Ocenjevanje sporočil forumovcev

ninci · 134341

Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #420 : 12 Januar 2008, 11:24:50
Vsak član, ki doseže 15  točk ima ugodnost pri nakupu Arden Grange hrane, obenem dobite naziv Mali Pesjanar.
Zakaj pa potem npr. petrca, še ni dobila naziva "Mali Pesjanar"?

Ninci, tista moja tanova članka bosta ocenjena? :-[

Lp



silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #421 : 09 Februar 2008, 14:43:16
Jaz sem pa nekje zasledila da lahko dobimo neke hitre točke  8) pa a to še zmeraj velja in kako jih dobimo  ??? ::)



ata

  • *
    • Prispevkov: 990
    • Točke: 0
Odgovori #422 : 05 Junij 2008, 13:54:04
Kako pa se ocenjuje objava fotografij na forumu?

Lp
Božo

Bolj črno kot belo, ampak lepo ...


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #423 : 05 Junij 2008, 14:01:02
Fotografije se ne smatrajo pod aktivno vsebino foruma ... pravzaprav je prekomerna raba le teh neželena, razen seveda v temah namenjenih fotografiranju in podobnem.

Tako da točke zaradi fotografije ne moreš dobiti, razen če bi se šlo za kakšen natečaj ali kaj podobnega.

Lp, Črt



ata

  • *
    • Prispevkov: 990
    • Točke: 0
Odgovori #424 : 05 Junij 2008, 14:21:00
Hvala za obrazložitev

Lp
Božo

Bolj črno kot belo, ampak lepo ...


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #425 : 05 Junij 2008, 14:42:07
Joj zdaj sem se spomnila - sem že davno (2 eti) nazaj napisala članek o Korziki pa nimam še nič točk :(. Letos ga namerevam še o sardiniji, pa me zanima a se zanj ne dobi točk?

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #426 : 05 Junij 2008, 15:36:22
Alba: definitivno bi morala dobit točke za Korziko ... daj prosim napiši en ZS ninci, naj ona potem pove kako in kaj.

Jaz sem bolj tehnična pomoč  :-[ ;D

Lp, Črt

p.s.: mogoče je krivo to, da je bil napisan pred uvedbo sistema točkovanja.



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #427 : 05 Junij 2008, 15:42:39
Ne ravno v tistem času. Bom napisala.

Hvala!

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #428 : 18 Februar 2009, 21:29:59
Joj zdaj sem se spomnila - sem že davno (2 eti) nazaj napisala članek o Korziki pa nimam še nič točk :(. Letos ga namerevam še o sardiniji, pa me zanima a se zanj ne dobi točk?
:o kje je ta članek????...... jaz se že cel mesec ubadam kam bi šli na Korziko...  druga izbira je pa tudi Sardinija.  :)

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #429 : 18 Februar 2009, 21:33:36
:o kje je ta članek????...... jaz se že cel mesec ubadam kam bi šli na Korziko...  druga izbira je pa tudi Sardinija.  :)

http://www.pesjanar.si/index.php/2006/245
 :)



sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #430 : 18 Februar 2009, 21:48:13
:o kje je ta članek????...... jaz se že cel mesec ubadam kam bi šli na Korziko...  druga izbira je pa tudi Sardinija.  :)


Alba, a si slučajno imela še kje tole pot tako na dolgo opisano z zemljevidi in vsem?Že pred časom sem našla ful dober opis poti, pa vem da je bil iz enega foruma link, pa ne najdem več.Mogoče pa je celo to to! :o

Damayanti, pol sem o tem govorila :D ;D



Tinchii

  • *
    • Prispevkov: 59
    • Točke: 0
Odgovori #431 : 03 Maj 2009, 16:36:27
Jaz bi opisala haskija če lahko.Kam to pošljem na ZS od administratorjev?



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #432 : 09 Julij 2011, 15:02:16
Kaj to se še ocenjuje? Jaz sem ninci poslala na mail članek o učenju osmic, mislim da sem opisala učenje po kar petih metodah (mogoče bi za članek dobila celo več točk) pa članek ni objavljen in nimam točke. Pa veliko članov je napisalo kak res dober post pa nimajo točke, nekateri pa dobijo točko za niti ne tako pomembno vprašanje. Je moj mail sploh prišel?



Mini Pes

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 0
Odgovori #433 : 31 Avgust 2013, 16:08:43
Vsi veste, da je zaradi nepotrebnega nabijanja sporočil, da bi dosegli oranžno barvo in naziv SuperPesjanar prišlo do ukrepa ukinitev barv in nazivov. Zdaj ste vsi med seboj enaki. Ker pa tudi to ni pošteno vsaj ne do oseb, ki se trudijo z prispevki in k forumu nekaj prispevajo smo se odločili za ocenjevanje sporočil.

Pravila ocenjevanja so takale:

Ocenjevanje sporočil forumovcev.

Vsako sporočilo, ki vsebuje za forumovce pomembno vsebino ali pa se iz njegove vsebine razvija produktivna debata je vrednoteno z 1 točko.
Sporočila, ki so oddana v temi zabava, novo na strani, kritike in pohvale, šolski pesjanarski kotiček in zavetiščni boks se ne točkujejo.
Prav tako pa lahko forumovca kaznujemo z odvzemom nekaj ali celo vseh točk, odvisno od stopnje kršitve forumovske politike.
Pri neprimernih sporočilih odvzamemo 1 točko (za vsako sporočilo), ki vsebuje samo smeške, LOL, hehe, ... ter sporočila, ki popolnoma zaidejo iz teme.
Tiho Opozorilo stane forumovca 5 točk (moderator ali admin vas obvesti preko zasebnih sporočil o neprimernem vedenju).
Javno Opozorilo stane forumovca 15 točk
Veriga stane forumovca 40 točk
Nagobčnik stane forumovca 60 točk

Če na portal prispevate članek (pošljete ga na mail!), katerega lastnik ste izključno vi, dobite zanj točke, število le-teh pa je odvisno od kvalitete in dolžine članka. Članki v temi prehrana, vzgoja in zdravje so vrednoteni višje kot članki v temi kam.

Nagrade:
Vsak član, ki doseže 15  točk ima ugodnost pri nakupu Arden Grange hrane, obenem dobite naziv Mali Pesjanar.
Vsak član, ki doseže 20 točk si lahko spremeni naziv pod nickom in dobi naziv Pesjanar.
Vsak član, ki doseže 30 točk si pridobi naziv Pravi PeSjanar.
Vsak član, ki doseže 50 točk si pridobi naziv SuperPesjanar.
Tiste, ki bodo še bolj pridni in bodo dosegli še „kakšno“točko več, pa bo čakalo še kakšno dodatno presenečenje.

Kljub vsemu, da smo ocene uvedli naknadno lahko članke, ki se vam zdijo vredni ocene predlagate moderatorju in sicer tako, da kliknete na gumb poročaj moderatorju in zraven dodate komentar :“oceni“.


Kje vidite koliko točk imate?
Pod vašim nickom piše Točke: 0 (trenutno), tako lahko spremljate svoj položaj in se trudite, da bi dosegli čim več točk in ne čim več sporočil, ker vam le-ta zdaj nič ne pomagajo pri nazivih. Prispevki na portal bodo bolje ocenjeni kot samo z eno točko, če bi radi kaj prispevali se mi lahko javite na privat pa se bomo dogovorili, o številu točk in vsebini članka.

Tolilko zaenkrat.

Lp nina

Hej!
Jaz nimam pojma o takih stvareh pa me zanima: Kaj za vraga sta pa veriga in nagobčnik?
Upam, da moje vprašanje ni nevmesno.
Hvala za odgovore.