love_U_bill <3
Odgovori #81 : 28 November 2008, 14:20:13
Tisti pesjanar :D

LOVE TOKIO HOTEL!!!!
spletna stran: http://droptince.mojforum.si/droptince.html


Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
Odgovori #82 : 28 November 2008, 14:47:24
Tisti pesjanar je...

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...


LUCY

  • *
    • Prispevkov: 684
    • Točke: 0
  • love_U_bill <3
Odgovori #83 : 28 November 2008, 14:53:10
Tisti pesjanar je nor...

LOVE TOKIO HOTEL!!!!
spletna stran: http://droptince.mojforum.si/droptince.html


Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
Odgovori #84 : 28 November 2008, 15:01:17
Tisti pesjanar je nor na...

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...


friga

  • *
    • Prispevkov: 1.395
    • Točke: 0
  • Mix Luna & BC Vicky.
Odgovori #85 : 28 November 2008, 20:57:15
Tisti pesjanar je nor na vse...



LUCY

  • *
    • Prispevkov: 684
    • Točke: 0
  • love_U_bill <3
Odgovori #86 : 29 November 2008, 09:17:52
Tisti pesjanar je nor na vse vrste...

LOVE TOKIO HOTEL!!!!
spletna stran: http://droptince.mojforum.si/droptince.html


Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
Odgovori #87 : 29 November 2008, 13:34:26
Tisti pesjanar je nor na vse vrste psov...

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...


Love_kokerspaniel

  • Gost
Odgovori #88 : 29 November 2008, 16:58:08
Tisti pesjanar je nor na vse vrste psov , ki



Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
Odgovori #89 : 29 November 2008, 17:00:13
Tisti pesjanar je nor na vse vrste psov, ki so...

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...