samec ali samička

hadi · 1857

hadi

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
: 10 November 2008, 13:38:20
Zanimajo me izkušnje pri vzreji samičk. Do sedaj sem imela same samce i to v pesjaku. Ker pa smo se preselili v stanovanje razmišljam o melemu kužku (franc. buldogu). Prebrala sem, da so psi idealni za stanovanje. Razmišljam o tem, da bi imela samičko.
Zdaj pa me zanimajo vaše izkušnje, ki imate ali ste imeli samičko v stanovanju. Ali je kakšna razlika in kako je v tistih dnevih v mesecih? Težave?

Hvala



Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #1 : 11 November 2008, 12:34:05
odvisno od tega, koliko te motijo krvave kapljice po tleh, pa občasno kakšen odtisek na rjuhi ali celo na steni.


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #2 : 11 November 2008, 14:05:04
odvisno od tega, koliko te motijo krvave kapljice po tleh, pa občasno kakšen odtisek na rjuhi ali celo na steni.
če pa jo steriliziraš ni nobenih od teh težav.

Če pa je ne steriliziraš se prav tako učinkovito rešiš vseh znakov gonitve,če psički v tistem času oblečeš hlačke z vložki, oz jo zapreš v čistilno enostavne prostor lai kletko kadar je sama in brez hlačk- če je take sorte ,da bi znala požrt zadevo (vložek),kar ni zdravstveno koristno.
Sicer pa od mojih psic ni nobena omembe vredno packala.

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


Domino

  • *
    • Prispevkov: 432
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 11 November 2008, 15:02:07
odvisno od tega, koliko te motijo krvave kapljice po tleh, pa občasno kakšen odtisek na rjuhi ali celo na steni.

 :D :D Moja žal vleče celo črto za sabo. Hlačke si pa tudi na zelo prefinjen način sleče  ::)  ::)

lp,



hadi

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 16 November 2008, 16:26:28
če pa jo steriliziraš ni nobenih od teh težav.

Če pa je ne steriliziraš se prav tako učinkovito rešiš vseh znakov gonitve,če psički v tistem času oblečeš hlačke z vložki, oz jo zapreš v čistilno enostavne prostor lai kletko kadar je sama in brez hlačk- če je take sorte ,da bi znala požrt zadevo (vložek),kar ni zdravstveno koristno.
Sicer pa od mojih psic ni nobena omembe vredno packala.

Hvala za odgovor. Se še odločava za nakup psičke. kaj pa karakterne razlike?