Odbita imena

Neyka · 85005

Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
: 23 Oktober 2008, 14:02:06
No nekateri posegajo po pogostejših imenih, mene pa zanimajo kakšne so vaše ideje za imena, ki se navadno ne pojavljajao. Torej bolj unikatna, redka in odbita imena ala Brihta, Smart, Neon, Kepa....

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #1 : 23 Oktober 2008, 14:03:18
No jaz poznam kužka ki mu je ime kuky 8) (se mi zdi precej redko)

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #2 : 23 Oktober 2008, 14:09:35
Laško  :o

Kristinca & Florinca


pupa t.

  • *
    • Prispevkov: 872
    • Točke: 1
Odgovori #3 : 23 Oktober 2008, 14:12:01
Ej-Mafija (en pes v zavetišču je imel tako rodovniško ime)  :o :D

"Kdor malo razmišlja, se veliko moti."


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #4 : 23 Oktober 2008, 14:32:25
Tole sem jaz na mail dobila:
Bizzare Dog Names

Move over Max. Americans are putting more and more thought into their pet names and coming up with unusual names. Interesting names. Not just the ordinary Max, Buffy, Cody, etc. (although there is nothing wrong with these names either).

According to Veterinary Pet Insurance (VPI), the nation's oldest and largest provider of pet health insurance, not all Americans have bought in to the concept of monosyllabic human names for their pets.

For some, the pet name trend is more toward the unusual - or just plain bizarre. After years of tracking the most popular names for pets, Veterinary Pet Insurance (VPI), set out to find the most unusual dog names from among its more than 465,000 pets insured nationwide.

Here are the 10 most unusual dog names:

1. Rush Limbark
2. Sirius Lee Handsome
3. Rafikikadiki
4. Low Jack
5. Meatwad
6. Peanut Wigglebutt
7. Scuddles Unterfuss
8. Sophie Touch & Pee
9. Admiral Toot
10. Spatula

Makes you wonder how these dogs got their names, right? Here are a couple stories that VPI shared with us:

Lisa Lazzaro of Tampa, Fla., went with Low Jack for her corgi mix due to the dog's short legs and close proximity to the ground. Christine Edwards of Columbus, Ohio, named her dachshund Peanut Wigglebutt when she saw how the little puppy shook her tail so hard she would fall over. Bobbi Dobbler of Smock, Pa., didn't have to think too hard to come up with her golden retriever's name: Sophie Touch & Pee.

"Every time you would touch her, she'd get so excited you had to watch your shoes," said Dobbler. "Her veterinarian has a bad habit of picking the pets up over his head when they come in for a checkup. I warned him about her, but he didn't listen and ended up paying the price. Everyone loves Sophie Touch & Pee, but most people keep their distance."

Does your dog have an unusual name?  I would like to put their name and their picture up on the site. Please send me a picture of you precious dog, their name and how you came up with that name. Please take a moment today to send me an e-mail to [email protected].  I will group them together for a slideshow for all to enjoy.

Until next time,

Dr. Jon


P.S. - Do you sometimes wish you had named your dog  "Shedder" or "Hair-Everywhere"? You know what I am talking about.  You love your dog, but HATE the shedding. I am trying to understand the issues that my Petplace subscribers deal with so I can help you better. So, I would like to ask you for a favor. Can you answer 1 quick question for me: What do You Do to Reduce / Manage Dog Shedding Around Your House?   Please click on the link below.

It will take 2 minutes (there is only 1 question) and it will be of great help to me. Go to: petplace.com/sheddingtips.

Thanks in advance.  Dr. Jon.
 :D :D
Lp, Tjaša



popo

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 13
Odgovori #5 : 23 Oktober 2008, 16:02:29
Meni je najbolj originalno ime prijateljevega angleskega bulldoga -  Majstor  8)



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #6 : 23 Oktober 2008, 17:45:40
Meni pa seka mops z imenom Ninja :o (in kaksen utrgan pes je to! energetska bombica)

battito animale


zoya

  • *
    • Prispevkov: 222
    • Točke: 0
  • Oliver
Odgovori #7 : 23 Oktober 2008, 19:36:32
naša yorkica je pa Heroine  :o
kličemo jo Inka, ker bi bilo nerodno se dreti: "Heroine, Heroine!!!" :P



tessa

  • *
    • Prispevkov: 363
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 23 Oktober 2008, 19:41:23
Moja sestrična ima Zmedo...v bistvu sploh ni zmedena ampak je prav pametna mešanka :D

LP,
    Nika

Živali ne znajo povedati, znajo pa pokazati...zato se moramo toliko bolj potruditi da jih razumemo


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #9 : 23 Oktober 2008, 19:44:23
Moja sestrična pa ima muco Metlco (Metlca)  :D Ko je bila mala je vedno plazla pod kavč in posledično ven privlekla tono pajčevine in prahu  :D

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


Desobediencia

  • *
    • Prispevkov: 1.107
    • Točke: 2
Odgovori #10 : 23 Oktober 2008, 20:31:33
Vem za Chow-Chowa Đurota :)

Dogo Argentino - El Mas Mejor

Nochi tlen onca no huelitli mo patlaz, xic cualmeztli mo mantica, moyolica, inic ti nemiz inahuac yeliztli.


nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #11 : 23 Oktober 2008, 20:57:58
Jaz sem si vedno želela kakšni svoji psički dat ime Zmešnjavca  :-[ Zaenkrat so mi domači uspešno preprečili to  :-[



Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #12 : 23 Oktober 2008, 21:15:50
Moj bratranec ima rodovniškega perzjanarja  :-* :-* in njegovo rodovniško ime je King Arthur :D :D :D men je to tok smešen :D :D :D :D kličejo ga pa Arči (ne tok nenavadno)

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


mi2ni3

  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 0
  • Pes: edini, ki te je vedno vesel ko prideš domov
Odgovori #13 : 23 Oktober 2008, 22:58:59
Znanec ima muci z imeni Haš in Koka  :o Bivši fant je imel mačka z imenom Burek  :D



Lanyca

  • Gost
Odgovori #14 : 24 Oktober 2008, 00:25:54
Mačkama od mojr sestrične pa je ime: Jeni in Kata.


:D 8)



sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #15 : 24 Oktober 2008, 11:29:47
Jaz sem se enkrat sprehajala po parku in slišim,da kličejo kokeršpanjela Hani.Sem mislila,da je pač Honey,potem pa slišim,da je v resnici Hanibal :o




rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #16 : 24 Oktober 2008, 11:32:00
Meni sta všeč imeni Pepsi in Ora, mamina sodelavka pa ima kužata z imenom Pecelj  :o :o :o

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


catjusa

  • *
    • Prispevkov: 153
    • Točke: 0
Odgovori #17 : 24 Oktober 2008, 11:34:05
Hehe...
Rudi, naša zmešanka je pa Čipka. Kolegi so pa imeli Whiskey in Gin  :o



maya

  • *
    • Prispevkov: 1.632
    • Točke: 5
Odgovori #18 : 24 Oktober 2008, 13:13:41
Pri sestrični pa so imeli muco Rižoto- Rižotka  :o .. to pa zato ker je bila take hecne barve. Pa najprej je bilo kar smešno klicat tako, potem sem se pa super navadila  :D .



alesh666

  • *
    • Prispevkov: 265
    • Točke: 0
Odgovori #19 : 24 Oktober 2008, 13:49:32
Sicer ne vem koliko je odbito, imam prinašalko LeeLoo, poimenovano po glavni igralki iz filma 5 element (perfektno bitje, Mila Jovovič).
Nekaj več o samem imenu: http://www.wtf.si/leeloo/  nekaj slik http://www.wtf.si/?s=leeloo

Belo švicarko imam poimenovano Ayya, ker nekdo ni prenesel da bi bila Seven of Nine, kratko Seven iz nadaljevank Star Trek (Borgi).

A.



irzi

  • *
    • Prispevkov: 548
    • Točke: 2
Odgovori #20 : 24 Oktober 2008, 15:42:47
Jaz sem se enkrat sprehajala po parku in slišim,da kličejo kokeršpanjela Hani.Sem mislila,da je pač Honey,potem pa slišim,da je v resnici Hanibal :o



Ta je pravi Hanibal. Ne pusti si ama nič! k veterinarju mora, da se mu stišči tableto po goltancu, na sprehod je treba tja kamor on reče in enkrat mu je bilo treba celo ovratnico tam zamenjat, ker si je doma ni pustil dat gor!
mi je prav zanimivo, da so ga upali peljat v park. no, sicer mi ni znano da bi pokazal agresijo do kakega psa, ampak bog nedaj da je kaj drugače kot on reče ups, zarenči.

drugače pa psica Tuna ;D in šarpej Dizl :D

"I did then what I knew then, when I knew better, I did better."
Maya Angelou


Felina

  • *
    • Prispevkov: 1.539
    • Točke: 3
Odgovori #21 : 24 Oktober 2008, 16:39:21
iiiiiiiiiiii, psica Tuna pa je od brata od mojega kolega...hihihihihihiihi.  :P

Meni pa je zmagal maltežan z imenom Killer  ;D

Sreča se skriva v shih-tzujih. :)


irzi

  • *
    • Prispevkov: 548
    • Točke: 2
Odgovori #22 : 24 Oktober 2008, 18:09:17
Saj mislim da je najbolj slavna mariborska psica ;D vsi jo poznajo ;D pa lepa je zelo zelo :) pa prijaaaaaazna :)

sicer ni pes, je pa želva, Jonas :D

"I did then what I knew then, when I knew better, I did better."
Maya Angelou


mi2ni3

  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 0
  • Pes: edini, ki te je vedno vesel ko prideš domov
Odgovori #23 : 24 Oktober 2008, 19:21:10
 Jaz imam hrčico z imenom Mikro, prejšnji je bil Macho  :D



maya

  • *
    • Prispevkov: 1.632
    • Točke: 5
Odgovori #24 : 24 Oktober 2008, 21:32:29
Joj pozabila. Smo pa še meli 2 ruska hrčka eden je bil Dodo/Dodi drugi pa Rižek (ta je bil tak drobcen).
Potem pa, ko smo pred 6 leti dobili ribe pa so imele tudi imena  ;D sicer pa: Liska(naj debelejša), Pomarnčka (oranžne barve), Repka(je imela napakico na repu) in pa Kapica (je imela tako rdečo lisiko na vrhu glavice). Skratka vsa imena so imela nek pomen  :o  ;).



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #25 : 24 Oktober 2008, 21:50:41
Ime ni odbito ampak nosilec pa... čivava - Zeus. In res tako skulirane čivave še v življenju nisem videla in je najbrž nikoli ne bom, že ve da je "največji"



Scarlett

  • *
    • Prispevkov: 979
    • Točke: 0
Odgovori #26 : 24 Oktober 2008, 21:54:24
 :) kakšna zabavna tema
Jaz pa poznam muco, ki jo v družini kličejo Belka- nič posebnega, če muca ne bi bila cela črna. Ko sem vprašala zakaj tako: v leglu se bile same črne mucice, ta je edina imela na prsih nekaj belih dlak in postala je Belka :D Prav smešni so mi.



LUCY

  • *
    • Prispevkov: 684
    • Točke: 0
  • love_U_bill <3
Odgovori #27 : 25 Oktober 2008, 13:16:43
JS SM HOTLA MOJMU KUŽKU (ČE  BI BILA PUNČKA)DAT IME VENERA.AMPAK POTEM SVA SE Z MAMI ODLOČILI,DA JI BO IME NERA(SKRAJŠANA OBLIKA,KI PA NI TAKO NENAVADNA) ::) :o
ENEMU MAČKONU V KNJIGI,PA JE BILO IME MERKUR :D ;D :D :D

LOVE TOKIO HOTEL!!!!
spletna stran: http://droptince.mojforum.si/droptince.html


Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
Odgovori #28 : 25 Oktober 2008, 14:04:05
Hehe fora bi bila čivava z imenom killer :P

Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #29 : 25 Oktober 2008, 15:24:26
Laško  :o
Ta mi je všeč ;D

Moj pes je pa Valjar

Los je car!