Prva cruelty free trgovina v Sloveniji

Mel · 11549

Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #30 : 26 Januar 2009, 19:47:18
Meni stran normalno dela.  ;)

V osmih urah se lahko marsikaj spremeni.  ;)

CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/


Mel

  • *
    • Prispevkov: 312
    • Točke: 2
  • ...moj sonček...
Odgovori #31 : 26 Januar 2009, 22:22:28
Chiba, nažalost smo res imeli precejšnje težave s spletno stranjo, katere pa naj bi bile zdaj odpravljene in bi morala stran delovati naprej nemoteno  ;)


Srce ima razum, ki ga razum ne pozna...
http://orix.moj-album.com/


Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #32 : 26 Januar 2009, 22:38:55
Hvala za odgovor. Sem si že ogledala izdelke.  :)

CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/


Mel

  • *
    • Prispevkov: 312
    • Točke: 2
  • ...moj sonček...
Odgovori #33 : 26 Januar 2009, 22:45:51
Super  ;)

Srce ima razum, ki ga razum ne pozna...
http://orix.moj-album.com/


Mel

  • *
    • Prispevkov: 312
    • Točke: 2
  • ...moj sonček...
Odgovori #34 : 09 Februar 2009, 00:28:31

V letu 2008 smo ponosno predstavili in ponudili OrCo, s štirimi znamkami naravne in organske kozmetike za nego moških in žensk. Ker se zavedamo, da je varna, zdrava in nežna nega še kako pomembna, kadar gre za naše dojenčke in malčke, smo se odločili našo ponudbo še izpopolniti in vam, dragi starši, s tem poskušali olajšati izbiro pri nakupu otroške kozmetike.

Koža naših malčkov je namreč precej tanjša in bolj občutljiva, kot koža odraslega človeka in v obdobju, ko se otrok in njegov imunski sistem razvijata, je še toliko bolj pomembno, da preprečimo kontakt z nepotrebnimi kemijskimi sestavinami, ki znajo biti zdravju škodljive.

Želite, da vaš dojenček nima nadležnih izpuščajev po ritki? Si želite olajšanje bolečih, razdraženih bradavic zaradi dojenja? Potrebujete nežno masažno olje, s katerim boste malčka zazibali v miren spanec? Vas skrbijo strije, pa ne želite uporabljati izdelkov z nevarnimi sestavinami? Bi radi, da ima vaš sonček po kopeli nežno, mehko in negovano kožo?


V OrCi bo po novem na voljo znamka PurBabies, ki je ponosna dobitnica zelo strogega certifikata za organsko kozmetiko, Soil Association. 
Je izbira brez kompromisov.




Ali, kot pravijo pri PurBabies: Ne uporabljamo parabenov, sodium laurel sulfata, umetnih parfumov, barvil, lanolina, naftnih derivatov, gensko spremenjenih sestavin in vsega ostalega, za kar menimo, da je bolje umakniti z dosega rok malih ljudi. Izdelki tudi niso tudi niso testirani na živalih in ne vsebujejo živlaskih sestavin, z izjemo čebeljega voska. Če tudi vi ne želite svojega dojenčka 'negovati' z nafto in močnimi detergenti, ki se skrivajo v embalažah večine otroške kozmetike, potem izberite PurBabies s Soil Association certifikatom. Otrok vam bo hvaležen.
 
NA PRVIH 20 KUPCEV IZDELKOV IZ LINIJE PURBABIES ČAKA 10% PROMOCIJSKI POPUST!  :)
(Popusti se ne seštevajo)


Za vsa morebitna dodatna vprašanja smo vam na voljo v trgovinici OrCa na Komenskega ul. 44 v Ljubljani
(od pon-pet od 9-19h in ob sob od 9-13h)

ali na [email protected] oz. na telefonu: 01/23 21 655

http://www.or-ca.si

Linija PurBabies je narejena za dojenčke, malčke in njihove matere.
Uporabljajo pa jo lahko tudi očetje
;)

 

Srce ima razum, ki ga razum ne pozna...
http://orix.moj-album.com/


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #35 : 11 Marec 2009, 11:30:48
No, pa da vas pohvalim še tule - ne pa da samo hodim k vam na svetovanja o ličenju  ::).

Torej, ta trgovinica mi je prirasla k srcu, ko sem šla prvič mimo, zdaj ko sem stopila noter me je pa sploh čisto navdušila - tako ponudba kot postrežba  ;) - in se bom gotovo še vračala!  :-*



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #36 : 11 Marec 2009, 11:49:26
Tudi meni! In rada pridem okoli.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Mel

  • *
    • Prispevkov: 312
    • Točke: 2
  • ...moj sonček...
Odgovori #37 : 22 Marec 2009, 11:43:40
O hvala punce  :-*

Srce ima razum, ki ga razum ne pozna...
http://orix.moj-album.com/


Mel

  • *
    • Prispevkov: 312
    • Točke: 2
  • ...moj sonček...
Odgovori #38 : 08 April 2009, 10:35:13

VELIKONOČNI ZAJČEK TUDI V OrCi!


Kaj vam bo tokrat prinesel Velikonočni zajček?

 
Vsem, ki imate radi OrCo in naše izdelke, zajček plača poštnino pri nakupu preko spletne strani v višini nad 15.00 evrov! :)

Vendar pohitite - Velikonočni zajček krije vašo poštnino samo 8., 9. in 10. aprila!


Topel pozdrav,
vaša OrCa ;)



Srce ima razum, ki ga razum ne pozna...
http://orix.moj-album.com/


Mel

  • *
    • Prispevkov: 312
    • Točke: 2
  • ...moj sonček...
Odgovori #39 : 11 April 2009, 15:33:59

MALA ŠOLA DNEVNEGA LIČENJA z mineralnim MAKE UP-om ALIMA PURE!

Topli sončni dnevi so dokončno prebudili pomlad, katera je s seboj pripeljala nove trende in vesele, živahne barve pomladi. Izbira primernega make up-a, ki deluje naravno in sveže ter pusti koži dihati, je zato še toliko bolj pomembna. Da boste pogumno posegle po novih barvah, primernem pudru in izbrale make up, ki vašo kožo ne samo polepša, ampak tudi neguje in ščiti, vas vabimo, da se udeležite:


MALE ŠOLE LIČENJA Z MINERALNIM profesionalnim MAKE UP-om ALIMA PURE
katero bo vodila profesionalna vizažistka Nina Stojanovski.

Ličenje bo potekalo s koži, zdravju, živalim in okolju prijaznim make up-om Alima Pure.

Mala šola ličenja bo potekala v trgovini OrCa, na Komenskega ul. 44 v Ljubljani,
17.04.2008 od 18.00 – 22.00h.



Zakaj mineralni make up in zakaj ličenje z Alima Pure?

Prepustimo nekaj besed Katie O'Brien, ustanoviteljici Alime Pure:

"… Cilj Alime Pure je pomagati uporabnikom do čudovitega izgleda in dobrega počutja. Moderne ženske iščejo kozmetiko, ki bi poudarila njihovo naravno lepoto. Iščejo kozmetiko, ki ne vsebuje potencialno nevarnih, zdravju škodljivih sestavin. Z zavedanjem vseh teh dejstev, smo ustvarili širok izbor najbolj čiste dekorativne kozmetike, ki bo navdušila pripadnice vseh življenjskih stilov in vseh ras. Pri Alimi Pure boste našli vse, od bogatih kovinskih, svetlečih tonov do sofisticiranih in umirjenih matiranih odtenkov.
Morda se vam bodo minerali na začetku zdeli nekaj čudnega, nenavadnega – a z malo vaje boste spoznali, da je nanos make upa enostaven in hiter, rezultat pa je… No, boste povedale kar same. ;)
Ustvarili smo make up, ki je lahek, dolgo obstojen in primeren za vsako situacijo in vsak čas. Uporabnice boste navdušene nad svojim izgledom in zadovoljne s svojim počutjem ... "


Več o sami kozmetiki ste vabljeni, da si preberete na naši spletni strani, na hitro pa lahko navedeno nekaj nepogrešljivih dejstev:

- Alima Pure je profesionalni, certificirano naravni (BDIH certifikat) make up
- Je  zdravju, koži, živalim in naravi prijazen (ne vsebuje potencialno nevarnih in/ali dražečih sestavin, nikoli ni bil testiran na živalih in se nahaja v recikliranih embalažah)
- Mineralni make up Alima Pure je primeren za vse uporabnice – tudi tiste, z najbolj občutljivo kožo
- Alima Pure kožo tudi neguje in ščiti, saj deluje rahlo protivnetno in nudi UV zaščito.


V mali šoli ličenja z mineralnim make up-om Alima Pure boste spoznale in se naučile:

- Določitev tipa in tona kože
- Pravilna izbira podlage in pudra
- Prikrivanja različnih nepravilnosti (podočnjaki, rdečica, mozolji, barvne neskladnosti …)
- Primerna izbira barv senčil in različne tehnike uporabe mineralnega make up-a (suhi nanos, mokri nanos …)
- Pravilni nanos dnevnega make up-a
- Primerna izbira rdečila in senčenja glede na obrazne poteze oz. obliko obraza, barvo …
- Pravilni nanos maskare in barve ki pristajajo različnim tipom

Mala šola ličenja bo imela poudarek na pravilni uporabi mineralnega make up-a. Ker je smiselno, da se naučite pravilne rabe make up-a in tehnike s čopiči, katere že imate doma, prosimo, da jih prinesete s sabo.

Tečaj je namenjen tako začetnicam, kot tudi tistim, ki že imate nekaj znanja s področja ličenja. Ker bo tečaj potekal na individualnem pristopu vizažistke Nine Stojanovski je številno tečajnic omejeno (6 oseb/tečaj).

Cena tečaja: 59.00 € (DDV vključen)

Po tečaju bo možno širok in pester izbor mineralnega make-up-a Alima Pure tudi kupiti, tečajnicam pa za nakup priznamo 10% popust.

Prijave z imenom, priimkom, e-mailom in kontaktno tel. številko sprejemamo na mail [email protected], preko telefona 01/23 21 655 ali v trgovini OrCa (Komenskega 44, Ljubljana).

Število mest je omejeno (6 oseb), zato s prijavami pohitite.

Lepo vabljene! :)

Prijazen in sončen pozdrav,
Vaša OrCa

Srce ima razum, ki ga razum ne pozna...
http://orix.moj-album.com/


Mel

  • *
    • Prispevkov: 312
    • Točke: 2
  • ...moj sonček...
Odgovori #40 : 30 April 2009, 11:34:04

Pomlad je v OrCo pripeljala 13 mamljivih novosti!





100% Pure Čistilna pena s kumaricami nežno a učinkovito odstrani nečistoče z obraza brez izsuševanja ali občutka zategnjenosti. S kumaričinim sokom, vrtničnim hidrosolom, zelenim čajem in z ognjičem vašo kožo pomirja, neguje in vlaži na naraven način. In kot ste pri 100% Pure že navajene - čistilna pena ne vsebuje sintetičnih sestavin, umetnih parfumov, alkohola, parabenov ali drugih nezaželjeni snovi in je primerna za vse tipe kože. Povsem naravno, 100% Pure.

100% Pure Krema z likopenom in paradižnikom. Likopen je močan zaščitni antioksidant, ki se nahaja v paradižniku in ščiti pred nekaterimi vrstami raka. S pomočjo ostalih antioksidantov ta krema vašo kožo intenzivno ščiti pred staranjem, saj obnavlja njejo struktruo in poskrbi, da koža izgleda tako dobro kot le lahko. Krema vlaži, pomirja in intenzivno hrani ter neguje - zato se bo odlično obnesla tudi na koži, ki potrebuje močne hranljive snovi, vitamine in antioksidante. Povsem nara vno, 100% Pure.

100% Pure Korenčkov piling za obraz je bogat z vitamini in antioksidanti, ki ščitijo kožo pred prezgodnjim staranjem. Sok kumaric, korenčka, paradižnikov puder in avokadovo maslo naredijo vašo kožo izjemno nežno, gladko in prijetno na otip. Negovalni ognjič, zeleni čaj z jasminom in Aloe Vera pa kožo obnovijo in pomirijo. Ker je korenčkov piling izredno nežen, se ga lahko uporablja po potrebi, tudi dnevno. Povsem naravno, 100% Pure.

100% Pure Organski balzam za ustnice z mentolom je bogat z antioksidatnti in anti-age vitamini, ki poskrbijo, da so vaše ustnice nahranjene, mehke in napete, mentol pa poskrbi še za svež in mamljiv izgled. Veganski balzam za ustnice je povsem naraven. 100% Pure.



Vegetarijanski, kremno peneči geli za tuširanje hranijo, mehčajo in negujejo kožo vašega telesa, medtem ko jo nežno a učinkovito očistijo. Na voljo v kar štirih vonjih: jagodna limonadamedeni mandelj, semena vanilije in čokoladna kava. V tubi se skriva polno antioksidantov, vitaminov in hranljivih olj iz oreščkov, ki kožo naredijo sijočo in zdravo. Sadne kisline poskrbijo, da s kože izgine utrujenost in jo posvetlijo. Brez detergentov, brez parabenov, brez alkohola, brez živalskih sestavin. 100% naravno, 100% Pure.



V vegetarijanskih, kremno penečih gelih za tuširanje je intenzivna kombinacija antioksidantov, vitaminov in hranljivih sadnih izvlečkov, ki kožo naredijo sijočo in zdravo. Sadne kisline poskrbijo, da s kože izgine utrujenost in jo posvetlijo. Brez detergentov, brez parabenov, brez alkohola, brez živalskih sestavin. Na voljo sta dva nova vonja: Organski gel z breskvijo in Organski gel z mangom. 100% naravno, 100% Pure.



Bogati in negovalni vegetarijanski losijoni za telo intenzivno vlažijo, hranijo in negujejo vašo kožo s sadnimi olji, vitamini in antioksidanti. V losijonih ni umetnih parfumov, barvil, sintetičnih konzervansev in ostale nezaželjene navlake. Na voljo trije novi vonji: Rožna peninaMango in Breskev. 100% naravno, 100% Pure.

100% Pure izdelki ne vsebujejo nobenih potencialo nevarnih, strupenih ali dražečih sestavin. V njih ne boste našli sintetičnih kemikalij, parabenov in ostalih potencialno nevarnih konzervansov, sulfatov in ostalih dražečih čistilnih snovi, umetnih dišav in barvil, alkohola, petrokemikalij, propylene glycola in PEG, strupov, mašil (kot so dodana voda, razne emulzije, zgoščevalci in podobno), gensko spremenjenih organizmov, živalskih sestavin (z izjemo čebeljega voska).

100% Pure izdelki in sestavine niso nikoli testirani na živalih in se nahajajo v recikliranih embalažah.



Vabljeni v cruelty free trgovino OrCa. :)
www.or-ca.si

Srce ima razum, ki ga razum ne pozna...
http://orix.moj-album.com/


Mel

  • *
    • Prispevkov: 312
    • Točke: 2
  • ...moj sonček...
Odgovori #41 : 11 Maj 2009, 11:39:20

Sadje, zelenjava in zelišča v akciji! :)

Šala? Niti ne!  ;)

Naši organski kozmetični izdelki so narejeni iz sadja, zelenjave in zelišč in ta teden vam jih ponujamo po še bolj prijaznih cenah!
 
Pri nakupu do 30 € vam nudimo 10% popust, pri nakupu nad 30 € pa kar 15% popusta.

Ugodnosti veljajo tudi za spletne nakupe, popuste pa lahko koristite od 11.-16. maja.


Vabljeni v OrCo na Komenskega 44 v Ljubljani (nasproti OŠ Ledina) ali na www.or-ca.si.

Uživajte v sončku in lep začetek delovnega tedna vam želi,
Vaša OrCa

Srce ima razum, ki ga razum ne pozna...
http://orix.moj-album.com/


Sinica

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 0
Odgovori #42 : 26 Junij 2009, 19:37:56
Draga Mel,
Že dlje časa spremljam razvoj vaše trgovinice in ker sledim forumom, tudi tvoje komentarje in moram priznati, da mi je vaša filozofija glede živali in ljudi zelo všeč. Ob tem sicer s sramom priznavam, da vaših izdelkov še nisem uspela preizkusit. :-[
Sem pa razmišljala, no .... kot en predlog ... ste pomislili, da bi prodajali tudi organske parfume? Namreč tudi ti obstajajo! :D
Ker v parfumih je ogromno alkohola in veliko sintetičnih sestavin. Žal nimam konkretnega predloga glede znamke, bom pa definitivno med prvimi, ki bo kupila organski parfum pri vas, če ga boste kdaj imeli. :D :D
Lep pozdrav!!!! ;)

Mr. Pino Ortega Royal Glade - my crazy guide dog!


Mel

  • *
    • Prispevkov: 312
    • Točke: 2
  • ...moj sonček...
Odgovori #43 : 19 Julij 2009, 23:19:44
Živjo Sinica,

na žalost sem povsem spregledala tale post, zato šele zdaj odgovarjam  :-[ Oprosti, res.

Hvala za pohvale in lepe besede  ;) Če boš kaj mimo OrCe hodila, se le oglasi, bomo dali v testerček kaj za sprobat. :) Glede predloga o parfumih (ki je mimogrede zelo dober  ;)), pa lahko rečem, da smo že razmišljali in morda se nam v prihodnosti kaj obeta. ;)

lp, Diana

Srce ima razum, ki ga razum ne pozna...
http://orix.moj-album.com/