Ocenjevanje sporočil forumovcev

ninci · 134372

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #60 : 13 December 2005, 09:33:20
No, za vse bi morala velajti enaka pravila, tako da zakaj pa ne?


 ;D Jaz imam dostop do vsega in točke ne spremenijo ničesar ;)

Lp nina



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #61 : 13 December 2005, 09:58:50
Aja, vsem, ki kopirate tekste iz drugih strani bom eno točko vzela. Kaj je kopirano in kaj ne pa se že na daleč vidi, nekateri so vam kasneje celo dodali linke od kod ste zadevo kopirali.

Lp nina



bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.
Odgovori #62 : 13 December 2005, 10:07:30
Ja, a potem svojega teksta potem tudi ne moreš kopirati? Saj je vseeno, če še enkrat isto napišeš ali pa prekopiraš, če se nanaša na isto temo, a ni res?
Lp


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #63 : 13 December 2005, 10:12:40
ja svoj tekst lahko kopiraš, ne pa da kopiraš članke iz revij in drugih internetnih strani in dodaš eno vejico in misliš, da si ti avtor teksta.  Lahko pa prebereš članek in ga poveš z svojimi besedami. Sicer pa si preberite še enkrat temo Avtorske pravice. Sami sebe pa lahko kopirate iz drugih forumov ali svojih spletnih strani kolikor se hočete. Če ste avtor vi, seveda.

Lp nina




bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.

S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #65 : 13 December 2005, 15:26:35
-1 točko mam pa sem ful velik povedu in tudi koristnega!  ???  :) ;D temu se reče diskriminacija  :P

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #66 : 13 December 2005, 15:43:28
-1 točko maš ker nisi navedu vira!!  ;D :D



Lanyca

  • Gost
Odgovori #67 : 13 December 2005, 15:45:56
-1 točko mam pa sem ful velik povedu in tudi koristnega!  ???  :) ;D temu se reče diskriminacija  :P

Ja S1b jaz mam pa -2. samo jez nisem vedela, da če kopiraš se ti točka odšteje. :o 8)
Ker ostali vseeno zvejo nekaj koristnega. ::) Čeprav ti kopiraš če je temo tako bi bilo bolje, da se zato sploh ne bi točke ne dajale in ne odštevale. :)
S1b zakaj pa maš ti- 1 minus. Trenutno sem jaz se mi zdi na najslabšem na forumu.
Pa nevem, kako bi naj bilo pametno sporočilo. Jaz pač napišem svoje mnenje pa ne morem pomagati če nisem pametna.
Stavim, da ne bom mela nikoli 15 točk. ;D :o :'( :'( :'(


Lp



*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #68 : 13 December 2005, 15:49:47
Ninci pri katerem sporočilu sem pa jst dobil eno točko  :) ? Ne , ne pa ne me narobe razumet , to sem rekel v tem smislu , da vidim kakšno je (moje) pametno sporočilo  ;) !

Pa hvala , hvala za točko Ninci  :-* :-* :-* :-* !



lp Jure


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #69 : 13 December 2005, 15:53:22
ja potem bi mogla ti vir napisat .. ker če ga nisi je to tko kt bi blo tvoje a ne  :)



Lanyca

  • Gost
Odgovori #70 : 13 December 2005, 16:15:42
Ja pa saj sem ga napisala, no pri enem sem ga ziher. tam se mi ne bi smele odšteti. Nekaj ne razumem Če ae kopira z drugih strani se točka odšteje ali kako je če napišeš vir se pa prišteje.? ??? ???

Hvala

Lp



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #71 : 13 December 2005, 16:16:22
ja če bi ti dala vir bi verjetn dubla tut točko  ;D :D



ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #72 : 13 December 2005, 16:25:41
ne nebi dobila točke ker je avtor drug človek ;)

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #73 : 13 December 2005, 16:31:25
Hehe ne se sikerat no ;)...sej bomo tud mi kdaj kero točko (pozitivno seveda).

Aja Ursa...vem kaj je privat...če bi hotla bi poslala na privat ;).Samo si želim,d atočke dobim iz pametnih sporočil ;).

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #74 : 13 December 2005, 16:48:02
Stvar je taka. Merila so za vsakega drugačna. Logično je, da imajo nekateri več kinološkega znanja kot drugi. Logično je, da nekateri, ki že tri leta vsak dan preživimo na različnih forumih vemo več, kot veste nekateri, ki ste še zelenci (tako po letih, kot preživetem času na internetu). Zato imam za vsakega od vas različne kriterije ocenjevanja. Sploh vam mlajšim ne bo težko dobiti točk in jih boste hitro dosegli 15. Ampak vsi dobro veste, da je kopiranje iz drugih strani prepovedano, pa ne zaradi tega ker sem si jaz tako spomnila, ampak ker tega druge strani ne dovolijo in imajo take pogoje. Torej se tega držite. Lahko pa kontaktirate lastnika strani in vprašate če lahko določen tekst kopirate na našo stran, pa še to vam bodo dovolili samo če boste navedli vir (torej internetno stran, kjer se tekst originalno nahaja).

Lanyca, pametna sporočila... potrudi se lepo pisati razumljive tekste, normalno naprej sodeluj v debati. Če pa hočeš napisati kakšen tekst, ki si ga prebrala drugje pa raje naredi obnovo tistega teksta, ali pa tekstov iz večih strani. Če pa že kopiraš navedi vir.

Yure: malo pobrskaj, ker piše pod sporočilom. Malo ti je pak točki pripomoglo tudi to, da si bil cel dan priden in nisi pisal bedarij.

Lp nina



*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #75 : 13 December 2005, 16:56:14
Ja sem potem takoj našel ( zatem ) , ko sem vprašal in a res imami " mi " mlajši  " lažjo " stopnjo pisanja  :-* !



lp Jure


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #76 : 13 December 2005, 16:58:37
Ninci a jest spadam med mlajšo stopnjo ;D (hec hec hec).

Drugač pa Yure čestitke ;)

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #77 : 13 December 2005, 17:02:54
Hvala , hvala T.M.T  ;D !

- verjetno smo vsi , ki obiskujemo OŠ mlajša stopnja  :) , al sem se zmotil Ninci  ??? ?




lp Jure


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #78 : 13 December 2005, 18:02:42
Jeej, potem sem pa jaz mlajša skupina, ker sem stara enako, kot Yure... :D ;D No, ampak še vseeno, tumarije so tumarije ... ni treba pisat ne nam "tamlajišim" in tudi ne tistim "tavelikim".... ::) :)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #79 : 13 December 2005, 18:03:16
Kam pa jaz spadam?  ;D ;D ;D ;D


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #80 : 13 December 2005, 18:05:47
diskriminacija je če nas boš delila....

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #81 : 13 December 2005, 18:07:09
Ti pa spadaš v starejšo skupino Marko  :D :D :D !




lp Jure ;)


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #82 : 13 December 2005, 18:09:11
Ne , ne S1b čisto prav je , da nas deli  ;D , ker " mi " ta mlajši nismo toliko " sposobni " kot vi te  " stari " ( starejši ) :P !



lp Jure


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #83 : 13 December 2005, 18:31:25
Ja, in tudi nismo vedno sposobni tako "zrelo sprejemati odločitve" in "uporabljati lastno glavo", nas hitro "preveč zanese", zato se moramo potruditi, da razmišljamo z "zdravo pametjo", kot vi "starejši"... ;) ::) ;)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #84 : 13 December 2005, 19:03:56
jaz pa sem stara 10 let  in pol (a sem najmlajša ne forumu?  ::) ) in pol pa spadam v skupino dojenčki ;D

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #85 : 13 December 2005, 19:15:04
Ja , ja ti " dojenček " spadaš v skupino mlajših  ;) , ( tku , kot Tosy , Lisa , jst .... ;D )



lp Jure


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #86 : 13 December 2005, 20:35:38
diskriminacija je če nas boš delila....

Od tebe pričakujem več kot od 10 letnikov , čeprav se včasih obnašaš slabše, pa vseeno manj kot recimo od Markota, Miše, Špele, Puppe, ... če bi radda te tretiram kot njih povej. Boš takoj vsaj 15 točk v minusu.

Marko ti si med starejšimi seveda ;D

Lp nina



*matei*

  • pejnourt
  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: -35
  • Porihtanc
Odgovori #87 : 13 December 2005, 20:43:40
Dobro bi blo da se tocno! razjasne kaksna so merila za uvrscanje uporabnikov v skupine, ter kaj se od razlicnih skupin pricakuje. :)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #88 : 13 December 2005, 20:46:57
Dobro bi blo da se tocno! razjasne kaksna so merila za uvrscanje uporabnikov v skupine, ter kaj se od razlicnih skupin pricakuje. :)

Ja in pri tako različni populaciji od 10-40 let in pri tako raznolikem kinološkem znanju, ko so nekateri začetniki in drugi poznavalci narediš kaj?? Lahko ocenim vsakega posameznika, ker iz njegovega pisanja zelo hitro vidim koliko kdo ve. In vsaka koristna informacija, ki pride od takega človeka je nagrajena. Vsi mlajši pa dobijo pohvalo že če lepo sodelujejo in razvijajo debato.
Aja pa pri točkah ni demokracije je samo moja strogost in so točke odvisne samo od moje "dobre" volje. Tako, da se z predlogi nikar ne trudite :P ;) Tole bo obveljalo še nekaj časa pa bomo videli kako se bo obneslo. Se mi zdi, da se splača probat.

Lp nina



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #89 : 13 December 2005, 20:50:47
Od tebe pričakujem več kot od 10 letnikov , čeprav se včasih obnašaš slabše, pa vseeno manj kot recimo od Markota, Miše, Špele, Puppe, ... če bi radda te tretiram kot njih povej. Boš takoj vsaj 15 točk v minusu.

Marko ti si med starejšimi seveda ;D

Lp nina

KAJ TOČNO SI S TEM MISLILA?!  ???